Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Apr 06 2017, 16:53
Dve nove limonove serije "Gordost i predrasude" i "Oluja koja ruši sve pred sobom" se ukidaju.

[You must be registered and logged in to see this image.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Apr 30 2017, 16:26
Moram priznati da s nestrpljenjem čekam najave ljetnih serija. Ova sezona je komaaaa, svašta sam nešto pokušala gledati. Uzdam se u neku ljetnu koja će biti laganica a opet ne glupava komedija, želim neku tipa Gunešine kćeri. Ovo je sezona teških tema i Erdoganskih (sve one vojne) serija..
Ali slabo najavljuju ljetne, još uvijek sve nove guraju u ovu sezonu...
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Apr 30 2017, 16:48
seeni ::Moram priznati da s nestrpljenjem čekam najave ljetnih serija. Ova sezona je komaaaa, svašta sam nešto pokušala gledati. Uzdam se u neku  ljetnu koja će biti laganica a opet ne glupava komedija, želim neku tipa Gunešine kćeri. Ovo je sezona teških tema i Erdoganskih (sve one vojne) serija..
Ali slabo najavljuju ljetne, još uvijek sve nove guraju u ovu sezonu...

Baci pogled na Fazilet, mi smo se sa njom zarazile :D
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Apr 30 2017, 17:27
Ne znam te citirati, dok skontam kako funkcionira forum....Vidim da je ta serija popularna i ovdje i na forumu hr...ma ne mogu onu malu Ozcanovu ljubavnicu... Tatica je gura maksimalno..
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 01 2017, 20:50
seeni ::Ne znam te citirati, dok skontam kako funkcionira forum....Vidim da je ta serija popularna i ovdje i na forumu hr...ma ne mogu onu malu Ozcanovu ljubavnicu... Tatica je gura maksimalno..

Eee jel ti se svidja nova verzija? Malo smo promenili look. smajlic
Na navodnike citiras, snaćićeš se lako.

Ma cekaj koja mu je ljubavnica, ova mala tj mlađa ćerka od Faziletke? Bogte ja to nisam znala dre
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 02 2017, 18:00
Jelenak ::


Ma cekaj koja mu je ljubavnica, ova mala tj mlađa ćerka od Faziletke? Bogte ja to nisam znala dre

Afra , da....Mislim demantovao je to on, ali demantovao je i onu drugu curicu, čak rekao da će tužiti novinara, ali i ova se malecka fotka s njegovim mačkama... Mislim šta se to on ima družiti s curkom od 19-20 godina a njemu 45/46...
brr

Elem nisu oni bitni htjela sam te pitati jesil gledala onu novu seriju glumca iz Ruzgarevo srce za kojim vi tamo po grupama uzdišete??? Znam da ti sve gledaš ;) Meni iskreno nije jasno zašto tom glumcu daju glavne uloge, ali hajd...nego baš su loši komentari.... jedna od serija za koju se od starta znalo da nema šanse, ali čitam komentare za skoro sve (nove) serije i nisam ove sezone vidjela da su i jednu onako popljuvali
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 02 2017, 19:07
Serija No 309 trajat će do kraja jula, dakle ovi glumci  a i ostali radnici više od godine dana bez pauze.
Isto Gulistan je rekla jednoj fanici da će Kosem vjerovatno trajati do jula. dakle dvije serije s FOX-a idu dalje u ljetnu sezonu. Za Kosem mi je razmuljivo jer je žele sigurno zavšiti a i kraće traje ali za No 309 nije mi jasno. Uvijek mogu početi neku novu komediju...tu valjda izvlače maksimum iz serije do totalnog uništenja i negledljivosti.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 02 2017, 23:03
seeni ::

Afra , da....Mislim demantovao je to on, ali demantovao je i onu drugu curicu, čak rekao da će tužiti novinara, ali i ova se malecka fotka s njegovim mačkama... Mislim šta se to on ima družiti s curkom od 19-20 godina a njemu 45/46...
brr

Elem nisu oni bitni htjela sam te pitati jesil gledala onu novu seriju glumca iz Ruzgarevo srce za kojim vi tamo po grupama uzdišete??? Znam da ti sve gledaš ;) Meni iskreno nije jasno zašto tom glumcu daju glavne uloge, ali hajd...nego baš su loši komentari.... jedna od serija za koju se od starta znalo da nema šanse, ali čitam komentare za skoro sve (nove) serije i nisam ove sezone vidjela da su i jednu onako popljuvali

Ja sam njega gledala u Ruzgarovo srce i ta je serija ukinuta namerno samo kako bi ubacili neku novu. Isla je subotom pa joj promenise termin na ponedeljak, namerno da je ubiju rejtingom i ukinuse sa 9 epkom. Javili glumcili u minut do dvanest, znaci dno dna od Foxa. E sad, meni je on tamo bio ok za lik koji je igrao. Tih, povucen, sa bolnom prosloscu i bili su odlican par sa ovom sto igra u Fazilet. Predeo gde je serija snimana mi je prelep, i ono sto mi se posebno dopalo je to sto nije bilo mahale i te neke mahalske price. Ovu mu sad novu nisam gledala, sem najava ali se iskreno ni iz najava ne secam o cemu se radi. Pisale su cure po grupama da je jako lose snimano, kazu ko sa nekog starog telefona da su snimali seriju. :D E sad da li je tako ili ne, nemam pojma. Ne planiram ni da bacim pogled. Ruzgarevo srce mi je bila prelepa letnja serijica.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 03 2017, 22:53
Bit će dobro ako od sledeće sezone bude bar jedna serija a da nije ratna ili historijska... Star najavljuje seriju BORU, a radi je ekipa filma Dag koji je razvaljivao u kinima (pogledalo ga preko 2,5 miliona). Znači na Staru 2 ratne (Soz i ova), Kanalu D (za sada) dvije historijske (VS i Kenina), raznovrnost im je nema šta. Još ATV i Show trebaju nešto u ovim žanrovima..moda je.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Čet Maj 04 2017, 23:14
Šta se ovo dešava pa nema najava za letnje serije? Izgleda da će Fazilet ići i preko leta, zagaziće u letnju sezonu što je dobro, jer je mogu fino završiti sa nekih 30-tak epki.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Maj 05 2017, 11:37
I prošle godine je bilo malo ljetnih serija, svi se guraju u jesenju sezonu, ali ove godine čini mi se da će ih biti još manje. Maj je mjesec vrijeme da počnu snimanja.
Par ljetnih za koje ja znam:
1. Deli Gonul, ili će na FOX-u, glavne uloge: Birce Akalay i njen bivši muž Murat Unalmis (ova se glumica vjenča s svakim partnerom iz serije pa kad se zavši serija ona se razvede, poslije ovog se svjenčala i s partnerom iz Malog age pa se nedavno razvela, tako da je moguće da se  sad opet vjenča s bivšim mužem hahh) i Tuvana Turkay
2. Ruya, ići će na Show tv, Gold produkcija, glavne uloge:  Ceyhun Mengiroğlu (glumio supruga od Cansu u Paramparci i Adi Multulk) i Hazal Filiz Küçükköse (Zeynep iz Kara Sevda). Priča je o siromašnoj djevojci i biznismenu... Ovu sam seriju u planu gledati ako najave budu ličile na nešto.
3. Kırık Bir Aşk Hikayesi (prvobitno nosila naziv Meyrem, ovo su davno počeli snimati pa me čudi da nema najave). FOX televizija. Glavne uloge: Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu, Cemal Toktaş, Uğur Demirpehlivan ...Mislim da je ovdje TMC produkcija... Glup naziv, bolje je bilo Meyrem, ovako je bilo par serija s sličnim nazivom.

Najavljuju jednu novu na Star-u, komediju, ali prvi fragman je glup. Komedija je tipično turska glupost koju mi ne kontamo.

Fazilet nema gledanost da prave pauzu pa daju novu sezonu, tako da im je bolje da produže. Vjerujem da Staru oni nisu skupi baš kao i ljetne a i produkciji dobro..
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Maj 06 2017, 18:30
Hrvatska Nova tv bila na setu serija Dayan Yüreğim i Evlat Kokusu. Nisu valjda njih kupili. Paramparca im bila gledana pa možda kupili ove dvije Endemolove verzije te serije [You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 08 2017, 07:35
Počelo je snimanje jedne ljetne serije ‘Kalp Atışı" (Otkucaji srca). Naravno opet rade obradu korejske serije "Doctors". Glavne uloge Gökhan Alkan i Öykü Karayel, emitovat će se u posljednjoj sedmici juna na Show tv. Alkan je hirurg za mozak (ne znam kao se to kod nas kaže), snimat će se bolnici u Istanbulu a neki dijelovi i na Marmarisu [You must be registered and logged in to see this link.]
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 08 2017, 14:12
Pozdrav devojke Iv

Ja sam totalno neinformisana. Vidim da vi vrlo temeljno pratite kada i koja serija ide. Moram malo češće svraćati. Sada trenutno ne gledam ni jednu tursku seriju, jer se tragično i kratko završila "Olene Kadar" pa se premišljam šta da počnem. Verujem da ću od vas dobiti dobru sugestiju. Hvala vam puno. poklooon
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 08 2017, 14:47
seeni ::Hrvatska Nova tv bila na setu serija Dayan Yüreğim  i Evlat Kokusu. Nisu valjda njih kupili. Paramparca im bila gledana pa možda kupili ove dvije Endemolove verzije te serije [You must be registered and logged in to see this link.]

Bili na setu serije koje se ukidaju 4fg4sdfg lol!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 08 2017, 14:50
mikana ::Pozdrav devojke Iv

Ja sam totalno neinformisana. Vidim da vi vrlo temeljno pratite kada i koja serija ide. Moram malo češće svraćati. Sada trenutno ne gledam ni jednu tursku seriju, jer se tragično i kratko završila "Olene Kadar" pa se premišljam šta da počnem. Verujem da ću od vas dobiti dobru sugestiju. Hvala vam puno. poklooon

Canim, predlazem Fazilet ooo yeeee Ono je ludilo od serije, istureno odeljenje psihijatrije :D Pocni da gledas, neces se pokajati.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 08 2017, 19:00
mikana ::Pozdrav devojke Iv

Ja sam totalno neinformisana. Vidim da vi vrlo temeljno pratite kada i koja serija ide. Moram malo češće svraćati. Sada trenutno ne gledam ni jednu tursku seriju, jer se tragično i kratko završila "Olene Kadar" pa se premišljam šta da počnem. Verujem da ću od vas dobiti dobru sugestiju. Hvala vam puno. poklooon

Ne gledam ni ja, već sam u potrazi među ovim ljetnim koje najavljuju za nečim što će me zainteresirati.

****

Još jedna ljetna, ovaj put na ATV  'Kanatsız Kuşlar' (Prica bez krila)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Gomila nekih novih glumaca svi bili u Sulji ili Kosem


** Na STAR-u će ići nova ljetna serija, romantična komedija Ozge Gurel. Produkcija MF Yapim. Nije još poznato ko će joj biti partner. Počinje serija u julu....
Opet Ozge i romatična komedija,,,,ove neke glumice kao ona će do kraja karijere igrati u romantičnim (glupavim) komedijama.


Poslednji izmenio seeni dana Pon Maj 08 2017, 19:18, izmenjeno ukupno 1 puta
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 08 2017, 19:04
Jelenak ::
Bili na setu serije koje se ukidaju 4fg4sdfg lol!

Pročitala sam negdje da je Nova radila intervju s Pljuckom (petekkayom) tako je moguće da su ih Endemolci odveli na setove ovih serija da bi im ih uvalili.
Logičnije bi bilo da su bili na setu Anne ili Kara Sevda dok se još snimaju kad će ih već prikazivati na svojoj televiziji. :123265977: :123265977:
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 08 2017, 21:00
mikana ::Pozdrav devojke Iv

Ja sam totalno neinformisana. Vidim da vi vrlo temeljno pratite kada i koja serija ide. Moram malo češće svraćati. Sada trenutno ne gledam ni jednu tursku seriju, jer se tragično i kratko završila "Olene Kadar" pa se premišljam šta da počnem. Verujem da ću od vas dobiti dobru sugestiju. Hvala vam puno. poklooon

Fazilet od novih, Kara ekmek od prosle sezone smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 09 2017, 01:12
seeni ::

Pročitala sam negdje da je  Nova radila intervju s Pljuckom (petekkayom) tako je moguće da su ih Endemolci odveli na setove ovih serija da bi im ih uvalili.
Logičnije bi bilo da su bili na setu Anne ili Kara  Sevda dok se još snimaju kad će ih već prikazivati na svojoj televiziji. :123265977: :123265977:

Pa da, ima logike. Paramparca treca sezona ide kod njih jos uvek, oni su sa zadnjom sezonom poceli posle Prve, jer Prva nije pravila pauzu medju sezone jer su kasnije krenuli. Bas da vidim i taj intervju sa buducim holivudskim glumcem lol!

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 09 2017, 06:41
Jelenak ::

Pa da, ima logike. Paramparca treca sezona ide kod njih jos uvek, oni su sa zadnjom sezonom poceli posle Prve, jer Prva nije pravila pauzu medju sezone jer su kasnije krenuli. Bas da vidim i taj intervju sa buducim holivudskim glumcem  lol!


Pročitala sam na forum hr na MAA temi da je bio taj intervju pa eto potraži ga negdje na netu ako te zanima.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 09 2017, 17:33
Počelo je snimanje ljetnih serija, tu su i prve fotkice

Deli Gonul (Izgleda da ipak neće biti Birce u ovoj seriji)...sviđaju mi se ovo dvoje kao  par, nisam ih nigdje do sada gledala. Jelenče molila bih da nam našteliš kod svojih prevoditeljki prevod najava ove serije.
[You must be registered and logged in to see this image.]

'Kalp Atışı' ...Oyku mi je draga ali ovaj mi lik nešto nije simpatičan
[You must be registered and logged in to see this image.]


Hande Doğandemir dolazi u Kosem.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 09 2017, 18:24
Rusija i Turska spremaju zajednicku seriju, scenario rade prema delu Antona Cehova.
Vise o tome [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 10 2017, 01:16
[You must be registered and logged in to see this link.] Sredjeno nsfg
Posto su krenuli sa snimanjem, verovatno ce sledenje nedelje i prvi tanitim da izadje.
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 10 2017, 16:24

Meni ova Tuvana ovde lepa bas cura ljub
Nigde je do sad nisam gledala, znam da je glumila u KPA i da su joj fanice Tube zamerale silne estetske zahvate koje je imala na sebi, ali ja nešto ne vidim da to što je radila nije lepo za oko. gargaretg

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 15 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu