Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
aleksandran11
Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.03.2018

Novi clan

taj Pet Mar 09 2018, 20:13
Ja sam novi clan! Hvala na prijemu. Zivim u Beogradu. Volim da gledam turske serije. Nadam se da ce mi biti zabavno. Pozdrav svima!!!
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10637
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Re: Novi clan

taj Pet Mar 09 2018, 20:58
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Ja sam novi clan! Hvala na prijemu. Zivim u Beogradu. Volim da gledam turske serije. Nadam se da ce mi biti zabavno. Pozdrav svima!!!

Dobrodosla. fgnsfg welcomeeee

Hoce, sigurno. Mi smo mala ali odlicna ekipa koja se jako lepo druzi na forumu.
Slobodno sve sto ti ne bude jasno ili se slabije snalazis pitaj, tu smo za pomoc.

Pozdrav kissiccccc
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 460
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

taj Pon Mar 26 2018, 00:23
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Ja sam novi clan! Hvala na prijemu. Zivim u Beogradu. Volim da gledam turske serije. Nadam se da ce mi biti zabavno. Pozdrav svima!!!

Dobro došao welcomeeee

Sigurno ćeš pronaći teme koje te interesuju i pridružiti nam se u komentarisanju.
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu