Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 25
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 183
Datum upisa : 24.03.2018

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Čet Apr 05 2018, 19:28
Pomoc, izludeh. glava o zid Stize mi svakodnevno na mobilni Youtube kanal sa YagHaz poljupcem. Kako da ne primam taj laksativ? nene
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Apr 08 2018, 13:16
Sta bi s Yagom nakon sto je ljubio? Je li istina da je dobio samar od tate? zvezde broji
purpurna
Broj poruka : 50
Datum upisa : 13.02.2018
Omiljeni citat : Ne čini drugom, šta ne želiš sebi

taj Ned Apr 08 2018, 13:29
Mene više zanima šta će bit s Eđe neg ovaj trokut, Jag-Hazan-Sinan
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Apr 08 2018, 13:55
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Mene više zanima šta će bit s Eđe neg ovaj trokut, Jag-Hazan-Sinan
Purpurna, draga, neces verovati, ali skoro isto kao ti ovo sam napisala na jednom forumu. Lepo me docekale i onda opet obozavanj YagHaz, Sinomrznja, a o Ece u mrvicama. O seriji znam koliko pise po forumima. Pisu da scenarstkinja govori kroz Ece i da joj je, kao i nama najomiljeniji lik.
katnis
Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.01.2018

taj Ned Apr 08 2018, 21:36
au ovaj naš se stvarno ubija tuzan brate kad se setim ovoga [You must be registered and logged in to see this link.] dođe mi da plačem, sad mi je i drago što pre nekih mesec dva nisam imala vremena i pauzirala seriju jer bih se sad samo još više nervirala pošto bih ver stigla ep u turskoj, u mojoj glavi su njih dvoje zajedno još uvek i tačka :D

[You must be registered and logged in to see this link.] ::Cagi/Jagi eto poljubac, a Alp potpisa za novu seriju da glumi glavnu ulogu. bye 
I kakve usne takav i poljubac. Tanke usne, tanak poljubac. lool

jel stvarno dobio glavnu ulogu ooo yeeee jel to potvrđeno ili su nagađanja
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10877
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

taj Pon Apr 09 2018, 13:45
Ha koji hladni tuš, reće ona njemu za kiss da joj ionako nije prvi patos

Sinan se u sledecu slupa u provaliju

[You must be registered and logged in to see this link.] Nista nije zvanicno potvrdjeno ali pise turska stampa da ima ponuda.

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Apr 14 2018, 23:00
Sta to bi? Porastao vodostaj reka od placa YagHazanki. placee Odletela Hazan. Place ona, place Yago, placu im fanice. očljklj
Kako citam Ece opet izvisila. Bivsi joj se opet ozenio zaovom Selin. mukica
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Ned Apr 15 2018, 06:00
Hebote, koja patetika, ajmeeee 4fg4sdfg A tek Naguzova gluma 4fg4sdfg
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Apr 25 2018, 19:26
Pricitah da se omrazeni bata Sinan odn. Alp sprema za Srbiju. Sta ce sad Yagine fanice? Eto koji ih bata plez vise voli.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 2210
Datum upisa : 05.03.2017

taj Sre Apr 25 2018, 22:05
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Pricitah da se omrazeni bata Sinan odn. Alp sprema za Srbiju. Sta ce sad Yagine fanice? Eto koji ih bata  plez vise voli.

[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM gde si to procitala nsfg

I da dodam... i mi OVOG brata vise volimo girl dance
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Apr 26 2018, 20:35
Sad stigoh da odgovorim. Da li ste procitale objavu Alpovog menadzera na facebooku ljubitelja turskih serija?
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Apr 27 2018, 00:38
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Sad stigoh da odgovorim. Da li ste procitale objavu Alpovog menadzera na facebooku ljubitelja turskih serija?

Nisam. Slobodno prenesi vesti i ovu i bilo koju drugu, u tome učestvuju svi forumaši. Bar bi trebalo.
katnis
Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.01.2018

taj Ned Apr 29 2018, 11:23
ček alp stvarno dolazi u srbiju?
nisam upućena
a što se tiče serije koliko vidim idu u pravcu da od sinana naprave zlikovca iz crtaća kafa
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Apr 29 2018, 13:43
[You must be registered and logged in to see this link.] ::ček alp stvarno dolazi u srbiju?
nisam upućena
a što se tiče serije koliko vidim idu u pravcu da od sinana naprave zlikovca iz crtaća kafa

Nemam pojma. Za to prvi put cujem, da dolazi.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Apr 29 2018, 21:53
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nadam se da sam uspela da posaljem link, ali ako nisam, naslov je
Cok yakinda suprizier ile Sirbistan dayiz .
Kazyu da je prevod Uskoro u Srbiji iynenadjenje.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Apr 30 2018, 23:40
E pa dobro dosao, kao i svi ostali glumci. smajlic
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Maj 12 2018, 02:25
Al mu je pitanje :D

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 483
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Sub Maj 12 2018, 03:43
Zar ovo još traje? gjsgn
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Maj 13 2018, 14:54
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Zar ovo još traje? gjsgn
To sto jos i traje moze se podneti jer ne gledas seriju i gotovo, ali udavise po forumima sa Caga Yagom posto nista drugo ne gledaju. Nemam objasnjenja zasto su od toliko serija i likova, nasim zenama ovaj tankousti slabic sa oreolom jadnika i ona placljivica Hazan toliko interesantni da oterase mnogo interesantnije frajere i parove za komentarisanje. fdgsfg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Maj 13 2018, 15:07
Nego sta se desava sa Ece i Hazimom? Jel se razveli oni? Sad vidim scenu u kojoj nju Hazim pita da li je jos za to da odu odatle? Ne znam ali mi se cini da ce ona stvarno zavoleti Hazima. Bice za njih hepi end, sto mi je drago. Vise hemije vidim u njihovim scenama nego u scenama JagHaz. :D
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Maj 13 2018, 15:15
Negde sam procitala da su se razveli. Videla sam scenu gde Ece kaze Fazilet da su odlucili da se razvedu, a posle sam procitala komentar neke pasionirane fanice da je za Ece bolje da se opet uda za Hazima nego da se uzda u Yasina.
Nekad mi je bilo smesno da citam komentare, ali sad vec bljak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Maj 13 2018, 15:21
Kako li je Fazla podnela taj razvod? :D
Ne pratim, samo eto najave i po neku scenu kad vidim na drustvenim mrezama, ali drago bi mi bilo kad bi ostali zajedno ovo dvoje, Ece i Hazim.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Maj 13 2018, 15:29
Koliko sam procitala izgleda da seriju zavrsavaju sa 50. epizodom.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Maj 13 2018, 15:31
Drze Avsari to u neizvesnost do samog kraja, da li ici u trecu sezonu ili ne.

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Maj 13 2018, 21:31
Prebacujuci kanale sad na Pinku naletih na scenu kad Yagiz ne dozvoljava Hazan da izadje iz sobe i u otimanju padnu jedno na drugo i na sekund pogledi im se sretnu. O toj sceni pisano je danima, fanice su drhtale od hemije kao da u najmanju ruku sledi potop jer se od togYagHaz isijavanja ispopio ceo Antarktik. ooo yeeee A ono hemija kao izmedju Brefa i lavaboa. mecava
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu