Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Da li vam se svidja izgled foruma?

+11
zozefin
Lilip
Filis
Jeca^__^
Miss.Funkcionerka
Antonija
SmizLa
Eysanica
Melly
Majček
Jelenak
15 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Da li vam se svidja izgled foruma?

Uto Okt 23 2012, 15:07
First topic message reminder :


Ovde mozete pisati da li vam se svidja kako izgleda forum, predlazite nam neke vase ideje a mi smo tu da ispunimo zeljice nasih clanova. smajlic



Poslednji izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:17, izmenjeno ukupno 1 puta

Filis
Filis
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 253
Points : 253
Datum upisa : 25.08.2013
Hobiji : Nekoliko
Omiljeni citat : Don't walk behind me; I may not lead. Don't walk in front of me; I may not follow. Just walk beside me and be my friend.
Camus Albert

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Čet Sep 05 2013, 14:59
Forum je fantastican. Sta reci sem iskrene cestitke svima koji su se trudili da ovaj forum tako izgleda:opusteno, zabavno, poucno... Toliko toga interesantno na jednom mestu.
Za svaku pohvalu!poklon cvece zagrljaj
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Čet Sep 05 2013, 19:42

Trudimo se da budemo jedinstveni zagrljaj 

Hvala puno na pohvalama, tu smo mi i da primimo po koju kritiku, neki predlog. hvala 58rty 
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Uto Sep 10 2013, 02:50


Nova naslovna kao i sam forum, kao i uvek PRELEP. U korak sa novom sezonom je i nova naslovna, sve pohvale, cok cok guzel. poklooon bravo 
Jeca^__^
Jeca^__^
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 148
Points : 160
Datum upisa : 19.04.2013
Hobiji : ...
Omiljeni citat : Svako ubija onoga koga voli.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Sre Sep 11 2013, 16:08
Sviđa mi se što su krupniji likovi :D 
Cansel pored Cansu vole se
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Nov 22 2013, 02:31

Evo posle dužeg vremena i nove naslovne fotkice foruma, nadam se da vam se sviđa. :2965836: 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Nov 22 2013, 15:30
Dobra je canim ali fale ti neki likovi nisi nam stavila Feride a ni Deniz lol!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Nov 22 2013, 15:33
Lilip ::Dobra je canim ali fale ti neki likovi nisi nam stavila Feride a ni Deniz lol!


Feride tj.Fahrije je pored Engina i eno iza nje i Burak a Deniz i Babura nisam imala gde da uglavim, to ćemo na novogodišnjem. okk 
Lilip
Lilip
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 438
Points : 464
Datum upisa : 22.01.2013
Godina : 46
Omiljeni citat : Kao cetiri zida,nada me cuva.Dodjes li,das li mi svetlo,meni ce dan osvanuti.Tvoja prolazna ljubav mene ne zna.U grudima ti kao ptica leprsa,jasno je...Pobjeci nemozes,izlaza nemas...Glas tvoga srca donosi te meni...Rec bice dovoljna,naci ce me srce tvoje.Rec ce poslusati u meni spavace ljubav tvoja.Jade koji peku,ugasice srce moje...Ljubav moja luda ,ne slusa,jasno je...Misli izgovaraju samo tvoje ime.Pobjeci nemogu,izlaza nemam.Glas tvoje duse mene doziva....

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Nov 22 2013, 15:35
Jao nisam je prepoznala SORRY
zozefin
zozefin
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 236
Points : 236
Datum upisa : 10.11.2013
Hobiji : sakupljac leptira
Omiljeni citat : ljubila sam jagnje ujeo me vuk

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Nov 22 2013, 15:57
Sve je fenomenalno,toliko ste krativan tim da sam odusevljena sa koliko zara i energije sve to radite.
Super ste,samo tako nastavite!
Kiss
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Nov 22 2013, 16:46
zozefin ::Sve je fenomenalno,toliko ste krativan tim da sam odusevljena sa koliko zara i energije sve to radite.
Super ste,samo tako nastavite!
Kiss

Hvala puno na pohvala. zagrljaj 
Trudimo se da vreme koje svi mi provodimo ovde da nam bude lepo i prijatno svima. izvini 
Antonija
Antonija
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Points : 123
Datum upisa : 29.12.2012

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Uto Nov 26 2013, 20:10
Jelena,

ti si dusa ovog foruma. Znam, da nisi sama i da ste svi vredni hvale ali ti si nekako...
Apsolutno ne zelim umanjiti rad i trud ostalih.
Hvala vam svima.

Trenutno mi visibilitet foruma nije bas najbolji. Teze se nadje tema, teze se cita....mozda zbog tamne boje, ne znam. Mozda samo ja imam problem ali moram reci. Ne zamerite.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Uto Nov 26 2013, 20:44
Antonija ::Jelena,

ti si dusa ovog foruma. Znam, da nisi sama i da ste svi vredni hvale ali ti si nekako...
Apsolutno ne zelim umanjiti rad i trud ostalih.
Hvala vam svima.

Trenutno mi visibilitet foruma nije bas najbolji. Teze se nadje tema, teze se cita....mozda zbog tamne boje, ne znam. Mozda samo ja imam problem ali moram reci. Ne zamerite.

Postideću se tydfg 

Hvala u ime svih nas na pohvalama. zagrljaj 
Naravno da ne zameram, ja baš hoću da čujem komenrare, kome se šta sviđa pa da uskladim sledeći put da svima ovde bude lepo. Ovo je neki jesenji look, promenićemo ga uskoro i zameniti sa zimskim, prazničnim. I meni je još čudno, još se navikavam na tamniji look jer je do sada uvek bio svetliji forum pa mi je sve neobično sada. :fhdfg5h4s89f: 

Pored grupe na fb ovo je naš kutak gde se svi lepo družimo. Ima za svakog po nešto, trudimo se da sve pratimo i postavljamo. Hvala još jednom draga zagrljaj 
Antonija
Antonija
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Points : 123
Datum upisa : 29.12.2012

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pon Dec 09 2013, 19:24
Imam jedno pitanje i mozda predlog.
Moraju li biti sve ove slike u vasim potpisima? Ja kad otvorim temu koja me interesira i pocnem listati od stranice do starnice mi se "magli" pred ocima od silnih postavljenih slika, pa ne znam gde sam i sta da gledam. I onda izgubim volju za citanjem...i odem. Slika je itak previse, ali hajde odnose se na temu i uopste ne smetaju, ali ove u potpisu??? Mozda jedino meni smeta i zato vas pitam: je li to obavezno ili ne? Ako jeste moze li to da se smanji i da se na pojavljuje bas na svakom postu?
Verovatno se ja ne razumem previse u to ali eto...samo moje opazanje.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Uto Dec 10 2013, 23:37
Antonija ::Imam jedno pitanje i mozda predlog.
Moraju li biti sve ove slike u vasim potpisima? Ja kad otvorim temu koja me interesira i pocnem listati  od stranice do starnice mi se "magli" pred ocima od silnih postavljenih slika, pa ne znam gde sam i sta da gledam. I onda izgubim volju za citanjem...i odem. Slika je itak previse, ali hajde odnose se na temu i uopste ne smetaju, ali ove u potpisu??? Mozda jedino meni smeta i zato vas pitam: je li to obavezno ili ne? Ako jeste moze li to da se smanji i da se na pojavljuje bas na svakom postu?
Verovatno se ja ne razumem previse u to ali eto...samo moje opazanje.


Misliš na slike u potpisu ako sam te dobro razumela. Što se tiče potpisa, potpis je dozvoljen svakom članu i to postavljate u svom profilu. Dozvoljeno je (jedno od pravila jeste da u potpisu može biti slika,gif ili tekst već samo jedno i veličina slika ne sme biti velika, stavila sam tamo i koja je veličina dozvoljena) postaviti sliku. Sam forum nudi tu opciju. E sad problem nastaje kada je slika prevelika, isto važi i za gif kad je gif prevelik i samim tim osporava učitavanje stranice i teme. Trudim se da vodim računa, opominjemo da se slike smanjuju. Nažalost, mnogo bi nam posla rešilo da ja mogu u admin panelu da ograničim veličinu potpisa, kao što postoji ograničenje za avatar ali tu mogučnost forum ne daje, već kad vidimo da neko ima veliki potpis onda mu skrećemo pažnju. Opet s druge strane, ja nikome ne mogu zabraniti potpis. Svako svoj profil uređuje kako želi i sve dok je u skladu s pravilima foruma ne mogu opominjati. Potpis se pojavljuje na svakom postu.

Nadam se da sam te razumela i da mislimo na isti potpis.  :2965836: 
Antonija
Antonija
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Points : 123
Datum upisa : 29.12.2012

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Čet Dec 12 2013, 20:42
Da, da dobro si razumela. Hvala ti na odgovoru.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Uto Dec 24 2013, 04:27

Novi pretpraznični look foruma, nadam se da vam se dopada.
Za par dan menjamo i biće novogodišnji, još lepši.  :36379863745345 
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Uto Dec 24 2013, 18:02
Šefice, čestitam, prelepo je  poklooon poklooon poklooon svidja mi se, svidja!!


Vas moderator
brbljaonica.serbianforum.info,
 :bicerka12: 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Sre Dec 25 2013, 11:10
Miss.Funkcionerka ::Šefice, čestitam, prelepo je  poklooon poklooon poklooon svidja mi se, svidja!!


Vas moderator
brbljaonica.serbianforum.info,
 :bicerka12: 


Zaljubljeno moje  zagrljaj kiss 
Antonija
Antonija
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 123
Points : 123
Datum upisa : 29.12.2012

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Čet Dec 26 2013, 14:00
ODLICNO! 
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pon Dec 30 2013, 08:54
sreca sreca  Canim oduševljavaš me, ovaj vatromet, sjajno sjajnooo  bravo bravo izvini kiss vole se 


P.S. Canim, možeš da ubaciš u smajliće koju jelkicu i ono za novu godinu šta god ide , sanke, deda mraza itd...? Ljubiiim
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pon Feb 03 2014, 03:32

Kad god posetim forum, ja se oduševim novim izgledom.
Nemam reči, prelep je. Posebno šta mi se dopada to je pregled tema, sve je lepo poređano i podeljeno. Nema šta nema ovde.
Sjajna ste ekipa i samo tako nastavite. Forum je besprekoran, svaka čast!!!  :fhdfg5h4s89f: 
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Mar 21 2014, 13:43

Jelenak draga i ostalim curama i momcima na forumu, sve pohvale za ovaj prolećni look.
Oseća se dolazak proleća i na forumu, sve je tako lepo, mirisno ma prosto božanstveno.
Sve pohvale od mene  zagrljaj 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Mar 21 2014, 16:51
Snule ::
Jelenak draga i ostalim curama i momcima na forumu, sve pohvale za ovaj prolećni look.
Oseća se dolazak proleća i na forumu, sve je tako lepo, mirisno ma prosto božanstveno.
Sve pohvale od mene  zagrljaj 

 hvala darling.  kiss 
Nemoj mnogo da nas hvališ, uobraziću se.  izvini 
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Sub Mar 22 2014, 12:27
Jelenak ::
Snule ::
Jelenak draga i ostalim curama i momcima na forumu, sve pohvale za ovaj prolećni look.
Oseća se dolazak proleća i na forumu, sve je tako lepo, mirisno ma prosto božanstveno.
Sve pohvale od mene  zagrljaj 

 hvala darling.  kiss 
Nemoj mnogo da nas hvališ, uobraziću se.  izvini 

Ja samo kažem kako jeste  okk 
Vraćam se u normalu, družićemo se  :2478963: 
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Pet Avg 29 2014, 00:43

Pa sta je ovo opet vas niko ne hvali sta kazes

Forum je prelep devojke, Jeloo draga svaka čast zagrljaj
Sponsored content

Da li vam se svidja izgled foruma? - Page 3 Empty Re: Da li vam se svidja izgled foruma?

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu