Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty K drame / Opšta tema

Uto Okt 31 2017, 21:56
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

E pa drame moje dame ovde možemo uopšteno komentarisati o K dramama. Predlagati drame za gledanje, tračariti, komentarisati i slično. Hajde pa da vas čujem, šta trenutno pratite i šta preporučujete za gledanje? ooo yeeee

dfaet dfaet dfaet

Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 30 2018, 19:08
Odahnula sam, imamo srećan kraj hmjjf ipak nam je svemir uslišio želje. sreca
Sad mogu na miru sve da pogledam. ljub
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 30 2018, 19:29
Hvala Bogu, smilovao se režiser girl dance
Zaslužili su svu sreću ovog sveta koliko su samo propatili. Konačno srećni i zaljubljeni nsfg
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Jan 30 2018, 23:18
Nisam mogla izdržati grtedjkdydfg  pogledala 15. i 16. da vidim kraj, moram čekati da prevedu  plete divna serija, prelijepa priča i jedan od najsavršenijih OST što sam čula.  dhjdg

Nadam se da će opet da snime nešto ovako dobro. smajlic

Pogledala sam Radio Romance, odlična je, nije samo romantična komedija, ima tu i drame i dopada mi se što se dotiču svijeta slavnih i kako to nije sve bajno i krasno kako oni prikazuju, već se mnogi bore sa porodičnim problemima, depresijom i slično. smajlic

[You must be registered and logged in to see this link.] baci pogled na Cross, serija me kupila prvom epizodom, kombinacija trilera/osvete i glavni junak nije tipični dobrica, već pravi antijunak, postao je doktor da bi se osvetio, plus uveli su priču oko doniranja organa i raznih malverzacija koje se javljaju oko toga, biće to jako dobro, ako samo budu znali kako da odrade tu stranu priče.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Jan 31 2018, 15:47
I dobili smo savršenu, zadnju epizodu hmjjf... i kad joj je rekao "You were born to be loved by me"... dhjdg ... rastopila sam se love mislim da ćemo se načekati da gledamo opet nešto ovako dobro. nsfg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Feb 13 2018, 17:49
Devojke hst Šta se gleda? Ja još uvek ništa novo nisam počela, trenutno gledam staru dramu sa Ji Sungom, mojim miljenikom, Protect the boss. dhjdg
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Uto Feb 13 2018, 19:43
Hej Jelenak@ sreca
Ja sam se navukla na Cross, odlična medicinska drama sa triler/osveta pričom i slatka romantična komedija Radio Romance. smajlic
Trenutno su mi na pauzi A Korean Odyssey i You're All Surrounded. smajlic

P.S. kakva je Protect the Boss, sa njim sam samo gledala Secret i film My P.S. Partner i odličan mi je bio. smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Feb 14 2018, 18:19
Willow ::Hej Jelenak@ sreca
Ja sam se navukla na Cross, odlična medicinska drama sa triler/osveta pričom i slatka romantična komedija Radio Romance. smajlic
Trenutno su mi na pauzi A Korean Odyssey i You're All Surrounded. smajlic

P.S. kakva je Protect the Boss, sa njim sam samo gledala Secret i film My P.S. Partner i odličan mi je bio. smajlic

Evo me, ne stižem na sto strana lol!

Na tvoju preporuku sam pokušala sa Radio Romance ali mi nije išlo, jedva sam prvu epku odgledala do kraja. A možda i nisam, ne sećam se patos Ne znam, prvo su mi nekako svi glumci ružni i batalila. Možda mi u datom trenutku nije prijala jer nisam bila u tom nekom moodu ali eto...

Hmmm Protect the boss mi je ok, Ji Sung je meni fantastičan glumac. Odlična hemija sa ovom partnerkom. I ona mi je odlična u ovoj ulozi, prvi put je gledam. Šta znam nešto me radnja nije wooow oduševila ali je gledljiva laganica. Interesantni su njih dvoje kao par. ok

E da, sinoć se setih serije Misty, na koju sam pre par meseci naišla na Viki i potražim je. Prva epizoda me je oduvala. Sve je po mom ukusu. Radnja, vrhunski glumci, i gluma odlična aminujem Žanrovski kombinacija drame, romanse, trilera i misterije. Ona je jako uspešan televizijski voditelj, ustvari jedna jaka žena. Razvedena je, bivsi muž joj je bivši tužilac a sada javni branilac / advokat. Ona biva osumnjičena za ubistvo koje nije počinila, i tu nastupa njen muž jer želi da je brani i povrati njenu ljubav.





Ovde imaš prve 4 epizode prevedene na engleski.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Feb 14 2018, 21:02
Ja baš volim te cute, cheesy romanse :D, nije za svačiji ukus. :D

OK, baciću nekad pogled. :D

Čula sam za Misty, on mi je odličan glumac, još iz Dong Yi, jedna od mojih omiljenih :D, mada nisam fan povratničkih ljubavi, ali ako budem gledala, to će biti zbog njega. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Feb 15 2018, 15:09
Willow ::Ja baš volim te cute, cheesy romanse [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] nije za svačiji ukus. [smiley][You must be registered and logged in to see this link.]

OK, baciću nekad pogled. [smiley][You must be registered and logged in to see this link.]

Čula sam za Misty, on mi je odličan glumac, još iz Dong Yi, jedna od mojih omiljenih [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] mada nisam fan povratničkih ljubavi, ali ako budem gledala, to će biti zbog njega. [smiley][You must be registered and logged in to see this link.]

Dobro, jos uvek se ne zna zasto su se razveli ali u njemu ima neke boli, voli je jos uvek. Obavezno baci pogled, drama je odlicna. 👌🤗

Sent from Topic'it App
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Feb 15 2018, 16:06
Jao, muškarac sa boli, zašto to uvijek zvuči primamljivo? hgnjd
Važi, hvala na preporuci. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Feb 17 2018, 00:04
Willow ::Jao, muškarac sa boli, zašto to uvijek zvuči primamljivo? hgnjd
Važi, hvala na preporuci. :D

Odgledala večeras i 2 epizodu, u škipcu sam sa slobodnim vremenom pa ne stižem da smažem odmah 4 epizode :D

Ovde ustvari ništa nije onako kako izgleda na prvu. Ali su ga pravo zakomplikovali. Glumcima sam prezadovoljna. ok Neću više da spojlam, odoh inače napisaću nešto. hej
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Feb 17 2018, 00:13
Hmmm sad si me zainterersovala :123265977: , ali nemam vremena za još jednu seriju, kad završim Cross i Radio Romance. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Feb 21 2018, 03:58
Ah, kako sam se navukla na seriju :treptrep

[You must be registered and logged in to see this link.] Jel je pratis ti, darling? Hajde, inace cu propricati sama sa sobom ovde :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Feb 23 2018, 22:40
Evo jedne lepe vesti za fanove Ji Sunga girl dance

Ji Sung and Han Ji Min will be starring in a new tvN fantasy romance drama!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Opis:
Drama koja govori o bračnom paru koji se iznenada nalazi u potpuno drugačijim životima nakon što su se njihove sudbine magično promenile kroz neočekivani incident. Ji Sung će igrati karakter Cha Joo Hyuk, zaposlenog u banci, dok će Han Ji Min igrati Seo Woo Jin, domaćicu koja je u braku s njim već 5 godina. U suštini, drama će pokazati svakodnevni život, realnih, običnih ljudi.


Izvor:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Feb 23 2018, 22:54
Ji Sung hmjjf još drama sa fantasy elementima, awesome sreca
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Feb 24 2018, 02:15
Ja njega obozavam. Moja prva korejska serija njegova je bila Secret. Sada se moram psihicki pripremiti na ovo fantasy romance lol!
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Feb 24 2018, 10:47
Poznata je tvoja ljubav :D, moja prva je bila A Jewel in the Palace, gledala sam malo, a onda su me očarale Yi San i Dong Yi, da bih pogledala Descendants of the Sun i postala vječni fan K-Drame. :D
Hahah moraćeš se dobro pripremiti, znam da ti to ne voliš. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Feb 24 2018, 19:47
Gledala sam Descendants of the Sun ali nesto me nisu kupili kao par, nisu imali hemije nekako. Onaj drugi par mi se više svideo. Nekako su mi bili ubedljiviji. Ovo dvoje valjda jer se spetljali za vreme snimanja pa su se pogubili malo ali sta znam, ona mi je npr prelepa ali mi je u glumi nanjava. Ustvari većina korejskih glumica mi takav utisak ostavljaju. Glumci su već druga priča ali glumice su im sve tako njanjave i dosadne. Nekako bezlicne.

Lepo moje žuto ljub

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Feb 24 2018, 21:05
Slažem se, meni je serija prvenstveno bila odlična zbog njega i drugog para, ona manje više. :D
U pravu si, svi glumci redom odlični, a glumica rijetko koja da u sebi ima života, ovako mi na pamet pada samo Kim Go Eun, Park Min Young, Jun So Min i Bae Doo Na, ali ona nije klasična ljepotica, ali zato ima talenat, glumila je u Stranger, ako nisi gledala, preporuka. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Feb 25 2018, 17:55
Nisam gledala Stranger, stavljam je na spisku. smajlic
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Feb 25 2018, 21:21
Jelenak ::Nisam gledala Stranger, stavljam je na spisku. smajlic

Sjajno, javi utiske, serija je toliko dobra da je dobila i drugu sezonu, a to se rijetko dešava u Koreji. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Mar 22 2018, 03:20
Ćao, devojke, šta gledamo?

Ja sam još uvek na Misty samo, nemam puno vremena. Dajte neke predloge, kad uhvatim slobodnog vremena da se bacim na maraton. :D
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Mar 22 2018, 09:53
Jelenak ::Ćao, devojke, šta gledamo?

Ja sam još uvek na Misty samo, nemam puno vremena. Dajte neke predloge, kad uhvatim slobodnog
vremena da se bacim na maraton. :D

Hej smajlic preporučila bih ti Queen of Mystery, serija ne da je odlična, trenutno ide druga sezona, priča je o detektivu i detektivki amaterki, jako duhovita i oni imaju sjajnu hemiju, ne očekuj romansu u prvoj sezoni, ali mali znakovi su tu stalno, samo se nadam da će završiti zajedno u novoj sezoni :D i da preporučila bih ti Chief Kim, kombinacija komedije i akcije, ali dijalozi su sjajni, jedna od bolje napisanih serija... mislim da je to to, trenutno ima par dobrih koje su tek krenule kao što je npr. Live policijska drama i mnogo se priča o Tempted i My Mister...mada ih još nisam pogledala. smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Mar 24 2018, 17:30
Nova drama u najavi 🤗


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Mar 24 2018, 17:33
Willow ::
Jelenak ::Ćao, devojke, šta gledamo?

Ja sam još uvek na Misty samo, nemam puno vremena. Dajte neke predloge, kad uhvatim slobodnog
vremena da se bacim na maraton. :D

Hej smajlic preporučila bih ti Queen of Mystery, serija ne da je odlična, trenutno ide druga sezona, priča je o detektivu i detektivki amaterki, jako duhovita i oni imaju sjajnu hemiju, ne očekuj romansu u prvoj sezoni, ali mali znakovi su tu stalno, samo se nadam da će završiti zajedno u novoj sezoni :D i da preporučila bih ti Chief Kim, kombinacija komedije i akcije, ali dijalozi su sjajni, jedna od bolje napisanih serija...  mislim da je to to, trenutno ima par dobrih koje su tek krenule kao što je npr. Live policijska drama i mnogo se priča o Tempted i My Mister...mada ih još nisam pogledala. smajlic

Super girl dance
Pocecu nesto posto mi se veceras Misty zavrsava pa sam u potrazi za nekom dobrom dramom.
Sponsored content

K drame / Opšta tema - Page 3 Empty Re: K drame / Opšta tema

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu