Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty K drame / Opšta tema

Uto Okt 31 2017, 21:56
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

E pa drame moje dame ovde možemo uopšteno komentarisati o K dramama. Predlagati drame za gledanje, tračariti, komentarisati i slično. Hajde pa da vas čujem, šta trenutno pratite i šta preporučujete za gledanje? ooo yeeee

dfaet dfaet dfaet

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Sep 02 2018, 15:09
Ja prevela opise svih drama koje mi se svidjaju dgfs

Inace, nadjoh kod ruskinja slicice da je pocelo snimanje drame Boyfriend. Snima se na univerzitetu Donguk

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Sep 02 2018, 16:54
Vidim. :D
Jedva čekam tu seriju, slutim da će biti baš dobra. hmjjf
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Sep 06 2018, 16:00
[You must be registered and logged in to see this link.] jesi pogledala Devilish Joy? Odoh gledati.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Sep 06 2018, 16:02
Jelenak ::[You must be registered and logged in to see this link.] jesi pogledala Devilish Joy? Odoh gledati.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Planiram večeras, a ti mi javi utiske. hmjjf
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Sep 06 2018, 16:04
Hocu, evo ja je pustila. Objavljuje epizode i na fb, imaju svoju stranicu.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Sep 06 2018, 16:08
Jelenak ::Hocu, evo ja je pustila. Objavljuje epizode i na fb, imaju svoju stranicu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Cool, hvala hmjjf
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Sep 07 2018, 22:34
Pogledala sam prvu epizodu Devilish Joy i serija je preslatka hmjjf imaju divnu hemiju, njen lik mi je mnogo simpatičan, a glavni glumac je tako dreamy, nisam ga do sada gledala i razlika u visini između njih girl dance oh my što bi rekli :D inače nisam fan toga, ali ovde to sjajno funkcioniše, zbog muzike i zanimljive radnje i imam osjećaj kao da gledam anime, sve u svemu mnnogo mi se dopada, nadam se da će da zadrže ovaj prvi, sjajan utisak. :D
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Okt 31 2018, 22:47
Sasvim slucajno, trazeci nesto drugo, poceh da gledam I am not a robot. Mislim da sam vise puta cula za naziv ove serije i da mi se ucinilo da je serija glupa ili SF, koji ne preferiram. I kako sam ispala glupa vidbudale jer nista zabavnije, inteligentnije, bolje odglumljeno od komedija, skoro nisam gledala. Zapocela sam korejsku avanturu sa Let me introduce her koja mi se, nakon pocetnog odusevljenja, ipak nije svidela i nisam mislila da cu skoro nesto azijsko gledati, ali eto, trazeci za koleginicu film o robotu, pogresismo i umesto filma nadjosmo seriju koju sad hvalim svima koje sam srela, a lice da su pametni jer I am not a robot je neka vrsta slatke psihoterapije i mentalnog razgibavanja. Ulepsali su mi dan. dfaet
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Nov 01 2018, 07:12
kaktus ::Sasvim slucajno, trazeci nesto drugo, poceh da gledam I am not a robot. Mislim da sam vise puta cula za naziv ove serije i da mi se ucinilo da je serija glupa ili SF, koji ne preferiram. I kako sam ispala glupa vidbudale jer nista zabavnije, inteligentnije, bolje odglumljeno od komedija, skoro nisam gledala. Zapocela sam korejsku avanturu sa Let me introduce her koja mi se, nakon pocetnog odusevljenja, ipak nije svidela i nisam mislila da cu skoro nesto azijsko gledati, ali eto, trazeci za koleginicu film o robotu, pogresismo i umesto filma nadjosmo seriju koju sad hvalim svima koje sam srela, a lice da su pametni jer I am not a robot je neka vrsta slatke psihoterapije i mentalnog razgibavanja. Ulepsali su mi dan. dfaet

Da, to mi je jedna od najdražih i najslađih serija ikad girl dance
I plakala sam i topila se uz nju sreca
Rijetkost je naići na baš tako slatku i dopadljivu seriju, baš mi je drago što ti se sviđa. sreca
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Jan 11 2019, 21:52
Aaa skroz sam zapostavila ovu temu, sory lutfen

Gledam Encounter i Fates and Furies. Ovo dvoje iz FAF su mi cok dobri, mislim oni su definitivno dobitna kombinacija kao par posto su vec zajedno igrali u Raspustenici.

[You must be registered and logged in to see this link.] sta gledas, darling? Znam da si jedva cekala Encounter, pa pretpostavljam da je pratis. Fina mi je drama, samo mi je on mnogo balavo izgleda a ona je uvek ledena lady :D
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Jan 11 2019, 22:22
Jelenak ::Aaa skroz sam zapostavila ovu temu, sory lutfen

Gledam Encounter i Fates and Furies. Ovo dvoje iz FAF su mi cok dobri, mislim oni su definitivno dobitna kombinacija kao par posto su vec zajedno igrali u Raspustenici.

[You must be registered and logged in to see this link.] sta gledas, darling? Znam da si jedva cekala Encounter, pa pretpostavljam da je pratis. Fina mi je drama, samo mi je on mnogo balavo izgleda a ona je uvek ledena lady :D

[You must be registered and logged in to see this link.] welcome back hmjjf , mislila sam da si nestala :D
Samo Encounter i divna mi je, super su mi zajedno, po forumima malo se žale na njihovu hemiju, ali po meni ima je, redovno uzdišem i topim se uz nove epizode. :D

Kakva ti je Fates and Furies, imam osjeća da će biti tužan kraj, pa čekam da završi za svaki slučaj, možda ću onda gledati. :D

Ostalo trenutno ništa ne pratim, mada ima par zanimljivih novih ili što će tek prikazivati kao što su: The Crowned Clown, Romance is a Bonus Book, Kingdom, Touch Your Heart. :D

Imaš li ti šta u planu? :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Jan 11 2019, 22:45
Bas sam te htela pitati kad krece nova tura drama i sta je u ponudi ooo yeeee Hajd nabaci neki link da bacim pogled na te nove u najavi.

E pa meni je super FAF, sama radnja i njih dvoje odlicni su mi. Ne znam, tek su poceli da zakuvavaju sa radnjom, pao je prvi kiss, on otkazao veridbu ali pritiskaju ga sa svih strana, nece im biti labavo bas. Njen lik je super, ni malo glupava ni naivna. Frca hemija medju njima ljub Obavezno je pogledaj. Videcemo kakav ce kraj biti, ne mogu jos da procenim.

Ma meni je kod nje problem, ona je u svim serijama ista, hladna ko da nema zivota u njoj a tako je lepa zena Iv Dobar mi je kiss bio, on navalio ko mutav a ona ga fino prati :D ali zanemaricemo iz koliko se uglova zapravo snimalo pa su to zapravo bili kratki kissici :D ki u Turaka :D
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Pet Jan 11 2019, 23:20
Jelenak ::Bas sam te htela pitati kad krece nova tura drama i sta je u ponudi ooo yeeee  Hajd nabaci neki link da bacim pogled na te nove u najavi.

E pa meni je super FAF, sama radnja i njih dvoje odlicni su mi. Ne znam, tek su poceli da zakuvavaju sa radnjom, pao je prvi kiss, on otkazao veridbu ali pritiskaju ga sa svih strana, nece im biti labavo bas. Njen lik je super, ni malo glupava ni naivna. Frca hemija medju njima ljub  Obavezno je pogledaj. Videcemo kakav ce kraj biti, ne mogu jos da procenim.

Ma meni je kod nje problem, ona je u svim serijama ista, hladna ko da nema zivota u njoj a tako je lepa zena Iv Dobar mi je kiss bio, on navalio ko mutav a ona ga fino prati :D  ali zanemaricemo iz koliko se uglova zapravo snimalo pa su to zapravo bili kratki kissici :D ki u Turaka :D

[You must be registered and logged in to see this link.]

Obavezno javi utiske kad završiš. :D

Da, mada leže joj te uloge ili ona samo to dobro zna da glumi, a on ne da je dobar, mislim da nema uloge u kojoj se ne bi snašao. :D
Iskreno, bila sam malo šokirana njihovim poljupcem, Korejci su dosta čedni u tim dnevnim dramama, posebno kad je riječ o osjetljivim temama, tipa noona romansa, kao u ovom slučaju ili što je onda udana za njegovog najboljeg prijatelja, a fanovi u Koreji znaju biti malo lud :D, pa režiseri izbjegavaju diskutabilne scene, kao npr. u seriji My Mister, ako si gledala, režiser je promjenio kraj jer se bojao negativne  reakcije publike, nigdje veze, ali njima mnogo tamo zavisi od gledanosti i pozitivnih reakcija.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Jan 12 2019, 00:12
Ajme nesto los izbor za nove serije, jedino Romance is a Bonus Book, mada je vidim po zanru comedy, romance. Nadam se da ce i ove godine biti tako dobrih serija kao prosle, konkretno mislim na drame i melodrame :D moje omiljeno :D
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Jan 12 2019, 09:24
Jelenak ::Ajme nesto los izbor za nove serije, jedino Romance is a Bonus Book, mada je vidim po zanru comedy, romance. Nadam se da ce i ove godine biti tako dobrih serija kao prosle, konkretno mislim na drame i melodrame :D  moje omiljeno :D

Romance is a Bonus Book ću obavezno gledati, volim glavnog glumca i noona romance, to je izgleda sad nova tema u njihovim dramama. :D
Vjerovatno da će biti, vole oni dramaturgiju :D ja sam uvijek više za neke light romanse ili fantasy. ooo yeeee
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Jan 12 2019, 09:34
Dok nisam zaboravila, biće i ova serija [You must be registered and logged in to see this link.] glumi moja ljubav Lee Seung Gi hmjjf
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sub Jan 12 2019, 20:13
Najave za 2019. :D

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Jan 16 2019, 17:22
Aaaaa pa ima puno toga lepog u najavama, volim ovog glumca iz Big Issue. Gledala sam ga u drame My love Eun Dong. Izvandredna drama, puna ljubavi muskarca koji godinama voli jednu zenu. Prelepo su docarali tu ljubav, on je bio odlican.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Sre Jan 16 2019, 19:30
Jelenak ::Aaaaa pa ima puno toga lepog u najavama, volim ovog glumca iz Big Issue. Gledala sam ga u drame My love Eun Dong. Izvandredna drama, puna ljubavi muskarca koji godinama voli jednu zenu. Prelepo su docarali tu ljubav, on je bio odlican.

Čula sam za tu seriju, ali sam je zaobilazila, vukla mi je uvijek na tešku melodramu, možda griješim. fdgsfg

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Jan 17 2019, 03:31
Obavezno da pogledas i tu drama, prelepa ljubavna prica 😍❤

Lepa vest mi je upravo izasla na insta, moj Ji Sung ima novu dramu. Ovog puta u ulozi doktorsita 🤗


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Čet Jan 17 2019, 21:15
Jelenak ::Obavezno da pogledas i tu drama, prelepa ljubavna prica 😍❤

Lepa vest mi je upravo izasla na insta, moj Ji Sung ima novu dramu. Ovog puta u ulozi doktorsita 🤗


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App

Awesome ooo yeeee volim i njega i medicinske drame. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 20 2019, 20:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Romance Is a Bonus Book/Romance Is A pocinje 26. januara! ooo yeeee

[You must be registered and logged in to see this link.]
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 20 2019, 21:25
Jelenak ::Romance Is a Bonus Book/Romance Is A pocinje 26. januara!  ooo yeeee

[You must be registered and logged in to see this link.]

Awesome, baš mi se gleda nešto slatko i romantično hmjjf sreca a kako sam uživala u njegovoj prošloj seriji While You Were Sleeping, nadam se da će i ova biti dobra. ljub
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 20 2019, 21:29
Nisam ja tu dramu njegovu gledala zbog fantasy elemenata, ali mi je dosta cura preporucilo da je lepo drama upakovana, pa pogledacu kad mi se raspored rastereti 🤣

Sent from Topic'it App
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Ned Jan 20 2019, 21:36
Jelenak ::Nisam ja tu dramu njegovu gledala zbog fantasy elemenata, ali mi je dosta cura preporucilo da je lepo drama upakovana, pa pogledacu kad mi se raspored rastereti 🤣

Sent from Topic'it App

Znam da ti ne voliš fantasy elemente, ali ova je stvarno divna i vrijedi pogledati. hmjjf Nadam se da će to biti ubrzo. :D
Sponsored content

K drame / Opšta tema - Page 9 Empty Re: K drame / Opšta tema

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu