Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

El regreso de Lucas - Page 2 Empty El regreso de Lucas

Pon Jun 18 2018, 15:23
First topic message reminder :


[You must be registered and logged in to see this link.]


Zanr: Triler, drama
Produkcija: America Television (Peru) i Telefe (Argentina), 2016.
Uloge: Ana Marija Orozko, Salvador del Solar, Pablo Martiinez, Makarena Akhaga, Sergio Gjurinovic....
Broj epizoda: 58 original version / 61 internacional version

Radnja: Priča se odvija u bogatoj porodici koja je vlasnik poljoprivredne kompanije. Porodicu pogađa teška nesreća kada najstariji sin, četvorogodišnji Lukas nestane na plaži. Majka Elena se ne miri sa sudbinom. Ona veruje da je njen sin živ, i počinje opsesivnu potragu za detetom. Usmerena isključivo na svoje snove, Elena zapostavlja ostalu decu i supruga Rejnalda.

Nakon 20 godina od Lukasovog nestanka, Elena dobija fotografiju svog sina. Za nju je to znak i dokaz da je u pravu što se svih prethodnih godina borila da ga pronađe. I konačno, jednog dana, mladi momak se pojavljuje na vratima tvrdeći da je on Lukas. Da li to zaista njen sin?

Epizode sa prevodom možete pogledati [You must be registered and logged in to see this link.]



Poslednji izmenio Jelenak dana Pon Jul 16 2018, 12:25, izmenjeno ukupno 1 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

El regreso de Lucas - Page 2 Empty Re: El regreso de Lucas

Čet Avg 23 2018, 20:20
Meni se Elena do kraja zgadila. Pogotovo ovo na kraju ko je Lukasov otac. Celo vreme je delovala ko da i sama ne zna ko mu je otac, jos otac joj ladno otkrio da Lukas nije Rejnaldovo dete. patos ovo samo latinosu mogu 4fg4sdfg

Meni su Kata i Huan dobro izneli svoje uloge. Pablo je ok, samo mi fizicki nije nesto odgovarao. Ruzan mi je glumac.

Sve u svemu, serija je meni bila super. Dinamicna i gledljiva. Lepo su zavrsili.
Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu