Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema Empty K drame / Opšta tema

Uto Okt 31 2017, 21:56
Message reputation : 100% (1 vote)
E pa drame moje dame ovde možemo uopšteno komentarisati o K dramama. Predlagati drame za gledanje, tračariti, komentarisati i slično. Hajde pa da vas čujem, šta trenutno pratite i šta preporučujete za gledanje? ooo yeeee

dfaet dfaet dfaet
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Okt 31 2017, 22:43
Trenutno gledam Healer, Because This is My First Life i While You Were Sleeping, sve 3 preporuke :D i naravno Goblin, plus ko voli istorijske Dong Yi i Yi San. :D
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Dec 23 2017, 01:04
Ja trenutno pratim cetiri drame, dve nove (Money Flowers, Untouchable, Just Between Lovers) i jednu staru iz 2014, Birth of a Beauty.

[You must be registered and logged in to see this link.] jel pratis nesto od ovih novih, mozda? Money Flowers je fantasticna drama.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Dec 23 2017, 15:54
Sve tri su mi na listi, ali čekam da završe, kako ti se za sada čine? smajlic Money Flowers mi je prva, zbog glavnog glumca, još otkako sam ga gledala u Fated to Love You, bio je divan. :D

Čula sam za Birth of Beauty, ali nikako da pogledam. :D

Ja samo pratim Jugglers i I’m Not a Robot, odlične romantične komedije, sve imaju i humor i romansu i quirky fluffy momente, ako voliš takve serije, baci pogled. :D
Preporučila bih ti i This Is My First Life, nije tipična romantična komedija. smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Dec 23 2017, 17:51
Willow ::Sve tri su mi na listi, ali čekam da završe, kako ti se za sada čine? smajlic Money Flowers mi je prva, zbog glavnog glumca, još otkako sam ga gledala u Fated to Love You, bio je divan. :D

Čula sam za Birth of Beauty, ali nikako da pogledam. :D

Ja samo pratim Jugglers i I’m Not a Robot, odlične romantične komedije, sve imaju i humor i romansu i quirky fluffy momente, ako voliš takve serije, baci pogled. :D
Preporučila bih ti i This Is My First Life, nije tipična romantična komedija. smajlic


Money Flower je fantasticna, tipicna njihova drama puna intriga, spletki, jako dinamicna serija i nepredvidiva. To je bas onako po mom ukusu tip serije, jednostavno gde ima svega onoga sto drzi paznju gledaoca. Ja Fated to Love you nisam jos pogledala, znam da su turci snimali No 309 po njoj, ali sam bacila pogleda na prvu epku pa mi nesto nije zadrzala paznju. I da, Jamg Hyuk je po njoj poznat.

Imam u planu odgledati i I'm not a robot, al da prvo završim sa nekom :D

Birth of a Beauty je lagana romantična komedija, meni je za sada super. Ono što ne volim kod njihovih komedija to je taj neki debilni i usiljen humor, a takav isti problem imam i kod drugih produkcija, generalno. Taj debilni humor imaju i turci. Eto npr romanticna komedija kome se vecina svidja a meni ni malo je Falling for Innocence, dok mi je Oh, my Venus bila odlicna.

Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Dec 23 2017, 17:58
Sigurno ću onda baciti pogled, ali kad završi, dovoljno mi je stresno što moram da čekam nove epizode Jugglers i I’m Not a Robot. :D

Razumijem, ali možda da daš još jednu priliku Fated to Love You, ali to je njihova tipična romantična komedija, tako da onda možda i nije za tebe...
Haha ja sam Falling For Innocence gledala dva puta, toliko mi je dobra :D, a Oh My Venus sam gledala sam samo zbog glavnog glumca, ona mi je bila malo iritantna... :D
Hmm pošto vidim da nisi fan njihovih tipičnih serija, predlažem ti Because This Is My First Life, sigurna sam da će ti se dopasti, drugačija i ljubavna priča, plus jako je moderna. :D

Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Dec 23 2017, 18:00
P.S kakve su ti ove ostale Untouchable, Just Between Lovers? Vidim da se mnogo o njima piše na društvenim mrežama...
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Dec 24 2017, 22:50
Pa slobodno mogu reći da sam Falling for Innocence odgledala na silu, zbog glavnog glumca koji me je odusevio u Cruel sity, pa eto i zbog glavne glumice koja mi je bila jako slatka i lepa. Ali, sama priča, njegovo ludilo ono je sve meni bilo nešto usiljeno i totalno bez smisla. U suštini ne volim ja te njihove fantazije, ustvari inače ne volim taj žanr ali sam eto seriju pogledala zbog njega. Čak se kraja serije i ne sećam, više puta sam čak i zaspala gledajući. Eto koliko me se dojmilo :D

Pogledaću Because this is my first life. hmjjf

Što se tiče ove dve nove, Untouchable i Just between Lovers, odlične su! Bas sam malopre odgledala 3 i 4 epizodu JBL, i izgleda da ćemo ovde imati trojac. Njih dvojica zaljubljeni u istu curu. To jako često imamo po serija, neki kliše ali to korejci umeju jako lepo da upakuju i da nam prikažu jako lepu ljubavnu priču. Svo troje nosi teren prošlosti, pre par godina izgubili su svoje voljene u tržnom centru koji se srušio. Igrom sudbine sada svo troje rade na izgradnji novog tržnog centra koji se nalazi baš na mestu starog koji se srušio. Nisam ovo dvoje glavnih nigde gledala do sada, a jako su mi slatki. Sviđaju mi se njihovi likovi. Obavezno pogledaj seriju. Do sada su izašle samo 4 epizode. To i mene nervira, dve epizode nedeljno. fgas

Untouchable je drama, tu imamo porodicu koja bukvalno vodi ceo grad i sve drži u šaci. Jedan sin je otišao i postao policajac a drugi ostao i radi sve i svašta. Priča počinje istragom ubistva policajaca na tom ostrvu koja imaju veze sa tom porodicom, i smrću žene sina koji je policajac. On istragom dolazi do saznanja da ga je sve vreme dok su bili u braku lagala, čak nije znao ni njen pravi identitet. Udala se za njega pod lažnim imenom. Ovde imamo sve: korupciju, kriminal, ubistva. Sve to povezano sa vlašću, jer ti tajkuni plaćaju političare. Odlična serija! Ja oduševljena! ok
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Dec 24 2017, 22:57
Ne znam, meni je bilo smiješno, over the top gluma i drama, ali meni ne smeta, volim luckaste stvari, plus stvarno mnogo volim te fantasy elemente u njihovim serijama, odgledala sam većinu boljih tipa Goblin, Oh My Ghostes, While You Were Sleeping...smajlic

Hmm ljubavni trougao..., onda ću čekati kraj serije, prosto ne volim to u priči, mada u pravu si što se njih tiče, znaju oni to da lijepo upakuju, pa kad i gledam seriju sa tim, ne nerviram se, bar ne mnogo, plus priča zvuči zanimljivo. smajlic
Baš sam danas gledala isječke iz Untouchable, serija izgleda baš dobro i priča i glumci... sigurno ću je gledati uskoro. smajlic

Jedva čekam tvoje utiske za Because This Is My First Life. smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Dec 28 2017, 19:48
[You must be registered and logged in to see this link.] hst
Odgledah prve tri epke drame Because this is my first life. Hmmm, sta znam... Ne svidja mi se glavni glumac. Jako mi je ruzan a i lik mu je totalno nezanimljiv. Mozda da ga igra drugi glumac, da prosto da neke zivosti u njemu mozda bi bilo drugacije. Ovako mi je sav tunjav nekakov, ma nezanimljiv totalno. Ona je super, i lik joj je luckast. Njoj stoji lik, nosi ga, verujem joj kao gledaocu dok njemu ne. Nastavicu da pratim, zaprosio je. Vidim po najavi za 4 epku idu kod njenih da im kazu.

Ja glumca kojeg igra njen otac obozavam. Pa lik je fantastican glumac, mislim da sam ga prvo gledala u Cruel sity.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Dec 28 2017, 20:05
To sam i ja mislila, ali nije on uopšte nezanimljiv, vidjećeš kasnije, ako nastaviš gledati, mnogo je tu zakopanih emocija. smajlic
Da, ti stariji glumci su mnogo dobri. smajlic
Btw bacila sam pogled na Untouchable i Just Between Lovers, mnogo dobre serije, a tek glavni glumci, posebno ovaj momak u JBL, super mu je uloga, a i mnogo je sladak. smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Dec 28 2017, 20:11
Willow ::To sam i ja mislila, ali nije on uopšte nezanimljiv, vidjećeš kasnije, ako nastaviš gledati, mnogo je tu zakopanih emocija. smajlic
Da, ti stariji glumci su mnogo dobri. smajlic
Btw bacila sam pogled na Untouchable i Just Between Lovers, mnogo dobre serije, a tek glavni glumci, posebno ovaj momak u JBL, super mu je uloga, a i mnogo je sladak. smajlic

Nastavicu sigurno, sad si me zagolicala :D
Bas mi je drago da ti se svidjaju, i meni je glavni u JBL mnogo sladak. I uloga mu je extra, onako hladan ali jako luckast. Cak i onaj mladji koji ga igra, prelep decko. Sad cemo moci zajedno da komentarisemo nsfg


Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Dec 28 2017, 22:03
Volim to čuti. ooo yeeee

I opet sam poklekla, slaba volja 4fg4sdfg mislim već gledam dvije serije što izlaze sedmično, a obećala sam sebi da više neću počinjati dok ne završe, ali ne... moja radoznalost me uvijek dovede u nevolje. :D
Da... smajlic smajlic
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 02 2018, 13:40
[You must be registered and logged in to see this link.] jesi gledala novu epizodu Just Between Lovers? Sve više me oduševljavaju njihovi likovi i priča love romansa je prosto divna, tako stvarna i topla:srfg: , osim naravno onog drugog muškog lika, tačno sam znala da će me nervirati i uopšte mi se ne dopada što će ga izgleda koristiti da stvore dramski efekat kamen spoticanja između ovo dvoje. glava o zid
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Jan 04 2018, 01:42
Willow ::[You must be registered and logged in to see this link.] jesi gledala novu epizodu Just Between Lovers? Sve više me oduševljavaju njihovi likovi i priča love romansa je prosto divna, tako stvarna i topla:srfg:  , osim naravno onog drugog muškog lika, tačno sam znala da će me nervirati i uopšte mi se ne dopada što će ga izgleda koristiti da stvore dramski efekat kamen spoticanja između ovo dvoje. glava o zid

Srecna Nova godina! nsfg

Joooj nisam, upravo se spremam da pogledam 7 i 8 epizodu. Nisam bila ovih dana kuci pa zato. Znaci, romansa je pocela ljub Odoh gledati pa se javljam kad odgledam ooo yeeee
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Jan 04 2018, 09:40
Hvala tebi i sve najbolje i mnogo dobrih serija ove godine ti želim sreca

Odlično, taman i ja dok pogledam osmu, sinoć sam mislila, ali izašla mi nova epizoda I’m Not a Robot, pogledala i onda nisam bila u stanju ništa da radim, toliko me i razniježila i rasplakala ljub , serija je na opasnom putu da mi postane jedna od omiljenih.
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 08 2018, 16:08
Jooooj samo virim na Viki kad će pustiti 9 i 10 epizodu Ljubavnika, pa ja ne mogu dočekati. ooo yeeee
Nadam se da neće otići, jako je nesporazume između njih ali mi je fascinantna njihova ljubav, oni se vole bez puno reči, pogledom. Totalno sam pala na njih kao par, baš su me kupili.

Ona scena na bus station dok su se držali za ruke i puštali autobuse da prolaze, prelepa je. Puno je rečeno samo tim činom držanja za ruku. ljub
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 08 2018, 16:22
Znači ista sam smajlic odbrojavam :D upravo to, što kažeš, vole se pogledom hmjjf
Ne vjerujem da će otići, zaplivaće on ka njoj. :D
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 08 2018, 16:32
Willow ::Znači ista sam smajlic odbrojavam :D  upravo to, što kažeš, vole se pogledom hmjjf
Ne vjerujem da će otići, zaplivaće on ka njoj. :D

To, to i ja čekam, da zapliva ka njoj pa posle da se skine onako mokar i pokaže nam još jednom svoje lepo telo :reew drt

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 08 2018, 18:05
[You must be registered and logged in to see this link.] pustena je 9 epka i evo vec je prevode 🤗💕


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 08 2018, 19:29
SmizLa ::

To, to i ja čekam, da zapliva ka njoj pa posle da se skine onako mokar i pokaže nam još jednom svoje lepo telo :reew drt

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ti hoćeš da ja doživim mini srčani grtedjkdydfg
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Pon Jan 08 2018, 19:30
Jelenak ::[You must be registered and logged in to see this link.] pustena je 9 epka i evo vec je prevode 🤗💕


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App

Hvala, hvala, hvala, sreca

Radosti girl dance plus još nova epizoda Jugglers sreca
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 09 2018, 15:53
Ja sam noćas čekala da prevedu na engleski, bacila sam pogled onako bez prevoda i videla njhovu scenu kad su se u suzama rastali, ona je nešto vikala po njega i pokušala da ga zaustavi ali je on otišao, duša moja gshs i uspavala sam se od muke čekajući. Sad vidim da nije otišao ili se vratio, posto ga u najavi za 10 epizodu vidimo sa njom i opet se nešto raspravljaju izgleda. 4fg4sdfg

[You must be registered and logged in to see this link.] jel gledaš i ti? love
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 09 2018, 16:25
Ova epizoda ne da je bila dramatična, on nju voli, a misli da je ne zaslužuje, toliko je rastrzan, da je morao da pobjegne, žao mi ga, ali kad shvati da ne može bez nje, lavovski će onda da se bori sreca a njen lik ne da je odličan, uopšte nije njanjava kako inače ženski likovi umiju da budu u serijama, boji se, ali ne odustaje. smajlic
Btw i dalje mi se ne dopada lik CEO što nam oblijeće oko Moon Soo, iako je i on doživio tragediju, nije mi drag, ima nešto off u njegovom liku.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Jan 17 2018, 18:54
[You must be registered and logged in to see this link.] jesi odgledala nove epizode? smajlic Još samo 4 do kraja, ovo mi je baš brzo proletjelo. hmjjf
Sponsored content

K drame / Opšta tema Empty Re: K drame / Opšta tema

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu