Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Come And Hug Me Empty Come And Hug Me

Ned Jul 29 2018, 14:24
[You must be registered and logged in to see this link.]

DOĐI I ZAGRLI ME

Žanr: Romansa, melodrama, mistery
TV mreža: MBC
Broj epizoda: 32
Period emitovanja: 16. maj-05 juli 2018
Uloge: Jang Ki-yong, Jin Ki-joo, Heo Joon-ho

Opis: Takav je život. Ponekad si zahvalan i srećan što si živ, ali kad izgubiš razlog da živiš, polako gubiš stvari i ljude koji su ti dragoceni. Kad doživiš teškoće, zapitaš se da li život znači hodati putem jada. Međutim, dok tim putem koračaš sam, dođe vreme kad ti bude potrebna nečija pomoć. Možda te ta pomoć spasi od davljenja u sopstvenom jadu i možda ojača želju za životom iako je živ pun nesreće. Ova serija pokazuje taj tačan momenat kad se dve ruke ujedine i pomažu jedno drugom da procvetaju i čuvaju se. Dođi, zagrli me želi da poruči gledaocima da iako život nije pun čuda, i dalje postoji nada da postane bolji.

Seriju sa prevodom možete pogledati [You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu