Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 25
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Fazilet Hanım ve Kızları

taj Sub Mar 25 2017, 15:33
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

Fazilet Hanım ve Kızları

Žanr: drama
Uloge: Nazan Kesal, Mahir Gunširaj, Deniz Bajsal, Čaglar Ertugrul, Arfa Saračoglu, Alp Navruz, Tolga Guleč

Sinopsis: Gospođa Fazilet je udovica koja živi u siromašnom naselju Istanbula zajedno sa svoje dve kćeri. Ljuta je na život i ima pun kofer neispunjenih snova. Sanja o bogatstvu i u svojoj mlađoj ćerki Edže vidi ključ za ostvarenje tih snova. Najveća prepreka će joj biti njena starija ćerka Hazan koja je pomalo muškobanjasta, jer je ljuta na život od kako je njen otac umro. Pokušavajući da od svoje mlađe ćerke napravi zvezdu, ukrstiće im se putevi sa poznatom i imućnom porodicom Egemen. Gđa Fazilet će biti zaslepljena vilom pored Bosfora u kojoj ova bogata porodica živi, a koja je lepša od svega što je zamišljala. U tom će se promeniti životi ne samo gđe Fazilet i Edže, već i Sinana Egemena, bogatog zavodnika, kao i Hazan koja je platonski zaljubljena u njega.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10877
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Re: Fazilet Hanım ve Kızları

taj Uto Maj 15 2018, 21:29
Bu ne? Pa zar niko da cestita Naguzu na jednoj jedinoj nagradi koju je osvojio zahvaljujuci twitanju patos

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 183
Datum upisa : 24.03.2018

taj Uto Maj 15 2018, 22:07
Ja iskreno mogu da cestitam samo Afri.bravo Dok je njena sestra cekala na prvi poljubac ona se zabavljala s jednim momkom, ostala trudna, udala se za drugog i to matorog, pa razvela, tukli je skoro sve zene i jos je sestri otvarala oci u koga je zaljubljena. ooo yeeee Evo cujem da je i rodila, a ovi dvoje i dalje pate. Njihovu poularnost mogu da objasnim samo oftalmoloskom epidemijom. što me sramota
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 483
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Pet Maj 18 2018, 01:21
Meni je sam naziv nagrade prvo smesan. Nagrada za mlade glumce, cini mi se ako nisam fulala onda se izvinjavam.

Ko je tu mlad glumac? Mlad i neafirmisan, nepoznat? To je to ili sta? Kako se to tumaci? Ako je tako onda Deniz tu i nije mesto, ona iza sebe ima dve propale serije sa glavnom ulogom. Znaci, nije nepoznata toliko. Caglar ima neka dva filma i tu jednu seriju, hajd on moze proci. Eto za Arfu su jedino pogodili, ima iza sebe jednu seriju ali je ova serija ucinila poznatom. Pa i Caglara, do sad je bio anonimus.

I da, ono sto me zanima je ko ce nadalje sve prosperirati od njih. Vreme ce pokazati. :D
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pon Maj 21 2018, 13:28
Birsen kaze da Fazla zavrsava 9. juna sa 50. epizodom.
Ruskrinje vidim da pisu da je taj informacija sa Stara, potvrdjena.

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Maj 23 2018, 21:03
Kazu spakovala Sirma Yagu za Ameriku. :875
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Jun 07 2018, 17:27
Bogami, ko ziv ko mrtav u subotu :D

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Jun 07 2018, 21:54
Analizirajuci Avsarove i Sirmine serije ja tipujem na srecan kraj za tankoustog i placljivicu. Da Hazal Kaya nije imala potpisan ugovor za drugi projekat i Ferihu bi Sirma srecno zavrsila. Sto se mene tice samo neka sto pre zavseni hmjjf
katnis
Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.01.2018

taj Ned Jun 10 2018, 14:40
Message reputation : 100% (1 vote)
završi se ova glupost sreca kakav kraj kafa
čak i da sam yaghaz fan ovo bi me smorilo, završiše zajedno al ko i da nisu jer sve beše kratko i zbrzano, nula hemije ko da su bili u fazonu ajde i sa ovim da završimo pa svi kući.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Jun 10 2018, 20:15
Gde je ta tolika buyuk ask koju YagHaz fanovi vide? :D
Neka se ovo sranje zavrsilo, da odahnemo malo od fanova.

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Jun 10 2018, 22:32
Konacno bye Svo moje znanje iz psihologije i poznavanje mi ne pomaze da razumem histeriju oko ovog para. U ponudi je bilo toliko lepsih, uzbudljivijih parova , boljih i interesantnijih serija. Jedino objasnjenje koje imam da je mnogo razocaranih i prevarenih zena koje zale sto su izabrale lepe mangupe umesto dosadnih sigurica koje olicava tankousti.
Karolinalina
Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.11.2017

taj Pon Jun 11 2018, 09:07
Žali bože vremena!! Jedino dobro Alp! Sinanov lik izneo za oskara. Onaj drugi.. nek potpiše za Dulcolax reklamu. To mu ide prirodno.

Kraj užasan. Kemija Yagiza i Hazan ko dva leševa. Došli na vrata kod Fazle ko da su stari bračni par sa 30 godina staža. Hazanovo maženje po licu bilo je: Jesi li se lepo obrijao da budeš lep za ženu koja ti je uništila prodicu? Hajde sad češ da se pograš sa nećakom zbog kog je tvoja sestra izvršila samoubojstvo.. lepo zar ne.

Bolest!!
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jun 11 2018, 11:38
Ma kakva hemija, kakvi crni bakraci.
Ja sam sve donekle mogla da razumem, puste zelje ali pisanje kako imaju hemiju, kako su par snova, kako nema boljeg para u dizi serijama, e pa to stvarno ne kontam jer nista od toga nisam videla. Ok, drugu sezonu nisam gledala ali sam najave tu i tamo pratila. Prosto hteo ne hteo ali kad procitas tako neke komentare fanica onda pogledam i stvarno sam pokusala da nateram sebe da vidim to sto one vide, ali yok. Verovatno je do mene patos

Pogledala sam ovu finalnu s prevodom, iz radoznalosti da vidim ko je kako završio. Nešto sam i live gledala. Sve u svemu poslednja finalna totalno dosadna i zbrda zdola nabacana čisto da završe pa da se razilaze. Eto takav sam utisak stekla. Ono što mi nije jasno je to, zašto je Sirma kaznila Hazima a Fazlu nakon svega nagradila, posle svega što je uradila dobi ona kućiću u cveću 4fg4sdfg Sve ono sto su prouzrokovale Fazla i njene dve kćerke ispale su na kraju nagrađene za svoja dela. Strašna je poruka ove serije koju šalju gledaocima. Uništi jednu porodicu i živećeš u kućići od cveća. Ma dajte, molim vas. Hebi se, Sirma! i na kraju kazniš Sinana, jedinog koji je išao srcem i svima pričao istinu u licu. Od prve do poslednje epizode. Nigde logike. Ali tako je to kad scenario pišu fanovi. :confused :zbunjeno
Karolinalina

Lepota!!

taj Pon Jun 11 2018, 11:51
Dusa mila.

Karolinalina

taj Pon Jun 11 2018, 21:30
Jelena ja sam ovu zadnju pogledala i ostala sva u cudu!! Sta je bila poruka serije? Najbolne prođu lažljivice, spletkaroši, brat bratu uzme devojku koju voli, unistenje jedne obitelj. I na kraju naj*** onaj koji je rekao istinu kojem su u leđa zarili ne jedan neho celi escajg nozeva?? Ma vise nikad necu pogedati Sirminu seriju. Nikad!!

Sent from Topic'it App
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jun 11 2018, 21:37
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Jelena ja sam ovu zadnju pogledala i ostala sva u cudu!! Sta je bila poruka serije? Najbolne prođu lažljivice, spletkaroši, brat bratu uzme devojku koju voli, unistenje jedne obitelj. I na kraju naj*** onaj koji je rekao istinu kojem su u leđa zarili ne jedan neho celi escajg nozeva?? Ma vise nikad necu pogedati Sirminu seriju. Nikad!!

Sent from Topic'it App

Upravo tako, pa se stvarno pitam kako to da je Sirma Hazima kaznila a Fazlu poslala u kućići od cveća. Ko je ovde ludi?! :zbunjeno
Karolinalina

taj Pon Jun 11 2018, 21:41
Ja sam ocekivala zatvor za Yasemin. Za Fazlu ...

Ispade da svaka zena koja bude imala nesrecan zivot u maldosti moze unistiti tuđi u starosti!!

Ja stvarno koliko se trudila nisam mogla da vidim taj par, tu veliku ljubav!! Pa Hazanka je samo o Sinanu govorila!! O njemu sanjala.
wildjacks
Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.07.2016

taj Sre Jun 13 2018, 17:50
Htela sam da gledam ovu seriju, ali posle ovakvih kritika nesto me ne vuce. Procitala sam prvu stranicu i videla odusevljenje pocetnim epizodama, a ne razumem sta se posle desilo kad na zadnjoj tako lose pisete.
Los scenario ? :confused  tuzan  Da li vredi gledati fdgsfg
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 13 2018, 19:18
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Htela sam da gledam ovu seriju, ali posle ovakvih kritika nesto me ne vuce. Procitala sam prvu stranicu i videla odusevljenje pocetnim epizodama, a ne razumem sta se posle desilo kad na zadnjoj tako lose pisete.
Los scenario ? :confused  tuzan  Da li vredi gledati fdgsfg
Dva brata jedna devojka. U prvoj sezoni bila sa jednim, ali iz meni nepoznatih razloga vecina gledateljki htela drugog. Logika iz prve sezone, karakterizacija likova i realnost situacije potpuno promasena jer je scenaristkinja podledla pritiscima fanova drugog brata koji je idealizovan dok je prvi demonizovan. Na kraju skoro svi su nezadovoljni. Sinanovke jer je ostao bez igde iceg, Yagizovi jer nijr prikazano vise ljubavnih scena. Ako si primetila, nama je drazi prvi momak, ali o njemu, Sinanu, osim na ovom forumu nigde nije moglo da se pise, a da ove druge ne pocnu da vredjaju. Tako je vecina nas prestala da gleda seriju, ali smo zbog citajuci forume i gledajuci inserte stekle, bile u toku.
Ako mozes da gledas seriju kao porodicnu dramu, a ne ljubavnu pricu imaces realniji utisak, pogotovo, sto YagHaz histerija jenjava. Mama Fazilet, odlican lik, glumica fenomenalna. Meni je Istambulska nevesta bolja od ttih tipicno turskih porodicnih serija.
wildjacks
Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.07.2016

taj Sre Jun 13 2018, 19:39
Hvala ti puno, vrlo si ljubazna i sad je jasnije. Vec sam bila svedok takvih promena u raznim serijama pod pritiskom gledateljki (cak i u domacim), zato me ovo ne cudi. Onda najbolje da gledam samo prvu sezonu, jer i meni se ovaj Sinan vise svidja. Ne moram drugu, mozda sam malo kraj.
Istanbulska nevesta je jedna od ikad najboljih serija, ali videcemo sta ce napraviti sledece sezone. Nadam se da nece odstupiti od ideje.
Fazilet je jako popularna, vidim po pisanju na nekim forumima, ali ja ne volim da citam previse komentare. Ovo je dovoljno, tj. dovoljno sam saznala. Jos jednom, hvala! hmjjf
katnis
Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.01.2018

taj Ned Jun 17 2018, 14:36
nema drugog objašnjenja nego da su zbog fanova uništili seriju, da nije tako ne bi sinan imao toliko prostora u prvoj sezoni i cela priča sa hazan ne bi toliko daleko otišla ne samo u prvoj već i dobrim delom druge sezone je ona ludovala za sinanom a sa ovim je toliko vremena provodila od početka druge sezone i nikako da shvati da je zaljubljena u njega i da je od početka on bio taj i onda je kako u roku od par epizoda shvatila da joj se  sviđa, ma daj..jer koliko videh (prestala sam da gledam cele epizode negde oko 26-7) između njih se pre 30 ništa nije dešavalo, a onaj klip lovestory(ima na yt ) je kao kad ona konačno shvati šta oseća je glupost neviđena, prvo jer ona naguzova devojka priča o sebi a hazan se kao tu ona pronalazi drugo jer je to već viđeno 45689 puta i strašno me podseća na ono what is a soulmate iz Dawson's Creek, znači nula originalnosti a baš to jaghaz fandom voli jer je cela njihova priča "drugačija" pošto to nije bila ljubav na prvi pogled nego je došla s vremenom a sve velike ljubavi su takve, u sinana je bila zaljubljena jer je bio lep i nedostižan a onda je shvatila šta je prava ljubav patos  to je otprilike viđenje tih fanova a zapravo  je sad maltene veći kliše priča jaghaz nego priča sa sinanom, odnosno zastupljenije je to da par prolazi kroz razne situacije zajedno gde je jedna strana zaljubljena druga ne ili su oboje nezainteresovani u vezi sa drugim ljudima a onda shvate da im je prava ljubav sve vreme bila pred očima samo je nisu videli.
u principu ja nemam problem sa tim da se priča promeni ukoliko to ima smisla, dešavalo mi se  da mi se tokom serija neki likovi na koje sam u početku bila ravnodušna ili mi nisu bili baš dragi ali su me tokom serije osvojili tako da sam otvorena ka tome da ću kako radnja bude odmicala promeniti mišljenje, ovo kažem jer nisam od tih koji imaju jednog favorita i posle ništa drugo ne prihvataju, počela sam da gledam seriju nadajući se da je sinan glavni i od početka su mi njih dvoje bolji par ali verujem da bih promenila mišljenje da sam osetila tu hemiju između jaghaz ali nisam i cela ta histerija oko njih mi nije jasna.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 20 2018, 22:27
Vreme je da ovo ide u arhivu. jndgjn Kvari prosek i narusava hemijsku strukturu svojom kiseloscu. bljak
Izvinjavam se administratorima sto im se mesam u posao gshs , ali zabole me oci kad god vidim slovo F.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Jun 20 2018, 23:10
[You must be registered and logged in to see this link.] 😂😂😂

Tema je jos uvek tu jer se jos uvek emituje serija kod nas (Pink, Srbija). Ukoliko vise niko ne prati, prebacicemo je u arhivu. Vrlo rado 🤣😂😁

Sent from Topic'it App
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Jun 21 2018, 20:21
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] 😂😂😂

Tema je jos uvek tu jer se jos uvek emituje serija kod nas (Pink, Srbija).  Ukoliko vise niko ne prati, prebacicemo je u arhivu. Vrlo rado 🤣😂😁

Sent from Topic'it App
Na Cerke sam totalno zaboravila. d1vfsdfv Ja odavno ne pratim seriju, ali gleda se medju neforumskim svetom i YagHazovkama.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jun 22 2018, 13:11
[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Na Cerke sam totalno zaboravila. d1vfsdfv Ja odavno ne pratim seriju, ali gleda se medju neforumskim svetom i YagHazovkama.

Da, da repriziraju seriju ponovo u pojedinim grupama po fb. 4fg4sdfg
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu