Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Predlozi za novi naziv foruma Empty Predlozi za novi naziv foruma

Čet Sep 12 2013, 18:28


Predlozi za novi naziv foruma

Dragi članovi, predložite nam novi naziv foruma. Ako imate neku ideju kako bi voleli da se zove ovaj forum a da je naziv originalan i jedinstven, podelite sa nama a mi smo tu da čujemo vaše predloge i zajedno odlučimo. :fhdfg5h4s89f: 
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Predlozi za novi naziv foruma Empty Re: Predlozi za novi naziv foruma

Pet Sep 20 2013, 18:33


Ja ovde ne bih ništa menjala, sve je prosto savršeno. zagrljaj 
Antonija
Antonija
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Points : 123
Datum upisa : 29.12.2012

Predlozi za novi naziv foruma Empty Re: Predlozi za novi naziv foruma

Pet Sep 20 2013, 22:48
Hej,
i ja nista ne bih menjala.
Ezel (Ezel&Eysan) je bio i ostao nasa ljubav, tocka oko koje ste (smo) se okupili i koja vas (nas) i posle toliko vremena  drzi skupa. Dejstvo je da su u medjuvremenu druge serije isplivale na povrsinu i postale gledane i svakako zasluzuju komentare (dobre, lose, nikakve)...samo EZEl je JEDAN.
Mislim da ce promenom naziva forum izgubiti ONO NESTO (necu da kazem dusu, mozda je to previse) ali nesto ce nedostajati...bar ja tako mislim.  A mozda se i varam.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Predlozi za novi naziv foruma Empty Re: Predlozi za novi naziv foruma

Sub Sep 21 2013, 21:02

Hvala vam na pomoći i iskrenosti, Antonija draga sve si u pravu. Nećemo menjati ništa, jer zašto menjati ako sve ovo ovako super funkcioniše i mi se lepo družimo. Pozdrav cure moje zagrljaj 
Sponsored content

Predlozi za novi naziv foruma Empty Re: Predlozi za novi naziv foruma

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu