Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
purpurna
purpurna
Broj poruka : 50
Points : 64
Datum upisa : 13.02.2018
Omiljeni citat : Ne čini drugom, šta ne želiš sebi

Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja  Empty Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja

Pet Mar 09 2018, 12:23
Amo malo nevezano razgovarat, kako ste danas, šta se radi, čime ispunjavate slobodno vrijeme, amo malo brbljat hmjjf
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja  Empty Re: Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja

Pet Mar 09 2018, 23:09
purpurna ::Amo malo nevezano razgovarat, kako ste danas, šta se radi, čime ispunjavate slobodno vrijeme, amo malo brbljat hmjjf

U gledanju serija patos
purpurna
purpurna
Broj poruka : 50
Points : 64
Datum upisa : 13.02.2018
Omiljeni citat : Ne čini drugom, šta ne želiš sebi

Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja  Empty Re: Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja

Čet Mar 15 2018, 15:45
Evo danas je bilo lipo vani, prošetala san malo uz more s pasom, baš je bilo lipo i jedva čekan proliće, pa ljeto i kupanje-serije gledam navečer iza 21 sat, kad sve sredin po kući -malo večernjeg opuštanja smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja  Empty Re: Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja

Pet Mar 16 2018, 16:16
Juče je bilo lepo vreme, baš za šetnju. Iskoristila sam pauzu na poslu da malo prošetam. Danas je već oblačno, najavili su neku kišu kod mene.
purpurna
purpurna
Broj poruka : 50
Points : 64
Datum upisa : 13.02.2018
Omiljeni citat : Ne čini drugom, šta ne želiš sebi

Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja  Empty Re: Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja

Sub Mar 17 2018, 12:05
Uf danas grozno ovde kod mene, južuna teška, niš mi se neda, moran nešto skuvat, moran se natirat da nešto napravin po kući, najrađe bi pod dekicu i gledala serije gshs
Sponsored content

Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja  Empty Re: Mali razgovori, malo brbljanja, malo opuštanja

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu