Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11013
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema

taj Uto Okt 31 2017, 21:56
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

E pa drame moje dame ovde možemo uopšteno komentarisati o K dramama. Predlagati drame za gledanje, tračariti, komentarisati i slično. Hajde pa da vas čujem, šta trenutno pratite i šta preporučujete za gledanje? ooo yeeee

dfaet dfaet dfaet

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: K drame / Opšta tema

taj Ned Sep 02 2018, 15:09
Ja prevela opise svih drama koje mi se svidjaju dgfs

Inace, nadjoh kod ruskinja slicice da je pocelo snimanje drame Boyfriend. Snima se na univerzitetu Donguk

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 185
Datum upisa : 10.05.2017

taj Ned Sep 02 2018, 16:54
Vidim. :D
Jedva čekam tu seriju, slutim da će biti baš dobra. hmjjf
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Sep 06 2018, 16:00
[You must be registered and logged in to see this link.] jesi pogledala Devilish Joy? Odoh gledati.

Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Sep 06 2018, 16:02
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] jesi pogledala Devilish Joy? Odoh gledati.

Planiram večeras, a ti mi javi utiske. hmjjf
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Sep 06 2018, 16:04
Hocu, evo ja je pustila. Objavljuje epizode i na fb, imaju svoju stranicu.

Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Sep 06 2018, 16:08
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Hocu, evo ja je pustila. Objavljuje epizode i na fb, imaju svoju stranicu.

Cool, hvala hmjjf
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Sep 07 2018, 22:34
Pogledala sam prvu epizodu Devilish Joy i serija je preslatka hmjjf imaju divnu hemiju, njen lik mi je mnogo simpatičan, a glavni glumac je tako dreamy, nisam ga do sada gledala i razlika u visini između njih girl dance oh my što bi rekli :D inače nisam fan toga, ali ovde to sjajno funkcioniše, zbog muzike i zanimljive radnje i imam osjećaj kao da gledam anime, sve u svemu mnnogo mi se dopada, nadam se da će da zadrže ovaj prvi, sjajan utisak. :D
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 258
Datum upisa : 24.03.2018

taj Sre Okt 31 2018, 22:47
Sasvim slucajno, trazeci nesto drugo, poceh da gledam I am not a robot. Mislim da sam vise puta cula za naziv ove serije i da mi se ucinilo da je serija glupa ili SF, koji ne preferiram. I kako sam ispala glupa vidbudale jer nista zabavnije, inteligentnije, bolje odglumljeno od komedija, skoro nisam gledala. Zapocela sam korejsku avanturu sa Let me introduce her koja mi se, nakon pocetnog odusevljenja, ipak nije svidela i nisam mislila da cu skoro nesto azijsko gledati, ali eto, trazeci za koleginicu film o robotu, pogresismo i umesto filma nadjosmo seriju koju sad hvalim svima koje sam srela, a lice da su pametni jer I am not a robot je neka vrsta slatke psihoterapije i mentalnog razgibavanja. Ulepsali su mi dan. dfaet
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Nov 01 2018, 07:12
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Sasvim slucajno, trazeci nesto drugo, poceh da gledam I am not a robot. Mislim da sam vise puta cula za naziv ove serije i da mi se ucinilo da je serija glupa ili SF, koji ne preferiram. I kako sam ispala glupa vidbudale jer nista zabavnije, inteligentnije, bolje odglumljeno od komedija, skoro nisam gledala. Zapocela sam korejsku avanturu sa Let me introduce her koja mi se, nakon pocetnog odusevljenja, ipak nije svidela i nisam mislila da cu skoro nesto azijsko gledati, ali eto, trazeci za koleginicu film o robotu, pogresismo i umesto filma nadjosmo seriju koju sad hvalim svima koje sam srela, a lice da su pametni jer I am not a robot je neka vrsta slatke psihoterapije i mentalnog razgibavanja. Ulepsali su mi dan. dfaet

Da, to mi je jedna od najdražih i najslađih serija ikad girl dance
I plakala sam i topila se uz nju sreca
Rijetkost je naići na baš tako slatku i dopadljivu seriju, baš mi je drago što ti se sviđa. sreca
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu