Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Šta trenutno gledamo od turskih serija?

+17
SmizLa
Jelenak
gagi92
seeni
abandoned2829
sneki07
Una_88
helenna27
draganadm_075
dolcevita13
mikana
Jeca^__^
S.N.O.B
Miss.Funkcionerka
Eysanica
Melly
Majček
21 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 3 Empty Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pon Okt 29 2012, 16:41
First topic message reminder :


Naziv teme sam kaže, šta gledamo trenutno od turskih serija? Pa da vas čujem. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:26, izmenio ukupno 3 puta

mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 3 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pet Sep 07 2018, 09:57
Gledam "Ne puštaj mi ruku", "Bez daha" i čekam drugu sezonu "Čukur".
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 3 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pet Sep 07 2018, 13:55
Message reputation : 100% (1 vote)
mikana ::Gledam "Ne puštaj mi ruku", "Bez daha" i čekam drugu sezonu "Čukur".

super

Drago mi je da jos neko gleda. Odlicna serija !
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 3 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Sub Okt 06 2018, 14:27
Ja se osecam kao kraljica ukinutih serija: Moja opasna zena, 8.dan, Bogatstvo, Na nas je red, Bez daha. Ove dve sa Puhu Tv ne racuna, ali i Dip je trebao da traje duze. Planiram da gledam Seckinovu seriju i mislim da nece docekati 10 epizoda. glava o zid
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 3 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pon Jun 24 2019, 18:48
Kzlar, sta gledate trenutno od serija? Dajte neku preporuku.
Bacila sam pogled na Kimse Bilmez zbog glavne glumice i Her yerde sen, opet zbog glavne glumice. Ona Caglarova mi je zivi cirkus. 4fg4sdfg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 3 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Pon Jun 24 2019, 19:00
Ja trenutno ništa ne pratim, u Brazilu sam 😍😋 bacim pogled na ovu sa Aybuke, najave i po koja scena i meni dovoljno. Čekam septembar i 2 sezonu serije Zalim Istanbul. 🤗

Sent from Topic'it App
Sponsored content

Šta trenutno gledamo od turskih serija? - Page 3 Empty Re: Šta trenutno gledamo od turskih serija?

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu