Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Ja imam talenat Empty Ja imam talenat

Sre Apr 29 2015, 02:12

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja imam talenat

Žanr:Muzički rijaliti show
Voditelji: Vladimir Aleksić, Ivana Bajić

Opis:
Ja imam talenat! је srpska televizijska emisija premijerno prikazivana na RTV Pink i deo je Got talent serijala. Od druge sezone pa sve do danas emisija počinje da se emituje na Radio Televizija Srbije. Voditeljski par Vladimir Aleksić i Ivana Bajić imaju zadatak da širom države pronađu talentovane osobe iz bilo koje oblasti života (pevanje,ples, sviranje, gimnastika, i sl.). Tokom prve sezone, direktor Beogradske filharmonije i poznati pijanista Ivan Tasovac, pozorišna i televizijska glumica Danica Maksimović i kompozitor i producent Aleksandar Milić Mili čine žiri. Emisija je počela da se prikazuje 21. septembra 2009, a televizija Pink prikazala je ukupno 14 epizoda.
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu