Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Su ve Ateş  Empty Su ve Ateş

Uto Nov 19 2013, 18:45

[You must be registered and logged in to see this image.]

Su ve Ateş

Žanr: Drama
Glumci: Özcan Deniz, Yasemin Allen, Kaan Çakir

Opis:
Ovo je priča o čoveku čiji se čitav život zaokreće njegovim odlaskom u inostranstvu, nakon toga on se nalazi u ulozi osvetnika, osvete i ljubavnog trougla. Vatra se susreće sa vodom. Ali niti se voda istopila niti se vatra ugasila. Požar je progutao čitav grad. Sve što su osetili bila je samo tuga. I to kakva tuga!

Film romantike i akcije, koji se odigrava u Turskoj i u evropskim gradovima.

Poštovani producent Mark Cooper, koji je poznat po Holivudskim produkcijama i filmovima "Druga Bolenova Kći", "Zaljubljeni Šekspir" i "Čokolada" (Džoni Dep i Žulijet Binoš) pravio je društvo Ozcanu Denizu tokom snimanja filma u Londonu.


Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Su ve Ateş  Empty Re: Su ve Ateş

Čet Sep 25 2014, 00:47
zagrljaj zagrljaj E jesam zaljubljena, ja sam otvorila ovaj film ovde patos patos patos patos Lele , fabrika papirnih maramica nije mi bila dovoljna uz ovaj film....OZcan Deniz je vrstan i glumac i reditelj, al brate preteraše ga....sta li radi svojoj ženi kod kuće , kad ovako u filmu ....haos...


Sjajan film, jel još neko gledao...?

super :25456879876343 :25456879876343 :25456879876343 :25456879876343
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

Su ve Ateş  Empty Re: Su ve Ateş

Čet Sep 25 2014, 10:53
Ben de , ben de ooo yeeee
sve potpisujem
ali brate dosta vise Turci sa tuznim krajevima
ubise me glava o zid
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Su ve Ateş  Empty Re: Su ve Ateş

Čet Sep 25 2014, 13:19


Ne radi joj ništa, nema ženu kod kuće patos
Fahriye mu otišla a vereni valjda bili lol!
Sponsored content

Su ve Ateş  Empty Re: Su ve Ateş

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu