Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10978
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Chat topic / 'Offtopičarenje

taj Sre Dec 06 2017, 17:37
First topic message reminder :

Evo mesta gde ćemo offtopičariti o svemu i svačemu a vezano za ovaj podforum Turske serije. hej

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 238
Datum upisa : 24.03.2018

Re: Chat topic / 'Offtopičarenje

taj Ned Maj 13 2018, 14:28
@ jelenak Tubica se izgleda nije se naspavala. ooo yeeee A komentari i meni nedostaju,ali imam malo materijala. Izgleda da sam se opredelila za pogresne serije za gledanje. Ili su ih ukinuli ili ne idu svake nedelje ili nema prevoda. Za Fazilet vise nemam zivaca cak ni komentare da citam pa da polemisem. Koliko vidim po drugim forumima skoro sve druge teme osim Fazilet su skoro zamrle.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Maj 13 2018, 14:37
Moderatori, kako zavrsih na prvoj strani? mukica Hocu odmah ispod svoje ljubimice. 890 Serenaju sam samo malo gledala u Lale devri, vidim da je popularna, ali me ne dotice.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Ned Maj 13 2018, 14:49
[You must be registered and logged in to see this link.] ::@ jelenak Tubica se izgleda nije se naspavala. ooo yeeee A komentari i meni nedostaju,ali imam malo materijala. Izgleda da sam se opredelila za pogresne serije za gledanje. Ili su ih ukinuli ili  ne idu svake nedelje ili nema prevoda. Za Fazilet vise nemam zivaca cak ni komentare da citam pa da polemisem. Koliko vidim po drugim forumima skoro sve druge teme osim Fazilet su skoro zamrle.

Izgleda i ja, ne volemo ove popularne serije :D
Inace kad smo kod Fazle, bas sad sad naisla na scenu kad joj Sinan baca stotku u lice, ajme mene al sam se ismejala patos Hazankina vrednost je stotka patos

Nista ne gledam, sve mi serije poukidali 890
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Maj 13 2018, 15:24
[You must be registered and logged in to see this link.] draga, znaci imamo dobar ukus. ziveli Nadam se da cemo imati vise srece na jesen. Te serije su dugovecnije. Sta se najavljuje za novu sezonu, a da nije socijala, porodicna ljiga, istorijski spektakl, vojska?
Da, letnje serije nameravam da gledam ako bude prevoda barem 20 dana kasnije. Dzan se najbolje ljubi od svih turskih glumaca. dhjdg
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Maj 13 2018, 15:29
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] draga, znaci imamo dobar ukus. ziveli  Nadam se da cemo imati vise srece na jesen. Te serije su dugovecnije. Sta se najavljuje za novu sezonu, a da nije socijala, porodicna ljiga, istorijski spektakl, vojska?
Da, letnje serije nameravam da gledam ako bude prevoda barem 20 dana kasnije. Dzan se najbolje ljubi od svih turskih glumaca. dhjdg

Ja cekam da vidim taj Prison Break u turskoj adaptaciji u kojoj ce Skofilda da glumi Kivo. hgnjd Mozes misliti? Meni Kivo ni malo inteligentno ne izgleda za takav lik. Nurgulica se na jesen vraca u novoj seriji, opet ce neku mucenu majku da glumi koja radi sve za svoju porodicu. Meni su te mucenice vise negledljive. Vec vidjeno i dosadno. 4fg4sdfg Ne znam kakva ce biti ova sa Barisem Faliy i Fundom, ona ce ici na kanal D. Eto njih dvoje su mi kao par super, pa cu baciti pogled na tu seriju. Cekamo Cana i letnju limunadu. Valjda bude coook kisica sa Demet girl dance
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Maj 13 2018, 15:36
Pa ti i ja, zaista imamo isti ukus. I meni je jedino interesantno ovo sa Barisem F. U Paramparcad sam jedino njega gledala u drugoj sezoni. Sta je sa Ajse Bingul, ona je sinonim za pozrtvovane majke? Tubu bih volela kao neku detektivku, ali ne vidim da se najavljuje za neku seriju.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Maj 16 2018, 22:16
Cagatay Ulusoy i Gizem karaca osudjeni na 4 godine i 2 meseca zatvora zbog konzumiranja droge pre 5 godina. mukica
Pa kad mu nije Erdo kum pa umesto u zatvor prvo u kviz, potom u film za oskara pa dva puta na Maldive. Jedan je Murat.
Mada, izvuce se i Keno.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Maj 16 2018, 22:23
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Cagatay Ulusoy i Gizem karaca osudjeni na 4 godine i 2 meseca zatvora zbog konzumiranja droge pre 5 godina. mukica
Pa kad mu nije Erdo kum pa umesto u zatvor prvo u kviz, potom u film za oskara pa dva puta na Maldive. Jedan je Murat.
Mada, izvuce se i Keno.

A pre svega toga mu Erdo prosi hanumu, ma idi begaj kakav apsane :D
Keno sta je ruke Erdovoj hanumi izljubio, a bice i obradio je mesto Erde. Jbg, ne stize Erdo od politike, pa Keno uskace u krevet da pripomogne prijatelju bice patos patos
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Maj 18 2018, 00:39
Plava ciganka patos

[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 486
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Pet Maj 18 2018, 01:15
Nije samo za konzumiranje vec i za dilanje droge. Citam juce Birsen na twiteru, odgovorila je nekom da ce se konacno znati avgusta jer ce odbrana verovatno da ulozi zalbu i slucaj ide na Apelacioni sud. Ja, iskreno, ne verujem da ce zaglaviti zatvor jer su ostali prosli pa skoro nekazljivo. Keno je prosao za placanjem kazne, Tarkan platio kaznu i da odsluzi drustveno korisni rad, a ovi bas da zaglave. Ovo je sistematski uradjeno, daj im vecu kaznu kako bi im izvukli sto vise novca kad usvoje zalbu i prebace je u novcanu. Sve mi na to mirise.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Maj 18 2018, 19:46
Beogradjanke, pravac Arena. 70 aviona stiglo iz Turske zbog finala play offa. Pa valjda medju tolikim navijacima ima poynatih nam macana iz dizzija. sreca Cekam izvestaje i fotke. lutfen
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Maj 18 2018, 22:11
Evo ko je u Areni 😍

Sent from Topic'it App
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Maj 18 2018, 22:33
I Mujde Uzman, sa jos nekim likovima iz KA 2.sezona. Ceka se Baris/Omer. Kazu da je veliki navijac. DefOmovke nisu zive. Budite u toku. Meni sa slikama ne ide.Najveci se tek ocekuju jer je Fenerbahce pobedio.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Maj 18 2018, 22:38
[You must be registered and logged in to see this link.] ::I Mujde Uzman, sa jos nekim likovima iz KA 2.sezona. Ceka se Baris/Omer. Kazu da je veliki navijac. DefOmovke nisu zive. Budite u toku. Meni sa slikama ne ide.Najveci se tek ocekuju jer je Fenerbahce pobedio.

Pratim na instagramu pa valjda uFatim jos nekog :D

Sta ti to ne ide sa slikama? Sto ne pricas? Cabuk, pricaj gde koci?
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Maj 19 2018, 20:42
E, ovaj put sam lepo skinula fotku, ali ona je nestala zajedno sa porukom da mogu da je uklone ako sam prekrsila pravila foruma. Posle 5 minuta vise nije bilo ni posta ni slike, a meni je stigao mail od Servimg.com da mi je nalog kreiran. Mail je sadrzao i fotku koja je blokirana, e sad da li je zarazena ili moram i da se logujem na Servimg, nemam pojma.
Mujde Uzman i drustvo iz KA ipak juce nisu bili u Bg.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sub Maj 19 2018, 22:26
[You must be registered and logged in to see this link.] ::E, ovaj put sam lepo skinula fotku, ali ona je nestala zajedno sa porukom da mogu da je uklone ako sam prekrsila pravila foruma.   Posle 5 minuta vise nije bilo ni posta ni slike, a meni je stigao mail od Servimg.com da mi je nalog kreiran. Mail je sadrzao i fotku koja je blokirana, e sad da li je zarazena ili moram i da se logujem na Servimg, nemam pojma.
Mujde Uzman i drustvo iz KA ipak juce nisu bili u Bg.

Možda nešto nisu dobro uradila, evo [You must be registered and logged in to see this link.] imaš pojašnjenje postupno kako se postavljaju slike. Vrlo je lako i jednostavno samo prati upute.

Javni ako bude kakvih problema, rešićemo. nsfg
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Maj 19 2018, 23:36
[You must be registered and logged in to see this image.]
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sub Jun 02 2018, 17:22
Hocemo li da glasamo za seriju sezone 2017/2018.? Verujem da cemo biti jedini forum na kome nije pobedila Fazilet.
Moja lista 1. Sahsiyet -3 poena
2. Tahlikeli Karim- 2poena
3. Dip-1 poen
@ Jelenak sabiraj ako se jos neko javi.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jun 04 2018, 12:58
Fino se naguzila i namestila ova Kivina hanuma :D

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 08 2018, 21:08
I sta cemo da gledamo tokom leta? Koliko pratim ostale forume vecina bira Pticu zbog Dzana. Koliko se razumem u ukus turske publike mislim da ce oni izabrati ovu Ljubav andjele sa glumcem iz Istambulske neveste, a meni je nekako Darisi ili Prstohvat ljubavi, gutljaj srece po glumcima najinteresantniji. Sto se radnje tice nijedna me nije kupila, ali od letnjih serija i ne ocekujem mnogo. Samo da ne bude banalno i odglumljeno na nivou dramske sekcije ucenika nizih razreda.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jun 08 2018, 21:14
[You must be registered and logged in to see this link.] ::I sta cemo da gledamo tokom leta? Koliko pratim ostale forume vecina bira Pticu zbog Dzana. Koliko se razumem u ukus turske publike mislim da ce oni izabrati ovu Ljubav andjele sa glumcem iz Istambulske neveste, a meni je nekako Darisi ili Prstohvat ljubavi, gutljaj srece po glumcima najinteresantniji. Sto se radnje tice nijedna me nije kupila, ali od letnjih serija i ne ocekujem mnogo. Samo da ne bude banalno i odglumljeno na nivou dramske sekcije ucenika nizih razreda.

Sve ponuđene :D
Cana obavezno, taj ce tamo ljubi i da stiska i pritiska, a to se kod mene traži. :treptrep
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 08 2018, 23:12
E, Jelenak, ti po onoj "Malo mi za sricu triba". gjsgn Evo, gledam Hayat Sarkisi odn Devojku sa sela odn HulKer i pitam se kako neko ko je gledao ovu seriju moze pricati da je najveca vidjena hemija YagHaz 4fg4sdfg
Pa, i Melek i Husejin su imali hemiju kakvoj ovo dvoje u jos 50 epizoda nece imati.
Jeste da mi je preko leta moto Udri brigu na veselje , pa mi se kriterijumi za gledanje srozu na najnize grane, ali Hayat Sarkisi moze i u leto, i u zimi, prolece, jesen. sreca Dotle cemo se tesiti raznoraznim Dolunayima, onim iz serije-Dzanom, onim original Ozanom iz Darisija, deckom iz istambulske neveste, a cujem da se i Alp alias Sinan sa Alinom Boz sprema za letnju seriju na TRT. Lepote, mili boze.ooo yeeee
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Jun 08 2018, 23:17
[You must be registered and logged in to see this link.] ::E, Jelenak, ti po onoj "Malo mi za sricu triba". gjsgn Evo, gledam Hayat Sarkisi odn Devojku sa sela odn HulKer i pitam se kako neko ko je gledao ovu seriju moze pricati da je najveca vidjena hemija YagHaz 4fg4sdfg
Pa, i Melek i Husejin su imali hemiju kakvoj ovo dvoje u jos 50 epizoda nece imati.
Jeste da mi je preko leta moto Udri brigu na veselje , pa mi se kriterijumi za gledanje srozu na najnize grane, ali Hayat Sarkisi moze i u leto, i u zimi, prolece, jesen. sreca Dotle cemo se tesiti raznoraznim Dolunayima, onim iz serije-Dzanom, onim original Ozanom iz Darisija, deckom iz istambulske neveste, a cujem da se i Alp alias Sinan sa Alinom Boz sprema za letnju seriju na TRT. Lepote, mili boze.ooo yeeee

Oooo, jel to i ti gledas Pesmu na Novoj? Vala i ja. Znaci, retke su serije koje sam reprizirala na tv al HulKerima ne mogu odoleti. Veceras je cak i moj darling gledao, posto sam se kikotala kao luda i skrenula mu paznju.

Ma Bajram i Suhi vece hemije od ono dvoje patos
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Jun 08 2018, 23:58
Gledanje reprize serije, za koju znas da je jedinica mere za kvalitet, je dokaz pametnog izbora.aminujem A, cim si clan ovog foruma znaci da znas sta valja. Dakle, tvoj dragi zna da bira. ghsdfhbs
Budalica
Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.05.2018

taj Sre Jun 13 2018, 22:35
Cure, jel to na Novoj gledate Huliju?
Mogu reci da je serija fenomenalna. Ovako napisani likovi, prosto za nepoverovati da dolazi iz Turske. Uzivam gledajuci. Hulija je kompleksan lik, i ima tu materijala za komentarisanje bas. Trenutno mi je zao Kerima, ovo sto mu je uradila nije zasluzio. Jadnicko tuzan
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu