Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Amar después de amar - Page 2 Empty Amar después de amar

Sre Maj 24 2017, 18:21
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

LJUBAV POSLE LJUBAVI


Žanr: misterija, drama, romansa
Uloge: Erika Halvorsen, Gonzalo Demaría, Micaela Libson, Esteban Garrido...

Opis:
Jedan par je doživeo saobraćajnu nesreću koja otvara mnoga pitanja. Ženino telo je nestalo, dok se muškarac nalazi u komi. Njihov identitet otkriva da nisu bili supružnici, već ljubavnici. Tri godine pre, jedno prijateljstvo između dva bračna para je bilo uvod u zabranjenu ljubav. Raquel i Damian su bogati preduzetnici koji upoznaju Carolinu i Santiaga, mladu domaćicu i njenog muža građevinskog radnika. Promena škole njihove maloletne dece uzrokovaće da se ovaj par sretne i ne sluteći da će taj susret probuditi emocije između Caroline i Damiana...


Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Sre Feb 07 2018, 19:49
Avijenda ::hahha, hvala canim. Ja se sa Damjanovim čarima još nisam upoznala, [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] ali mi je zato komesar odmah zapao za oko. [smiley][You must be registered and logged in to see this link.]

Gledaj obavezno, prvo zbog same serije a onda i zbog Damjana 🤣😋😍

Sent from Topic'it App
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Čet Feb 08 2018, 00:26
[You must be registered and logged in to see this link.]

Odlična epizoda! ok
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Pet Feb 16 2018, 21:40
Odličan intervju sa glavnom četvorkom serije Ljubav posle ljubavi / Amar despues de Amar (ADDA), Isabel, Mariano, Eleonor i Federiko. Svako od njih je pričao o projektu, ulozi koju igra. Isabela, Eleonor i Mariano su se vec poznali, cak i glumili u nekim prethodnim projektima ali se sa Federikom nisu znali. Federiko (Damjan) kaže da iako je studirao dramaturgiju, nije se tim poslom bavio puno sem par predstava u pozoristu i par epizodnih uloga u serijama koje je imao. Super im je bilo na snimanju, snimali su 4 meseca seriju. Za ovo troje kaže da su pravi profesionalni, fantastične kolege. Režiser je tačno znao šta želi i to zahtevao od njih, kao i da su odlično sarađivali sa scenaristom. Da je jako bitno da režiser i scenarista znaju šta hoće, da se oni slažu i onda je glumcima lako da odrade svoj posao.

[You must be registered and logged in to see this link.] nsfg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Pet Feb 16 2018, 21:42
[You must be registered and logged in to see this link.] Poslušaj me i pogledaj seriju, imaš prve pet prevedene. Svideće ti se, sigurna sam. nsfg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Pon Feb 19 2018, 14:44
"I pojavila si se ti,
menjajući se svetlošću i izgledom
Sve za ništa"
"I pojavila si se ti,
otkrila moju noć bez ljubavi
Gde si bila?"
"I pojavila si se ti,
i ništa više nije bilo isto za mene"
ljub

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Pon Feb 19 2018, 15:00
[You must be registered and logged in to see this link.]

love Iv
[You must be registered and logged in to see this link.]
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Pon Feb 19 2018, 21:59
Jelenak ::[You must be registered and logged in to see this link.] Poslušaj me i pogledaj seriju, imaš prve pet prevedene. Svideće ti se, sigurna sam. nsfg

Evo i ja ti [You must be registered and logged in to see this link.] od srca preporucujem ovu seriju. Vec sam se zasitila onih turskih gluposti da vise nemam zivaca da se zadrzim na nekoj seriji, sem ako mi ne opterecuje mozdane vijuge. I ti si vec napisala kako ne mozes za nesto da se zakacis, a ovo je serija za koju ces se sigurno zakaciti jer je stvarno fenomenalna. Prica je toliko realna i zivotna da sam se prvi put nasla na ''moralnoj'' klackalici. Sa jedne strane bih trebala da osudim Karolinu i Damjana zbog vatre koju su zapalili, a koja moze da spali i one neduzne...... a sa druge strane i ja gorim zajedno sa njima u toj vatri..... Kod Turaka sam navikla da u ovakvim situacijama preljube, gde naravno samo muskarac ima to ekskluzivno pravo, zena mora biti predstavljena kao zlo da bi se gospodin sto bolje oprao... Ali ovde je prica sasvim drugacija, jer Rakel i Santjago su dvoje predivnih ljudi koji nisu zasluzili da im se desi to sto im se desilo.... a da ne pricam o deci koja su sve to morala da prozive.....  Ali tu dolazim do one klackalice, gde ono sto je zapalilo Karolinu  Damjana nije sirova strast, vec ljubav koja se dozivi mozda samo jednom u zivotu..... Uz to jos misterija, triler, intriga....  i savrseno ukomponovane sadasnjost i proslost koje se preplicu..... Sve ono sto je potrebno za jednu savrsenu seriju koja se odgleda u jednom dahu.....
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Uto Jul 17 2018, 01:18
Lepota 😍😍😍


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Sponsored content

Amar después de amar - Page 2 Empty Re: Amar después de amar

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu