Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10637
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Ufak Tefek Cinayetler

taj Pon Nov 27 2017, 00:59
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

MALI ZLOČINI

Datum premijere: 24. oktobar 2017
Završetak emitovanja: *
Ukupan broj epizoda: *
Kanal premijernog emitovanja: Star tv
Scenarista: Merič Adžemi
Režija: Ali Bilgin, Deniz Jorulmazer
Produkcija: Ay Yapim
Žanr: drama
Uloge: Gokče Bahadir, Mert Firat, Aslihan Gurbuz, Tulin Ozen, Jildiraj Šahinler, Bade Iščil, Ferit Aktug, Selim Bajraktar, Tansu Biček

Opis: Ovo je priča o mračnim tajnama između četiri žena i četiri muškaraca, strastvenoj ljubavi, lažima i nadmetanju bez kraja. Njihov rat će biti sve oštriji kako se priča odvija.

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10637
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Re: Ufak Tefek Cinayetler

taj Ned Dec 17 2017, 01:38
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Dobra večer, lijepi pozdrav svim dragim zločinkama [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] Serija me omađijala [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] Evo samo da vas malo skapiram [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] Ne znam jesam li na dobrom mjestu [smiley][You must be registered and logged in to see this link.] Druženju s vama se jako veselim [smiley][You must be registered and logged in to see this link.]

Dobro nam dosla, canim 🤗🎉🎇💕

Sent from Topic'it App
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 1972
Datum upisa : 05.03.2017

taj Ned Dec 17 2017, 18:07
[You must be registered and logged in to see this link.] smajlic
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Dec 20 2017, 20:07
Sinocna epiozda odlicna isto kao i rejting ok
[You must be registered and logged in to see this image.]

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Dec 20 2017, 20:34
Edip: Skola je organizovala jednu aktivnost. Svi zajedno smo otisli na piknik.
Pelin: Ako on kaze, ja mogu sve da izgubim. Tajlan ce me unistiti, Merve. Ni tvoj polozaj se mnogo ne razlikuje.
Edip: Na obali jezera.
Merve: Sta ti hoces?
Serhan: Ne, ja zaista zelim da znam. Sta se desilo 1996.godine?
- Nasi muzevi nemaju potrebe da znaju o nasoj proslosti.
Edip: Istina voli da bude popijena ( ovo ne kontam) Postaje jako vazna.
Serhan: Ja cu te odgonetnuti. Zelela ti to.... ili ne...??
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 38
Datum upisa : 09.05.2017

taj Pet Dec 22 2017, 16:02
Modesty, hvala na preporuci za seriju! nsfg

Odgledla sam 1.ep serije i više od polovine druge ep serije. Serija je pravo osvježenje za tursku dizi industriju, u stilu američkih serija, prepliće se misterija i drama.
Serija počinje sa ubistvom na zabavi, ko je ubijen nije otkriveno...sa likovima upoznajemo se kroz priče svjedoka u policijskoj stanici...iskazi svjedoka o karakteristikama četiri žene mogu biti istiniti a mogu biti i subjektivni na osnovu njihovih doživljaja Pelin, Merve, Oje i Azru....Prošlost se prepliće sa sadašnjošću...Svaka ima motiv da ubije, ali može i da bude ubijena. Vidimo da ništa nije savršeno ni onako kako izgleda. Puno intriga, puno mržnje, zlobe, nerazjašnjenih računa...
Volila bih da ova tema malo više živne i da čujem i vaša mišljenja i komentare o seriji...Nadam se da ću uskoro da vas stignem sa ep (upriličnom sam zaostatku), kao i ugodnom druženju sa vama...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Dec 22 2017, 21:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Nema na cemu Ivoncice nsfg

Znala sam da ce ti se dopasti zato sam ti je i preporucila. Do sada jos nisam cula nekoga da je poceo da gleda a da mu se serija nije dopala. Konstantno drzi paznju i tenziju, ne samo sto se ne zna ko je ubica, vec ni to ko je ustvari ubijen. I sto je najbitnije, serija je sve bolja i bolja kako epizode odmicu.
Ja sam sinoc odgledala 9. epizodu kod Ruskinj, i definitivno je zvezda ove epizode Arzu, kakva zena, kakva majka aminujem  Mehmet je tek sada shvatio koliko je g*** pojeo i kakvu je zenu izgubio. Doslo mu je iz dupeta u glavu, ali na zalost kasno. Odrzala je takav govor o Mehmetovoj ljubavi prema deci da on moze samo da se postidi i zabije glavu u pesak od sramote.
Arzu je ustvari jedina iz tog trojca iz pakla koja oseca istinsku grizu savesti zbog onoga sto su uradili Oji u proslosti. Ona za razliku od Merve i Pelin nema to posejano slo u sebi, samo sto jos uvek ne otvara oci do kraja i zivi u zabludi da su joj ove dve prijateljice iz detinjstva. Ali polako se i ona budi i vec se oseti koliko su ona i Oja bliskije i iskrenije u komunikaciji u odnosu na komunikaciju koju ima sa Pelin i Merve. Deca to najbolje osete, a Nilaj je na prvu zavolela i prihvatila Oju uz opasku da ona uopste ne lici na one druge dve....

Edip mi je u poslednje dve epizode najveca enigma... sta smera i kakvu igru igra?! Sad sam sve vise ubedjena da je zaljubljen u Oju ali se vesto krije iza price o Serhanu i kako je tu da Oja ne pogresi i ne predje granicu tog zabranjenog odnosa. Ali ovaj je odmah provalio da izmedju Oje i Edipa nema nista i da je sve foliraza.....
A za Serhana sta jos reci.... puko covek ko kokica patos
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Dec 22 2017, 22:02
Arzu je u prvim bar ep prikazana kao mirna prvo djevojčica pa potom žena koja se priklonila popularnoj grupi ne iz zlobe već iz straha da ne bude odbačena i tako dan za danom vrijeme prolazi... Ona izgleda pomalo da kažem "priglupa" u toj svojoj povučenosti i idući za tuđim razmišljanjem.
Dok Merve je kolovođa, ona smišlja pakosti, želi da u svemu bude prva, najbolja, da se sve vrti oko nje, da upravlja tuđim životima kao da su njene marionete.
Pelin ona bi htjela prvo u srednjoškolskim danima kopirati Oju, a sad želi Merve, al ne može ni jednu...
Oja je uspjela u životu i pored kletve i pakosti, nije lako preživjeti sve što je i ona... Meni je zapeo jedan detaljčić za oko... U bolnici doktor govori Ojinim roditeljima da će preživeti pokušaj suicida al zbog povrede uterusa neće moći imati dece... Al pred polazak na zabavu kod Merve prikazuju kako ona prima injekciju u stomak... Da li se priprema za vještačku oplodnju?
Sve u svemu svaka može da bude ubijena, al i da bude ubica... Klupko se još nije počelo odmotavati. Ispod površine lažnog sjaja i glamura krije se pandorina kutija...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 00:27
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Arzu je u prvim bar ep prikazana kao mirna prvo djevojčica pa potom žena koja se priklonila popularnoj grupi ne iz zlobe već iz straha da ne bude odbačena i tako dan za danom vrijeme prolazi... Ona izgleda pomalo da kažem "priglupa" u toj svojoj povučenosti i idući za tuđim razmišljanjem.
Dok Merve je kolovođa, ona smišlja pakosti, želi da u svemu bude prva, najbolja, da se sve vrti oko nje, da upravlja tuđim životima kao da su njene marionete.
Pelin ona bi htjela prvo u srednjoškolskim danima kopirati Oju, a sad želi Merve, al ne može ni jednu...
Oja je uspjela u životu i pored kletve i pakosti, nije lako preživjeti sve što je i ona... Meni je zapeo jedan detaljčić za oko... U bolnici doktor govori Ojinim roditeljima da će preživeti pokušaj suicida al zbog povrede uterusa neće moći imati dece... Al pred polazak na zabavu kod Merve prikazuju kako ona prima injekciju u stomak... Da li se priprema za vještačku oplodnju?
Sve u svemu svaka može da bude ubijena, al i da bude ubica... Klupko se još nije počelo odmotavati. Ispod površine lažnog sjaja i glamura krije se pandorina kutija...

Odlicno si ovo analizirala sudeci da si odgledala samo dve epizode super

Ono sto sam gore naglasila u tvom postu je po meni bitna stavka sadsnjeg odnosa Oje i Arzu koji je na potpuno drugom nivou u odnosu na stav koji Oja ima prema Pelin i Merve. Koliko god Arzu snosila deo svoje krivice za ono u proslosti, mislim da je i Oja svesna onoga sto si napisala. Uplasena klinka koja sa jedne strane nije zelela da bude odbacena, a sad druge strane je tu i strah da bas ona ne bude sledeca zrtva kojoj ce ove dve napakostiti. Godine su prolazile i Arzu je samo nastavila da sledi Pelin i Merve ziveci u slepilu da su njih tri prave i iskrene prijateljice iz detinjstva. I na mene je ostavila isti utisak na pocetku, priglupa zena kojom je lako manipulisati, ali kako epizode odmicu sve vise je vidljiva jedna drugacija Azru koja pokazuje osobine koje ove dve nikada nece imati.
Uostalom videces to i sama, zato cekam da odgledas propusteno pa da onda mozemo ''ravnopravno'' da komentarisemo smajlic
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 01:20
Evo [You must be registered and logged in to see this link.] canim ovde ces ubuduce moci da gledas prevedene epizode  smajlic
Na ovom kanalu prevode

Ovde sam slozila svih 8 prevedenih epizoda  

Uzivaj nsfg
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Datum upisa : 18.12.2017

taj Sub Dec 23 2017, 01:30
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Evo [You must be registered and logged in to see this link.] canim ovde ces ubuduce moci da gledas prevedene epizode  smajlic
Na ovom kanalu prevode

Ovde sam slozila svih 8 prevedenih epizoda  

Uzivaj nsfg

hvala poklooon
Izašao drugi fragi za 10. epizodu! Baš napeto, Merve sumnja da je Firat vara. Mene je od nje strah, žena je manijak. gshgh

Zdravo svima, btw! poklooon
buckminston
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 52
Datum upisa : 18.12.2017

taj Sub Dec 23 2017, 01:32
[You must be registered and logged in to see this link.] Pišem Firat, a mislim na Serhana. Pomiješala sam ime lika sa prezimenom glumca, svaka mi čast! lool
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 01:42
Dobro je [You must be registered and logged in to see this link.] da ga nisi pobrkala ca Cak Norisom patos

Evo ga fragi  ooo yeeee

Zena: Brinuti se o nekome, to je porodicni svetli znak ljubavi, zar nije tako?
Merve: Kako si pocela da sumnjas? Sumnjala si u telefonske razgovore?
Arzu: Ne.
Merve: Znaci, on spava na kaucu, a?
Arzu: Da, jednom.
Merve: Imas li neki problem, Serhane?
Serhan: Kao na primer?
Merve: Ne znam. Povezan s nama.
Ti ces uviek ziveti sa tom sumnjom.
Serhan: Zasto mi ne odgovaras?
Oja: Necu da se sastajemo. Rekla sam.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 02:02

Al ce ovde da prsti kad se ispodovataju dgfs
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 21:11
SADRZAJ 10 EPIZODE

Merve pocinje da sumnja u Sehana!
Merve prvi put pocinje da sumnja u Serhana. Ona se uhvatila za jedan kraj kanapa i gleda kuda ce je odvesti? Sa druge strane, Edip ne namerava da cuti, odlucio je da govori o gresima proslosti. Dve princeze ga preklinju, ali on je neumoljiv. Cim je Serhan prvi put cuo za pricu iz proslosti, odmah je dolucio da razgovara sa Ojom. Sta ce mu Oja reci? Za Arzu pocinje najtezi period. Burdzu je i dalje u njenom zivotu. Hoce li ona dozvoliti deci da grade odnos sa ovom zenom? Istovremeno, policijsko odeljenje za privredni kriminal pocinje da proverava sve dokumente koji se odnose na prevaru. Riza je vec odavno nestao. Serhan i Merve nisu ni svesni da su na putu prema ambisu.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 21:18
Izgleda ce ovo biti coook dobra epizoda ooo yeeee

Jos fotkica iz 10. epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 23 2017, 21:23
Ufak Tefek Cinayetler 9. Bölüm - Gripin - Sor Bana Sor ( Pitaj me )

Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Dec 24 2017, 10:42
Nakon odgledane četiri epizode šta mogu reći, naizgled "bezazlene" dječije ljubomore i zavisti pokrenule su male laži i sitne prevare koje su pokrenule lavinu, lavinu koja je svaki dan sve veća i koja preti da ih sve proguta.
Merve, Pelin i Arzu sve što imaju stekle su preko bogatih muževa, cio njihov život sveo se na intrige i dokonost. Za razliku od Merve i Pelin bar za sada mi se čini da se Arzu udala za Mehmeta iz ljubavi i da je istinski uživala u porodičnoj "idili". Pelin je opsjednuta Tajlanom, al imam utisak da je ta opsjednustost više povezana sa željom da ima nešto da kažem Ojino jer cio život je na nju ljubomorna. Merve zanima Serhat jer je preko njega stekla moć, status... Uživa u ulozi njegove supruge ne iz ljubavi već što joj bogastvo davalo moć da se poigrava sa ljudskim životima.
Oja, za razliku od pomenutog trojca, uspjela je sama, uspješna, bogata, sve zahvaljujući svom radu i trudu...
Osim Mehmeta koji je ljiga nad ljigama za sada o Edipu, Tajlanu i Sergatu ne bi ništa pisala jer se tek polako otkriva o njima.
Burdžu i Merve su iste, ne bi me iznenadilo da na kraju Burdžu bude ta koja je počinila ubojstvo, a ubijena bude Merve smajlic
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Dec 24 2017, 13:23
[You must be registered and logged in to see this link.]  smajlic

Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Dec 24 2017, 21:05
Baš mi je drago što je Nilaj brzo zbrojala dva i dva te je stala na stranu majke, te joj je podrška. I super mi je Nilaj bila za onim doručkom kako je za tren skopčala stvari i još ih nagovorila da ih slika skupa. A Mehmet i Burdzu misle da su je prevarili i privukli na svoju stranu sa mozgom veličine graška kao što reče Nilaj za oca.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Dec 24 2017, 22:52
Bravo Ivocice, pravo je zadovoljstvo citati ove tvoje analize aminujem

Sve si ih profilisala bas onako kako ih i ja vidim ok

I mene je mala Nilaj odusevila, a vec sam je videla kao klasicnu ogorcenu balavicu koja ce u majci videti krivca za razvod. Fenomenalno je povezala stvari na dorucku i nije joj promakao ni jedan detaljcic. Mislim da je bio presudan trenutak kad Burdzu uzima hranu iz Mehmetovog tanjira, jer to moze samo osoba koja je sa nekim jako bliska. Do tog trenutka sam imala gard i prema Arzu jer me je uzasno nervirala stavom da stiti decu, a ustvari sebe stavlja u nezgodan polozaj dok Mehmet i njegova mlada ljubavnica ostaju nedotaknuti. Ali ovako je jos bolje ispalo, Arzu ostala cista i pred sobom i pred decom, a Nilaj sama shvatila kako stoje stvari.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Dec 27 2017, 11:39
Odlicna sinocna epizoda ok

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Dec 28 2017, 23:52
- Idem na spavanje zivote, ti ne ides?
- Imam jos malo posla, zivote.
-Dobro, ti onda dodji kasnije.
- Zelim nesto da te pitam. Sta je to Edip hteo da kaze? Secas li se te priče iz '96. godine?
- Nista. To jest, nista vazno. On samo govori blah-blah-blah, nista bitno.

- Serkhan Aksak?
- Izvolite, ja sam.
- Postoji resenje o vasem hapsenju u vezi istrazivanja vase firme. Podjite sa nama.

- Kakva su samo lica imali. To uopste nisu ocekivali.
- Da, tako je. A znas li sta je najcudnije? Sada mogu biti osoba kojoj veruju vise od zivota.
- To je dilema losih ljudi. Nadati se dobroti coveka sa kojim su oni lose postupali.

Uhvacen si, ucitelju Edip. Tebi se svidja Oja. I vise od toga, ti goris zbog nje.

Iza Mervine ''dobrodusnosti'' krije se zmija ... Ne dao Bog nikome da upozna ovakvu osobu, ali na zalost ima puno takvih ljudi na ovom svetu....
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Dec 30 2017, 21:38

Burdzu: Serhana Aksaka su uhapsili u novogodisnjoj noci.
Mehmet: Sta?
Burdzu: To jest, Mervinog muza.
Pelin: Slusaj me, kod njih nema tvojih para?
Tajlan: Novac je izgubljen.
Tajlan: Neka djavo odnese tog Serhana, ubicu to kopile!
Oja: Situacija je uzasna, zaista je pocinjena prevara.
Zene: Merve! Gde si, Merve! Izadji napolje, hajde! Znamo da si unutra! Izlazi odatle! Merve! Izlazi!
Arzu: Sada umesto toga, da ne biste cekali, mozete raditi sa nama.
Klijent: U kom smislu sa nama?
Enver: U kom smislu sa nama?
Arzu: Mi planiramo da otvorimo novu malu firmu.
Cuvar: Serhan Aksak, imas posetioca.
Serhan: Ko je?
Cuvar: Doktor Oja Toksoz.
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jan 01 2018, 18:29
Odgledala sam 9.ep i serija je skroz drugačija (bar za sada smajlic) od ostalih turskih serija, da kažem u "zapadnom fazonu"... Drži pažnju, radnje se prepliću, zapliću... Žao mi je što se malo više ne komentariše na forumu o seriji tuzan

Četiri muškarca koji su povezani preko četiri žene.
Mehmet, kreten, ostavio suprugu i djecu zbog mlađe, pa hajde da je bar u nečemu bolja od žene koju je imao kući. Možda je problem u meni al ja ne mogu da shvatim da neko u godinama poput Mehmeta poludi zbog krize srednjih godina i žrtvuje sve dom, porodicu. Od svega mi je najluđe što on misli da ga Burdžu voli, pa čak i priglupi Tajlan je shvatio da se radi o materijalnoj koristi.Mada će uskoro početi da se kaje i da shvati šta je izgubio. Baš bi mi bilo drago da Arzu nađe nekog ko će znati da je cijeni.

Edip mi je u početku bio ok, al kako vrijeme prolazi kao da pada sa njega maska. Mislim da osim što mu prija druženje sa Ojom vremenom da se i zaljubio u nju... Samo da mu ne postane opsesija i da se ne udruži sa Merve.

Serhat je u Oji pronašao sve ono što mu hvali u supruzi... Nekog ko ga razumije i bez riječi, ko ga nadopunjuje, nekog sa kim može o svemu razgovarati. Al i on kao da se pretvara u "zvjer", kao da se menja kako u njemu raste bujica "zabranjene ljubavi".

Tajlan pravi beskičmenjak...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jan 01 2018, 21:04
:warning1  11. epizoda Malih zlocina bice emitovana 9. januara
Sponsored content