Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11043
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
http://brbljaonica.serbianforum.info

Elimi Bırakma

taj Uto Jun 12 2018, 00:06
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

NE PUŠTAJ MI RUKU

Žanr: Drama, romansa
Uloge: Alp Navruz, Alina Boz
Datum emitovanja: Uskoro na TRT
Režiser: Sadulah Celen

Opis: Serija govori o vrednostima u porodici.
Ćerka najpoznatijeg kebabdžije u Turskoj, Azra, studira u Americi kulinarstvo. Dženk je sin iz bogate porodice koja ima lanac restorana, i koji isto studira u Americi. Azra se sprema za odmor u Turskoj. Na aerodromu se sasvim slučajno zbog spleta nesrećnih okolnosti (zamena kofera) susreće sa Dženkom. Nakon ovog neobičnog susreta, njih dvoje će se ponovo sresti u Istanbulu, ali ovoga puta uz pomoć njegove bake.

Poslednji put izmenio Jelenak dana Čet Jun 28 2018, 21:57, izmenio ukupno 2 puta

Tashuli
Broj poruka : 11
Datum upisa : 01.12.2017

Re: Elimi Bırakma

taj Pon Okt 22 2018, 20:38
Da i jos nesto... nekako me iznenadilo Azrino citanje pisla namenjeno Dzenku... Sto bas i ne bih ocekivala od nje... Od Sumru&kompanije da, ali nekako od Azre ne...
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "

taj Pon Okt 22 2018, 22:52
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Da i jos nesto... nekako me iznenadilo Azrino citanje pisla namenjeno Dzenku... Sto bas i ne bih ocekivala od nje... Od Sumru&kompanije da, ali nekako od Azre ne...

Vala i mene. Dobro, vec je u sceni kad Serap kaze da ga je trazila neka devojka pokazala ljubomoru, mrstila se pa cak i u kuhinji kad je Cenk hteo da razgovara. Prosto je ubedjena da je to ex sevgili sa kojom je imao neku pricu. Otud i znatizelja da procita pismo. Ali mi to nekako nije njen stil, nisam je dozivljavala takvog.

Inace, moram da kazem da sa ovom pricom oko samoubistva i osvetom njenog brata, plasim se da ce serija izgubiti draz. Onaj razgovor na kraju ovog Kemala, Edzinog brata sa onim amdzom mi je toliko glupav da se pitam na kojim je drogama bio scenarista dok je pisao to.
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 282
Datum upisa : 24.03.2018

taj Uto Okt 23 2018, 20:37
A, poljubac ništa. Nije da turski glumci znaju da se ljube, ali nije prirodno da se ljudi vole, budu u vezi i samo se drže za ruku. U 21.veku. glava o zid
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Uto Okt 23 2018, 22:41
Bice dobro ovde ako i celoljub dobijemo. 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 3258
Datum upisa : 05.03.2017

taj Sre Okt 24 2018, 22:28
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sre Okt 24 2018, 22:35
[You must be registered and logged in to see this image.]
Tashuli

taj Čet Okt 25 2018, 05:08
O, ne opet taj klise sa otmicom!!!
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin

taj Čet Okt 25 2018, 23:25
Sadržaj 14. epizode:

Mert odabirom Sumru započinje veliki sukob između Azre i Sumru.

Azra, koja nije mogla ni da uživa od radosti zbog pronalaženja svog brata, biva uništena kada Mert izabere da ode sa Sumru. Iako Azra nikada ni jednog trena nije želela da se odvoji od brata, Mert još uvek misli da ga je ona napustila. Ova situacija biće početak veliko sukoba između Sumru i Azre.

Pustivši Mertovu ruku, Fatma će još jednom preživljavati najtragičnije momente u njenom životu. Fatma, koja je u prošlosti izguvila svoje dete, osećajući bolni gubitak, tražiće načine da ga ponovo povrati.

Kada Dženk pokuša da uspostavi vezu između Azre i njenog brata, Kadir je već krenuo sa svojim zlim planovima u akciju.

Nove epizoda u nedelju, 28. oktobra u 19h na TRT1!

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 29 2018, 10:36
Rejting za 14. epizodu  :rejting:

TOTAL: 5,86 :strelicagore:  (+0,5)
AB: 6,07 :strelicadole:  (-0,62)

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Okt 29 2018, 10:38
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Nov 01 2018, 22:04

- Mozes li obecati da neces odustati od nas?
- Ni sada, ni kasnije... Nikada necu odustati od tebe.
- Zasto mi nisi rekao da si se posvadjao sa tatom?
- Vidimo se na sudu, kada te budem tuzila sa Cetinom.
- Nisam mogao da kazem: ''Volim Azru, drzi se dalje od nje.''
- Nista jos nije gotovo, sine. Vratices se kao snazan Tarik. Tada ces da naplatis racune.
- Molim te pomozi mi. Molim te.
- Ja sam mrtav covek. Kako ja mogu da ti pomognem?
- Sumru, u velikom si problemu.
- Od sada mi vise nisi prijatelj!
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Čet Nov 01 2018, 22:16
Fotke iz 15. epizode
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Čet Nov 01 2018, 22:50
O, izgleda da ce krenuti radnja. Nema vise tunjave, naivne Azre koju svi sem Slatke tete gaze. bye I jos ljubav cveta, a vidimo da se zlicama lose pise. Melis mi uopste nije zao, sto ce opet biti izmanipulisana, koliko je dosadna i ogranicena. 4fg4sdfg
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pet Nov 02 2018, 23:51
Najkomentarisaniji serijski likovi u oktobru

Iz 15. epizode
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Nov 03 2018, 00:45
Sadrzaj 15. epizode

Edzino samoubistvo pretvorice se u pretnju za Dzenka i Azru. Edzin brat Kadir sada ima samo jedan cilj: da se osveti krivcu za smrt svoje sestre. Dzenku. Stavise, Kadirova mrznja postaje jos veca nakon sto dobijeni dokazi potvrde njegove sumnje.
Gospodja Feride deli sa Azrom informaciju, da su se tokom Mertovog nestanka putevi malog Alija i Merta ukrstili. Ovo povecava Azrinu sumnju u Sumru.
Saznavsi za uzroke smrti svog oca, Azra podnosi tuzbu.
Poslusavsi oca, Tarik trazi put do boljeg zivota. On poslednji put trazi sansu od Azre i priznaje joj ljubav. Sa druge strane, Fatma krece u akciju kako bi narusila Sumrin mir. U strahu od Fatme, Sumru trazi pomoc od Azmija. Ali Fatma ce se pojaviti pred njom na nacin na koji to Sumru uopste nije ocekivala.
Burhan nastavlja da ugrozava Dzansu.
Dzenk cini sve kako bi se rastopio led izmedju Merta i Azre. Zbog svega toga, ljubav Dzenka i Azre se svakim danom sve vise povecava.
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Sub Nov 03 2018, 21:52
Tashuli

taj Ned Nov 04 2018, 16:35
Da li neko zna koliko je epizoda planirano? Ili je to po obicaju turskih serija - dok je gledanost ok mi cemo da snimamo? Izuzev ove situacije sa Ece i Sumru/Fatma/bivsi muz i ako Kemal nije ziv, ja ne vidim bas nesto punom prostora za razvijanje likova...
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 05 2018, 09:47
Rejting za 15. epizodu :rejting:

TOTAL: 5,48 :strelicadole:  (-0,38)
AB: 5,84 :strelicadole:  (-0,23)

ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 05 2018, 09:47
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 05 2018, 10:05
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Da li neko zna koliko je epizoda planirano? Ili je to po obicaju turskih serija - dok je gledanost ok mi cemo da snimamo? Izuzev ove situacije sa Ece i Sumru/Fatma/bivsi muz i ako Kemal nije ziv, ja ne vidim bas nesto punom prostora za razvijanje likova...

Ja slabo gledam u poslednje vreme sem najava, ozeta i nesto malo na preskoke kod Ruskinja, ali koliko vidim po ovoj poslednjoj najavi, imacemo klasicni turski zaplet kako mi se cini. Luda Dzansu koja preti samoubistvom i onda sledi Dzenkova i Azrina griza savesti, sto je vec xy puta vidjeno u tr serijama. Ne bi me cudilo da se njih dvoje zbog Dzansu udalje i onda tako mogu da razvlace jos 20 epizoda minimum. Jos jedna luda pateticarka koja ne moze da se pomiri sa cinjenicom da nije voljena  očljklj  Plus ova Kadirova osveta Dzenku preko Melis i na sve to jos i Tarik.... Sve u svemu, previse negativaca za moj ukus...
spotuk
Broj poruka : 102
Datum upisa : 26.06.2015

taj Pon Nov 05 2018, 14:54
Jaoo da li ce Melis opet da nasedne na laznu ljubav... mada ko zna mozda se Kadir i zaljubi u Melis pa bude nesto ozbiljnije, jer nekako mi je glupo da opet nju kanale na istu foru. Ne znam videcemoo fdgsfg
Tashuli

taj Pon Nov 05 2018, 15:25
[You must be registered and logged in to see this link.] ::

Ja slabo gledam u poslednje vreme sem najava, ozeta i nesto malo na preskoke kod Ruskinja, ali koliko vidim po ovoj poslednjoj najavi, imacemo klasicni turski zaplet kako mi se cini. Luda Dzansu koja preti samoubistvom i onda sledi Dzenkova i Azrina griza savesti, sto je vec xy puta vidjeno u tr serijama. Ne bi me cudilo da se njih dvoje zbog Dzansu udalje i onda tako mogu da razvlace jos 20 epizoda minimum. Jos jedna luda pateticarka koja ne moze da se pomiri sa cinjenicom da nije voljena  očljklj  Plus ova Kadirova osveta Dzenku preko Melis i na sve to jos i Tarik.... Sve u svemu, previse negativaca za moj ukus...

Tarik, odnosno gumac koji ga glumi, napusta seriju radi snimanja druge. E, sada da i ce zameniti glumca ne znam... A sto se tice razvoja situacije sa Dzansu, Melis i Kadira - bas mi se te dve drame uopste ne gledaju... Jos mi je luda Fatma i najsimpaticnija od svih tih negativaca tuzan

kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend

taj Pon Nov 05 2018, 18:24
Da li sam ja dobro razumela? Posle Edze i Dzansu bi sa se ubije zbog Dzenka. Melis dva puta laznjak, Dzenka dva puta fatalan. sta kazes
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Pon Nov 05 2018, 18:51
[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Tarik, odnosno gumac koji ga glumi, napusta seriju radi snimanja druge. E, sada da i ce zameniti glumca ne znam... A sto se tice razvoja situacije sa Dzansu, Melis i Kadira - bas mi se te dve drame uopste ne gledaju... Jos mi je luda Fatma i najsimpaticnija od svih tih negativaca  tuzan

Ne znam to za Tarika, ali dovoljna je ova vaskrsla Dzansu iz pakla da zameni 10 takvih kao on. Jos luda Fatma ispade stvarno najmanji negativac. Ona mucena zbog svoje tragedije ne zna dal je dosla il je posla, ali cinjenica da je uspela da zadobije ljubav i poverenje jednog autisticnog deteta, jasan je pokazatelj da u njoj nema ni trunke onog zla koje poseduje Sumru u svakoj pori svog bica. Tacno se lepo namirisala sa pohlepnim Azmijem, koji misli da je svojim radom u holdingu zasluzio ni manje ni vise nego da mu ga Feride prepise. Pa onda jedna tupava Serap, koja nije mrdnula dupe iz kuce a samo joj pare i nasledstvo vire iz ociju. Zena koja je toliko plitkoumna da ne zna ni sta joj je Azmi gurnuo pod nos da potpise. I na sve to dolaze ludi Kadir i povampirena Dzansu. Evo iskreno mi nikada nece biti jasno zasto u skoro svakoj turskoj seriji moraju da postoje takva dva lika. Jedan zedan krvi i osvete, a drugi toliko opsesivno i psihoticno zaljubljen da ne preza cak ni od emotivne ucene u vidu pokusaja samoubistva. Ma nije nego, da je htela da se rokne roknula bi se, a ne da salje video oprostajnu poruku, patetika na kvadrat. Vec samo ubacivanje Edze i Kadira u zaplet mi je bilo to much, ali sad mi je bar jasno zasto je ona morala da se ubije. Dve muve ubijene jednim udarcem, em zaplet na relaciji Melis/Kadir, em uvertira za uvodjenje Dzansu na velika vrata u jos jedan zaplet. Treba malo razdrmati ''monotoniju'' tek zapocete ljubavi. Pa tako jednom vec ''ranjenom'' Dzenku samo jos fali da se i Dzansu ubije, i sad je  jedino  nepoznanica ko ce se prvi povuci, on ili Azra. Doduse ja tipujem na Azru, jer em joj je Dzansu kao sestra, em je Turcima fetis da od zenskih likova u nekom trenutku naprave tupace na koje ce se sasuti drvlje i kamenje. Sve u svemu zaplet koji je vidjen xy puta i koji je meni vec toliko izlizan da takve serije lagano zaobilazim.

[You must be registered and logged in to see this link.] tako je. Melis ponovo nagazila na minu, s tim sto ce se sudeci po tr copy paste zapletima, Kadir pre zatelebati u Azru nego u nju kafa

[You must be registered and logged in to see this link.] canim sta da ti kazem, savrseno dobro si razumela patos

Odoh da odgledam Velicanstveni duo jndgjn
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator

taj Uto Nov 06 2018, 20:10
Message reputation : 100% (1 vote)
Evo i druge najave

Kao sto sam i pretpostavila, Azra je ta koja ce izgleda odustati. Nije bas u pitanju sama Dzansu, ali izgleda jeste Sumrina ucena. Mert ili Dzenk.... fgas Izbor je tu vrlo jasan, pa ce Dzenk biti taj koji pati jer mu ona nece reci pravi razlog, a Azra opet jedan tupavi zenski lik na koji ce se bacati drvlje i kamenje....
Priznajem da bih bila jaaakooo iznenadjena da scenario ode u drugom pravcu... merhaba
Sponsored content

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu