Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10877
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Ufak Tefek Cinayetler

taj Pon Nov 27 2017, 00:59
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

MALI ZLOČINI

Datum premijere: 24. oktobar 2017
Završetak emitovanja: *
Ukupan broj epizoda: *
Kanal premijernog emitovanja: Star tv
Scenarista: Merič Adžemi
Režija: Ali Bilgin, Deniz Jorulmazer
Produkcija: Ay Yapim
Žanr: drama
Uloge: Gokče Bahadir, Mert Firat, Aslihan Gurbuz, Tulin Ozen, Jildiraj Šahinler, Bade Iščil, Ferit Aktug, Selim Bajraktar, Tansu Biček

Opis: Ovo je priča o mračnim tajnama između četiri žena i četiri muškaraca, strastvenoj ljubavi, lažima i nadmetanju bez kraja. Njihov rat će biti sve oštriji kako se priča odvija.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 2210
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Ufak Tefek Cinayetler

taj Pon Jan 01 2018, 22:35
Message reputation : 100% (1 vote)
[You must be registered and logged in to see this link.]  ok

Mehmet je tipican primerak muskarca koga je drmnula kriza srednjih godina, ali vrlo brzo ce se osvestiti i tresnuti o pod. Smesno mi je koliko je samouveren po pitanju Burdzu. Tako je naivno ubedjen da je ovo sa njene strane ljubav, a iz aviona se vidi zasto je s njim i kakve su joj namere. Kako je krenula vrlo brzo ce ga dovesti do prosjackog stapa, jer tesko da ce on moci da isprati njene apetite za rasipanjem novca. A da ne pricam sto Burdzu kao zena nije Arzu ni do kolena. Nije cenio zenu domacicu, a sad niti jede kuvano niti ima ko da mu ispegla kosulju. Umislio covek da je nevidjeni frajer jer se u njega ''zaljubila'' mlada ljubavnica, a nije ni svestna koliko sam sebe zavarava. Niti je Burdzu s njim zato sto ga voli, niti ce se on uz nju podmladiti. Ali kako sad stvari stoje, ispade da je ucinio Arzu veliku uslugu ovom svojom gluposcu, jer ona je konacno pocela da pronalazi sebe i izvan te zivotne uloge majke i domacice. Za razliku od Merve ii Pelin koje vode jedan isprazan zivt, ona pocinje da pronalazi novi  smisao u ovom novom zivotu u koji je zakoracila bez Mehmeta. Pravice on nju uskoro od blata, ali se nadam da ce njena vrata biti za njega zauvek zatvorena.
Serhan mi je jos uvek nepoznanica i mislim da o njemu za sada najmanje znamo, sem da je do Ojinog ulaska u njegov zivot jedinu radost pronalazio u cerki. Zatvoren i pomalo hladan sa svima, a onda potpuno druga osoba kad je cerka pored njega. I sada kao da je neka treca osoba od kad mu je Oja zaokupila misli. Sto ti kazes [You must be registered and logged in to see this link.], kao da neka ''zver'' progovori iz njega, kao muskarac koji je godinama ziveo pod nekim zvonom i tek sada udahnuo svezeg vazduha. Kad posmatram njega i Merve ne vidim nikakvu bliskost niti odaju utisak srecnog bracnog para. Izgledaju kao dva sustanara koji dele postelju i imaju zajednicko dete, i sve to iskljucivo Mervinim zaslugama. Hladna i proracunata zena koja se vise zanima tudjim zivotima i time kako drugima napakostiti, nego svojim vlastitim. Verovatno je mislila da je dobila sve u zivotu udajom za zgodnog muza i tim luksuznim zivotom u koji se ususkala. Ali sada joj se sve polako vraca, jer sve sto je cinila drugima sada je zakucalo i na njena vrata.
Za Edipa jos uvek ne znam sta da mislim jer ne mogu da provalim kakve su mu stvarne namere. Sve ove godine je bio iskren i veran prijatelj, ali sad imam utisak da mu je ovo sto radi neka zakasnela reakcija. Sve vreme je savetovao Oju da spusti loptu i nije bio neko ko potpiruje njenu osvetu, ali sada kao da iz njega progovara neka druga osoba. On je do sada gledao stvari sa strane i sve iformacije dobijao od Oje, ali od kad se i sam upetljao nisam sigurna da li ce ovo sto radi ici u Ojinu korist ili ce joj nastetiti. I ja sam stekla utisak da je zaljubljen, a kada je ljubav u pitanju onda se sve moze ocekivati od takvog muskarca, narocito kad pred sobom ima opasnog suparnika. Serhan je izgleda prvi muskarac koji je Oju posteno prodrmao, ali je i najjace oruzje kojim Edip moze da manipulise kada je ona u pitanju, jer je i sama svesna da se nasla na jako opasnom terenu. Dovoljno je da joj kaze kako sve sto radi ima veze sa tim klizavim terenom na kojem se nasla i ona odmah spusta loptu, a ujedno je Edip i njen najbolji prijatelj za koga je tesko posumnjati da bi joj ucinio nesto lose. Ali sudeci po onome sto je rekla  ona  profesorka na saslusanju, Merve je nesvesno posejala seme sumnje kada je u pitanju njihov cisto prijateljski odnos. Zato i mene zanima kakve su mu namere, da li je to probudjena zelja za osvetom, ili je pojava Serhana u Ojinom zivotu probudila u njemu nesto drugo.
Za Tajlana sta reci.... Mekusac koji zivi pod Pelinkinom papucom...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jan 03 2018, 17:15

Serhan: Mozda sam na putu sa koga nema povratka.
Inspektor: Protiv tebe je skupljeno mnogo dokaza.
Velika verovatnoca je da ce biti doneta odluka o tvojoj krivici.
Serhan: Moras prodati kucu.
Burdzu: To je predivna vest! Zar ti nisam govorila? Rekla sam da nista nije nemoguce.
Serhan: Nema nikakvog izlaza.
Oja: Uvijek ima neki izlaz. I mi cemo ga naci.
Agent: Mi smo prodali kucu, gospodjo Merve.
Merve: Ko? Ko ju je kupio?

A kucu je garant kupio Mehmet za svoju Burdzu kafa
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jan 04 2018, 01:27

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 38
Datum upisa : 09.05.2017

taj Čet Jan 04 2018, 15:26
[You must be registered and logged in to see this link.] ::
A kucu je garant kupio Mehmet za svoju Burdzu kafa

Možda je kuću kupila i Oya da bi na neki način pomogla Serhatu, da bar ne ostane bez kuće.
A najverovatnije biće baš kao što kažeš da je Mehmet kupio kuću Za Burdzu... Dovest će njega kriza srednjih godina do prosjačkog štapa 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jan 05 2018, 10:36
Message reputation : 100% (1 vote)
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

Možda je kuću kupila i Oya da bi na neki način pomogla Serhatu, da bar ne ostane bez kuće.
A najverovatnije biće baš kao što kažeš da je Mehmet kupio kuću Za Burdzu... Dovest će njega kriza srednjih godina do prosjačkog   štapa 4fg4sdfg

Meni je na prvom mestu Burdzu kao pretendent na kucu a odmah za njom Pelin. I jedna i druga bi da zauzmu Mervino mesto kraljice, narocito Pelin koja o tome sanja od detinjstva. Jedino nisam sigurna da li Tajlan i Pelin imaju novac da je plate, jer im je izgleda dosta novca ostalo zarobljeno u Serkanovoj firmi. Ostaje Mehmet koji je vec planirao da kupi kucu svojoj Burdzici, ali i to sad moze doci u pitanje jer je i on imao novac kod Serhana....Arzu sigurno nema novca jer je posle razvoda dobila samo kucu, a ne znam zasto bi Oja na taj nacin pomagala Serhanu. Pre bih rekla da zeli da pomogne u otkrivanju njegove nevinosti u ovom slucaju. Ali kuca u svakom slucaju nije prodata po realnoj vrednosti jer joj je cena sigurno drasticno pala sudeci na okolnosti pod kojima se prodaje.... U svakom slucaju bice ovo interesantna epizoda merhaba

Oja i Serhan i dalje zajedno samo u snovima
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Jan 06 2018, 16:27
Šta mislite da li je ikada postojala ljubav između Merve i Serhna?
Mislim da je Serhata uvijek bilo za Merve "kasica prasica", moć prestiža biti njegovom djevojkom pa ženom. Al šta je Serhata privuklo u tu vezu?

SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 483
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Pon Jan 08 2018, 15:08
Sadržaj 11.epizode [You must be registered and logged in to see this link.]
Prevod: despine.net

Serhanovo hapšenje okrenulo je Sarmašak naopačke. Sa ovim hapšenjem životi Oje, Merve i Arzu postaju krući. Arzu će izgubiti posao, Merve Sarmašik a Oja Serhana. Ili će se oni pomiriti i izdržati posledice, ili doći do nekog novog rešenja.

Da li će moći da pronađu izlaz iz ove situacije? Serhanu su ruke vezane. Traži izlaz iz situacije. I Pelin i Burdžu razvijaju detaljan plan. Njima se dopada što je Sarmaši ostao bez gazde. Interesantno, da li će njihov plan funkcionisati?

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jan 08 2018, 21:32
Evo i Ruskinje imaju isto pitanje: Ko je kupio kucu?

A evo i ankete koju su napravile:
Intersantno, ali realno gledajuci ni jedna od dama ne moze sebi da priusti ovu skupu vilu....

Pelin - Taylan ce imati impresivan finansijski gubitak zbog skandala u Serhanovoj firmi i nece moci da zadovolji hir svoje supruge. Hoce li se Pelin okrenuti stednji ili traziti novac od svojih roditelja zbog ove Mervine dragocene kuce i savrsenog vrta?

Arzu - nakon razornog razvoda ona jedva spaja kraj s krajem, ali uspjeh na novom poslu koji pokusava da zapocne mozda joj bude od pomoci. Hoce li Arzu napraviti lukav plan i moci da kupi Mervinu i Serhanovu kucu koristeci novac investitora?

Oya - najveci kandidat za kupovinu kuce svakako je dr. Toksoz koja je zaljubljena u Serhana.  Ona ima najvise sansi za kupovinu Serhanovog doma, ali treba napomenuti da je Oya nedavno kupila kucu u elitnom komsiluku. Da li je doktorka spremna za udje u dugove radi spasavanja imovine svog voljenog?

Burcu - kuca u Sarmashyku je najveci san za nju, ali i nakon sto je ulovila milionera ona i dalje nije u mogucnosti da se nastani u tom kvartu. Sada je stavljeno na prodaju najpozeljnije i najprivlacnije imanje za lovca na sik zivot - Mervina kuca. Hoce li Burcu moci da ubedi Mehmeta da je kupi?? Hocemo li vidjeti trijumf "od blata do bogatstva"?

Trenutno u anketi vodi Oja sa ogromnom razlikom u procentima u odnosu na ostale 3 zene. A koja je od njih kupac i da li je uopste jedna od njih, videcemo sutra   naocare

[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM ljubavi izmedju Merve i Serhana nema ni u tragovima. Kako ga je dovukla na ludi kamen ne znam, ali on je njoj ipak vise trofej nego nesto vise od toga.
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jan 09 2018, 16:30
Na početku 10.ep Edip je "povukao obarač al na žalost bez opaljenog metka", mada lijepo ih je bilo vidjeti onako zatečene za stolom... Rano je da bi se istina saznala, al valjda uskoro se ponovo dohvate te teme. Serhat izigravao detektiva i zbrojio dva i dva u korist Oje i još jedno priznanje da je dobra kao osoba.
Nilaj je još jednom dokazala da je zrela osoba za svoje godine, kako samo Burcu opisuje kao glupu i bezobraznu... Apsolutno upravu je...
Sad će tek biti zanimljivo gledati Arzu koja u trenutku gubi Serhana a sa njim moć, bogastvo i status. Kako li će se sada dočekati na noge i izboriti za svoje ciljeve? Kasica prasica se ispraznila.
Burcu i Pelin će poput lešinara navaliti da preuzmu od Merve tron jer to je njima jedini cilj.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Uto Jan 09 2018, 18:51
Malo Merta, friska sa njegovog IG.

Sent from Topic'it App
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Jan 13 2018, 00:18

Fotke iz 12. epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jan 15 2018, 21:54
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Uto Jan 16 2018, 05:28
Da li će ovo Pelin pokleknuti pred udvaranjema prof i prevariti supruga? U svakoj turskoj seriji mora postojati bar jedan psiho, a sve mi se čini da je u ovoj psiho prof.
Gleda li se večeras serija live?
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jan 17 2018, 13:04
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Da li će ovo Pelin pokleknuti pred udvaranjema prof i prevariti supruga? U svakoj turskoj seriji mora postojati bar jedan psiho, a sve mi se čini da je u ovoj psiho prof.
Gleda li se večeras serija live?

Ja nisam sinoc stigla da pogledam epizodu. Vidim da su Ruskinje prevele pa cu sad da odgledam smajlic
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jan 17 2018, 20:23
Odlicna epizoda ok

Ostalo mi je jos nekih 15 minuta, ali to cu kasnije...

Pelin napravila zurku a Tajlan pita zasto im je to trebalo. Ona kaze da su kupili kucu i da treba time da se nasladjuju i uzivaju. On pita da li je pozvala Oju i Arzu, ona kaze da jeste ali da njih dve nece doci. Ali ce zato doci Mehmet i Burcu. Tajlan u cudu... Mehmet? Zar se mi druzimo sa njima? Rekla si da se ne druzimo... A kaze Pelin, da ali sad se druzimo.
Oja i Arzu razgovaraju telefonom i ne mogu da veruju da je Pelin kupila kucu... Kaze Arzu jel to neka sala... Zar je Merve sad ostala bez doma? Oja pita kako je Merve, a Arzu kaze da ne zna jer joj ne odgovara na pozive
Serhanu bio advokat u poseti i kaze kako ce izdejstvovati da se brani sa slobode, verovatno kucni pritvor... Serhan vraca film i kaze kako je Riza kriv
Pita advokata da li je to moguce... Advokat kaze kako teoretski jeste, ali da je otezavajuca okolnost to sto se Riza nikada nije interesovao za posao

Oja zavrsava razgovor sa Arzu i kaze kako ce ona pozvati Merve da vidi kako je. I ova joj se stvarno javi na telefon i to raspolozena. Pita Oja kako je i da cuje po glasu da je nesto vesela, a ova kaze da ima dobre vesti. Serhan ce biti pusten uslovno i dolazi kuci. Oja skoci i kaze kako je to super vest jer bi se on razboleo u zatvoru, a kaze Merve kako je Serhan jak i da nista ne moze da mu se desi. Kaze kako ga je Mila jako pozelela, a Oja da on sada mora da bude jak zbog cerke. Ali se Oja u tom trenutku priseca svoje posete Serhanu i toga kako mu je bilo lose. Zato se kad zavrsi razgovor moli bogu da Serhan izadje jer ce mu se tamo desiti nesto lose.
U isto vreme Pelinina zurka traje, hebe se njoj......Svedok prica pandurima kako je to bila sjajna zurka i kako su sve zene ljubomorno gledale po kuci dok je Pelin uzivala u tom trenutku svoje nadmoci.
Sve one sto su se uvlacile Merve u dupe sad to rade sa Pelin. Ona cveta ko zumbul.... Hahaha tu je i onaj nastavnik sto je guta ocima....
Stizu Mehmet i Burcu ispred kuce i njemu nije ni malo prijatno sto je tu. Kaze kako je ovo cudno i da je to do juce bila Mervina i Serhanova kuca, Burcu kaze kako su vec razgovarali o tome, kuca je promenila vlasnika i to je to. Kaze mu kako je ovo njegov novi zivot koji zapocinje sa njom i kako ce sve biti divno.
Za to vreme Merve uspavljuje Milu koja pita za oca i kaze kako joj jako ne dostaje...Pita kada ce doci kuci a kaze Merve sutra ako zavrsi posao. Hoce da joj cita bajku ali kaze mala da ce joj tata citati kad dodje.
A za to vreme kod Pelin vatromet, otvara se sampanjac.....Proslavlja Pelin svoj novi pocetak...A oko nje citava armija dupeuvlakaca.
Mehmet i Burcu ulaze u kucu, ona sva vazna ali njemu je i dalje neprijatno... Kaze da bi bolje bilo da odu i da nisu uopste trebali da dolaze. Ali obrlati njega Burcu sa 3 reci...Hahahaha kaze jedna, lepa devojka ali Arzu je bila bolja...
Burcu i Mehmet se izljubise sa Pelin i Tajlanom a onim zenama nista nije jasno...
Burcu sva slatka kao da su prijateljice 100 godina, zahvaljuje se sto ih je pozvala, serucka kako je to najlepsa kuca i kako ju je ona zasluzila.... Pada dogovor da se sada blize upoznaju i postanu prijateljice, dok ostale zene komentarisu kako ne veruju onome sto vide. Obradjuje Burcu Pelin da joj pomogne da kupi kucu u tom naselju kako bi postale komsinice, ali nesto ne vidim da je Pelin srecna zbog toga.Burcu prica kako joj to nece biti tesko sudeci kako je svi vole, a Pelin gleda one zene kaze aha vole me, onda grli Burcu i kaze kako ce joj pomoci, ona treba samo da bude tako slatka kao i sada. U prevodu da joj se uvlaci u zadnjicu....
Evo cak i mala Arzuina cerka se cudi kako je Pelim mogla da kupi kucu. Obe se slazu da je to malo neprimereno, a onda mala kaze mami da bi bas volela da vidi sta se tamo desava. Pita Arzu, zar ja da idem tamo? Ali mala je sou kako opisuje Pelin... mora da je sad izgubila razum od radosti...Moli majku da ode tamo ali je ova i dalje odbija i kaze kako stvarno ne moze tamo da ode.
Pricaju Mehmet i Tajlan i oboljici je neprijatna ova situacija. Kaze Mehmet zar je moguce da sam dosao ruku pod ruku sa Burcu u Sarmashik i u ovu kucu. Tajlan se ne oseca prijatno u kuci i stalno pita sebe zar je ovo moja kuca?? Mehmet pita kako se sve desilo i kako su uopste kupili ovu kucu. Kaze Tajlan kako je nije on kupio, mi smo je kupili, i Mehmet mu tu pozeli srecu, sta drugo da mu kaze. Onda pita Tajlan da li ima vesti o njihovim parama, a kaze Mehmet da nema i da cak nije uspeo ni od Arzu nista da sazna. Onda mu Tajlan kaze kako ce verovatno zbog toga morati da odlozi preseljenje u ovaj kraj, a Mehmet njemu kako nema pojma sta da radi i sta ce biti. A onaj profa uzgario ocima na Pelin pa izgleda tako kao neki psiho. Ubi ga ljubomora dok gleda Pelin uz Tajlana, a ova svog muzica moli da ustane i bude malo veseo.
Evo ga profa krece u akciju.... Pravac za Pelin u kuhinju, a pritom se osvrce da li ga neko gleda.U al je odmerava od pete do glave pa hop iza ledja... Ona se tu prepadne pa se izvinjava kad vidi da je on, a on kaze da je dosao zbog nje na zabavu, da razgovaraju ali da vidi kako ima puno gostiju. Ona tu potvrdjuje kako ima punu kucu ljudi i izvinjava se sto nije mogla da mu posveti paznju. On kaze kako nema veze, jer se on njoj divi izdaleka. Opa.... obgrli on nju zavodnicki a ni ona se previse ne buni.... Ali se odmakne ko oparena i kaze kako mora da obidje goste.... Ma nabice ona rogove Tajlanu vec mi se javlja....Ali ovaj profa nije sam svoj to definitivno......
Boga mi nije Peelin ostala ravnodusna na ono sto se desilo u kuhinji. Sva smusena dolazi i seda pored Tajlana da je cak i Burcu primetila da se nesto desava. Pita je Burcu je li dobro a ova se trgne i da bi promenila temu zove Burcu da ustane kako bi je upoznala sa gostima. Dovodi je na sred sobe i kaze, paznja svima, ovo je moja prijateljica i moj trener pilatesa.... Ona je usput i buduca Mehmetova zena... ali ostale zene samo cute i ne reaguju. Onda Pelin kaze kako je srecna sto je Burcu sa njima i kako ce je i one sigurno zavoleti i kaze zenama da se sad malo druze sa njom na zabavi. O boze kakvo upoznavanje i kakva foliraza, kakvo licemerstvo...A nova kraljica ovim pokazuje svoju nadmoc... Samo neka Nihal stoji po strani i ne ucestvuje u ovom cirkusu. A Mehmet u pozadini rascvetao kao ruza od srece.

Poslednji put izmenio ModestyM dana Čet Jan 18 2018, 01:33, izmenio ukupno 2 puta
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jan 17 2018, 20:33
Sledece jutro Serhana pustaju ali u kucni pritvor. Bice tako dok se ne donese konacna odluka. A za to vreme Oja sedi u kuci i ceka... i koja simbolika doleti joj ptica na prozor. Razmisljajuci o Serhanu, zaboravila je i na pacijente pa je Ilhan zove na mob i podseca na to.
Advokat saopstava Serhanu da ce ga sad policija odvesti kuci, pa ce mu staviti onu nanogicu cini mi se da bi mogli da ga kontrolisu. On pita ima li vesti o Rizi, a advokat kaze na zalost ne.
Serhan stize kod Merve a ona se priseca kako mu je otvarala vrata u proslosti. Mala mu se obradovala i pita ko su judi koji su ga doveli, a on kaze prijatelji. Sreca pa ovi nisu sirovine i imaju obzira sto je dete tu. Stavljaju mu nanogicu a Serhan objasnjava maloj kako je to najnovija tehnologija koja ce ga zastiti od bolesti. Kaze kako ce sad vise biti kuci i da ce provoditi vise vremena zajedno. Merve sa strane kao preparirana... Serhan salje malu u sobu a ovi panduri mu objasnjavaju da ne moze nigde iz kuce jer ce se oglasiti alarm, ali su bar normalni ljudi koji su ispostovali dete...
Panduri odlaze a Serhan zove Merve da idu kod Mile, ali ona hoce prvo da malo porazgovaraju. Medjutim razgovor ostavljaju za kasnije.
Oja je u ordinaciji sa pacijentkinjom i zvoni joj mob, Merve... Kaze da zna da je na poslu, nece da je zadrzava, ali samo da joj javi da je Serhan dosao kuci. Kaze kako zna da je i ona mnogo pomogla i zahvaljuje joj se na tome. Onda pita Oju da li je dobro jer joj je cudan glas.. Kaze Oja da je dobro ali da je sa pacijentkinjom pa ne moze da prica. Zavrsavaju razgovor i Oja moli pacijentkinju da joj da 2 minuta, totalno se pogubila.... Ustvari, trebala su joj ta 2 minuta da ode u svoju kancelariju i raduje se na miru.
Ahaaa... Ona Nihal koja je jedina kulirala Burcu na zabavi je ustvari ona sto radi sa nekretninama, i sad zove Merve.... Pita je kako je a ova kaze da se Serhan vratio kuci i kako je trenutno jako srecna. Nihal joj se izvinjava sto zove u nezgodno vreme, ali da mora da joj kaze to sto ima... Kaze kako je Pelin trazila od nje da nadje kucu za Burcu, kako je prethodnu noc pravila zabavu na koju je dovela i doticnu. Kaze kako joj Burcu nije simpaticna i zato je zove, a Merve kaze ti si pametna zena sama znas sta da radis. Nihal kaze kako je onda nece zadrzavati, zdravo, zdravo... Naravno, Merve nije srecna zbog svega, ali meni deluje kao potpuno drugacija osoba.... Za sada je ''mirna'' kakva sam ocekivala da ce biti. Mada sad i nije u poziciji da previse besni...
Nihal zvoni mob, zove Burcu i ova odbije poziv pa kaze samoj sebi,  Ne, gospodja Merve ce se vratiti....
Serhan dolazi u kuhinju da uzme voce za Milu i Merve mu kaze kako je zvala Oju, a onda mu isprica kako je sprecila one lude zene da im porazbijaju sve prozore...Isprica kako su besne dosle i vikale u glas da su lopovi koji su ukrali njihove pare, a onda je dosla Oja i smirila ih, a onda ubacila nju i Milu u auto i dovela ih ovde. A kako se Serhan samo smeska posle ovoga da Merve ne vidi, sad mu je Oja jos vise skocila u ocima.
Kako mi je Serhan slatko smesan dok se igra sa Milom i lutkama, a onda ulazi Merve i kaze da je vreme za spavanje i kako je tata rano ustao, Mala hoce da spava s njima, ali kaze Merve kako je velika i da velike devojcice ne spavaju sa mamom i tatom. Ali Serhan odobrava jer se dugo nisu videli i pozeleli su jedno drugo.
U krevetu Merve pita sta ce biti, da li ce moci da dokaze svoju nevinost i vrati se kuci, ali Serhan ne zna sta ce se dalje desavati. A pricaju u trecem licu jer je mala pored njih pa da ne skonta.... Kaze Merve kako zna da je nevin ali kako to dokazati. Pita ga da li zna ko je kriv a on kaze da sumnja u nekoga. Ona pita kakve sumnje, a on njoj da ne moze jos uvek nista da joj kaze. Ali Merve je izgleda i sama skontala... To je uradio moj brat Serhane? On je blokirao kompaniju? Serhan kaze da, to je uradio Riza.
Opaaa.... Merve ustaje u sred noci i pakuje svoje i Miline stvari u kofer. Dize malu iz kreveta i odlazi sa njom, sto ce reci napusta Serhana koji i dalje mirno spava. A kako ga samo Merve prezrivo gleda...
Kakav uzas za Serhana koji se budi malo posle toga i shvata da je ostao sam, a ne moze ni da podje za njima... Samo do ispred zgrade jer nanogica bi odmah zapistala...Uzas u kakvom je stanju...
Jutro u Pelinkinoj kuci, ona pravi kolace i zamislja da je Merve... Nova kraljica je sela na tron...Kaze kako je divno kada si kraljica i kada te svi vole... Tajlanu se sve to ne dopada ali Pelin mu kaze da ne prica gluposti jer ona ima puno posla i da to nije ni malo lako... Ali evo i od njega koja pametna... A sta ti radis? Ko ti je rekao da moras da uradis ovo ili ono? Ti si sama sebe u to ubedila! Letis na oblacima misleci da radis nesto vazno, a sta ti ustvari radis? Ali ova odmah krece u kontranapad, u fazonu zar sam ja nebitna? Hoces da kazes da sam ja nebitna? Hahahaha, kaze Tajlan nisam mislo da si nebitna, ali da je to sto radis besposlen i nevazan posao. Ona odmah uzvraca udarac, bolje pogledaj sebe, Koliko je sati a ti si jos kuci, U ovo vreme su ljudi vec na poslu, ali pasa Tajlan odlazi i dolazi kad hoce. A sad i zavrsni udarac, da cak ni ovu kucu ne bi mogao da kupi da nije bilo njenog oca. On kaze da nikada i nije rekao da zeli da kupi ovu kucu, da je ona sislka s uma i sama je kupila. Tajlan odlazi besan i kaze kako vise ne moze da je trpi...Ona po obicaju vristi na njega i zove ga da se vrati, ali zalupi bome Tajlan vrata i ode.... Osta kraljica sama, a sav nje minuli rad u vidu kolaca zavrsi na podu kuhinje.
Ali sad ce nju profa da utesi... Stize ona u skolu a on je odmah primeti kao da ima radar pa pravac za njom. Kaze da mu je drago sto je vidi i pita da li mogu da razgovaraju. Izvinjava joj se sto je onu noc presao granicu ali kad ona kaze da nema vez i hoce da ode, on primeti da je plakala i pita sta se desilo. I evo pocinje zavodjenje... Ona je neprocenjivi dijamant i svako ko je rastuzi ustvari ne zna da ceni njenu vrednost... Ova se vidim vec rastopila. Taman joj dobro doslo posle svadje sa Tajlanom. Kaze joj da bude svesna svoje vrednosti i da je najlepsa zena koju je video u svom zivotu. I tako ona pade u njegovo narucje....kao tesitelju naravno, ali za njega to sigurno nije tako.
Vratila se kraljica kuci i stize joj iznenadjenje u vidu Burcu, Kaze ova kako bas i nije slobodna sada, ali da udje kad je vec dosla. Pita je Pelin hladno sta hoce, a ova se zali kako joj Nihal jos uvek nije pronasla kucu. Kaze kako cak i ne odgovara na njene pozive i moli Pelin da ona nesto uradi. Ali Pelin je i dalje hladna, pita i, je li to tvoj najveci problem? Ova kaze da se jako lose oseca zbog kuce , Pelin joj obeca da ce se time poazbaviti i kaze kako sad nema vremena da prica s njom. Ode Burdzu brze nego sto je dosla.Kraljica stoji sama u svojoj kuci, ali joj ta titula nije donela bas srecu kakvu je ocekivala.
Za to vreme Oja u svojoj kuci razgovara sa Edipom i prica mu o Serhanovoj situaciji, da je izasao iz zatvora ali da je u kucnom pritvoru. Onda kaze kako ce da pozove Merve, zove je, ali ova je nedostupna. Kaze Edip kako joj se mozda ispraznila baterija, a Oja, ma yok canim, Merve je hodajuca baterija, njoj to ne moze da se desi...Oja misli da se desilo mozda nesto lose...Edip kaze da onda pozove Serhana. On se javlja a ona odmah po glasu vidi da nesto nije ok i pita sta se desava i da je Mervin telefon iskljucen.
S: Da, Mervin telefon je iskljucen zato sto je otisla. Napustila me je. Uzela je Milu sa sobom i otisla.
O: Sta?
E: Sta se desava?
O: Samo malo, a kako si ti? Mogu li nesto da uradim? Hoces li da dodjem kod tebe?
S: To bi bilo dobro. Zato sto ja ne mogu da izlazim.
O: Dobro, za pola sata cu biti tamo. Treba li da kupim nesto usput, treba li ti nesto?
S: Ne, hvala. Jako si dobra.
O: Dobro, vidimo se.
Oja stize kod Serhana ali ne sama vec sa Edipom.
Serhan im kuva kafu, a Edip kaze Oji da ide kod njega u kuhinju jer mora nesto da mu da. Daje mu neku knjigu i sad on njega hvata prstima za vrat kao sto je Serhan njega ono vece u dvoristu. Onda mu stize poruka na mob i kaze kako mora da ide. Pozdravlja se sa Ojom i odlazi...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Jan 17 2018, 20:44
Oja i Serhan napokon sami....

S: Eto tako, napustila me je. To jest, otisla. To znaci da joj nije preostalo nade. Bolje i da se ne vraca.
O: Ali ne moze tako. Ona ne moze da uzme dete od tebe.
S: Znas, mozda je Merve ispravno postupila. Ja patim zato sto je moja cerka otisla s njom. Ali Mija ce odrastati dok joj otac bude u zatvoru. Ja ne zelim da bude tako. Moj kraj je ocigledan.
O: Jos nista nije zavrseno. Ne zna se da li ces zavrsiti u zatvoru.
S: Ti ne razmisljaj o tome, ne zamaraj glavu. Ne zamaraj se, ja cu to resiti.
O: Kako da ne razmisljam o tebi? Ja cak ne mogu ni da zamislim kako je to izgubiti dete. Jos u ovakvom stanju. Kada si ostao sam.
S: To i nije tako lose...
O: Ti si i ranije bio sam. Merve je malo pricala o tome. U detinjstvu su te poslali u internat. A onda te vise nisu vidjali? Je li tako?
S: I Merve je meni rekla po nesto o tebi. Vas slucaj sa Edipom u skoli. Oboje su vas izbacili iz skole. Znam da ne zelis o tome da pricas, ali ta tema je gotova kada ti kazes da je gotova.
O: Porasla ti je brada.
S: Da, nista ne zelim da radim. Zelim sve da ostavim.
O: Mozda si u pravu, ali ostaviti sve takodje nije dobro. Ako sve ostavis pasces na samo dno.
S: Mene to ne brine. Vidim da ce vremenom tako i biti.
O: Ne moze tako. Moramo da uradimo nesto.
S: Sta na primer?
O: Imas li britvu ovde u stanu?
O: Bojis se?
S: Imam li razloga?
O: Ne boj se. Ja sam lekar, necu te poseci.
S: Da se bojim ne bih sedeo ovako pred tobom.
O: Stvarno? Ali u mojim si rukama. Mogu da uradim sta hocu.
S: A sta ces uraditi? Ubices me?
O: Trebam li?
S: Radi sve sto pozelis.

Za to vreme Rizu ceka iznenadjenje... Dolazi iz kupovine a u kuci Merve i Mila.
Svedok onda govori kako niko nije mogao da pronadje Rizu, ni policija.... ali Merve je dobro znala gde je.
Merve kaze Rizi kako su ona i Mila htele da naprave ujki iznenadjenje. On kaze kako su dobro uradile i kako se jako pozeleo male... Merve ce na to, vidim da si dobro, dobro izgledas...

Oja dolazi na kliniku iako je rekla Ilhanu da nece dolaziti. Sedi u kancelariji i govori, spasicu te. Moram nesto da pronadjem. Razmisljaj Oja. Razmisljaj. Onda se seca Serhanovih reci iz zatvora....Galip Gindoldu, on moze da me spasi...Onda odlazi kod Ilhana i kaze mu kako moraju da nadju tog Galipa. Kaze mu da razmisli, odakle da pocnu, kako da pronadju uopste nekog coveka. Kaze joj Ilhan da pocnu od broja pasosa... Bogme se Oja dala u akciju.
Pita je Ilhan a sta mi to radimo? Zar pomazemo gdji Merve koja je htela da nam zatvori kliniku?! Kaze mu Oja da se u to ne mesa i da ona zna sta radi.

Merve za to vreme prica bratu sta se desilo sa Serhanom i da je morala da ode. Izgubila je svaku nadu a mora da misli o svom detetu. Kaze da joj je ona najvaznija stvar u zivotu. Brat kaze naravno, ko moze biti drazi od sopstvenog deteta, a Merve da je i brat isto tako draga osoba. Brat i sestra ne skrivaju nista jedno od drugog, je li tako brate? Da je bilo nekih problema u firmi ti bi mi rekao? Ovaj kaze otkud bih ja znao za Serhanove poslove, pa se cudi Merve kako ona nije nista primetila. Kaze joj kako je on vec sve organizovao i ide na Tajland, a ona pita da li ce se vise ikada vratiti. Pokusava da prebaci krivicu na Serhana, ali Merve veruje da je nevin u ovome jer nije sposoban da tako nesto uradi. Sladak je, ali ne i dovoljno pametan. Kaze kako postuje pamet onoga ko je to uradio, i da bi ona isto uradila da je tako pametna. Vise novca, bolji zivot, sve samo uz pomoc brilijantnog uma. Toliko ljudi u kompaniji a niko nista ne primecuje, a onda kad dodje dan D, boom....Onda samo nestanes. I??? Gde su pare??? Kaze Riza da ne razume, ali Merve kaze kako je to mogao samo njegov um. Riza se i dalje vadi, kaze eh da sam ja, ali da sam ja to uradio zar bih sedeo ovde, zar ne bih vec pobegao? Merve insistira ali Riza se i dalje pravi blesav i skrece temu na nju i Milu.
M: Sada sam sa cerkom i sve ce biti dobro.
R: Hoces da kazes da je sa tobom i Serhanom gotovo? Bas sve gotovo?
M: Jos odavno se zavrsilo.
Prica o svom bzv odnosu sa Serhanom, a bata je podseca kako je nekada silno zelela da se uda za njega. Sta se sada promenilo? Ne moze to tako. Merve se smeje na to i kaze, zar mislis da cu ja biti sa covekom koji je ovako propao? Kaze kako ju je on promenio, kako se sama promenila i da je sa njom i Serhanom gotovo. Hmmm... cak slaze bratu pricu da postoji neko drugi u Serhanovom zivotu....Kaze brat da se onda ne sikira i da je odlicno napravila sto ga je napustila. Ona kaze naravno da se nece nervirati jer ima brata.Kaze bata naravno, njegova je duznost da brine o mladjoj sestri...
Pandurku potresla prica i kaze joj pandur da se vrati kad se sabere. Oja srecna jer je pronasla neki trag, a kod Azru dolazi onaj kolega na veceru. A mala Nilaj je opasna. Odmah zove tatu Mehmeta kao onako, ali usput provuce kako je u sobi, dosadno joj je jer mama ima neka posla dole sa Enverom... A Mehmet sav pocrveneo u lici pa pita je li Enver musko ime...... Mala se smejulji pa kaze tati da se ne brine, da je Enver samo mamin kolega i da imaju neki posao da zavrse. Mehmet poludeo... Rade? U nasoj kuci rade? Kako? Zasto? Hahaha jos mala hvali Envera kako je pravi dzentlmen... Mehmet izuven iz cipela. Oblaci kaput i krece...
Za to vreme Arzu i Enver pricaju o poslu... meni potpuno nebitna prica i likovi o kojima pricaju..
Oja nasla neki trag ali ne kontam jos uvek sta radi... Dosla kod neke zene tako sto se pozvala na nekog doktora, ali nije nasla to sto je trazila...
Enver i Mehmet se srecu ispred kuce. Mehmet kaze moja kuca, ali Enver ga lepo poklapa...Kuca vase bivse zene Arzu, koliko ja znam ona je vasa bivsa zena. I jos pita da li je rekao nesto pogresno. Ali biser je kad mu na rastanku kaze vidimo se gospodine Mahmut....
Ulazi Mehmet u kucu i njuska kao da je u svojoj. Koji kreten, jos pita da li su rucali, kaze kako mu se jede supa i pita Arzu ima li dolme..... Sto mu Burcu ne napravi? Mozda slomi nokat pa zato ne moze...
Enver dolazi kod Serhana i ovaj mu kaze da je Riza sve to uradio. Medjtim Enver je dosao da mu kaze da su on i Azru osnovali novu firmu i da je neki stari klijent pristao da radi sa njima. Kaze mu kako nikada nije hteo da ga izda, ni on ni Arzu, ali.... A Serhan se onda priseca sta mu je Mehmet govorio za Arzu, kako misli na njega kad govori o tome sto ju je zaposlio, a Serhan mu na to odgovorio kako ona samo zaradjuje za hleb. Naravno, osetio se izdanim i izbacuje Envera iz kuce.
Merve i dalje tupi Rizi kako su brat i sestra, nokat i meso, bla, bla... kako treba da se pomazu. Ona je sad dosla njemu ali sutra ce mozda on doci njoj. Uporno pokusava da izvuce iz njega informaciju o propasti firme i kaze da bolje da joj sad kaze, jer ako sakrije a ona sazna, vise nece biti nazad. Kaze Merve, ako su pare kod tebe onda i ja na njih imam pravo. Ja sam tvoja sestra, zar ces to skrivati od mene? Ako su pare kod tebe onda cemo zajedno i spokojno proziveti svoj zivot.
I uspela je...
Riza: Da, ja sam to uradio. Pare su kod mene. Otvorio sam racun i prebacio tamo svoj novac.
M: To jest, ti si opustocio firmu?
R: Da. Korak po korak. Napornim radom. Ubacio sam u kompaniju nekoliko ljudi i smislio odlican plan. Ali kada je Serhan pronasao greske malo sam se uplasio, ali sam se brzo sabrao.
M: Znala sam. Takav je moj brat. Ti si jako pametan. Stvarno. Cak pametniji i od Serhana.
R: Stvarno je tako?
M: I? Zar nema i ja pravo na taj novac?
R: Naravno, princezo moja.
M: Dragi moj brate. Sve ce biti divno.
Shebace njega Merve da nece znati sta ga je snaslo.... Nije ona srecna zbog ovoga...

A Mehmet se opustio ko u svojoj kuci. Zaigrao sa sinom i nema nameru da ode. Arzu zove decu na veceru a on se prvi javlja, jos je pita da li treba da joj pomogne. Jos trazi kafu posle vecere ali kaze Arzu da za to nema vremena. On onda ustaje i posprema sto, bas kao da je u svojoj kuci...
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jan 17 2018, 22:10
Modesty, hvala puno na prevodu!
Sad mi je ep jasnija.... Ep je bila dobra, a i rejting je odličan
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Jan 18 2018, 01:30
Kraljica sedi sama kuci i ceka Tajlana, a sve se folira da joj nije stalo kad on ulazi u kucu. On poljubi klinca i kaze joj da dodje u kuhinju da razgovaraju. Ona i dalje kao ravnodusna ali nece dugo...
T: Pelin, dosao sam da vidim Berka. Uzecu neke stvari i odlazim. Poigracu se malo sa Berkom i idem.
P: Gde?
T: U hotel idem. Cini se da ce biti bolje ako se ne vidjamo neko vreme.
P: Ne moze! Ne moze tako! Tajlane ne govori gluposti. Ne ostavljaj nas, ne idi nigde.
T: Pelin, malena, ti izgleda ne primecujes. U poslednje vreme prelazis sve granice. Ne primecujes to?
P: Ne, ja sam dobro. Ne obracaj paznju na ono sto govorim ujutru. Rekla sam to u besu. Slusaj, hajde da ztvorimo ovu temu. Neka to ostane u proslosti. Moze?
T: Pelin nemoj, ne radi to. Ova kuca nam nije donela srecu. Ni tvoj posao predsednika skolskog odbora. Sve se svelo na veceru kod kuce. Jesi li svesna toga?
P: Ne! Nema nista takvo. Sve ce biti dobro.
T: Sta znaci ''ne''? Kazem ti da nam ova kuca nije donela srecu. Hajde da se vratimo u prethodno stanje. Hajde da se vratimo u nasu kucu! Sta je ovo?
P: Ne! Ne mozemo da odemo odavde! Ne mozemo!
T: Zasto ne mozemo da odemo odavde? Zar ti je ova kuca vaznija od muza, od svega? Cemu ovo?
P: Kazem ti, ne mozemo da odemo! Sve ce se sreditu. Uradicu sve da bude kao nekada. Ja cu se pobrinuti za to. Ja cu to resiti. Vazi? Ti samo nemoj sve da pokvaris. Ne napustaj nas. Dobro?
B: Mama.
T: Berk sine, sta radis ovde? Mama i ja razgovaramo. Hajde idi u sobu a ja cu sad doci. Oboje cemo doci. Hajde.
P: Tajlan, ne ostavljaj nas. Ne idi nigde. Ne ostavljaj nas.
T. Dobro, Pelin, dobro. Dobro, ne idem nigde ( nisam ni mislila da ces imati M da odes...  fgas  ) Ostacu kuci. A ti malo dodji sebi. Moze? Dodji sebi.
E moj Tajlane koja si ti papuca....   kafa
Elem, sprema ona caj u kuhinji, kad zvoni mob. Tunch, tj. ona napaljeni profa. Ona kaze uf, i priseca se dogadjaja iz skole. Naravno ne javi mu se, ali psiho pise poruku. ''Gospodjo Pelin, zvao sam da vidim da li je sa vama sve u redu. Brinem za vas. Molim vas javite se. Zelim samo da vam cujem glas''
Pelin to izignorise, ali ovog se nece lako resiti...
Hahaha... ona svom muzicu donosi caj kad njemu zvoni mob... On se pita ko je u ovo doba, kad ono profesor Tunch... Pelin prebledela.
Taj: Halo.
Tunch: Gospodine Tajlan, dobro vece. Uznemiravam vas u ovo vreme, ali gospodja Pelin se ne javlja pa sam pozvao vas.
Taj: Nepa problema, recite.
Tunch: Kako ste? Kako je gdja Pelin?
Taj: Dobro. Gdja Pelin je takodje dobro. Je li se nesto desilo? Nesto lose?
Tunch: Ne, nije. Berk je na poslednjem casu bi malo usporen. Curio mu je nos. Zovem jer sam se zabrinuo.
Taj: A ne, sve je u redu. Hvala vam na brizi.
Tunch: Drago mi je sto je dobro. Pozdravite gdju Pelin. Laku noc.
P: Sta je bilo? Sta je rekao?
T: Berku je bilo slabo na casu. Za to je pitao. Kada je dosao kuci, bio je dobro, je li tako? Ucitelj Tunc je zvao tebe ali se nisi javljala. A?
P: Ne. Nisam cula da telefon zvoni.
Hmm... ni Tajlanu ni Pelin nije bilo ni malo prijatno zbog ovoga...
....................................................................
Noc..... Merve sa cerkom, a Oja sa svojim mislima o Serhanu...
Onda se seti da na amblemu klinca u cijoj je kuci bila pise naziv skole i sledece jutro se sprema da ide tamo.... ( mada ja i daje ne kontam koji trag ona prati)
Za to vreme Mehmet i Burcu u svom ljubavnom gnezdu.
B: Ljubavi, sinoc si zaspao cim si dosao, Nismo ni razgovarali. Sta si radio? Cime si bio zauzet? Zasto si tako kasno dosao?
M: Ne pitaj, draga. Iskrsli su problemi sa dostavom. Bio sam prinudjen da licno dostavim nakit klijentu. Znas da je kasnjenje jako lose.
Ali cini mi se da mu Burcu bas i ne veruje... vrti neke stvari iz proslosti u glavi, neki raniji razgovor
B: Mehmet!Ne idi, ostani jos malo.
M: Draga, znas da moram da idem. Inace ce se Arzu probuditi.
B: Kad bi ona mogla da se probudi, odavno bi se probudila. Ona ne zeli da se probudi. Hajde, Nista se nece desiti. Molim te.
M: Hajde, dobro onda.
(zove Arzu)
M: Arzu, zdravo. Draga, malo cu se zadrzati. Iskrsli su problemi sa nabavkom. Momci su zaboravili. Moram licno da odnesem nakit.
Hahahaha.... sad je i Burcu na mestu Arzu... Laze je Mehmet na istu foru...
B: Slusaj me Mehmet! Ja nisam kao Arzu i mene ne mozes da obmanjujes i lazes na taj nacin.
M: O cemu pricas? Kakva laz?
B: Sada ces mi odmah reci s kim si bio i sta si radio sinoc! Odmah, hajde!
M: Sta je ovo? Burdzu jesi li dobro? Rekao sam ti da sam isao kod klijenta.
B: U ono vreme si isto tako lagao Arzu. Zar ja to ne znam? Mehmete ti mene... Ti mene varas? U tvom zivotu postoji neko? Kako? Kada si mogao da je upoznas? Ko to moze biti? Mehmete, govori!
M: Burdzu ti si sad stvarno paranoicna, jesi li svesna? U mom zivotu postojite samo ti i deca. Jedina moja briga je vasa buducnost! Iz kuce na posao, s posla kuci, to je sve!
B: Zasto onda...? Trenutak. Koja kuca? Ti si sinoc bio sa decom?
M: Da, bio sam sa decom. Sta onda? Bio sam sa decom.
B: Pa zasto to odmah ne kazes? Samo sto mi srce nije iskocilo. Sta ja da ti kazem? Zar cu se ljutiti sto si bio sa decom? Zar sam ja tako bezosecajna zena?
M: U pravu si, ali....ne znam... Nisam zeleo da te uznemirim.
B: Ali zbog cega bih se ja uznemirila? Naprotiv, ja sam srecna sto provodis vreme sa decom.
M: Duso moja. Kako si ti pametna zena. Izvini. Ja ne zelim da nosim decu kao korpe tamo ovamo. Morao sam da odem u tu kucu da bih video decu. Na zalost. (kako kakis Mehmete za medalju, a i dolme i kafu si trazio)
B: Kako sam ja srecna zena. Pojescu te. Tako divan otac ce postati moj muz. Ali bolje vise ne lazi. U redu?
M: U redu. Ti shvatas, zar ne? Ja moram cesto biti u toj kuci. Sta da radim...Ludaco... Sad mi je lakse u dusi, casna rec.

A u drugoj kuci Ajaz pita zasto tata nije ostao sinoc i zasto nisu zajedno doruckovali. Arzu ga podseca da su o tome vec razgovarali i da tata vise tu ne zivi. Ali im kaze da mogu da idu i da ga vide kad god hoce. Kaze Nilaj sto bi isli da ga vide kad on dodje i kad mu se ne nadaju. Sve u svemu Arzu saznala da je mala krivac za Mehmetovu sinocnu posetu. Kaze joj Arzu da to vise ne radi, da su njih dvoje razvedeni i da joj takve stvari vise ne padaju na pamet.

Oja ispred skole ceka onog klinca, Onura. Kaze mu kako joj se ucinilo da je juce bio malo bled i zato je dosla da ga vidi. Mali zna da je ona doktorka. Onda ga pita da li idu kod tate i gde mu zivi tata, ali mali kaze kako mama ne zeli da se prica o tome. Pita ga Oja gde idu. Kaze mali da ne moze da kaze jer je mama rekla da nikome ne govori. Ali se izleti kako ce promeniti i imena. Kaze Oja kako je to bas interesantno i pita ga kako ce se sad zvati ali mali nema pojma. Kaze Oja kako mora da razmislja o tome jer ce morati da se predstavi kad dodje u novu skolu i pita ga kakva je, ali mali kaze da ne zna jer je jos nije video. Jedino sto mali zna jeste da se tamo ne nose uniforme. Oja ga dalje ispituje o skoli i mali kaze kako zna da je na grbu neki dzin Ali. Oja je kao odusevljena, pa ga moli da joj nacrta taj grb. Mali nesto nazvrlja ali njoj nije jasno, pa mali kaze da je to nesto na nemackom sto na turskom znaci ''zabe u ribnjaku''.... I oja na netu pronadje ime te skole....Froshteich.... Sva happy odlazi.
Dolazi kod onog svog prijatelja u policiju i on odmah pita da li je to vezano za njenog prijatelja. Ona kaze da ima neku informaciju koja mozda moze biti od pomoci. Kaze mu da Galip ima sina od devet godina i da ce ga uskoro prebaciti u Nemacku u novu skolu. Daje mu ime skole. Kaze inspektor da je to super i da ce ga sad lako pronaci, da ona vise ne brine. Oja od srece ne moze da veruje u to sto joj govori.

Merve i Riza....
M: I? Sta cemo da radimo brate? Kada idemo na Tajland?
R: Da zavrsim sve oko pasosa i onda idemo. Necu gubiti vreme. Imam ljude koji se bave tim poslom. Razgovaracu sa njima. Dobicemo pasose za 3 dana.
M: Divno.
Mala onda kuka kako nece sok od limuna vec od jabuke i Riza kaze kako ce otici da ga kupi.
Hahaha... sredila ga izgleda seka... On na vrata a karabinjeri ispred vrata. Kako li ga je pronasla uopste Merve u Italiji da mi je znati?!
R: Ti si ovo uradila Merve? Stvarno si ti uradila?
M: Ti si pomislio kako cu stati na tvoju stranu i biti protiv Serhana, je li tako? Da nisam dosla ovde ti bi i mene ostavio u onoj rupi. Zao mi je....

Svedok: Biti zena Serhana Aksaka za Merve je bila najvaznija stvar na svetu. Zato je i brata bacila u vatru.

Edip postao upravnik nekog mesta koje je vodio Riza...A Riza dolijao zajedno sa Galipom... I Oja i Merve odradile odlican posao za svog muskarca...Serhan oslobodjem svih optuzbi.
I kakav kraj....
Oja sva srecna, sprema se da doceka Serhana, dolazi u zgradu suda, Ugledaju jedno drugo, on siri ruke i krece prema njoj.... a onda se cuje samo : Tata!
Teren na kome Oja definitivno gubi....
Stize i Merve srecna sto je sad sve iza njih....
S: Zar ti nisi otisla?
M: Imala sam jedan mali posao.
S: Jesi li ti dovela Rizu?
M: Jesi li ti mislio da cu da odustanem od tebe? Da se upoznamo dragi moj, ja sam Merve Aksak, zena Serhana Aksaka. A sada cemo da pocnemo sve iz pocetka.

Oja sama sa sobom: Nista, nista, vazno da je on izasao.
Ali ovo nisam ocekivala... Serhan na njenim vratima... Jbt meni srce samo sto nije iskocilo, a kako li je tek njoj...Uh, uh.......

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Jan 19 2018, 11:48

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Jan 21 2018, 22:59
Devojke, muštuluk love
Cure iz Veselog sokaka prevodiće Zločinke dhjdg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jan 22 2018, 18:48
Bice ovo odlicna epizoda  ooo yeeee

4fg4sdfg
RTUK kaznio produkciju serije Mali zločini zbog scene između Oye i Serhana( Gokče Bahadir i Mert Firat) sa obrazloženjem da su izvanbračni odnosi neprikladni turskoj porodičnoj strukturi.
Ukoliko sa nastavi sa prikazivanjem "neprikladnih" scena,snimanje serije bi se moglo prekinuti.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gökçe Bahadır ile Mert Fırat'ın hayat verdiği Oya ile Serhan'ın ilişkileri RTÜK tarafından uygunsuz bulundu. RTÜK'e dizide evlilik dışı ilişkilerin Türk aile yapısına aykırı olduğu yönünde şikayetlerde bulunulduğu, şikayetlerin devam etmesi halinde ise dizinin yayının durdurulabileceği iddia edildi.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Jan 22 2018, 19:22

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jan 23 2018, 17:48
Turci i njihov lažni moral 4fg4sdfg
Ivona
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jan 24 2018, 08:59
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Devojke, muštuluk love
Cure iz Veselog sokaka prevodiće Zločinke dhjdg

Od muštuluka smajlic ljub
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu