Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Tyrant  Empty Tyrant

Sub Avg 15 2015, 00:24

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tyrant

Žanr:
drama
Glumci: Adam Rayner, Jennifer Finnigan, Ashraf Barhom

Opis:
Priča o američkoj obitelji uvučenoj u djelovanje jedne burne bliskoistočne zemlje. Bassam Al Fayeed (Adam Rayner), mlađi sin diktatora ratom razorene zemlje, vraća se kući nakon dvadesetogodišnjeg progonstva, u pratnji svoje američke žene i djece, radi nećakovog vjenčanja. Njegov povratak je dočekan dramatičnim sukobom kultura, te je bačen natrag u vrtlog obiteljske i nacionalne politike mladosti. Pilot je režirao David Yates (Harry Potter, State of Play).


Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Tyrant  Empty Re: Tyrant

Sub Avg 15 2015, 00:26

Druga sezona serije se emituje na FOX sredom od 22:00h!



Poslednji izmenio Jelenak dana Čet Avg 20 2015, 20:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Filis
Filis
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 253
Points : 253
Datum upisa : 25.08.2013
Hobiji : Nekoliko
Omiljeni citat : Don't walk behind me; I may not lead. Don't walk in front of me; I may not follow. Just walk beside me and be my friend.
Camus Albert

Tyrant  Empty Re: Tyrant

Čet Avg 20 2015, 20:04
Serija mi se dopala od prve epizode. Jedva sam čekala nastavak. Odgledala sam 10 epizoda 2 sezone.
Veoma mi se dopada. Mnogo je bolja od 1 sezone. Dobra režija i sjajna glumačka ekipa.
Adam Rayner je sjajan. Jennifer Finnigan fascinira u ulozi Moli. Ashraf Barhom  fenomenalno glumi Jamala. Oborio me s nogu, očarao me glumom kao malo koji.
Jednom rečiju, čista 10!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Tyrant  Empty Re: Tyrant

Čet Avg 20 2015, 20:57

Odlicna je druga sezona, gledam je sredom na Fox. Mnogo dinamicnija od prve cini mi se.
Filis
Filis
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 253
Points : 253
Datum upisa : 25.08.2013
Hobiji : Nekoliko
Omiljeni citat : Don't walk behind me; I may not lead. Don't walk in front of me; I may not follow. Just walk beside me and be my friend.
Camus Albert

Tyrant  Empty Re: Tyrant

Pet Avg 21 2015, 19:28
Jeste. Mnogo je bolja od prve sezone. I glumci su mnogo bolji u drugoj sezoni. Prica je fenomenalna. Pravi triler. Dopada mi se.
Sponsored content

Tyrant  Empty Re: Tyrant

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu