Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 10877
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Elimi Bırakma

taj Uto Jun 12 2018, 00:06
[You must be registered and logged in to see this link.]

NE PUŠTAJ MI RUKU

Žanr: Drama, romansa
Uloge: Alp Navruz, Alina Boz
Datum emitovanja: Uskoro na TRT
Režiser: Sadulah Celen

Opis: Serija govori o vrednostima u porodici.
Ćerka najpoznatijeg kebabdžije u Turskoj, Azra, studira u Americi kulinarstvo. Dženk je sin iz bogate porodice koja ima lanac restorana, i koji isto studira u Americi. Azra se sprema za odmor u Turskoj. Na aerodromu se sasvim slučajno zbog spleta nesrećnih okolnosti (zamena kofera) susreće sa Dženkom. Nakon ovog neobičnog susreta, njih dvoje će se ponovo sresti u Istanbulu, ali ovoga puta uz pomoć njegove bake.

Poslednji put izmenio Jelenak dana Čet Jun 28 2018, 21:57, izmenio ukupno 2 puta
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

Re: Elimi Bırakma

taj Uto Jun 12 2018, 01:03
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Karolinalina
Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.11.2017

taj Uto Jun 12 2018, 09:08
Ovo bice dobra serija smajlic

Sent from Topic'it App
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jun 12 2018, 19:33
Veceras prva najava serije 🤗😍

Sent from Topic'it App
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jun 12 2018, 20:33
Evo prve najave, devojke. Ovo meni izgleda ok, bice ovo lepa dramica.

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 183
Datum upisa : 24.03.2018

taj Uto Jun 12 2018, 22:10
A u sledecoj najavi Alp. sreca Resio se one bede i sad moze da na miru da snima. Cinjenica da ide iz projekta u projekt govori ko je prepoznat kao najveca zvezda. Isto vazi i za Alinu koja nije toliko omalovazavana u prethodnoj seriji. Crne ovce ranijih serija blistaju punim sjajem. ghsdfhbs
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jun 12 2018, 22:52
[You must be registered and logged in to see this link.] ::A u sledecoj najavi Alp. sreca Resio se one bede i sad moze da na miru da snima. Cinjenica da ide iz projekta u projekt govori ko je prepoznat kao najveca zvezda. Isto vazi i za Alinu koja nije toliko omalovazavana u prethodnoj seriji.  Crne ovce ranijih serija blistaju punim sjajem. ghsdfhbs

I vidi cuda ovo je drama, a ne letnja limunadu, kao sto su se Naguzanke nadale :D
Lepo je procitati da su informisane odlicno o tome da je TRT1 drzavna televizija i da kod njih ne igra rejting nikakvu ulogu, jer njih kao drzavne emitere narod placa. Sve znaju pametne Naguz fanice lol!

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Jun 12 2018, 23:30
Kaze Birsenka drugi tanitim sa Alpom u toku nedelje.

Inace, serija je korejski rimejk drame Brilliant Legacy smajlic

Sinopsis :strelicadole:
Go Eun-sung ( Han Hyo-joo ) studirao je u inozemstvu u New Yorku i vraćao se u Koreju tijekom svog odmora kako bi njezin autistični brat Eun-woo ( Yeon Joon-seok ) doveo u SAD za učenje glazbe. Sunwoo Hwan ( Lee Seung-gi ), koji je također studirao u New Yorku, naredio mu je da se vrati u Koreju od svoje bake Jang Sook-ja ( Ban Hyo-jung ) kako bi naučili kako upravljati njezinom prehrambenom tvrtkom. Eun-sung i Hwan, koji su bili na istom letu kod kuće, slučajno su razmijenili torbe za prtljagu, što je dovelo do nekoliko nesporazuma između njih.

Go Pyung-joong (Jeon In-taek), Eun-sungov otac, trudio se spasiti svoju tvrtku od bankrota. Jednog dana, novčanik i dragocjenice ukrali su lopov koji je kasnije umro u eksploziji plinske eksplozije. Policija je nakon što je pronašla stvari od Pyung-joonga na lopov, pogrešno je identificirao lopov kao i smrtni list za Pyung-joong odmah je izdan. Odlučio je ležati i ne reći svojoj obitelji da je živ, tako da njegova obitelj može zatražiti novac za životno osiguranje i iskoristiti ga za brisanje dugova. Međutim, njegova druga supruga, Baek Sung-hee ( Kim Mi-sook ), udaljila je svoje odrasle djece Eun-sung i Eun-woo iz kuće nakon što je prikupila novac osiguranja i preselila se u novi dom s kćerkom Yoo Seung- mi ( Mjesec Chae-won ). Seung-mi je također bio Hwanov dugogodišnji najbolji prijatelj, nadajući se da će biti nešto više.

Eun-sung je zatražio pomoć od nekoliko svojih prijatelja, uključujući Hyung-jin, koji ju je izbjegavao jer više nije bila bogata. Uspjela je naći posao u noćnom klubu uz pomoć svog prijatelja Hye-ri. U noćnom klubu, Eun-sung je susreo Hyung-jinov upperclassman, Park Joon-se ( Bae Soo-bin ), koji je bio šokiran što ju je vidio da radi tamo. Također je upoznala Hwana, koja ju je izazvala da izgubi kontakt s Eun-wooom. Shvativši da Eun-woo nedostaje, Eun-sung je bio devastiran i pokušao tražiti brata, ali bez uspjeha. Uz pomoć Hye-ri i Joon-se, Eun-sung iznajmio je malu sobu i započela s malim okruglicama dok je nastavila tražiti Eun-woo.

U međuvremenu, Sook-ja se duboko razočarao svojim unukom jer Hwan nije imao smisla u životu i nije znao kako njegovati svoju tvrtku i zaposlenike. Dok je razmišljao o tome što učiniti s unukom, Sook-ja je posjetio susjedstvo u kojem je živjela kad je bila siromašna i susrela Eun-sung, koji je prodavao knedle. Sook-ja je naišao na nesreću i dobio pomoć od Eun-sung. Vidjevši da se Eun-sung pokušao najbolje pobrinuti za nju, čak i kad nije mogla priuštiti vlastite dnevne troškove, Sook-ja je dotaknuo Eun-sungovo suosjećanje. Donijela je kući Eun-sung, a zatim je rekla svojoj obitelji da će Eun-sung živjeti s njima i da će imenovati Eun-sung kao nasljednicu njezine prehrambene tvrtke, ako bi mogla povećati dobitak potonuće druge grana za 20%.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Jun 13 2018, 22:18

Pise se na twiteru da ce serija krenuti kasnije zbog fudbalskog prvenstva jer TRT1 prenosi utakmice. :confused
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Jun 13 2018, 23:25
Ne znam koliko je pocetak u drugoj polovini jula dobar tajming. Obicno, oni koji prvi krenu sa prikazivanjem vezu publiku za sebe, a ni fudbalska publika nije ona koja gleda serije. S druge strane, u letnjoj sezoni nije toliko velika konkurencija da ima po 5 serija u isto vreme. Osim toga, javni servisi poput naseg RTS-a imaju svoju stalnu publiku i najvece rejtinge bez obzira kakav je kvalitet i kad je pocetak.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Sre Jun 13 2018, 23:31
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Ne znam koliko je pocetak u drugoj polovini jula dobar tajming. Obicno, oni koji prvi krenu sa prikazivanjem vezu publiku za sebe, a ni fudbalska publika nije ona koja gleda serije. S druge strane, u letnjoj sezoni nije toliko velika konkurencija da ima po 5 serija u isto vreme. Osim toga, javni servisi poput naseg RTS-a imaju svoju stalnu publiku i najvece rejtinge bez obzira kakav je kvalitet i kad je pocetak.

Da, a i TRT kao drzavka televizija ne zavisi od rejtinga i reklama, kao javni servis gradjani placaju naknadu neku. Tako da rejting ne igra ulogu, sto je super. 😊

Sent from Topic'it App
Karolinalina
Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.11.2017

taj Čet Jun 14 2018, 08:35
Merhaba kizlar. Jedva cekam da ova serija pocne. Ocekujem dobru zabavu.
Budalica
Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.05.2018

taj Pet Jun 15 2018, 12:00
[You must be registered and logged in to see this link.] hmjjf

Budalica
Broj poruka : 15
Datum upisa : 19.05.2018

taj Pet Jun 15 2018, 12:11
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Alp na svom instagram profilu cestita Bajram

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 2210
Datum upisa : 05.03.2017

taj Ned Jun 17 2018, 20:38
Samo da se prijavim. Alpa ne bih propustila ni za sta na svetu nsfg

Taman super ako pocinje u julu, da zavrsim obaveze koje imam i prikljucujem se gledanju merhaba

Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Ned Jun 17 2018, 21:13
[You must be registered and logged in to see this link.] jedva cekam, canim 🤗

Alp je danas poceo sa snimanjima, stizu prve fotke sa seta.

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jun 17 2018, 21:20
[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM i ja jedva cekam sreca

Samo nek se onaj shit od Fazle zavrsio pa da svane i nama i njemu ghsdfhbs

Sad sam malo gledala rusku stranicu serije i jedva cekam da ovo pocne ooo yeeee
katnis
Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.01.2018

taj Ned Jun 17 2018, 21:32
e tako mi je drago da je odmah dobio novu ulogu sreca nadajmo se u boljoj seriji
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Jun 17 2018, 21:43
Message reputation : 100% (1 vote)
[You must be registered and logged in to see this link.] ::e tako mi je drago da je  odmah dobio novu ulogu sreca  nadajmo se u boljoj seriji

Od Fazle je sve bolje 58rty
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Ned Jun 17 2018, 23:01
[quote="ModestyM"]Samo da se prijavim. Alpa ne bih propustila ni za sta na svetu nsfg

Taman super ako pocinje u julu, da zavrsim obaveze koje imam i prikljucujem se gledanju merhaba

Modesti,nedostajala si ovih dana.jyu I samo zbog tebe mi je drago sto serija pocinje posle Mundijala. Inace, zbog letovanja u dizi domovini uzivancija : htela sam da budem vas izvestac sa lica mesta o reakcijama na premijeru. hej
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pon Jun 18 2018, 13:57
[You must be registered and logged in to see this link.] Ooooo moze, canim ooo yeeee
Bices ti pravi paparaco novinar kako vidim :D Mogla bi ih ti i na setu malo posetiti, pa da nam prenesec utiske.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Jun 18 2018, 21:48
[You must be registered and logged in to see this link.] ::[You must be registered and logged in to see this link.] Ooooo moze, canim ooo yeeee
Bices ti pravi paparaco novinar kako vidim :D Mogla bi ih ti i na setu malo posetiti, pa da nam prenesec utiske.
A, ja sam po srednjoskolskom obrazovanju novinar merhaba tako da ako budu snimali u antalijskoj regiji postanem i paparaco, ali verovatnije je da cu preneti utiske recepcionarke. turpija nokte Po kaficima ce gledati fudbal, sobarice ne znaju engleski i ostaje mi samo da se nadam brbljivim recepcionarkama koje nisu YagHaz fanice.
katnis
Broj poruka : 21
Datum upisa : 17.01.2018

taj Čet Jun 21 2018, 16:16
Message reputation : 100% (1 vote)

evo i prve najave sa alpom sreca
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend