Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beauty and the Beast Empty Beauty and the Beast

Sub Avg 15 2015, 00:35

[You must be registered and logged in to see this image.]

Beauty and the Beast

Žanr: drama, procedural
Glumci: Kristin Kreuk, Jay Ryan, Nina Lisandrello

Opis:
Catherine je policijska detektivka, a progone je sjećanja na majčino ubojstvo prije 9 godina, te tajnovitu Zvijer koja je tada otjerala zločince i spriječila ih da naude i njoj. Ona se u rješavanju zločina po New Yorku udruži s Vincentom, ratnim veteranom genetski promijenjenom za ratovanja u Afganistanu. Kultnu dramu iz 1980-ih sa zvijezdama Lindom Hamilton i Ronom Perlmanom oživjeli su autori “Brothers & Sisters” Jennifer Levin i Sherri Cooper. Nova serija je samo labavo naslonjena na originalnu, to je današnja romantična ljubavna priča, a dodani su proceduralni elementi. Izvršni producenti su Bill Haber iz Ostar Productions, Paul Junger Witt iz Witt / Thomas Productions, te C. Anthony Thomas, kao i Ron Koslow, tvorac originalne serije za CBS Television Studios. Glavnu ulogu tumači Kristin Kreuk.

jelena83
jelena83
Broj poruka : 4
Points : 4
Datum upisa : 11.12.2015

Beauty and the Beast Empty Re: Beauty and the Beast

Pet Dec 11 2015, 16:51
Da li neko moze da postavi svu muziku iz serije ili forume serije Beauty and the beast gde moze da se skine muzika iz serije?
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Beauty and the Beast Empty Re: Beauty and the Beast

Pet Dec 11 2015, 18:08
Ja tek sada vidim ovu temu, a pratim seriju ha ha ha

[You must be registered and logged in to see this link.] na koju muziku misliš?
jelena83
jelena83
Broj poruka : 4
Points : 4
Datum upisa : 11.12.2015

Beauty and the Beast Empty Re: Beauty and the Beast

Pet Dec 11 2015, 18:27
Mislim na pesme iz serije.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Beauty and the Beast Empty Re: Beauty and the Beast

Pet Dec 11 2015, 19:33
Nisam skoro gledala epizode, ali koliko sam upućena u američkim serijama generalno ima u svakoj epizodi neka nova pesma. I te pesme nisu napisane za tu seriju, nego su već snimljene ranije i oni ih samo pozajme uz odobrenje autora. Izuzetak su likovi koji pevaju u seriji, pa zbog toga za potrebe serije snime pesme. U ovih 57 epizoda koliko do sada serija ima mislim da je bilo baš mnogo pesama, u svakoj epizodi poneka. Ne znam da li te neka konkretno zanima?
jelena83
jelena83
Broj poruka : 4
Points : 4
Datum upisa : 11.12.2015

Beauty and the Beast Empty Re: Beauty and the Beast

Pet Dec 11 2015, 20:06
Charli XCX Stay Away


Steta sto se serija zavrsava sa 4 sezonom.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Beauty and the Beast Empty Re: Beauty and the Beast

Sub Dec 12 2015, 00:06
[You must be registered and logged in to see this link.] Da li misliš na ovu pesmu?



Možeš bilo koju pesmu da skineš sa youtube preko nekog dodatka za chrome, mozilu ili operu. Ako koristiš Chrome, odeš u More tools - Extensions - Get more extensions (to je na dnu) - odeš u Chrome web store, ukucaš u polje za pretragu Youtube to MP3 downloader i pronaći ćeš par dodataka, isprobaj vidi kako funkcionišu. Ja uglavnom tako skidam pesme.

Što se tiče serije, da šteta je. Ja mislim da je trebala i ranije da se završi, ali eto dali su joj još te dve polusezone letnje, i imaće ukupno 70 epizoda, što nije loše.
jelena83
jelena83
Broj poruka : 4
Points : 4
Datum upisa : 11.12.2015

Beauty and the Beast Empty Re: Beauty and the Beast

Pon Feb 15 2016, 17:17
Zadnja sezona serije Beauty and the beast pocinje 2 juna
Sponsored content

Beauty and the Beast Empty Re: Beauty and the Beast

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu