Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Larin izbor Empty Larin izbor

Ned Nov 25 2012, 23:34
[You must be registered and logged in to see this image.]

LARIN IZBOR


Žanr: telenovela
Uloge: Doris Pinčić, Ivan Herceg, Ecija Ojdanić, Filip Juričić

Opis:
Serija prati napetu ljubavnu priču koja mora prebroditi brojne zapreke između sina iz bogate obitelji, kojeg tumači Ivan Herceg, i siromašne djevojke Lare, koju glumi mlada zadarska glumica Doris Pinčić. "Larin izbor" je napeta ljubavna priča koja mora prebroditi brojne zapreke. Ovo je priča o izboru jedne žene između dva muškarca, izboru između karijere i obitelji, te odanosti i bitke za preživljavanjem. Serija je snimana na vanjskim lokacijama duž dalmatinske obale što dodatno pridonosi romantičnoj atmosferi. Glavne likove Laru i Jašu razdvoji more kada Jaša mora otići na dalek put ostavljajući Laru na milost i nemilost svoje zle majke. Lara je zatočena u, za nju, stranom elitnom svijetu dalmatinske aristokracije. Emocionalni usponi i padovi, šokantni obrati i jedna sudbina držat će konstantne tenzije i zaokupljati pažnju tijekom cijele radnje serije.

Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Sre Nov 28 2012, 01:14
Znači ova serija je takvo njesra da nemam reči, glavni glumci me iritiraju, ova Lara ne zna šta oće, samo plačipi... 20 ep prođe dok se nešto otkrije, nije ni sapunjara, ja ne znam šta je ovo...
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Sre Nov 28 2012, 10:27
Serija je totalni promašaj,blago rečeno katastrofa,pola glumaca veze sa glumom nema.Bila sam počela da gledam i odustala naravno nakon par epizoda.
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Sre Nov 28 2012, 23:47
Gori domaći projekat nisam gledala.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Čet Feb 21 2013, 18:24


“Larin izbor” uskoro na B92!

[You must be registered and logged in to see this link.]
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Čet Feb 21 2013, 19:04
ahahahahah prvo je kupio Pink pa je prodao Prvoj pa odustala Prva i utrapila b92 kfisdos

Dno od serije
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Čet Feb 21 2013, 23:19
Razočarala me b92 :(
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Sre Sep 11 2013, 20:30
B92 UKIDA "LARIN IZBOR"?

Nakon što je Happy TV ukinula "Život teče dalje", čini se da TV B92 kreće njenim stopama! Naime, u programskoj šemi za sledeću nedelju nema "Larinog izbora", u čijem će se terminu emitovati filmovi. Ukoliko se takav raspored ustali, poslednja emitovana epizoda "Lare" biće 117. a gledaoci će u njoj uživati u petak 13. septembra u 21 h.

Ovakav potez televizije iznenadio je javnost. Naime, Doris Pinčić i Jana Milić bile su gošće na proslavi povodom predstavljanja jesenje programske šeme B92, zbog čega su mnogi očekivali da će serija biti emitovana do kraja.
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Pon Sep 16 2013, 21:58
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Uto Apr 21 2015, 13:55

Od 23.aprila "Lara" na Prvoj u terminu od 14:50!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sponsored content

Larin izbor Empty Re: Larin izbor

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu