Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Delite
Ići dole
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 25
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Mi corazón es tuyo

taj Sre Avg 20 2014, 17:29
Mi corazón es tuyo

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mi corazón es tuyo (Moje srce je tvoje) je meksička telenovela produkcijske kuće Televisa. Emitovanje je počelo 30-tog juna 2014. godine i još uvek traje. U pitanju je remejk španske serije Ana y los 7.

Sinopsis: Fernando Laskurain (Horhe Salinas) je bogati biznismen i udovac koji pokušava da pruži najbolji odgoj svojoj deci. Njih je sedam i jako su nestašni. Pokušava da im pronađe adekvatnu nanu. Mesto nane pripašće Ani Leal (Silvia Navaro), plesačici u noćnom klubu, koja pokušava da prikrije svoj dvostruki život. Iako Ani fali visoko obrazovanje i iskustvo sa decom vrlo brzo će se vezati za decu Laskuranj. Ana je samo želela da osnuje svoju porodicu ali nakon što njena kuća strada u požaru, prinuđena je da pozajmi novac za obnovu od nemilosrdnog vlasnika noćnog kluba "Čikago" u kome tajno radi. Fernando će se vremenom zaljubiti u Anu. Ali tu je i Isabela, ekonomista u njegovoj firmi, elegantna i sofisticirana žena koju je majka obučavala da se uda za milionera. Fernando će biti prinuđen da bira između ove dve žene.

Uloge:
Fernando Laskurain.............Horhe Salinas
Ana Leal...........................Silvia Navaro
Isabela Vaskes de Kastro.....Majrin Viljanueva
Diego Laskurain................. Pablo Montero
Huan/Džoni........................Adrijan Uribe
Nikolas Laskurain.................Rafael Inklan
Dženifer.............................Fabiola Kampomanes
Estefanija Fani Laskurain.......Paulina Goto
Fernando Nando Laskurain.....Polo Morin
Sebastian Laskurain.............Emilio Osorio
Jolanda Vaskes de Kastro......Karmen Salinas