Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Во имя любви Empty Во имя любви

Sub Jul 11 2015, 05:41
[You must be registered and logged in to see this image.]

Во имя любви

Žanr: Melodrama
Glumci: Stanislav Bondarenko, Ekaterina Danilova, Antonina Papernaja, Sergej Astahov

Opis:
Nastja je devojka sa dobro dušom ali pomalo i naivna. Pomažući svima oko sebe i sama ostaje bez zaštite. Sreća se izgleda Nastji osmehnula, sasvim slučajno sreće čoveka svojih snova, Andreja. Ali, njena hitra i preduzimljiva prijateljica Sveta lako joj ga preotima ispred nosa i razbija joj srce. Međutim, jedna nesreća otvara oči Andreju. Shvata da je ispustio blago, a ispod maske svoje dobre supruge krije se prava zver.







Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sub Jul 11 2015, 05:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sre Jul 15 2015, 00:28

Film sa prevodom sreca

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sre Jul 15 2015, 23:15
Odgledala film, onako laganica i kao takav nije loš, ali nije mi nešto ni dobar (da bi ga opet gledala) jer kao što rodicin mali kaže "dobar je samo malo nevalja". Glavni lik uopće nije vrijedan toga da se toliko za njega bori, zaslužuje onu svoju ženu. Kao prvo na početku mi je bio naporan s onim sportom, poslije mi je bio naporan s žaljenjem svoje divne žene jer je on invalid a na kraju i njegova reakcija kada je ona došla.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sre Jul 15 2015, 23:46

Pa radnja kao radnja nista sto vec nije vidjeno. Mene je u celom filmu ona nervirala, Nastja :D Sveta mi je cok bila i smesna i luckasta, a Nastja sa svojom dobrotom i naivnoscu mi je picila po zivce ali nije strasno jer je film onako lepo upakovan, lagan za ove tople dane. ma nemoj smajlic
brankoivic
brankoivic
Broj poruka : 2
Points : 2
Datum upisa : 22.07.2015

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sre Jul 22 2015, 13:19
Interesuje me samo titl za ovaj film - može u txt. srt. ili sub. formatu - svejedno...
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sre Jul 22 2015, 14:42

brankoivic ::Interesuje me samo titl za ovaj film - može u txt. srt. ili sub. formatu - svejedno...

Misliš hoćeš titl da ti damo?
brankoivic
brankoivic
Broj poruka : 2
Points : 2
Datum upisa : 22.07.2015

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sre Jul 22 2015, 15:01
Да...ја тилове дајем већ 5 година...али титл за овај филм немам...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sre Jul 22 2015, 15:39
brankoivic ::Да...ја тилове дајем већ 5 година...али титл за овај филм немам...

[You must be registered and logged in to see this link.]


Žao mi je, ali ne delimo .srt-ove za prevode koje mi kao tim Despine uradimo.
Da to radimo onda ne bismo lepili prevod i uploadovali, već bi na nekom od sajtova samo postavile .srt smajlic
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Sub Mar 18 2017, 15:06
Jelenak ::
Pa radnja kao radnja nista sto vec nije vidjeno. Mene je u celom filmu ona nervirala, Nastja :D Sveta mi je cok bila i smesna i luckasta, a Nastja sa svojom dobrotom i naivnoscu mi je picila po zivce ali nije strasno jer je film onako lepo upakovan, lagan za ove tople dane. ma nemoj smajlic


Baš tako sam i ja doživela film. Sveta mi je sva luckasta, i kao lik mi se više dopala od Nastje, koja mi je bila dosadna, pa mogu reći. Ono mirna, tiha, povučena, nenametljiva i dosadna gjsgn

Preporuka za gledanje ovog filma. ok

Film možete pogledati sa našem sajtu [You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Во имя любви Empty Re: Во имя любви

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu