Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Let Me Introduce Her Empty Let Me Introduce Her

Uto Avg 21 2018, 00:02
[You must be registered and logged in to see this link.]

DA SE UPOZNAMO

Žanr: Drama, misterija, romansa
Uloge: Nam Sang Mi, Kim Jae Won, Jo Hyun Jae, Lee Mi Sook

Opis: Da bi preživela, Un Han rizikuje svoj život da bi dobila novo lice. Ali gubi sećanja zbog operacije. Pokušava da pronađe deliće svog sećanja koje nedostaju, ujedno ne prepoznajući svoje novo lice. Kang Vu se pojavljuje pred njom. Napustila ga je ljubav. Pogoršava mu se odnos sa ocem. Un Han i Kang Vu se ujedinjuju kao što je bilo suđeno. Kang Vu je spreman da pomogne njoj da vrati svoja sećanja. Polako otvara svoje srce prema Un Han. Za to vreme, Čan Ki voditelj jutranjih vesti, živi savršenim životom. Ali izgleda da ima mračnu stranu koju niko ne može da zamisli. Ova misteriozna melodrama vodi ljude na naobična mesta sa neočekivanim ljudima.

SERIJU SA PREVODOM MOŽETE POGLEDATI [You must be registered and logged in to see this link.] frt

SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Sre Avg 22 2018, 21:45
Odlična drama! ok

kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Čet Avg 23 2018, 16:41
Kupljeno yesss Navucena. 23452 Nije da nemam primedbi ( visemesecna amnezija zbog produzene anestezije, kriminalci koji nakon jednog odgovora ostave doktora na miru i ne cekaju doktora u stanu), ali ima mnogo vise dobrih stvari: odlicna gluma, originalna prica bez predvidljive radnje i dijaloga, pametna rezija sa odlicnom dinamikom i vrsnom montazom.
Turci , sledece sezone, garant prave rimejk. mukica
Ostaje i dalje da su mi glumci, natrocito muski, jako slicni, a nijedno ime nisam zapamtila. :facepalm:
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Čet Avg 23 2018, 20:57
kaktus ::Kupljeno yesss Navucena. 23452 Nije da nemam primedbi ( visemesecna amnezija zbog produzene anestezije, kriminalci koji nakon jednog odgovora ostave doktora na miru i ne cekaju doktora u stanu), ali ima mnogo vise dobrih stvari: odlicna gluma, originalna prica bez predvidljive radnje i dijaloga, pametna rezija sa odlicnom dinamikom i vrsnom montazom.
Turci , sledece sezone, garant prave rimejk. mukica
Ostaje i dalje da su mi glumci, natrocito muski, jako slicni, a nijedno ime nisam zapamtila. :facepalm:

Polako, videces u narednim epizoda njene fles bekove, snove, stvari koje ce mehancki raditi i polako otkrivati. Do sada je emitovano 12, ili 24 epizoda od po pola sata kako je postavljeno na Viki i dalje je misterija sta joj se desilo pa je otisla od muza i kuce.

Imena ni ja ne pamtim, iskreno i ne trudim se. Glumcima dajem nadimke i tako ih pamtim. Vremenom, posle par odgledanih razlikovaces ih, ne brini.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Ned Avg 26 2018, 15:15
Na dramacool 13 i 14 epka sa eng prevodom. Koji kraj, ajmeeee ooo yeeee

[You must be registered and logged in to see this link.]
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Pon Avg 27 2018, 19:48
Kraj epizode, kraj sezone ili kraj serije? Meni deluje nedovrseno. Prvih 8 epizoda sam odgledala s prevodom, od 9. do 14.epizode gledala sam isprekidano da sto pre shvatim sta se desilo. Poslednju sam uglavnom odgledala, verovatno sam, nesto i propustila, kao deo sa telefonom, ali osta mi nejasno kakve su na kraju sudbine likova. Znam ko je dobar, ko los, sta je pokusala da zaboravi, ali opet mi nije jasno da li se zaista zavrsilo.:zbunjeno Ili je telefon u glavnoj ulozi, a ja mu nisam ukazala duznu paznju. hsfghs
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Pon Avg 27 2018, 19:52
Drama se jos uvek nije zavrsila, ima 40 epizoda, tj 20 ep od jednog sata.

Epizode su sve prevedene na engleski, prvih osam na srpski posle podesis jezik koji ti odgovara.

Mislim da ces morati na utvrdjivanje gradiva s prevodom 🤣

Sent from Topic'it App
kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Pon Avg 27 2018, 20:19
Jelenak ::Drama se jos uvek nije zavrsila, ima 40 epizoda, tj 20 ep od jednog sata.

Epizode su sve prevedene na engleski, prvih osam na srpski posle podesis jezik koji ti odgovara.

Mislim da ces morati na utvrdjivanje gradiva s prevodom 🤣

Sent from Topic'it App
Vazno je da sam ja ukapirala da ovo ne moze biti kraj serije. turpija nokte Duze sam turpijala nokte nego gledala ovih 5 epizoda. Upropasio me gel nokte posle mora i očljklj I jos da sa paznjom gledam Koreance. Osim toga, u skoli sam ucila ruski. trt milojka
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Čet Avg 30 2018, 14:30
Prevedene su 9 i 10 epizoda na naš jezik.

Mozda imaš i na ruskom pošto se serija prevodi na Viki. Iskreno, nisam upratila na koje se sve jezike prevodi. Ja gledam na engleskom.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Pet Avg 31 2018, 17:02
Udri ovu rugobu, neka ti plati za sve! Jedva cekam subotu!

kaktus
kaktus
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 633
Points : 684
Datum upisa : 24.03.2018

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Pon Okt 08 2018, 23:01
Ja stigla do 36.epizode i ne znam sta bih rekla. Iako preskacem neke scenedok pratim seriju uz moj little bit engleski, kad stigne prevod vidim da sam sve dobro skapirala. Jedino sto nisam mogla pretpostaviti je da joj svekrva ispade saveznik. Ipak, ono poslednje bezanje u stiklama od 12 cm 4fg4sdfg
Sponsored content

Let Me Introduce Her Empty Re: Let Me Introduce Her

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu