Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 25
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 460
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Pon Mar 26 2018, 00:48
Ijuuu vidi ti Naguza kako on to odlučno priFaća, a ona se okreće pa sad kad padne kiss završiće fanice na hitnoj patos
katnis
Broj poruka : 12
Datum upisa : 17.01.2018

taj Pon Mar 26 2018, 12:03
da se priključim temi, isto ovo je jedino mesto gde sam videla da nema jaguzovki, hvala bogu a inače sam lik mi više i nije toliko naporan koliko je bio u prvoj sezoni, sad mi ga i žao, kažem žao jer još uvek nisam na aktuelnim epizodama, još uvek sam na epizodama kad su se ovo dvoje konačno smuvali uz pomoć ovog gore pomenutog :D pa mi trenutno nije toliko mrzak al definitivno ne razumem toliku histeriju za njim i to još od prve epizode jer su znali da će između njih da se rodi epska ljubav koja započinje love-hate odnosom, ajde okej ako su u tom pravcu hteli da vode seriju od početka trebali su bolje da rade na njihovom odnosu a ne da je ona od početka zaljubljena u sinana, luduje za njim celu seriju, pritom od početka druge sezone sa jaguzom provodi više vremena nego sa s. i nijednom joj nije sinulo da joj se možda sviđa i sad treba da poverujem da se u roku od par epizoda zaljubila ma ajde, kao sve vreme je bila u totalnom poricanju jer je on abi od dragog, ustvari je ona od početka zaljubljena u njega samo nije toga svesna, ima tu skrivenih pogleda i poruka koje ja nisam ispratila tuzan kad navijam za pogrešan par a ne znam koje glavni lik :D živo me zanima da li ću promeniti mišljenje malo kad sustignem aktuelne epizode al čisto sumnjam jer su yaghaz fanovi svi od prve epizode
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10637
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

taj Pon Mar 26 2018, 14:44
[You must be registered and logged in to see this link.] ::da se priključim temi, isto ovo je jedino mesto gde sam videla da nema jaguzovki, hvala bogu a inače sam lik mi više i nije toliko naporan koliko je bio u prvoj sezoni, sad mi ga i žao, kažem žao jer još uvek nisam na aktuelnim epizodama, još uvek sam na epizodama kad su se ovo dvoje konačno smuvali uz pomoć ovog gore pomenutog :D  pa mi trenutno nije toliko mrzak al definitivno ne razumem toliku histeriju za njim i to još od prve epizode jer su znali da će između njih da se rodi epska ljubav  koja započinje love-hate odnosom, ajde okej ako su u tom pravcu hteli da vode seriju od početka trebali su bolje da rade na njihovom odnosu a ne da je ona od početka zaljubljena u sinana, luduje za njim celu seriju, pritom od početka druge sezone sa jaguzom provodi više vremena nego sa s. i nijednom joj nije sinulo da joj se možda sviđa i sad treba da poverujem da se u roku od par epizoda zaljubila ma ajde,  kao sve vreme je bila u totalnom poricanju jer je on abi od dragog, ustvari je ona od početka zaljubljena u njega samo nije toga svesna, ima tu skrivenih pogleda i poruka koje ja nisam ispratila tuzan  kad navijam za pogrešan par a ne znam koje glavni lik :D  živo me zanima da li ću promeniti mišljenje malo kad sustignem aktuelne epizode al čisto sumnjam jer su yaghaz fanovi svi od prve epizode

Dobro došla u oazi mira flowers

Ovde slobodno možeš komentarisati o seriji, nema fandoma Naguzanki  ma nemoj

Nego, koje ti je to lepo žuto čeljade na avataru? fdgsfg
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Datum upisa : 24.03.2018

taj Pon Mar 26 2018, 16:36
 [You must be registered and logged in to see this link.] srecan ti prvi post 23452 , a za dobrodoslicu sam vidim zakasnila jer si se upisala pre mene. 
Ovo je zaista oaza mira. Ja nisam ni Sinanovka, ali ne mogu da zaboravim izjavu ljubavi pred plamenom upaljaca. Tankousti bata 40 epizoda nista.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1972
Datum upisa : 05.03.2017

taj Pon Mar 26 2018, 18:38
[You must be registered and logged in to see this link.] welcome
katnis

taj Pon Mar 26 2018, 22:39
hvala devojke na dobrodošlici, nisam ni pokušavala da pišem na drugim forumima jer znam da se neću lepo provesti, po komentarima se vidi kakvo je stanje nema svrhe raspravljati se

[You must be registered and logged in to see this link.] e kad se setim prve sezone plače mi se, bez brige sad će tankousti da se pokaže imao je da vežba 40 ep  :D

[You must be registered and logged in to see this link.] ::
jb, grupa got7 ljub
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pon Mar 26 2018, 23:17
[You must be registered and logged in to see this link.] ::hvala devojke na dobrodošlici, nisam ni pokušavala da pišem na drugim forumima jer znam da se neću lepo provesti, po komentarima se vidi kakvo je stanje nema svrhe raspravljati se

[You must be registered and logged in to see this link.] e kad se setim prve sezone plače mi se, bez brige sad će tankousti da se pokaže imao je da vežba 40 ep  :D

jb, grupa got7 ljub

Ah, ne znam ko je to. Poseti nas malo i na temi Azijske serije, ima par nas koje gledamo. nsfg
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Mar 29 2018, 20:54
Au, sprema se poljubac godine, sta godine, decenije, veka, a mi 3 dana cutimo.  pava mi se Pa, da . Bas nas briga. Kako cujem, nas cupavi favorit ima vise ponuda za nove projekte pa ne zeli u 3.sezonu tako da tankousti ima otvoren teren pa ce valjda cuvena Sirma smisliti srecan kraj za najdosadniji ovosezonski dizi par.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Mar 29 2018, 22:00
Navodno se snimala scena Sinanovog samoubistvo, valjda sa litice hoce da skoci. To sam na drustvenim mrezama procitala, ali tabiki, nema slika. Bar ja nisam naisla.

Meni je iskreno sve jedno sta ce i kako ce dalje. Seriju ne gledam odavno, mislim da mi je zadnja epka bila onaj kiss Sinana i Hazan i to je to. Apsolutno me ne zanimaju.
purpurna
Broj poruka : 50
Datum upisa : 13.02.2018
Omiljeni citat : Ne čini drugom, šta ne želiš sebi

taj Sub Mar 31 2018, 13:55
Muzika iz serije

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Mar 31 2018, 23:04
Sta ja to cujem? Tankousti i dosadna se poljubili. YagHazovke ima da popune kardiologiju.  :21346598:Nema ni vatrometa, ni pocasnih plotuna. lool
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 01 2018, 00:39
Jel to bio kiss? Davajte vamo da vidimo i ocenimo kako se ljubi Naguz patos
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Apr 01 2018, 14:50
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Jel to bio kiss? Davajte vamo da vidimo i ocenimo kako se ljubi Naguz patos
Moje oci bi oslepele od te kolicine hemije pa moram da cuvam vid. lool
katnis

taj Ned Apr 01 2018, 16:11
hahaha patos
videla i ja kiss, u principu lepo je to osmišljeno da on započne  pa ona kao neće, pljas šamar, pa ga ona poljubi... :D  dobro osmišljeno al loše realizovano jer to bi bilo super da je to par gde sve pršti od hemije, a meni nijh dvoje nemaju hemiju al uopšte, deniz se još i trudi al on ovde ima tako neku glupu facu uopšte ne osećaš da on izgara od želje da je poljubi, da je zaljubljen u nju jako dugo...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 01 2018, 19:02
[You must be registered and logged in to see this link.] ::hahaha patos
videla i ja kiss, u principu lepo je to osmišljeno da on započne  pa ona kao neće, pljas šamar, pa ga ona poljubi... :D  dobro osmišljeno al loše realizovano jer to bi bilo super da je to par gde sve pršti od hemije, a meni nijh dvoje nemaju hemiju al uopšte, deniz se još i trudi al on ovde ima tako neku glupu facu uopšte ne osećaš da on izgara od želje da je poljubi, da je zaljubljen u nju jako dugo...

Hajd ti to dokazi Naguzankama da nemaju hemije  patos  Meni je kiss ko studenti na faksu glume dok vezbaju, slusaju profesora i oni ponavljaju  patos

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 01 2018, 19:07
Pise se da je ovaj kiss Hazankin bio njen san patos

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Apr 01 2018, 19:53
Jeste li vi normalne? oklagijaa Zar vam nisam rekla da takvo isijavanje moje oci ne mogu da podnesu. Ja ovaj poljubac moram da gledam kao kad je pomracenje sunca. Samo kroz naocare za zavarivanje. što me sramota
katnis

taj Ned Apr 01 2018, 21:26

Hajd ti to dokazi Naguzankama da nemaju hemije  patos  Meni je kiss ko studenti na faksu glume dok vezbaju, slusaju profesora i oni ponavljaju  patos

gde da im bilo šta kažem da me ubiju, evo video već dva miliona pregleda, srušio se internet patos

haha a zamisli stvarno da je san oci ispadaju al nisam ja te sreće
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 01 2018, 21:34
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Jeste li vi normalne? oklagijaa Zar vam nisam rekla da takvo isijavanje moje oci ne mogu da podnesu. Ja ovaj poljubac moram da gledam kao kad je pomracenje sunca. Samo kroz naocare za zavarivanje. što me sramota

Ja seriju ne gledam, ali komentar ti je carski patos

Ma pusti ih [You must be registered and logged in to see this link.] nek se ljubU i vezbaju za film. Hazanka od tuke postade hajka radodajka patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 01 2018, 21:36
Srusio se internet ali bogami i pršte negativni komentari po druš.mrežama  patos A i citam komentari na nekim nasim portalima i stranicama, mislim da se Avsarima ne pise dobro.

Nego, jel ste videle rejtin? patos
Pao kiss dugo ocekivan a rejting pada u totalu oci ispadaju

TOTAL 4,68% :strelicadole:
AB 5,65% :strelicagore:

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 01 2018, 21:47

Ja seriju ne gledam, ali komentar ti je carski patos

Ma pusti ih [You must be registered and logged in to see this link.] nek se ljubU i vezbaju za film. Hazanka od tuke postade hajka radodajka patos

Pa kad vredi stotku patos
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 01 2018, 22:00

Pa kad vredi stotku patos

Mahalusa od 100 dolara patos
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Apr 01 2018, 22:01
Cagi/Jagi eto poljubac, a Alp potpisa za novu seriju da glumi glavnu ulogu. bye 
I kakve usne takav i poljubac. Tanke usne, tanak poljubac. lool
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Apr 01 2018, 22:13
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Cagi/Jagi eto poljubac, a Alp potpisa za novu seriju da glumi glavnu ulogu. bye 
I kakve usne takav i poljubac. Tanke usne, tanak poljubac. lool

Oooo [You must be registered and logged in to see this link.] CANIM  za ovo ovo treba nazdraviti 2316 sreca sreca

A tankousti nek tanko ljubi i dalje lool
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Apr 02 2018, 21:54
Da proverim da su svi na broju. vesticaa Kaze covek u jednom postu da je poljubac nitroglicerin jer je izazvao eksploziju.  ha ha ha
Ja eto prezivela, a kad budem imala opstipaciju pogledacu kroz zavarivacke naocare jer na mene bi ovaj kiss delovao kao laksativ.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu