Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11013
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Elimi Bırakma

taj Uto Jun 12 2018, 00:06
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

NE PUŠTAJ MI RUKU

Žanr: Drama, romansa
Uloge: Alp Navruz, Alina Boz
Datum emitovanja: Uskoro na TRT
Režiser: Sadulah Celen

Opis: Serija govori o vrednostima u porodici.
Ćerka najpoznatijeg kebabdžije u Turskoj, Azra, studira u Americi kulinarstvo. Dženk je sin iz bogate porodice koja ima lanac restorana, i koji isto studira u Americi. Azra se sprema za odmor u Turskoj. Na aerodromu se sasvim slučajno zbog spleta nesrećnih okolnosti (zamena kofera) susreće sa Dženkom. Nakon ovog neobičnog susreta, njih dvoje će se ponovo sresti u Istanbulu, ali ovoga puta uz pomoć njegove bake.

Poslednji put izmenio Jelenak dana Čet Jun 28 2018, 21:57, izmenio ukupno 2 puta

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 2998
Datum upisa : 05.03.2017

Re: Elimi Bırakma

taj Pon Avg 27 2018, 09:52
Rejting za 5. epizodu
[You must be registered and logged in to see this image.]
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 29 2018, 18:44

- Lagala si gledajuci me pravo u oci.
- Dzenk, nikada te nisam lagala.
- Opet lazes.
- Arda, sta nije u redu s tobom? Arda, dodji sebi!
- Arda je u komi.
- Kako se zove tvoj prijatelj?
- Dzenk.
- U Dzenkovom zivotu postoji neko, zar ne?
- Zove se Azra.
- Uzgred da vas upoznam. Dzansu, moja devojka.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 258
Datum upisa : 24.03.2018

taj Sre Avg 29 2018, 21:53
Meni je ovo do sada najbolja epizoda, a rejting lošiji. d1vfsdfv Šta je bilo gledanije? Neka pucačina ili makljanje zena. oklagijaa U ovoj seriji tek sad počinje pravi zaplet, a sve sto je bilo dobro, poput glume, nije se pokvarilo. Za očekivati je bilo da ih publika neće izneveriti, ali kvalitet , očito, Turcima, nije najvažniji. :gaah
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Avg 29 2018, 22:00
Ne znam da li je bio neki fudbal, ali sto se tice serija oni su i sa slabijim rejtingom prvi. Doduse i nemaju nikakvu konkurenciju u svom danu.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Čet Avg 30 2018, 14:14
Sadržaj 6. epizode: :strelicadole:

Azra i Dženk su jedan protiv drugog, nakon vesti o nasledstvu.

Dženk misli da se Azra poigrava s njim, i namerava da ode u Ameriku. Ali, loše vesti koje će ga zadržati ovde, okrenuće sve naopačke.

Sumru, saznavši sta Azra radi u kancelariji kompanije, pokušava da sakrije svoje poznanstvo s njom. Sumru se pojavljuje pred Azrom sasvim neočekivano. Da li će postići svoj cilj?

Sumru, saznavši da je Azra naslednik kompanije Čelen, pojavljuje se pred njom i traži joj da uradi nešto za Džansu. Šta će Azra odgovoriti na ovaj Sumrin predlog?

Dženk, uveren da je Azra igrala igru, pojaviće se pred njom podignute glave i radiće s njom, uprkos neželjenoj poziciji u kojoj se nalazi. Da li će ova odluka pomoći Dženku da otkrije planove, koji se okreću?

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 30 2018, 14:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Ako Azra uradi za Cansu to sto Sumru trazi od nje onda je stvarno tuka. Dodje joj zena koja je nju i autisticnog brata izbacila na ulicu i ima obraza da od nje trazi neku uslugu, a ova ce da izigrava dobricu i cini dobra dela, ma vazi
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Avg 30 2018, 14:32
Ma nece, lepo joj je u najavi odgovorila da pred njom vise nije ona stara Azra. Ko zna sta je ona bezobraznica trazila.

Mislim da ce Sumru da smota onom Hazmi beya, koji isto ko i ona gleda samo svoju guzicu.

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 30 2018, 14:49
Kaze njoj to Azra u najavi, ok, ali ko zna u vezi cega. Pre bih rekla da je Sumru imala neke upadica pa joj je Azra odbrusila, jer nesto mi je nelogicno da o tome razgovaraju na groblju. A sa druge strane, Azra i Cansu se vidjaju i u dobrim su odnosima, tako da me ne bi cudilo da Azra ispadne tuka samo zbog svoje slabosti prema Cansu. Pa sama ona scena gde Cansu dolazi da rida zbog ljubavnih problema koji su naspram Azrinih smesni i mizerni, dovoljno govori koliko je jedna tupava a druga bezobrazna i sebicna. Zato me nista ne bi zacudilo od Azre. Dobar i budala su braca...
Ja bih volela da Azra odhebe Sumru u svakom smislu, ali mislim da taj scenario ipak necemo gledati.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Avg 30 2018, 14:55
E da, u ozetu pise da ce se Sumru praviti da ne poznaje Azru, a tu je onda ona poslednja scena iz druge najave, gde Cansu i Azra stoje jedna naspram druge i meni je i pre ozeta upalo u oci da se ponasaju kao da se ne poznaju... Tako da mi je i tu sad nesto sumnjivo pa se bojim se da ce Azra ipak pristati da ucini nesto za Cansu.
Volela bih da gresim, ali...
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Avg 30 2018, 21:04
Meni je najveća mana serije što su svi likovi, osim Dzenka, poprilično jednodimenzionalni. Tako je Azra pozitivac, Sumru, negativac, a Dzansu slabić, tako da ja ocekujem da će Azra reći: " Ja nisam kao Sumru i necu dozvoliti da moja posestrima ispašta zbog svoje zle mame". Takodje, očekujem, da će se Dzansu, nakon saznanja da je Azra devojka koja interesuje Dzenka, sad okrenuti protiv Azre. Ipak, uzdam se da je serija rimejk, a da Koreanci nisu tako predvidljivi.
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Avg 31 2018, 14:29
Cansu ce svoje pravo lice pokazati tek sada.
Do sada je bila povodljiva njanjavica, kojom je majka upravljala kako je htela. Nema losu dusu, nije zla ali kad je mogla nesto za Azru da uradi, ona nakon sto se pobuni opet podlegne majkinoj prici. Nije karakter, lako se s njom manipulise.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Avg 31 2018, 19:42
Koliko sam shvatila, Turci su izmenili jedan jako bitan detalj u odnosu na korejsku verziju. I to detalj koji je tipicno turski i oko koga se uglavnom zavrti zaplet pa ce tako verovatno i ovde. A to je onaj momenat kad Cenk kaze da mu je Cansu sevgili. E to je meni vec predvidivo i mnogo puta vec vidjeno. Sad ce Cansu da se zakaci za njega kao pijavica uz zdusnu pomoc bolesne majke, i vrlo brzo ce postati njena kopija. Meni je smesno sto je sama izjava ljubavi nesto sto kod Turaka treba da obavezuje onu drugu stranu kojoj je izjavljena ljubav. Kaze Sumru u pretprosloj epizodi, ti mu lepo priznaj ljubav, a on posle neka vidi sta ce. A sta on to treba da vidi? Da padne da dupe i odmah zakaze vencanje, jer se tamo neka Cansu zatreskala u njega? Generalno me kod Turaka sve to vec nervira, popiju 2 puta caj i vec treci put su vereni. Pa zato sad kad je pametnica Cenk odvalio tu glupost, za sve oko njih ce ta ljubav i veza biti zvanicna pa samim tim za Azru nemoguca i nedodirljiva. Mada bi se ona povukla i bez toga, dovoljno je bilo samo da sazna da je momak za kojim Cansu place bas Cenk. Po korejskoj verziji Cenk nije imao pojma da je prijateljica zaljubljena u njega i to je onda sasvim neka druga prica, ali Turci su morali da naprave taj svoj tipicni zaplet koji je vec postao deo folklora njihovih dizija. Ne znam koliko ce se u drugim stvarima drzati originala, ali po meni je ovo vec jako bitna izmena koja menja tok price.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pet Avg 31 2018, 20:19
Meni su do sada najinteresantniji likovi baba i unuk joj Cenk. Njihove reakcije uglavnom nisam nogla da pretpostavim. Naravno, navijam za pozitivce kao sto su Azra, Tarik, Cenkova naivna sestra. Negativci poput Sumru i Hulije, su mi interesantniji od slabica poput Cansu, Mesuta, Arde. Najodvratniji lik mi je momak od Cenkove sestre, ali za razvoj serije,uz dobru glumu moze biti gledljiviji od dobrice Tarika.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Sep 01 2018, 11:52
Fotke iz 6. epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Ned Sep 02 2018, 16:36
6. epizoda veceras u 20:00  drt

Jaoooo Dzenk 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Sep 03 2018, 00:42

- Sve znam, slatka teto.
- Sta znas?
- O tvojoj bolesti.
- Rekao si da izmedju nas ne moze biti nista osim prijateljstva. Ali unutra si me predstavio kao svoju devojku.
- Ni ja ni ti ne znamo sta se moze desiti u bilo kom trenutku. Pa evo, pruzena nam je sansa.
- Ima li nesto izmedju tebe i Azre?
- Ima... Izmedju mene i Azre je veliki rat. I taj rat ce dugo trajati.
- Molim te, nemoj povrediti Azru.
- Tarik, Azra se igra s vatrom.
- Zovem vas u vezi Merta Gunesa...
- Sta...? Sta...? Samo minut. Videli ste mog brata?
- Da nije to mozda ova zena?
- Mert....
- Gde je? Ako jos jednom budes poricala, kunem se da cu te ovde ubiti! Jesi li shvatila?
- Azra...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Sep 03 2018, 10:03
Rejting za 6. epizodu :vatra

TOTAL: 1.mesto  4.77% (+0.83%)
AB: 1.mesto  5.41% (+1.09%)
ABC: 1.mesto 5,21

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Sep 04 2018, 17:53
Serije o kojima se najvise komentarisalo  prosle nedelje  :rejting:
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Sep 05 2018, 12:28
Fotke iz 7. epizode
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Sre Sep 05 2018, 19:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Pa, ona ni u 7-oj neće uzeti Merta. :aaaah: Ova poslednja mi se nije svidela. Kao što smo pretpostavile Cansu je pokazala pravo lice, sujetne, osvetoljubive, ljubomorne devojke, a Azra skoro tokom cele epizode mukica napadaju je, ona cuti, baba je brani, pa onda opet plače. Stvarno, više dosadiše sa dobricama, žrtvama koje ne mogu prostoproširenu rečenicu da sastave nego dozvoljavaju da ih vređaju sve u šesnaest. Da ne bi one scene kad je odbrusila Sumru kako više nije ona stara, bespomoćna Azra pomislila bih da će Alina uskoro da izgubi glas kao se "odlučno i glasno" borila protiv uvreda koje nije da nisu očekivane. Mislim da bi većina reagovala kao Čelenovi da im baba dovede devojku sa ulice i kaže da njoj ostavlja svo bogatstvo. Ali, Azra ne progovara, šokirana što vidi Canka. bljak
Dzenk, bolje napisana uloga, ali mislim da ova uloga ipak, nije trebala Alpu jer isuviše podseća na njegovu prethodnu ulogu Sinana. Bogataški sin, impulsivac koji iz besa prvu devojku koja je naišla proglašava devojkom, već viđeno u prvim epizodama FHvK kada je iz cistog hira pred TV kamerama proglasio Hazan za devojku i odveo je kući.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Sep 05 2018, 20:42
Sadrzaj 7. epizode

Zbog trvrdoglavosti Dzenka i Azre, njegov novi odnos sa Dzansu ce sve promeniti. Uprkos cinjenici da je ova situacija teska za Dzenka, on ce uraditi sve sto je u njegovoj moci da se zaljubi u Dzansu.
Dzansu ce biti obuzeta sumnjom, nakon koraka koji je Dzenk napravio prema njoj. Pokusavajuci da to razume, ujedno pokusava da shvati zasto se Azra pravi da je ne poznaje. Medjutim, koliko god sumnjala u Dzenkova osecanja, Dzansu je spremna da mu otvori vrata svog srca.
Pristigla novost o nestalom Mertu, ponovo ce ukrstiti puteve Azre i Sumru. Za Sumru koja je pritisnuta sa svih strana, upalila su se zvona za uzbunu. Da li je ovo kraj puta za Sumru?
Azra je korak blize ka tome da pronadje Merta, ali je ujedno slomljena zbog vesti o gospodji Feride. Ta vest ce biti porazavajuca za Azru.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Sep 05 2018, 21:21

Cenk: Sta to radis?
Azra: Ako dozvolis pocecu da radim.
Cenk: Nemoj sad da prolazis, ostace tragovi cipela.
Azra: Obrisaces ponovo, to je tvoj posao.
Cenk: Zar ti nisam rekao da sacekas?
Azra: Nisam sacekala! A sada ponovo obrisi tamo kuda sam prosla.
Cenk: Ti se to salis sa mnom?
Azra: Ne, ozbiljna sam! Mozes li da operes tragove koje sam ostavila?
Cenk: Sama operi ako je to tako lako.
Azra: To je tvoj posao, ne moj.
Cenk: Pitam se sta je sledece na redu da bih te mrzeo?
Azra: Umesto sto mrzis, pretvaraj se da me ne primecujes. Onda neces biti iznerviran. Probaj!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Sep 05 2018, 21:26

[You must be registered and logged in to see this link.] CANIM, potpis na ceo post! Ne bih ja tu nista oduzimala ni dodavala merhaba
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Pet Sep 07 2018, 02:35
Izgleda imacemo veridbu Cenka i Cansu 😔

Sent from Topic'it App
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

taj Pet Sep 07 2018, 09:28
Baš mi se ne dopada ako bude veridba Cenka i Cansu. Nikako ne mogu da ih zamislim kao par, pogotovu što Cenk ne voli Cansu. Kako će Cenk moći da izbriše svoja osećanja prema Azri? Pokušaće. Da li se srcu može zabraniti?
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu