Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Sep 09 2017, 16:34
Kiky22 ::[You must be registered and logged in to see this link.] ni malo mi se ne sviđa ova ženska 4fg4sdfg al teško da bi mi se iti jedna svidila ma nemoj

Čitam da osim što je žena od Kenana nije ništa posebno ma nemoj a i vidim da većina nije baš oduševljena s njom, aj daj nam malo tračeva, nama koji nismo tako dobro upoznati s turskim prilikama i neprilikama ha ha ha

Samo da mi loknicu ne upropasti  hmjjf

Ni meni se ne svidja, ta je prava radodajka, canim. Heblo je pola Stanbola :D Ko i ona od Loknice, Berak iste su. Ova se dugo zabavljala sa poznatim turskim fudbalerom Ardom, valjda su cak raskidali nekoliko puta pa se i mirili za to vreme i otprilike 2014/15 su oni raskinuli. Ibrin Merhamet se zavrsila marta 2014, on je posle oso za LA i sa njom se spandjo kad je krenula na jesen te godine da dolazi kod njega da joj dresira neku njenu dzukelu. On se te 2014 decembra pojavio na partiju Story valjda, i tu je ona bila sa Burcin, sa Cansu. I znaci posle toga, januar 2015 oni se spandjali. Tako je bilo, sad mi nadolazi secanje patos Secam se, isla je kod njega na farmu tamo gde cuva dzukce, slikali se, objavljivala slike. Bila je ona sa njim oko 7-8 meseci. Posle raskida se ubedacio pa opet oso za LA, a onda je ona Kenu pikanirala. Druzi se ona sa Cansu, sa Burcin ponajvise i jednom su nju i Kenu uhvatili kako ona njega vozi iz bolnice, a bio u poseti nekom prijatelju. To je posle dva tri meseca od raskida sa Ibrom, znaci 2015, posto se prosle godine vencali. Hvatali su ih paparaci vise puta, sve ko nece da odgovaraju na pitanja, nisu u vezi, bla bla... i onda od jednom ide Keno da je prosi.

Nama koje pratimo Ibru, stvarno nam je bilo sumnjivo, jer ta je zivela na visokoj nozi... Jahte, zurke u Monte Karlu i partijanje do zove... i onda jedna takva cura sa Ibrom kuckarem, pa ne ide stvarno... Aaa on jadnicko, bio pun sebe, ko da uhvatio Boga za onu stvar 4fg4sdfg U to vreme, 2015 je snimao seriju Reakcija.

Tako da kad pitas gugla, ona je vise poznata ko ex sevgili fudbalera i sad Kenanova supruga nego ko glumica. I onda ti je sve jasno. ma nemoj

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Sep 10 2017, 16:29

Serija "Vrt ljubavi" pocinje 23. septembra na kanalu D!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Sep 26 2017, 02:41
Evo najave za Kadirovu seriju, uskoro na Star!
Mislim da ce ovo ici sredom, posto su ukinuli onu komediju Turk Mali.



"Zena" uskoro na Fox!

ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 10:09
Kiky22 ::[You must be registered and logged in to see this link.] ni malo mi se ne sviđa ova ženska 4fg4sdfg al teško da bi mi se iti jedna svidila ma nemoj

Čitam da osim što je žena od Kenana nije ništa posebno ma nemoj a i vidim da većina nije baš oduševljena s njom, aj daj nam malo tračeva, nama koji nismo tako dobro upoznati s turskim prilikama i neprilikama ha ha ha

Samo da mi loknicu ne upropasti  hmjjf

Ni meni se ova Sinem uopste ne dopada. Ne znam kako cu uopste uspeti da se naviknem na jednu ovako plasticnu partnerku naspram onakve Burcu. Sad sam citala malo opis serije i ako sam dobro skontala ona je pandurka a on vodja neke opake bande. Zivot ce ih spojiti a da uopste ne znaju da su neprijatelji. Kuku meni ako je to tako, pa gde mi Kerimcic moze biti sef na mafiju  patos
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 12:57
ModestyM ::

Ni meni se ova Sinem uopste ne dopada. Ne znam kako cu uopste uspeti da se naviknem na jednu ovako plasticnu partnerku naspram onakve Burcu. Sad sam citala malo opis serije i ako sam dobro skontala ona je pandurka a on vodja neke opake bande. Zivot ce ih spojiti a da uopste ne znaju da su neprijatelji. Kuku meni ako je to tako, pa gde mi Kerimcic moze biti sef na mafiju  patos


hahahah dobro kažeš gdje će naš loknica u bandite ha ha ha a opet ako se sjetim Pedra može on bit i mafijozo svjetskog glasa ha ha ha samo što sam ja onda krivo shvatila, ja sam mislila da on glumi nekog policajca/inspektora a ne mafijaša 4fg4sdfg al dobro ko zna što sam ja pročitala ma nemoj

Ova mi se u startu ne sviđa, a glumicu nisam gledala nigdi, al koliko vidim nije baš neka glumica više je pozerica 4fg4sdfg

Uglavnom ne volim ove mafijozo serije pogotovo turske jer njihova policija je ajme majko 4fg4sdfg pa me sve nešto strah da ovaj put naš loknica i nije baš uboo dobar scenario. A i trenutno imaju dosta tih oružastih serija koje su gledane, tako da nekako mi se ne čini da će doboro proć. A možda se i varam. Ko Zna fdgsfg
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 13:06
[You must be registered and logged in to see this link.] canim nemoj me drzati za rec, mozda sam i ja pogresno povezala, ali cika google mi tako preveo gargaretg Na suprotnim su stranama definitivno, a onda sam se setila da sam neki dan procitala kako se ova zenska sprema za ulogu pandurke, tako da loknica moze biti samo joza mafijoza hgnjd Joooj vec sad mi je frka kako cu to prozvakati.... 4fg4sdfg
Al nek je on nama samo lep da oci naparimo sreca
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 20:36

Kzlar, otvaram temu evo stigla najava. To je ujedno i zvanicni kanal serije, znaci postavljace seriju na YT, sto je superiska.



[You must be registered and logged in to see this link.] Canim, gde si to procitala o radnji serije? Vidim ovde ispod najave nisu objavili opis, vec samo ostale generalije ko radi na seriji.
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 20:58
[You must be registered and logged in to see this link.] canim cim stignem kuci potrazucu sajt na kome sam pronasla taj kratak sadrzaj. Slucajno sam naletela na njega i pokusavala ko blesava da ga prevedem. Saljem ti cim ga pronadjem ako se tebi u medjuvrememu ne posreci.

Joooooj samo da stignem i pogledam ovu najavu. Jedva cekam ooo yeeee
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:05
Evo još jedna
[You must be registered and logged in to see this link.]

Loknica koji nema loknice patos al narast će hmjjf
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:08
ModestyM ::[You must be registered and logged in to see this link.] canim cim stignem kuci potrazucu sajt na kome sam pronasla taj kratak sadrzaj. Slucajno sam naletela na njega i pokusavala ko blesava da ga prevedem. Saljem ti cim ga pronadjem ako se tebi u medjuvrememu ne posreci.

Joooooj samo da stignem i pogledam ovu najavu. Jedva cekam ooo yeeee

Vazi, ja cu potraziti kod ruskinja i Ranini.

Loknica bez loknica patos [You must be registered and logged in to see this link.]
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:26
[You must be registered and logged in to see this link.] Canim uze mi misao iz glave. Od kako sam pogledala fragi imam u glavi samo jedno pitanje.... ko mi je Loknici odsekao loknice :24lp Kako da mi bude Loknica bez loknica patos  
Sad mi je isti Petro iz KSvS, ali sam bar sigurna da ce mu super leci ova uloga. Tamo je extra odigrao negativca, samo sto ce ovde biti pozitivni negativac :treptrep
Madaaa.... tesko cu se ja presaltati iz Kerima na Cihangira, ali je i ovakav dooooobaaaaar :reew
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:29
Mi njega volemo u bilo kom izdanju hmdtgjhu
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:32
Eveeeeet.... i sa loknicama i bez loknica dgfs hmdtgjhu

Nadam se samo da ona Kenanova nece biti ustogljena.. valjda ce dobiti dozvolu da se ljubi patos
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:37
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:41
Ma kad je loknica dovati ljubice se ona htjela ne htjela
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:45
Ma samo da mi docekamo da on nju dohvati... A zamisli ga [You must be registered and logged in to see this link.] u ovom mafijaskom izdanju pa kad je zakuca negde..... a ja vec u nesvesti patos
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:50
Bome i ja!!! Jedva cekam da pocme. Bas mi ga je lipo ponovo vidit. Bice on odlican. A za nju me bas briga, mislim volila bi da bude neke kemije radi same serije, pa ko moze ostat ravnodusan pored njega ♡
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:51
Ja se samo nadam da ce serija upasti u ponedeljak ili utorak, jer ako bude bilo koji drugi dan nista od live gledanja gshs
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:56
Meni osobno sve jedno. Al eto radi tebe i live gledanja(jer ono druzenje je nekad bolje i od same ep)nadam se i ja da bude u ta dva dana. Navijam!!! Jel ima uopce kakvih inf. Znsm da su tamo otkucaji petkom, al njima je odbrojeno pitanje je vremena kad ce odletit, znaci za sada petak otpada. U stvari kad uopce krecu ovi LuL .
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Sep 28 2017, 21:59
I meni je u principu svejedno jer cu seriju SIGURNO gledati, ali live gledanje i zezancija su ipak nesto posebno....

Otvorena temaaaa za seriju sreca
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Sep 29 2017, 12:06
uh ja ovo jedva čekam. Osećam da će Birkan biti odličan. Loknice mi fale, ali poračće. love Biće ovo izgleda jedna interesantna i dinamična serija.
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Okt 05 2017, 23:08
Vidim da uskoro pocinje serija u kojoj cemo ponovo moci da vidimo ''Bajrama'' i ''Mahira'' na jednom mestu...
Hayat Sirlari ( Tajna zivota )
Serija je inace rimejk korejske serije ''My Father is Strange''
[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija krece krajem oktobra na Star Tv ( Most Production )

Ne znam ko je onaj mladi glumac na slici, a ovi ostali su mi poznati....
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Okt 06 2017, 20:52
ModestyM ::Vidim da uskoro pocinje serija u kojoj cemo ponovo moci da vidimo ''Bajrama'' i ''Mahira'' na jednom mestu...
Hayat Sirlari ( Tajna zivota )
Serija je inace rimejk korejske serije ''My Father is Strange''
[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija krece krajem oktobra na Star Tv ( Most Production )

Ne znam ko je onaj mladi glumac na slici, a ovi ostali su mi poznati....

Otvorila sam temu, canim nsfg

Ekin Koc je taj mladi glumac. Poslednje je glumio u Sulji, nastavak onaj ne znam kako se serija zvase.
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Okt 06 2017, 22:02
Hvala CANIM, ja temu uopste nisam zapazila 4fg4sdfg  Nije ni cudo koliko serija stancuju, ko bi ih sve povatao. Odoh da se zapljunem na toj otvorenoj temi....
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Dec 09 2017, 23:58
Pamiru se zavrsila Zatocenica i evo njega u novoj seriji sa ovom malom sto je glumila policajcu u Lice u licem. Ona je glumila i u 3 sezoni serije Kako vreme prolazi, Meteovu devojku koju je Mete spasavao od njenog oca... tako nesto.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 20 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu