Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Dos lunas Empty Dos lunas

Pon Apr 28 2014, 23:01

[You must be registered and logged in to see this image.]

DOS LUNAS

Žanr: Drama, triler
Uloge: Barbara Mori, Leonardo Sbaraglia, Aldo Gallardo

Opis:
Dos Lunas označava povratak drage nam glumice i producentice Barbare Mori na televizije španskog govornog područja nakon gotovo deset godina. Barbara glumi glavni lik, Sledad, koja je danju odličan psiholog koji je sposoban da uranja u najdublje umove njenih pacijenata, a noću postaje Luna, tajanstven i senzualan DJ u noćnom životu Mexiko City-ja.
U središtu priče je složen ljubavni trokut između Soledad, Lune i Brune, kojeg glumi zgodni Leonardo Sbaraglia. Bruno je bogati muzički mag i vlasnik noćnog kluba. Soledad, liječi Anu, Bruninu devetogodišnju kćer, koja odbija govoriti nakon tajanstvene smrti svoje majke. Luna postaje njegova ljubavnica. Dok ga jedna zavodi, druga čini da se zaljubi u nju, a od ovog ljubavnog trokuta, duboko skrivana tajna će izaći na vidjelo.

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Dos lunas Empty Re: Dos lunas

Pon Apr 28 2014, 23:09
Na ovom blogu mogu se pogledati do sada emitirane epizode serije [You must be registered and logged in to see this link.]

Glavni par. Zajedno su već glumili i ima hemije
[You must be registered and logged in to see this image.]

a ima i fizike  :234: 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Dos lunas Empty Re: Dos lunas

Čet Maj 01 2014, 21:33


Pogledala ja sinoć 1 epku i serija je super. Baš moj tip serije kakve volim. I uopšte nemam utisak da je sapunica iako pričaju španski, pa ono očekujem valjda da vidim neke nebuloze ali nema.

A Barbara je prelepa. Ona je meni sve lepša i lepša ... :52343543.15: 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Dos lunas Empty Re: Dos lunas

Sub Maj 03 2014, 18:33
Intervju sa Barbarom u vezi serije ...

Povratak seksi Rubi na male ekrane: Dobićete mnogo gole kože!


Zavodljiva glumica Barbara Mori, poznata po ulozi pohlepne i ambicionze Rubi, vraća se na male ekrane serijom "Dva meseca".

U koprodukciji kompanije „Fox international“, televizija Argos i Cadena 3 nastala je nova uzbudljiva TV saga, koja će biti emitovana u celoj Latinskoj Americi.
Reč je o ambicioznom i skupom projektu, čija je premijera prve sezone od 13 epizoda zakazana za 12. novembar. Od kada ju je „Rubi“ lansirala u zvezde, Barbara Mori već godinama isključivo snima filmove, a za učešće u novoj seriji producenta Epihmenija Ibare motiv je pronašla u zanimljivoj priči koju je sama napisala.
- Dugo dobijam i odbijam ponude za različite telenovele, ali nisam tek tako htela da pristanem na bilo šta. Pri izboru serije i uloge koju bih glumila, vodim računa i o najmanjoj sitnici, a do „Dos lunas“ nije se pojavila nijedna jaka priča u kojoj bih se prepoznala i odvažila da zaigram. Ovo nije telenovela, već nešto ozbiljniji format. Ne smatram da su telenovele neozbiljne, ali „Dva meseca“ nudi doživljaj američke serije na španskom jeziku – kaže Barbara Mori, koja će u novoj TV projektu igrati dvostruku ulugu.

SUNCE I MESEC

Radnja serije „Dva meseca“ prati životnu priču sestara bliznakinja, Sol i Lune, koje bivaju rastavljene još kao devojčice tokom teške saobraćane nesreće. One su odrasle ne znajući jedna za drugu, zbog čega im se putevi razlikuju.
- Sol i Luna imaju potpuno različite karaktere, baš kao što im imena to nagoveštavaju. Čini mi se da svi u sebi nosimo tu borbu naše dve strane. Jedna je divlja i želi da bude slobodna i nesputana, dok druga poštuje pravila i nastoji da bude ljubazna i kulturna u svakom trenutku. Noć i dan. Bliska sam obema. Sol je psiholog i brine se o deci sa posebnim mentalnim potrebama. Ona ima mnogo mojih karakternih crta, ali prepoznajem se i u Luni – razuzdanom di-džeju. Smatram da je u tom polaritetu i podeljenosti magija, koja će začarati publiku. Volela bih da serija zaživi – ističe Morijeva, koju ćemo gledati u seksi i provokativnom izdanju.
– Serija je seksi, veoma seksi... Znam da moji fanovi vole da me vide u seksi izdanju, tako da će dobiti mnogo gole kože... Više nego što je to uobičajeno. Atraktivna Urugvajka, ipak, priznaje da joj nije bilo lako snimiti scene sa malo odeće - kaže Barbara.
- Teško je skinuti se, mada se to nikada ne bi reklo za mene. Stidljiva sam, ali sva sreća da radim sa ljudima koji su profesionalci i znaju da vas maksimalno sačuvaju u tim scenama. Posebno sam zahvalna Leonardu Sbaragliji, odličnom glumcu i prijatelju. On se postarao da mi ne bude neprijatno u eksplicitnim kadrovima – otrkiva Barbara.


18.02. je bila premijera serije, koja ima 13 epizoda. Protagonistica je osoba koja posjeduje dvostruku ličnost.

Serija će najprije ići u SAD-u (MundoFox), pa tek onda u Latinskoj Americi.

Meksički muzički producent Bruno Freeman (Leonardo Sbaraglia) se, nakon nekoliko godina boravka u Californiji, vraća u svoju rodnu zemlju. Želi da pomogne u oporavku svoje devetogodišje kćerke Ane, koja je traumatizirana nakon smrti njene majke. Zbog toga Bruno zapošljava dječju psihologinju, dražesnu Soledad (Bárbara Mori). Nešto kasnije upoznaje i Lunu, koja je fizički sasvim identična Soledad, ali i sasvim različita od nje, radi kao DJ u underground noćnim klubovima Mexico City-ja. Misleći da su u pitanju sestre bliznakinje koje već dugo vremena uopšte ne komuniciraju, Brunu ni ne pada na pamet da je u pitanju jedna te ista osoba.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Dos lunas Empty Re: Dos lunas

Čet Maj 08 2014, 22:14
Ja sam odgledala 7 epizoda i ok mi je. Super mi je što svaka epizoda ima neku drugu priču, uglavnom to bude neki pacijent od Sole s psihičkim problemima i kroz tu neku priču i ona se prisjeća svoje prošlosti. Pa tako saznajemo da je otac silovao, onda je ona njega pokušala zapaliti.... U njenim sjećanjima ima sestru blizankinju, samo nisam dobro skontala ali mislim da je ona poginula zajedno s mamom, a da je ona ostala s ocem.
Planiram nastaviti gledati ali nemam vremena, navečer jedva odgledam pola epizode (nemam snage) Bruska, imam nekih obaveza a i sada konačno lijepo vrijeme.
Sponsored content

Dos lunas Empty Re: Dos lunas

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu