Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Hazal Kaya

+5
Lilip
marina123
Jelenak
Miss.Funkcionerka
Majček
9 posters
Ići dole
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Hazal Kaya

Čet Avg 22 2013, 17:05
[You must be registered and logged in to see this image.]

Hazal Kaya

Leyla Hazal Kaya, rođena je 1. listopada 1990. godine u Gaziantepu i to odvjetničkoj obitelji. Pohađala je talijansku srednju školu u Istanbulu. Roditelji su se razveli kada je Hazal imala sedam godina. Odmalena je bila upoznata sa svijetom umjetnosti. Plesala je balet i svirala violinu sedam godina.
Glumica obožava tango te strastveno navija za Bešiktaš. Govori engleski, talijanski, francuski, a nedavno je počela učiti njemački. Svoju glumačku karijeru započela je u seriji ‘Genco’, a pojavila se i kao djevojka žrtva običaja u hit seriji ‘Sila’. Hazal je tada imala tek 16 godina. Veliki boom na malim ekranima ostvarila je ulogom plahe Nihal u ‘Strastima Orijenta’ gdje su joj glumački partneri bili najpopularniji turski glumci Beren Saat (Izgubljena čast) te Kivanc Tatlitug (Bijeg, Gumuš).
Prvu naslovnu ulogu ostvarila je kao Feriha u seriji ‘Djevojka imena Feriha’. Nagla popularnost ovoj džepnoj Veneri porasla je upravo zbog siromašne djevojke koja se pretvara da je bogatašica. Serija je imala veliku glednost u Turskoj. Prošle godine prihvatila je ulogu u ‘Son Yaz- Balkanar 1912.’, serije koja se snimala u Makedoniji. Hazal se okušala i na velikom ekranu i to u filmu ‘Ay 'Ay Büyürken Uyuyamam', koji je nastao ekranizacijom istoimenog romana, događa se u udaljenom gradiću na Egejskom moru. U središtu priče je žena Melek koju tumači glumica Ayca Bingol (Kako vrijeme prolazi) i njezin odnos s kćeri Hulijom koju je utjelovila mlada Hazal. Mušku ulogu utjelovio je Firat Celik, poznatiji kao Mustafa iz ‘Izgubljene čast’.
Veliki uzor u životu joj je mama feministkinja.Tata joj je pobožan, a vezana je za majku koja je često prati na snimanjima. Posudila je glas kćerki nedavno preminulom Tonyju Sopranu u turskoj sinkronizaciji ‘Obitelji Soprano’.

Uloge:
Genco (2010)
Behzat Ç. - Seni kalbime gömdüm (2011)
Çalgi çengi (2011)
Ay Büyürken Uyuyamam (2011)
Aşk-ı Memnu (2008-2010)
Adını Feriha Koydum (2011-2012)
Bu Son Olsun (2012)
A.Ş.K. (2013)
Itirazim Var (2014)
Maral(2015)


Poslednji izmenio Majček dana Pet Sep 13 2013, 10:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Čet Avg 22 2013, 17:11
[You must be registered and logged in to see this link.]
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Čet Avg 29 2013, 17:40
na Kanalu D uskoro počinje nova serija A.S.K u kojoj glumi.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Sub Avg 31 2013, 14:45
Hazalin intervju,prevescu samo meni najzanimljivije djelove

Slogan serije je "Sta je ono sto se novcem ne moze kupiti?" Po vasem misljenju,sta se novcem ne moze kupiti?
HK: Zdravlje
A ljubav?
HK: Mozemo li nesto sto se prodaje i kupuje nazvati "ljubav"?Koliko je to zdravo?

Pitali je da prica o liku,iona prepricala ono sto vec znamo (instruktorka tenisa itd.),kaze da je do sad stalno igrala mlade cure,a ovo je prvi put da igra mladu zenu,da je Azra snazna i njoj najslicnija od svih likova koje je igrala. (divno,spletkaros haha)

Mlada je pocela,kako se izborila sa teskocama...
HK: Nije lako bilo. U pocetku mislite da treba svi da vas vole. Ali to nije dobro jer nije stvarno, ne mogu niti su obavezni svi da me vole

A sad meni omiljeni dio. Hazal prica o modi.
Rekli ste da ste skoro poceli da pratite modu. (kad?)Zasto tek sad?
HK: Kad izlazim,ne znam bas da se obucem. Meni je bitno da sam mirna (vjer da joj je udobno). Mozda ne pridajem odjeci znacaj jer zelim da se zastitim.

Od cega?
Ranije sam govorila "Imam privatni zivot i tako se oblacim". Nosim salvare,konversice,kad izadjem ne kupujem Gucci. (ajde,makar je cula za Gucci)

Pa dobro,sta se sad promijenilo?
Odrastam! Npr. sad kad idem na snimanje,na intervjue razmisljam sta cu obuci...

Opet o onoj gajbi,kao da ce snagom volje porasti 20cm... Vala i oni dosadni

Smrsali ste dosta.
Da,11 kg. Imala sam problema s secerom,dugo mi je trebalo da se priviknem na rezim lijecenja. Zamislite,imate 22 godine i posle obroka vam skoci secer,pa pada,pa vam se spava..

Isla u Ameriku da uci glumu.... Hvala Blaž

[You must be registered and logged in to see this link.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 03 2013, 09:45
[You must be registered and logged in to see this link.]

Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Čet Sep 05 2013, 15:22
Nešto o njenoj visini.Piše da je visoka 1,58.I o tome koliko su visoki njeni dosaadašnji partneri Kivo,Caga,pa sad ovaj Hakan Kurtaš
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Čet Sep 05 2013, 17:53

Hoklica to rešava ahahahaha Pa dobro nije ni prva ni poslednja kojoj postavljaju neku hoklicu, zar je bitno, bitno da to na tv lepo izgleda :2965836: 
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Čet Sep 05 2013, 19:28
Meni je ona simpaticna bez obzira sto je niska... :D 


Poslednji izmenio abandoned2829 dana Sub Maj 02 2015, 01:49, izmenjeno ukupno 1 puta
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 09 2013, 00:00
abandoned2829 ::Meni je ona simpaticna bez obzira sto je niska... :D 



                                                                                                       

Meni isto a najzad najbitnije je da cura odlično glumi i zaista je lijepa ;) to što je ona dosta niža od njega meni uopće ne smeta meni su baš slatki  poklooon
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 09 2013, 00:42
@marina123 Potpuno se slazem. Meni uopste nije smetala njena visina u Ferihi. Cak su mi ona i Caga super par.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 09 2013, 10:18
Ma nekako si baš pašu smajlic i kad je stave na onu ploču da bude veća meni su opet slatki ...super su kombinacija njih dvoje
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 09 2013, 16:32
Nakon Nurgul i Cansu i nju sam dodala na svoju listu omiljenih glumica cura je svarno lijepa i još plus odlična je glumica okk  e da ima predivne oči                          
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 09 2013, 16:47
marina123 ::Nakon Nurgul i Cansu i nju sam dodala na svoju listu omiljenih glumica cura je svarno lijepa i još plus odlična je glumica okk  e da ima predivne oči                                                                                                        




Negdje slično kao i ja Nurg i Cansu su mi omiljene,a Hazal me kupila ulogom Ferihe,jako dobro je iznijela lik.Planiram da pratim i ovu njenu novu seriju A.S.K.,mada mi se nešto ne dopada ovaj glavni lik Hakan Kurtaš,fizički mi je bzv. i ne ide mi uz nju nikako.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Pon Sep 09 2013, 20:03
Ja isto planiram da gledam i da taj glavni mi je nikakav stvarno su joj boljeg i ljepšeg partnera mogli naći  ,eto onaj što je glumio Omera u ezelu mi je dobar i mislim da bi baš bili odličan par  ;) kad već Kivo ne može jer on je zauzet a voljela bi ih zajedno gledati u nekom projektu mislim da bi ona i Kivanc dobro funkcionisali                      
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 00:36
Bila je sa Kivom u Ask i memnu,malo sam tu seriju pratila,ali tu je ipak Beren bila glavna.
A što se tiče ove nove serije mislim da su mogli naći  ljepšeg glumca.Možda je ovaj Hakan odličan glumac,zanimljiv,možda budu dobro funkcionisali,ali ja kad ga vidim,zlo mi je.Odbojan naprosto.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 01:00
Znam gledala sam ali tu su on i Beren bili glavni ;) ja bi sad neku seriju gdje su on i Hazal glavni tko zna možda mi se i ostvari želja smajlic
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 01:09
Možda ti se i ostavri ali neće u skorije vrijeme.Kivo će da snima novu seriju sa Farah,a Hazal snima ovu sa Hakanom.Mada nikad se ne zna,vidjećemo.Nemam ništa protiv Kive,ali nisam nešto pretjerano luda za njim :D
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 01:21
Majček ::Možda ti se i ostavri ali neće u skorije vrijeme.Kivo će da snima novu seriju sa Farah,a Hazal snima ovu sa Hakanom.Mada nikad se ne zna,vidjećemo.Nemam ništa protiv Kive,ali nisam nešto pretjerano luda za njim :D


Haha ma nema veze bolje kad nije gužva oko njega ;) a mladi su oboje pa možda ih i vidim u nekoj seriji zajedno sve je moguće
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 01:45
Slazem se sa vama, mogli su definitivno da joj nadju nekog boljeg partnera u ovoj novoj seriji. Ovaj mi bas i nije nesto, nije ruzan, ali me ne privlaci. Sad se secam da su pisali da ce glumiti sa Muratom, to je bilo negde u maju, bolje sto njih dvoje nisu spojili. Ja sam zbog nje pocela da pratim Ferihu, i dopada mi se kako u toj seriji glumi, mislim da je sa njom dobila vise fanova sirom sveta. A ona i Kivanc... :123265977: Bilo bi ih zanimljivo videti u glavnim ulogama. Ali znajuci Turke, nece to skoro (ako ikad bude).
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 01:57
Da,pisalo se da će joj Murat biti partner u ovoj novoj seriji,ali eto nažalost,ništa od toga.Murki je sto puta bolji od ovog Hakana.I mene je kupila ulogom Ferihe i skonatala sam da su ona i Cagatay stekli dosta fanova zahvaljujući toj seriji.

A iako nije bila glavna uloga,ipak je glumila sa Kivom,a što kažeš znajući Turke,oni rijetko spajaju one koji su već glumili zajedno.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 02:02
Ma Murat je odlican glumac, njemu svaka cast, ali nekako ne bih mogla da zamislim njih dvoje zajedno... Sta znam, mozda bih da ih vidim "na delu" promenila misljenje.
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 12:06

[You must be registered and logged in to see this link.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 19:33
Prvi put cujem da je bolovala od dijabetisa, ako je ovo tacno, onda svaka joj cast sto se nije predala.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 20:38
Ipak postoji nada da glumi sa Kivom jer u strastima orijenta nisu bili glavni glumci  haha vidi mene ja uvjek o Kivi ;) Slažem se za Murata on bi bio puno bolji izbor nego ovaj Hakan ali nema veze ja opet planiram da gledam seriju zbog nje ;)                    
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Uto Sep 10 2013, 23:14
abandoned2829 ::Prvi put cujem da je bolovala od dijabetisa, ako je ovo tacno, onda svaka joj cast sto se nije predala.
Znaš kako se ugojila u 2.sezoni Ferihe.Tada su joj valjda otkrili šećer.Ona je jako mlada,svaka joj čast kako se nosi sa tim,ipak je nastavila i da radi.Poslije je poradila na kilaži,trenira tenis,zdravo se hrani i smršala je.Sad baš lijepo izgleda.
Sponsored content

Hazal Kaya Empty Re: Hazal Kaya

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu