Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Chat topic / 'Offtopičarenje

Sre Dec 06 2017, 17:37
Evo mesta gde ćemo offtopičariti o svemu i svačemu a vezano za ovaj podforum Turske serije. hej
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Pon Mar 26 2018, 00:38
Drage cure, šta pratite od turskih serija? Vidim počele su ove nove, vrede li čemu?
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Pon Mar 26 2018, 18:31
SmizLa ::Drage cure, šta pratite od turskih serija? Vidim počele su ove nove, vrede li čemu?

Ja sam pocela 8. gun i Moja opasna zena. Obe su mi dobre, ali tek su pocele pa cemo videti za dalje.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Pon Mar 26 2018, 18:44
Bogami, ova Seckinova je odlicna a i tebi ce se dopasti posto je rimejk japanske ma nemoj [You must be registered and logged in to see this link.]
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Pon Mar 26 2018, 21:53
Sahsiyet, 8.Gun kad izadje prevod, a pod obavezno cu gledati Dip. Zbog Ilkera je to serija kojoj se najvise radujem. Znam i sta se desava u Fazili, gledala sam 26.epizoda, a toliko pisu o seriji da ne moram ni da gledam.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Čet Mar 29 2018, 14:34
Oplakah patos patos

[You must be registered and logged in to see this link.]

Truba i djuvegija joj uskladili frizure lool 4fg4sdfg

[You must be registered and logged in to see this link.]
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Čet Mar 29 2018, 20:43
Zaboravila sam vam reci da mi je Tuba omiljeni lik iz Turske, moja prva dizi ljubav koja zaborava nema. :841631:Ja joj sve oprastam, i losu frizuru i osrednju glumu. girl dance
Znala sam da niste savrseni. nene
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Čet Mar 29 2018, 22:17
kaktus ::Zaboravila sam vam reci da mi je Tuba omiljeni lik iz Turske, moja prva dizi ljubav koja zaborava nema. ljub Ja joj sve oprastam, i losu frizuru i osrednju glumu. girl dance
Znala sam da niste savrseni. nene

Nema MuraTuba fanica, nema YagHaz fanica, i ti kazes da nismo savrseni? Tobe, tobe :143
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Pet Mar 30 2018, 18:56
Jelenak ::

Nema MuraTuba fanica, nema YagHaz fanica, i ti kazes da nismo savrseni? Tobe, tobe :143
Ko zna mozda se pojave najjace DefOm ili ti ElBar. YagHaz ne mogu ni da pomirisu DefOmu, a MuraTuba su svoje zavrsili. U RL sad je najomrazenija licnost devojka Barisa Arduca. po ponasanju moje rodjene sestre, zene u ozbiljnim godinama, aktivnostima na forumima i drustvenim mrezama, DefOmke su  tornado Cisto sumnjam, da se nisu i ovde infiltrirale.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Pet Mar 30 2018, 21:29
kaktus ::
Ko zna mozda se pojave najjace DefOm ili ti ElBar. YagHaz ne mogu ni da pomirisu DefOmu, a MuraTuba su svoje zavrsili. U RL sad je najomrazenija licnost devojka Barisa Arduca. po ponasanju moje rodjene sestre, zene u ozbiljnim godinama, aktivnostima na forumima i drustvenim mrezama, DefOmke su  tornado Cisto sumnjam, da se nisu i ovde infiltrirale.


Ah, da. Po Gupse sad udaraju gore nego sto su po Burcin MuraTuba fanice. Meni prvo nije jasno sta su one videle u onom Barisu, koji veze s glumom nema i jedino sto zna je se oblizuje jezikom, sto mene izludjuje i zato nisam ni pratila seriju. Mislim da sam pogledala samo prvu epizodu i to je to od mene. U to vreme sam pratila seriju Miri jagode, koja mi je prirodnija bila i Jusa i Demet kao par daleko lepsi od Barisa i Elcin.

Ali vidis, nemamo ni DefOmerke ovde girl dance Znaci da smo savrseni ma nemoj
coka
coka
Broj poruka : 2
Points : 2
Datum upisa : 30.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Pet Mar 30 2018, 23:14
Meni zao ove Tube,, sta uradi od sebe. Bila je lepa.. jeste.. Ali ako se ona oseca lepo i zadovoljno ok..
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Pet Mar 30 2018, 23:45
Dobro savrseni ste, a i Tubina frizura je stvarno grozna. Grozna joj je i garderoba. Nece da se razlikuje od svog dragog i bog. Ja je zato i volim, sto radi po svom. Ne slusa ni zelje fanova, ni Erdina nacela. I jos je i lepa i sve serije joj se zavrsavaju hapi endom. sreca 
Pozdrav novoj clanici. Coko welcome
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 03:40
Dusa nasa Loknasta, umesto novinari Berak da pitaju posto je premijera njene serije [You must be registered and logged in to see this link.] oni njega spopali 🤣😆😂 [You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 15:15
Jelenak ::Dusa nasa Loknasta, umesto novinari Berak da pitaju posto je premijera njene serije [You must be registered and logged in to see this link.] oni njega spopali 🤣😆😂 [You must be registered and logged in to see this link.]



Sent from Topic'it App
Znaci YagHaz yok, DefOmyok, AsiDem yok, a HuKer evet. :123265977:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 18:04
kaktus ::

Znaci YagHaz yok, DefOmyok, AsiDem yok, a HuKer evet. :123265977:

Eee bas tako, canim. HulKeri su zakon za mene ljub Nikad vise poljubaca, ljubljenja i sexa nije bilo nego u toj seriji.

A Loknicu da ti ne pricam tek koliko volem drt

[You must be registered and logged in to see this link.]
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 18:30
Pa, koja vam se snajka vise svidja? Asli ili Berak, bivsa ili aktuelna?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 18:38
kaktus ::Pa, koja vam se snajka vise svidja? Asli ili Berak, bivsa ili aktuelna?

Tabiki, nijedna patos

Asli volim, i kao glumicu i ovako mi je draga cura. Ko devojcurak. Berrak kao glumicu nisam dozivljavala a znamo da je he*o ceo Stanbol, pa bas nije morao i ovaj nas da se nakaci na nju ali neyse, nase kuce pa ga volemo i sa njom :D
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 19:36
Jelenak ::

Tabiki, nijedna patos

Asli volim, i kao glumicu i ovako mi je draga cura. Ko devojcurak. Berrak kao glumicu nisam dozivljavala a znamo da je he*o ceo Stanbol, pa bas nije morao i ovaj nas da se nakaci na nju ali neyse, nase kuce pa ga volemo i sa njom :D
E, to se zove ljubav, a ne one sto su mrzele Muratovu Burcin i Barisevu Gupse. Od mene  bravo
Pokahontas
Pokahontas
Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 01.04.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 22:00
Merhaba Hi

[You must be registered and logged in to see this link.] ti izgelda nisi u toku Burcin je razvedena i vec tri godine je u vezi sa Ilkerom za kojeg reče da ti je omiljeni glumac. merhaba
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 22:06
Jelenak ::Dusa nasa Loknasta, umesto novinari Berak da pitaju posto je premijera njene serije [You must be registered and logged in to see this link.] oni njega spopali 🤣😆😂 [You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App

Joooj kako mi ovaj nas loknicasti nedostaje  :reew

I da ne zaboravim.. HulKer forever dhjdg
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Ned Apr 01 2018, 22:13
Pokahontas ::Merhaba  Hi

[You must be registered and logged in to see this link.] ti izgelda nisi u toku Burcin je razvedena i vec tri godine je u vezi sa Ilkerom za kojeg reče da ti je omiljeni glumac. merhaba
O lepa indijanko welcomeeee . Naravno da znam da je Burcin razvedena i u vezi sa Ilkerom, ali dobro pamtim sta su joj radile AsiDemir fanice. Iako, obozavam Tubu, meni je Burcin uvek bila simpaticna i bas pase uz Ilkera.
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Čet Apr 05 2018, 20:55
Ima li kraja cudima koje mi priredjuju zaludeli fanovi? fdgsfg Prvo mi YagHazi salju Youtub kanal da gledam kiss, sad dodjem u goste kod sestre, a ona 237 put gleda KA, a njen muz prvi put, ali zato sedmi put ponavlja da je Defne mnogo slatka i pita kad je repriza. glava o zid
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Čet Apr 05 2018, 21:16
kaktus ::Ima li kraja cudima koje mi priredjuju zaludeli fanovi? fdgsfg Prvo mi YagHazi salju Youtub kanal da gledam kiss, sad dodjem u goste kod sestre, a ona 237 put  gleda KA, a njen muz prvi put, ali zato sedmi put ponavlja da je Defne mnogo slatka i pita kad je repriza. glava o zid

To da vidis bolje tu strast koja puca iz tog kissa patos
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Čet Apr 05 2018, 22:44
Zona sumraka. Uzmem mobilni YahHaz. Odem u goste DefOm. Dodjem u brbljonicu uh, dobro je . Nema HulKera. sreca Stvarno oaza. love
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Sub Maj 12 2018, 02:43
Niko živ ništa ne komentariše danima već, prosto sam zabrinuta gshgh

[You must be registered and logged in to see this link.] Što ti se smrkla ova tvoja ljubimica? :zbunjeno

[You must be registered and logged in to see this link.]

4fg4sdfg
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Chat topic / 'Offtopičarenje Empty Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu