Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Hazal Kaya

+5
Lilip
marina123
Jelenak
Miss.Funkcionerka
Majček
9 posters
Ići dole
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Hazal Kaya

Čet Avg 22 2013, 17:05
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hazal Kaya

Leyla Hazal Kaya, rođena je 1. listopada 1990. godine u Gaziantepu i to odvjetničkoj obitelji. Pohađala je talijansku srednju školu u Istanbulu. Roditelji su se razveli kada je Hazal imala sedam godina. Odmalena je bila upoznata sa svijetom umjetnosti. Plesala je balet i svirala violinu sedam godina.
Glumica obožava tango te strastveno navija za Bešiktaš. Govori engleski, talijanski, francuski, a nedavno je počela učiti njemački. Svoju glumačku karijeru započela je u seriji ‘Genco’, a pojavila se i kao djevojka žrtva običaja u hit seriji ‘Sila’. Hazal je tada imala tek 16 godina. Veliki boom na malim ekranima ostvarila je ulogom plahe Nihal u ‘Strastima Orijenta’ gdje su joj glumački partneri bili najpopularniji turski glumci Beren Saat (Izgubljena čast) te Kivanc Tatlitug (Bijeg, Gumuš).
Prvu naslovnu ulogu ostvarila je kao Feriha u seriji ‘Djevojka imena Feriha’. Nagla popularnost ovoj džepnoj Veneri porasla je upravo zbog siromašne djevojke koja se pretvara da je bogatašica. Serija je imala veliku glednost u Turskoj. Prošle godine prihvatila je ulogu u ‘Son Yaz- Balkanar 1912.’, serije koja se snimala u Makedoniji. Hazal se okušala i na velikom ekranu i to u filmu ‘Ay 'Ay Büyürken Uyuyamam', koji je nastao ekranizacijom istoimenog romana, događa se u udaljenom gradiću na Egejskom moru. U središtu priče je žena Melek koju tumači glumica Ayca Bingol (Kako vrijeme prolazi) i njezin odnos s kćeri Hulijom koju je utjelovila mlada Hazal. Mušku ulogu utjelovio je Firat Celik, poznatiji kao Mustafa iz ‘Izgubljene čast’.
Veliki uzor u životu joj je mama feministkinja.Tata joj je pobožan, a vezana je za majku koja je često prati na snimanjima. Posudila je glas kćerki nedavno preminulom Tonyju Sopranu u turskoj sinkronizaciji ‘Obitelji Soprano’.

Uloge:
Genco (2010)
Behzat Ç. - Seni kalbime gömdüm (2011)
Çalgi çengi (2011)
Ay Büyürken Uyuyamam (2011)
Aşk-ı Memnu (2008-2010)
Adını Feriha Koydum (2011-2012)
Bu Son Olsun (2012)
A.Ş.K. (2013)
Itirazim Var (2014)
Maral(2015)


Poslednji izmenio Majček dana Pet Sep 13 2013, 10:50, izmenjeno ukupno 1 puta

marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Okt 01 2013, 11:42
Sretan rođendan i od mene poklon cvece  želim joj puno sreće ,zdravlja ,para :2965836:  
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Čet Okt 24 2013, 17:07
Hazal Kaya, koja se na Festivalu turskog filma u Rimu pojavila u ulozi voditeljice, postala je štićenica Ferzana Özpeteka, poznatog turskog redatelja svjetskoga glasa koji živi u Italiji.

[You must be registered and logged in to see this link.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Okt 29 2013, 19:35
Predivna mi je ovdje stvarno izgleda fenomenalno okk 
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Čet Okt 31 2013, 10:52
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Nov 01 2013, 16:42
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Nov 01 2013, 16:43
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Nov 01 2013, 16:45
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Nov 04 2013, 16:57
[You must be registered and logged in to see this link.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Nov 08 2013, 20:02
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Nov 22 2013, 16:21
[You must be registered and logged in to see this link.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Nov 26 2013, 13:22
Pročitala sam na fb stranici da će Hazal i ekipa serije A.S.K gostovati kod Beyaza u petak navečer 23:15 (po turskom vremenu) na Kanalu D. ooo yeeee 
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Sub Nov 30 2013, 14:14
wo sketches about Hazal from Beyaz Show (November 2013) translated in English

Beyaz: Do you know that you constantly do a move while acting
Hazal: No, I don't know
Beyaz: You have never noticed it? No one told it to you.
Hazal: No, they didn't. I don't know. I am very curious now
Beyaz: There is a move, you do like this constantly (licking her lips). Our team found it while preparing the video. In repeated shootings or when you sad scenes or when you are in a hard position, you can't say something but you say something you do like this. Did you notice it
Hazal: No...
Beyaz: She does this
Hazal: Alas!
Beyaz: If the scene is very difficult (even more)> For example you couldn't carry a scene, your tongue was stuck out
Hazal: Alas!
Beyaz: You really have don it a lot. Let's watch it all together
Hazal: Don't please!!!
Beyaz: By God, let's watch it!

Mix from Aski Memnu and A.S.K (series from Kanal D)

Hazal: I eat my lips
Beyaz: What do you do?
Hazal: I eat my lips, that's why i do that
Beyaz: you eat your lips but that is quite ...
Hazal: I am doing it now too, I do it when i feel stressed
Beyaz: You do it in stressful moments?
Hazal: Yes, I am doing it now too
Beyaz: That tongue means that it lost the control from inside, it comes out and... Do you have something like that?
Murat: I do the same thing always.
Beyaz: Let's watch your video too, the same thing
Beyaz: You didn't know at all that you do something like this
Hazal: I knew but I have never thought that one day it would came in front of me like this
beyaz: Last time we did with Izcan deniz, he constantly does the thing with his nose. If we join your tongue move and Ozcan's nose it will be something fantastic. We do our program very relieved because we have a guest which tolerates jokes. For example I will ask now, do you continue with the wedges?
Hazal: It's inevitable (pointing to Hakan) so we continue
beyaz: It's inevitable, we continue... You know it, right, in most of the roles Hazal Kaya played uses wedges because of the long height of the partners she played with, even though she has a proportional body.
Hazal: I guess I didn't have partners under 1.80 cm tall.
Murat: For example, if we played, we wouldn't have such a problem
Hazal: Of course
beyaz: I am not talking about beside wedges but about those under feet. Come, come. You weren't hurt because I said something to him, right?
Murat: I will say something, we will go for a tour together, Europe tour........
Beyaz: For example, I don't do that joke because this man wouldn't stand it (about hakan). From the way he sits, there is something at him. If I told this to him, he would even stand up and dot one or... there is something. What would happen if I did this joke with you
Hakan: No brother, we would laugh and pass it
beyaz: Don't say this to me now
Hakan: there are wedges under...
Beyaz: WHat's your height?
Hakan: 1.90cm or something like that
beyaz: 1.90. How nice they chose you two, it's very harmonious
Hazal: This is my destiny
Beyaz: Were you sad when you found that you would play with a guy named hakan who is 1.90, again with wedges
Hazal: No, I got very used to it
beyaz: You got used to it? How many years for you have been using wedges?
Hazal: Seven
Beyaz: How many?
Hazl: I have been using them since I started.
beyaz: Since you have started. You have been using wedges for seven years...Do you have any suggestion for those who are short, as a person who uses wedges constantly...? if there is a place where you get them and so on
Hazal: I don't use them at home dear, i use them in the set
Beyaz: You use it them in set, you don't use them at home. Do you have any special wedge? Something like, my favorite wedges and so on?
Hazlal: Those who have a single part are more suitable
Beyaz: you recommend those with a single part... we went at hazal Kaya's house. A boyfriend welcomed us she really has an interesting house. She has a very beautiful house. We went while you weren't there, we're sorry but she has a very beautiful wedge collection at home. Let's watch it all together, here we go
Hazal: I am anxiously waiting for it

The sketch

X: Dear viewers, Hazla Kaya who fascinates us with her beauty and her acting...she is tremendously sweet, yes. We're at Hazal Kaya's house and Hazal Kaya is opening her house for the first time to Beyaz Show. What's this? Everywhere wedges?
beyaz: What's happening mister, why did you come?
X: No, no, hazal Kaya would open the doors of her house for the first time to us
Beyaz: You came for the advertisement, so the series will succeed more. Welcome, I am sorry... wedges all around, house's state
X; Who are you?
Beyaz: it doesn't matter who I am. I am this, that .... the important thing are the wedges
X: Mister, we're coming from the magazine service, hazal Kaya would hopen the doors of her house for the first time to us. Show us this house
hazal Kaya would open the doors of her house for the first time to us
Beyaz: Let's walk around, let's walk around, where can we walk? Wedges all around. where can we walk? Go on... She comes down from one wedge and gets on the other wedge.... She comes down from that one and gets on this one.... All day she is on top of wedges. Sometimes it happens that she gets on two different wedges at the same time
Beyaz: No, no, if you say that I will get angry. Every wedge is different from the other. There are wedges and wedges...wedges and wedges. they look the same when you say it like this but look, this is a wedge, and this is a wedge too...this is a wedge and this is a wedge, that is a wedge and that is a wedge. When you look at them the are all wedges, at the end all of them are wedges
X: Does each of this wedge has something special and it's memory?
beyaz, of course there is. Look, this is the first wedge when Hazal appeared, in a scene she played with Cati
X: When you say Cati, you mean?
Beyaz: Cagatay Ulusoy. I call him shortly Cati, Cat, Caga, I call him Cipet, Cipet, Cipet, Pet, Pet
X: OK, you are such a strange person. I am very curious about this, what's the difference of these wedges from each other?
beyaz: There is, look. Not every wedge suits with every dress. For example if you go out at night, you are invited in a special party, for example this wedge can't be, for example you can use this with evening clothes.
X: With what can I combine this, I am curious ?
Beyaz: With some beautiful earrings, maybe you an combine it with a necklace maybe with a attachable rope for night
X: We came from one word to another, we informed the viewers about different things, with Emre's advice about wedges\
beyaz: I am Emre
X: I am Arda
Beyaz: Wishing to be again with you in another fashion program, goodbye
X: Goodbye

Translated by Helena

Beyaz Show - Hazal Kaya Dil ve Takoz Şakası | 29 Kasım 2013
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Dec 09 2013, 13:16
Anči,dobar ti potpis!
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pet Dec 13 2013, 21:49
Ah hvala Majček  kiss tvoj isto                                                                                      
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Dec 31 2013, 11:53
Kako je bebica slatka a i Hazal naravno baš se vidi da voli djecu . Curke moje drage želim vam sretnu 2014 puno zdravlja,ljubavi ma sve najbolje od srca   23452  i naravno našoj Hazal želim sve naj i nadam se da će u idućoj godini imati više sreće što se serija tiče a što se ljubavnog života tiče nadam se da će uskoro uloviti kakvog zgodnog frajera ovi bivši joj nisu bili baš nešto .
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Uto Dec 31 2013, 15:50
Anči pa zar ona nije trenutno u vezi sa onim pjevačem?
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Jan 01 2014, 15:24
Jednom su ih nešto povezivali ali više niko o tome ne piše izgleda da su samo prijatelji  :123265977: 
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Jan 20 2014, 11:30
Hazal će biti gošća sljedeće nedjelje, 26.1.2014. u emisiji Yüz yüze ( licem u lice) Kenana Erçetingöza na Star tv-u.

Ovdje možete vidjeti najavu..... [You must be registered and logged in to see this link.]
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Jan 20 2014, 19:03
Biće jako zanimljivo ovo treba gledati evo pitanja koja će joj postaviti voditelj  smajlic prenosim sa foruma hr ,mina jasmina prevela .
Idući tjedan će u gostima u emisiji "Yüz Yüze / Licem u lice" Kenana Erçetingöza biti lijepa i mlada glumica Hazal Kaya. Sve stvari o Hazal Kaya. Prvi put će ispričati nama.

Hajdemo danas završiti pitanja sa ulice.
Je li se Hazal Kaya naljutila i razbila vrata?
Udarila si vrata, razbila ih i onda otišla?
Je li Hazal Kaya kavgadžija?
Je li se svađala na setu?
Svađalica koja...
- Da...
Da si se prepirala sa glumcima, redateljima.. neki to govore.
Je li to ego?
Je li teško biti mlad, a toliko popularan?
Postoji li loše ponašanje od 16. godine života?
Zašto je napustila AFK?
- Morala sam napustiti, a oni nastaviti.
Zašto je razmišljala da napusti glumu?
Jesi li razmišljala da napustiš glumu?
- Da, jesam.
Je li se na ASK setu svađala sa Asli?
- Na setu, iskreno...
U koje je ASK scene bila uključena?
- Nevjerojatno...
Zašto u AFK nije htjela odigrati jednu scenu?
- Trebao se uraditi jedan test.. bilo je tako teško..
Kako se osjećala nakon ukidanja zadnje dvije serije?
Zašto njezine zadnje dvije serije nisu bile uspješne?
Gdje je greška?
Jesi li se na setu raspravljala sa Nebahat Cehre i Vahide Gordum?
Jesi li se posvađala sa Nebahat?
- Da, ja sam osoba koja voli raspravljati.
Što misli o Kivanču Tatlitugu i Beren Saat?
Što bi htjela reći o Beren?
Kakvo je to bilo obećanje Cagatayu Ulusoyu?
- To smo rekli poslije...
Je li bila zaljubljena u Cagataya?
Je li imala nešto sa Cagatayem?
Je li željela s njim biti skupa u nekom drugom projektu?
- Ne.
Što kaže na tračeve o Canu Bonomu?
- Can je također bio tamo..
Zašto i kako si u mjesec dana dobila 10kg?
- Imam bolest za koju nisam znala..
Što je bio tvoj san iz djetinjstva?
- Stidljiva sam sada..

Hazal Kaya, gošća u programu "Licem u lice" sa Kenanom, 26.01. u 15h po turskom vremenu.


Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Jan 20 2014, 21:58
Zanimljivo stavrno,morcemo to propratiti.
Ona opet potamnila kosu?Meni ljepsa kad joj je malo svjetlija.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Jan 20 2014, 22:08
Majček ::Zanimljivo stavrno,morcemo to propratiti.
Ona opet potamnila kosu?Meni ljepsa kad joj je malo svjetlija.

Aha primjetila sam i ja da je druga boja kose  smajlic meni je isto puno ljepša sa svjetlijom bojom.              

Ovu emisiju planiram gledati pričaće o napuštanju serije Afk i naravno Cagi bez njega ne može proći a možda kaže nešto o budućim projektima  :123265977:                            
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Jan 22 2014, 21:53
Definitivno joj bolje stoji svjetlija boja kose,tek po ovim slikama vidim.Po meni najbolja joj bila u Ferihi,prirodna njena boja,mada i u ASK-u joj nije bila loša.Ova joj je najgora.
Kad je ovo, 26-og?I ja bih to malo da propratim.Jedna od naših ljubimica Anči smajlic

I da ne zaboravim,baš je smršala,super joj linija sada.
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Jan 27 2014, 16:44
Kenan Erçetingöz je napravio intervju sa Hazal Kayom;
Što je Hazal Kaya rekla o Çağatayu Ulusoyu…

Kenan : Je li se nešto dogodilo između tebe i Çağataya ?
Hazal : Ne, ništa se nije dogodilo između Çağataya i mene, a ni s nikim drugim , svi su mi oni samo kao prijatelji. Femir fanovi bi htjeli da je nešto bilo između Cagataya i mene, ali ništa nije bilo.

Kenan : Bi li željela opet raditi s Çağatayem ?
Hazal : Kad bi scenarij i uloge bili lijepi i uvjerljivi, zašto ne bi pristala, i radila bih ponovno sa Cagatayem Ulusoyem.

Kenan : Çağatay i ti ste zajedno smršavili?
Hazal : Da, Çağatay i ja smo skupa smršavili zbog posla , i ja sam se ponovno udebljala zato jer imam dijabetes.

Kenan : Koje je to obećanje koje si dala Cagatayu i samoj sebi?
Hazal : Obećanje je da se neću opet udebljati ( Çağatay i Hazal su u to vrijeme kad su se oboje udebljali bili istodobno povezani jedno s drugim poslom)

Kenan : Fanovi obožavaju Femir?
Hazal : Da, fanovi u dobi od 15-18 godina vole Femir zato što je Emir oličenje dečka njihovih snova a Feriha stoji uz njega licem uz lice, i obratno.

Kenan : Oni govore kako postoji ljubavna veza između tebe i Çağataya ?
Hazal : Znam to, uvijek su to govorili..

Kenan : Jesi li vidjela najavu MedCezira ?
Hazal : Da, vidjela sam , najava je predivna , i Çağatay je dosta smršavio, želim da ustraje u tome.

Preuzeto sa fb stranice Medcezir for balkans fans
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Pon Jan 27 2014, 17:38
Hazal o AFK i MedCeziru...

K: No, što se dogodilo u seriji Adini Feriha Koydum, zašto si napustila projekt i otišla ?
H: Nisam napustila seriju i otišla, objasnila sam to već mnogo puta. Jednom sam objasnila i putem twittera. Nisam htjela da se ta stvar nastavlja (produžuje) zato što nije bilo nikakvog govora (stanja) o problematičnom rastanku.
Serija je trebala trajati do 65.epizode, a snimali smo još 2 epizode izvan scenarija i kada sam očekivala konačni scenarij, rekli su da radimo finalnu sezonu, serija će se nastaviti ali ja sam se već bila dogovorila s "Adam filmom" u travnju/aprilu oko serije Son Yaz. Mislim, prije nego što su oni to odlučili, ja sam imala ugovor s "Adam filmom" i to je bilo svima poznato.

K: Ali tvoje ime je bilo u seriji, a zatim se nastavila, kao...
H: Adini Feriha Koydum - Emir'in yolu- dakle, naš prekid/ razdvajanje nije bilo problematično. Puno se volimo s Fatihom Aksoyom. Sjedili smo i jeli večeru, zahvalila sam mu se. Adini Feriha Koydum je jako važna stvar za mene, zahvalna sam mu jer mi je pružio tu šansu.Mi se dalje volimo/ poštujemo jedan drugog. Nemamo uopće takvih problema.

K: Želiš li reći nešto o seriji MedCezir ?
H: Jako smiješno... Cagatay .... Mi smo u isto vrijeme dobili na težini jer smo na setu AFK puno jeli, poslije smo opet istovremeno izgubili na težini. Čak smo imali istog trenera pilatesa, jako smiješno. Jedno drugome smo rekli "nema više dobivanja na težini, to je zabranjeno." Kao što sam rekla, nisam mogla gledati MedCezir. Radila sam i nisam netko tko puno gleda televiziju. Kada sam gledala prvu najavu za Medcezir, mi smo razgovarali ... Jako sam sretna.

K: On jako dobro glumi, vrlo je uspješan.
H: Da, jako dobro.

K: Cagatay, Serenay...
H: Da...

K: To je Mert, ovaj s kovrčavom kosom.
H: Da, Taner.

K: Baris Falay.
H: Oni su super.

K: Sjajna su ekipa, jako dobro glume.
H: Jako lijepa serija.                    
marina123
marina123
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 447
Points : 447
Datum upisa : 11.07.2013
Hobiji : crtanje

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Sre Mar 26 2014, 23:16
Evo malo novih slikica  smajlic  slatka je

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Hazal Kaya - Page 3 Empty Re: Hazal Kaya

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu