Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Maj 11 2017, 06:48
I meni je Tuvana lijepa. To što su one nešto zamjerale nije ništa novo, njima niko nije lijep kao Tubiška, a u ovom slučaju bila je konkurencija jer se tad pisalo da je u vezi s Enginom, a Engin i Tuba se stvarno vole ( po nekim teorijama) ili Engin bi trebao biti zaljubljen u "prirodnu" Tubu ne u vještačku Tuvanu....
****
Sad se već toliko piše o novom serijama da je nije moguće sve pratiti, čekam prve fragamne pa ću ih tako eliminisati ili odabrati. ova sezona duže traje pa sve uglavnom počinju u julu zato i nema najava.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Maj 12 2017, 21:30
Evo polako pristižu najave za nove letnje serije.

Najava za ove Ptice

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Maj 12 2017, 22:40
Ta mi se ne sviđa, podsjeća na Uvelo cvijeće ili kako se već zove ona serija ponedjeljkom kojoj sam prije 2 godine isto na početku ljetne sezone na vašoj fb stranici prognoziirala samo par epizoda i ukidanje, ono ona i dalje traje i ide sigurno u 3 sez. hsfghs
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Maj 12 2017, 23:41
seeni ::Ta mi se ne sviđa, podsjeća na Uvelo cvijeće ili kako se već zove ona serija ponedjeljkom kojoj sam prije 2 godine isto na početku ljetne sezone na vašoj fb stranici prognoziirala samo par epizoda i ukidanje, ono ona i dalje traje i ide sigurno u 3 sez. hsfghs

Da, ovo je cita kopija Ranjenog cveca sa ovom decom. Znaci, ovoj prognoziramo bar dve sezone lol!
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Maj 13 2017, 00:00
Jelenak ::
Da, ovo je cita kopija Ranjenog cveca sa ovom decom. Znaci, ovoj prognoziramo bar dve sezone lol!

Ranjeno nije uvelo patos ajd kad ga rane onda uvene ....nakon te promašene prognoze odlučila sam da više ne prognoziram (javno), to što su meni na posterima bili nepoznati ili bezvezni glumci ne znači da turskoj publici neće prodati priču....Imala sam ja i dobrih prognoza ali ovo mi je najveći promašaj,,,,promašaj dug 3 sezone patos
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 14 2017, 14:28
Moji će imati šta gledati i sledeće sezone....izgleda da se Elif nastavlja i u novoj sezoni, možda će samo Filif odrasti (to valjda u slučaju da ova djevojčica napusti seriju) [You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 15 2017, 21:13
Kalp Atışı - Tanıtım Fragmanı | Show TV
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sviđa mi se najava..
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 15 2017, 23:10
Meni se nesto ne svidja tuzan
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 15 2017, 23:52
Jelenak ::Meni se nesto ne svidja tuzan

Pa dobro ja i ti nemamo isti ukus što se tiče turskih serija fdgsfg

Meni se sviđa jer je nekako luda najava, ja očekivala neke doktore/heroje, ono izgleda komedija ili je bar meni bilo smiješno. Ne mislim ovo gledati (za sada) ali mi je fragman simpa skroz..



***
Nego danas se pojavila informacija o prvoj turskoj seriji koja će biti rađena za Netflix, O3 će je raditi...Opis priče upućuje da će ovdje biti Meyra u glavnoj ulozi, jer je glavna ženska likica Njemica. Kasnije je ovo demantovano, ali nekako mislim da ima istine u ovoj priči, totalno američki zvuči [You must be registered and logged in to see this link.]
Otac iz SAD-a da bi spasio sina koji se pridružio ISIL-u ide u Irak gdje im se i on pridružuje. Otac kao zaslužan vojnik te organizacije dobija svoj harem. Jedna od žena u haremu je Njemica koja je isto došla tu da bi spasila sina...

Kad ne bi ona ovo glumila ja bi ovu priču voljela gledati.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 16 2017, 00:00
Aaaa baš mi se sviđa priča, volim ja takve priče. Koga li će za glavnog dasu da odaberu? Eto mogo bi Keno da nije odabro Fatiha 4fg4sdfg
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 16 2017, 00:17
Jelenak ::Aaaa baš mi se sviđa priča, volim ja takve priče. Koga li će za glavnog dasu da odaberu? Eto mogo bi Keno da nije odabro Fatiha 4fg4sdfg

I ja sam to pomislila. O3 troši njega na seriju o Fatihu o kojem je snimljen film i već propala jedna serija, pored ovog 4fg4sdfg , ako se pokaže kao tačnim....jer ipak ima onaj neki demant gdje kažu da je sve ovo glasina.
Ovo bi bio stvarno bomba projekat i trebaju im poznati glumci izvan Turske za ovo a većina tih je zauzeta već nekim projektima.
Ako je novinar izmislio ovo, e svaka mu čast na dobroj ideji.
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 22 2017, 16:46
Počelo je snimanje serije sa Ozgu i Canom. Jedva čekam najavu i sličice. Mislim da će biti lep par. girl dance
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 22 2017, 22:21
I meni se sviđaju Ozgu i Can kao par, ali ne i to što je serija komedijica : još uvijek imam traume od Kiraz Mevsimi:

***
22. maj ali fragmana novih serija yok vbcbv Znam da ove traju još mjesec dana, ali neke se uveliko snimaju a opet ih ne najavljuju..

26-tog maja (petak) počinje na Fox-u Şevkat Yerimdar, ovu seriju najavljuju od septembra, glumci su bili u onom Foxovom promo klipu za novu sezonu, serija je najavljivana pa su je zaboravili i evo konačno nakon 8 mjeseci počinje (izgleda da su ovo dvoje glavnih glumili u dva nastavka filma istog naziva)..Ovo mi miriše na dobru gledanost.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 22 2017, 23:02
Ovo onaj glumac sto glumio u onoj Turkan seriji sto je isla kod nas? :123265977:
I meni ovo mirise da ce imati dobru gledanost, ovo je tipicno turska komedija sa onim njihovim retardiranim humorom.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 23 2017, 17:46
Jest to je taj. znam da su bili stvarno dobri komentari kada su tek počeli reklamirati seriju (prije Kosem i još nekih) samo eto što su otegli s početkom.. Vrijeme je da počnu i ovakve serije, dosta je više i vojnih..Turci iz krajnosti u krajnost
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 24 2017, 17:44
Senči, jesi videla što Krkan otišo za Čemeriku u LA? Ne znam da li je izašla najava te nove njegove seriju, koju je predstavio u Americi uveliko. Hej da mi je neko pričao od toliko glumaca da će se on eto provući i otići, ne bih mu verovala.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 24 2017, 19:16
Ja se trudim da njega zaobilazim maksimalno, ali negjde sam vidjela da je najavljena na Fox-u njegova nova serija za jesen, pa kakva onda američka karijera ako će se vratiti i snimati sapunjaru.
Imao je i Murat Han uloge u američkim serijama/filmovima, neki dan sam čitala da ima tamo i kuću...tako da nije prvi ... to je stvar prstiža isto kao kad srpske pevaljeke plate duete s poznatim američkim reperima i sl..
Inače ja njega ne gledam ni da ga pljujem.. ono totalno sam u fazonu da ako mi i google ili neka stranica izbaci šta da brzinski preletim ili čak blokiram tu stranicu,..On za mene ne postoji pa makar dobio Oscara. Neka i odseli za SAD ja svakako ne gledam ništa njihovo...
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Maj 25 2017, 17:27
Jedan od ljetnih parova Seçkin Özdemir i Nilay Deniz ...serija Ateşböceği, emitovat će se na Staru.. Produkcija neka Mia Yapim (tih novih produkcija mnogo i slabo ko opstane, neke kad propadnu promijene ime pa pokušaju ponovo)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Maj 25 2017, 17:59
Sladak su par smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Maj 25 2017, 19:17


Iz produkcije TIMS&B Yapim, osnovano na saradnji Timura Savdžija i Buraka Sagjašara (suprug glumice Hatidže Šendil), dolazi još jedan projakt. Produkcija je suspešno realizovala seriju "Obećanje" koja ide na kanalu Star Tv i sada priprema zajednički projekat, koji bi u novoj sezoni trebao da krene na Show Tv.

Za scenario i originalnu dramsku priču zadužen je Ethem Özışık, poznat po prethodnim projektima "Otkriću ti jednu tajnu" i "Pojraz Karajel". Režiser je Osman Tašči a naziv projekta je " S druge strane noći". Priprema ostatka ekipe koja će raditi na seriji je u toku, a snimanje je zakazano za jun.

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Maj 26 2017, 12:03
Čekam da vidim ko će glumiti u toj Timsovoj i B-ovoj.. Znam da je bilo davno pisanja da će Murat Y u novoj sezoni glumiti u Timsovoj seriji

Znaš šta mi je čudno što ne vidim nigdje one mlade iz Paramparce (Alina, Leyla, Burak) da će biti u novim serijama. Uvijek produkcije jedva čekaju da ugrabe te nove iz polularnih dugogodišnjih serija. Alina mi je baš ogroman talenat i ljepotica i baš je bila za neku ljetnu teen seriju.

Za novu sezonu čekam:
- Da vidim ko će Keni biti partner, tipujem na Sinemku i Fahriye
- Šta će Berenka i Burčin odabrati...Za Beren je pisano o japanskoj seriji Woman, produkcija ista kao Anne
- Ko će igrati u O3 Netflix seriji, mada je tu gotovo sigurno da će biti Meyra, ali me zanima ko će biti glavni muški jer ne može mi niti jedan poznat glumac pasti na pamet koji je slobodan.
- Zanima me šta će ona moja luda Nurgulica odabrati (jer snimat će seriju), ali tu već znam da će biti sirotinja neka, mati koja pati ....ne očekujem ništa novo.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Maj 26 2017, 14:26
Ruskinje pisu u komentarima medju sobom mozda ce ko Hande u ovoj od Timura, sto ja ne verujem. Tipovace oni na neko zvucnije ime a ne na nju koja je juce pocela, jer meni realno cura je prelepa ali sa glumom nema veze. Jedne te iste face pravi u svim scenama, tako da bolje neka snima reklame i neke letnje serije dok se ne prinauci da glumi.

I ja cekam da vidim u vezi Kene ko ce mu biti partnerka, ali ako bude Sinemka, e pa onda je i on prolupao 4fg4sdfg

Ne znam to oko Beren, navodno je demantovano za njen film sa Ilkerom ali ne znam da li ima nekih novosti u vezi te serije Woman.

Sto se tice Anne serije, pojavila se info, mislim na twiteru da ce serija u drugoj sezoni promeniti ime u Baba. Cansu je izjavila da se serija zavrsava ovom sezonom i vrlo je moguce da ona ne zeli da produzi ugovor na drugu sezonu pa zbog toga dolazi do promene. Samo ne znam koliko ce im se to isplatiti da idu dalje bez Cansu gargaretg
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Maj 26 2017, 20:07
Jelenak ::Ruskinje pisu u komentarima medju sobom mozda ce ko Hande u ovoj od Timura, sto ja ne verujem. Tipovace oni na neko zvucnije ime a ne na nju koja je juce pocela, jer meni realno cura je prelepa ali sa glumom nema veze. Jedne te iste face pravi u svim scenama, tako da bolje neka snima reklame i neke letnje serije dok se ne prinauci da glumi.

I ja cekam da vidim u vezi Kene ko ce mu biti partnerka, ali ako bude Sinemka, e pa onda je i on prolupao 4fg4sdfg

Ne znam to oko Beren, navodno je demantovano za njen film sa Ilkerom ali ne znam da li ima nekih novosti u vezi te serije Woman.

Sto se tice Anne serije, pojavila se info, mislim na twiteru da ce serija u drugoj sezoni promeniti ime u Baba. Cansu je izjavila da se serija zavrsava ovom sezonom i vrlo je moguce da ona ne zeli da produzi ugovor na drugu sezonu pa zbog toga dolazi do promene. Samo ne znam koliko ce im se to isplatiti da idu dalje bez Cansu gargaretg

Pretpostavljam da misliš na Hande Ercel, čitala sam na turskom forumu da je ona potpisala za Gold produkciju, tako da neće ona. Cura koliko je lijepa toliko je grozna glumica. Neka spoje nju i Serkana Cayoglu bili bi prelijep par s 0 talenta :D Vjerujem da su to smislili AlSel fanovi jer je Tolga u Timsu pa evo sad će i Hande :123265977:

Beren je negdje izjavila da neće glumiti u Woman, ali se opet pisalo da hoće.

To za Anne tj Baba je 100% neka bomba fanova. I da Cansu ode seriji neće mijenjati ime.

Ay Yapim se ne oglašava o novim serijama, a 3 im se zavšavaju samo CveG ide u novu sezonu, nekako mislim da je moguće da oni opet rade s Beren, mislim da Naslihan, Brko, i neki ostali neće odmah od septembra u nove serije, trebaju nove glumce.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Maj 27 2017, 04:04
seeni ::

Pretpostavljam da misliš na Hande Ercel, čitala sam na turskom forumu da je ona potpisala za Gold produkciju, tako da neće ona. Cura koliko je lijepa toliko je grozna glumica. Neka spoje nju i Serkana Cayoglu bili bi prelijep par s 0 talenta :D Vjerujem da su to smislili AlSel fanovi jer je Tolga u Timsu pa evo sad će i Hande  :123265977:

Beren je negdje izjavila da neće  glumiti u Woman, ali se opet pisalo da hoće.

To za Anne tj Baba je 100% neka bomba fanova. I da Cansu ode seriji neće mijenjati ime.

Ay Yapim se ne oglašava o novim serijama, a 3 im se zavšavaju samo CveG ide u novu sezonu, nekako mislim da je moguće da oni opet rade s Beren,  mislim da Naslihan, Brko, i neki ostali neće odmah od septembra u nove serije, trebaju nove glumce.

Aaaa da, da Hande je potpisala za Gold. Boze, toliko infosa ne mogu vise ni da popamtim.
Ne znam cije su fanice, ali su to ruskinje komentarisale, verovatno ko mi pa tako i one nagadjaju.

Ne znam ali sto se Anne tice, bolje bi im bilo da zavrsavaju sa dobrim rejtingom. Iako su ga preterali sa mukom onog deteta, ali bolje sad kraj nego da nastavljaju i vrte prcu u krug, jer se realno nista konkretno ne desava. Samo muka, tuga i jad onog deteta a ono dvoje njenih roditelja, tj majke i ludog Dzengiza bi obesila na sred Taksima.

Od ovih letnjih, tipujem na seriju sa Ozge i Canom, kao i na ovu "Svitac" sa Selcukom i Nilazy. Sa njima je i Seda Guven, vidim po slikama. Ta dva para su mi nekako kliknula ovako fizicki, na suvo, ne videvsi ni najavu ni ozet. Lepi su mi za oko, jos samo prica da im bude dobra i bice super. dhjdg

Evo, Milliyet pise da se CvG zavrsava sa 32. epizodom tj 22. juna.

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 12:28
Evo infosa o Timsovoj i B-ovoj seriji
Ono hvale se kako će biti bogat cast,  kako će mnogo glumaca ovdje glumiti jer je budžet veliki i onda informacija ga će Hazar Ergüçlü biti glavna glumica 4fg4sdfg 4fg4sdfg i da će biti ljetna serija 4fg4sdfg (pa mogu dovesti gomilu glumaca ako će im svi biti jeftini kao Hazar)
A reakcije na turskom forumu su stvarno bile dobre nakon prvih vijesti, ono mislim da je svako očekivao nešto posebno čim se radi i o koprodukciji, a ono ljetna serija i u glavnoj ulozi ne baš neko ime, i ne vjerujem da će i neko značajno ime i igrati u ovome jer je ljetna serija.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 16 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu