Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Šta trenutno gledamo od turskih serija?

+17
SmizLa
Jelenak
gagi92
seeni
abandoned2829
sneki07
Una_88
helenna27
draganadm_075
dolcevita13
mikana
Jeca^__^
S.N.O.B
Miss.Funkcionerka
Eysanica
Melly
Majček
21 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pon Okt 29 2012, 16:41
First topic message reminder :


Naziv teme sam kaže, šta gledamo trenutno od turskih serija? Pa da vas čujem. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:26, izmenio ukupno 3 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sre Sep 03 2014, 02:03

Ja trenutno gledam samo Višnjicu. Čekam Gultepe i Reakciju Ibinu, te dve ću sigurno gledati.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Čet Sep 04 2014, 19:49
Trenutno na tv-u Ne brini za mene.
Na netu planiram Milost 2.sezonu, cekala sam da je emituju kod nas,
posto je najavljena, ali nista od toga, barem ne u skorije vreme.
I takodje na tv-u cekam Kurta Sejita i Suru, nakon prve odgledane epizode.

Od ovih novih turskih, sigurno gledam seriju od Nur, Bu son olsun.
I bacicu pogled na Gultepe, verovatno i na seriju od Burcin..
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Sep 06 2014, 12:20
Ja isto Višnju samo,navukla sam se pravo.Čekam Medcezir i Karadayi da počnu sa novim sezonama.
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Sep 06 2014, 16:01
Čekam "Zovem se Gultepe" za koju sam veoma zainteresovana. Od serija koje pratim su "Kurt Seyit i Šura" kao i "Prljavi novac i ljubav".
dolcevita13
dolcevita13
Broj poruka : 410
Points : 418
Datum upisa : 29.08.2014
Godina : 31
Omiljeni citat : “Gledaj na svaki novi dan kao na čudo, jer on to i jeste. Pomisli samo kakva iznenađenja možemo da doživimo svakog trenutka.” – Paulo Koeljo

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Ned Sep 07 2014, 09:55
Gledam "Sezonu visnje" i naravno "Zovem se Gultepe",koja ce biti sigurno fenomenalna serija.
Takodje gledam i 3.sezonu Sulejmana,seriju "Son" i "Grmusu". smajlic
draganadm_075
draganadm_075
Broj poruka : 15
Points : 17
Datum upisa : 05.06.2014
Godina : 48
Omiljeni citat : Omnia mea mecum porto

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Ned Sep 21 2014, 01:01
Reakcija i Emanet..Ostalo nista..Cekam jos Poyraz Karayel
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pon Apr 27 2015, 21:33

Ask Yeniden i Pojraza trenutno pratim.
Odustala sam od Paramparce i KYG.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Maj 02 2015, 21:27
Kara Ekmek, odusevljena sam.
Maral, samo zbog Arasa i Hazal nastavljam, ovako serija ne vredi.
Na Prvoj pratim Milost.
Una_88
Una_88
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 19
Points : 19
Datum upisa : 08.05.2014
Omiljeni citat : “Shine with all you have. When someone tries to blow you out, just take their oxygen and burn brighter.”
― Katelyn S. Irons

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Maj 02 2015, 22:41
Trenutno pratim samo Maral..gledala Paramparcu ali zaostala 5-6 ep i sad bacim pogled na fragije, ali jos me nisu naveli da se vratim praćenju ove serije smajlic
sneki07
sneki07
Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 01.06.2015

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pon Jun 01 2015, 13:41

Trenutno gledam Asla Vazgecmem ...... Gledala KYG dok nisu počeli da preteruju, i jednu lepu
priču , u početku, pretvorili u naučno fantastični horor triler !
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Uto Jun 02 2015, 01:10

A ja samo moje ruse i predivnu seriju "Vrati moju ljubav". jaooooo
Ujedno i preporuka za gledanje. smajlic
sneki07
sneki07
Broj poruka : 10
Points : 10
Datum upisa : 01.06.2015

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Uto Jun 02 2015, 08:51


Da , odlična je ! smajlic
Odgledala sam je na Ruskom , a sada i sa prevodom pratim ! smajlic
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sre Jun 03 2015, 13:09
Ja od turskih trenutno jedino "Pojraz Karajela" gledam. Ostalo mi je sve na pauzi, ne znam hoću li nekada nastaviti da gledam te serije. Gledala sam "Paramparca" i "Ask Yeniden". I, naravno, pratim ovu rusku. Od novih letnjih ne planiram da gledam nijednu.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Sep 03 2016, 20:26
Ja navratila na forum, nisam 100 godina bila i gledam ove teme, pa ja ništa od ovoga ne gledam, a sve pratim, fotke, gledanost, informacije ali ništa da me "uhvati", ma ni željice male da nešto pogledam ili mi se ne sviđa priča, ili glumci.Eto malo ću se mučiti pa gledati Nurgulicine scene u Kosem, nema šanse da se natjeram da gledam sve (mislim da sam ja jedina osoba koja nije odgledala niti jednu epizodu niti jednog Veličanstvenog stoljeća, em sam protiv tih serija, em mi Mejra zgadila to za cijeli život) i pogledat ću prvu epizodu Anne serije, zbog Cansu.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Ned Sep 04 2016, 16:10

Ucutali smo se ovde nesto fdgsfg
Pratim sada samo Ruzgarovo srce i eto cekam 2 sezonu Pesme da pocne i to je sto se tice mog gledanja. Sinoc vidim izaso fragi za Icerde al mene onde po najavama nista nesto ne privlaci, ali po opisu je zanimljivo al posto je to Ay Yapim a njihove serije i nacin snimanja znamo, zato mi i nije interesantno. Eto mozda bacim pogled na 1 bolum al pratiti necu sigurno. Ovu sa Aycom cu isto pogledati, mada bi ona mogla da malo izadje iz ovakvih uloga ZMK, da je vidimo u nesto drugacijim ulogama a ne ove pacenice i mucenice od zena da glumi. I da, Anne sa Cansu to cu gledati zbog nje mada me japanska verzija uopste nesto nije odusevila i nadam se da ce to turci malo izmeniti jer mi je dosadna.
gagi92
gagi92
Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 21.07.2015

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Nov 12 2016, 12:47
Od turskih serija trenutno gledam:
1. Zvala se Feriha:Emirov put-Prva
2. Izgubljena ljubav-Pink
3. Paramparcad- Prva
4. Crna ruza-Pink
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pet Feb 17 2017, 21:00

Trenutno pratim Anne i Hayat Sarkisi. smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Mar 04 2017, 13:52


Pozdrav, drugari hmjjf

Ja sam na nagovor drugarice pocela da gledam Anne, i odusevljena sam. Preporucujem seriju. Trenutno znaci gledam Anne, Hayat Sarkisi i Istanbullu Gelin, koja je sinoc pocela. smajlic
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sre Maj 10 2017, 22:43
Vatanim Sensin, malo Istanbullu Gelin i Soz koja mi postaje sve omiljenija i omiljenija, prava kombinacija akcije, drame sa mrvicama romanse. :D
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sre Jun 28 2017, 15:35
Icerde, zašto ja ovo ranije nisam gledala... sjajna serija ooo yeeee
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pon Jul 03 2017, 10:39
Trenutno ne pratim nista od turskih, videcu od ovih letnjih koja mi se dopadne.
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Ned Apr 29 2018, 22:11
Zamislite, nista. Ove nedelje nisu emitovane ni Sahsiyet, ni Dip, ni prevod 5.ep. Moje opasne zene.   glava o zid
Posto me ne interesuju serije u kojima je zena mucenica koju mlate, a ni serije o podvizima turske vojske i zlodelima mafije ko zna kad cu gledati sledecu. Nadam se 4.maja Dip.
anonimen
anonimen
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 64
Points : 65
Datum upisa : 25.03.2018

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Ned Apr 29 2018, 22:57
Na Tvu gledam:
Anne
Kara sevda
Serce sarayi
Kara para ask

Na netu:
Bizim hikaye
Cennetin gozyaslari
Sen anlat karadeniz
Kadin
Ufak tefek cinayetler
Sahsiyet
Yasak elma
8 gun
Dip
Insanlik sucu
Tehlikeli karim
Servet
Intikam
Avlu
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Maj 12 2018, 03:41
Ništa ne pratim već mesecima. Što zbog obaveza a što i zbog trenutnog izbora. Ništa mi se ne sviđa.
Čekam neku letnju, valjda bude neka normalna priča sa normalnim parom.
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Čet Avg 02 2018, 19:25
Samo Pojraza na Pinku i u buduce cu gledati samo serije koje se prikazuju na nasim TV i turskim internet platformama.
Nakon ukidanja Darisi, nemam vise nerava da gledam dobre serije koje se ukidaju: 8.dan , Moja opasna zena, Bogatstvo, sad Na nas je red. glava o zid
Kad dodju na TV znam da su zavrsene, osim one Sukruove Zvezde vodilje, koju nisam ni planirala da gledam,



Sponsored content

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 2 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu