Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Beren Saat

+5
helenna27
S.N.O.B
Majček
Jelenak
Melly
9 posters
Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Beren Saat - Page 4 Empty Beren Saat

Sre Jul 25 2012, 17:27
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Beren Saat

Beren Saat je turska glumica rođena 26.02.1984. godine u Ankari. Diplomirala je menadžment na sveučilištu Bilkent u Ankari. Za ulogu fatalne Bihter u ‘Strastima Orijenta’ osvojila je nagradu 'Beykent University' za najbolju tursku glumicu. Beren govori engleski i španjolski jezik. Zajedno s Kivancem Tatlitugom posudila je glas turskoj verziji crtanog filma ‘Toy Story 3’. U jednom od rijetkih intervjua Beren je priznala kako su joj omiljeni glumci Mel Gibson i Julija Roberts. Osim glume Beren voli plesati i fotografirati, a povremeno igra tenis. Beren je hodala s Tubinim bivšim dečkom glumcem Bülentom İnalom. Beren je prošle godine osvojila nagradu ‘Style’ turskog izdanja časopisa Elle. Beren Saat, hrvatskoj publici poznatija je kao Bihter iz ‘Strasti Orijenta’. No upravo zbog uloge Fatmagul ova glumica je dobila angažman u filmu priznatog iranskog redatelja Bahmana Ghobadija ('Turtles Can Fly') u kojemu će glumiti s Monicom Belluci. Beren Saat često svrstavaju među najljepše turske glumice, prošle godine proglašena je viceprvakinjom ljepote iza Tube Buyukustun ('Asi'). Glumica je zaigrala u filmu 'Pains of Autumn' s trenutno najpopularnijim turskim glumcem Muratom Yildirimom.  U tom filmu utjelovila je Elenu, grčku prostitutku.

Uloge:
2004 Aşkımızda Ölüm Var
2005 - 2006 Aşka Sürgün
2006 - 2008 Hatırla Sevgili
2008 - 2010 Strasti Orijenta
2009 Güz Sancısı
2010 - 2012 Izgubljena čast
2012 Gergedan Mevsimi
2013 - 2014 Intikam

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Ned Mar 24 2013, 01:52
[You must be registered and logged in to see this link.]
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Ned Mar 24 2013, 11:59
Mnogo je slatka kad se smije.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Pet Apr 12 2013, 00:28


Beren Sat: Ljubomora u raju!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Čet Maj 30 2013, 16:22

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Sre Jul 03 2013, 19:51
Vezano za novi film ''Moj svet'',ostala glumacka ekipa:Ugur Yücel , Ayça Bingöl , Hazar Ergüçlü. Ayça Bingöl ce igrati njenu majku.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Sre Jul 03 2013, 19:52
Beren Saat talked about her life : Circumstances can be difficult
“Exploring yourself as a woman is very interesting”

Intikam is the adaptation of the American series “Revenge”. At the beginning of the season you were hopeful. “It will seem different than the original one for those who watched it”. At the end of the season, are you satisfied ?
I am happy because I found this project. Actually this season was a difficult one (for series), and it’s one of the few projects that managed to resist.

Don’t you have anything to criticize in it ?
It would be unfair to criticize. But during this process, we learn. We learned how to film an action series. We’ve been working for so long inside our drama format. Now we’re trying to find out how to keep a higher tempo. The original episode is 43 minutes long including the introduction. It is very difficult for us to match the speed of their fiction, but we are trying, and it’s the first time we’re trying such a thing.
I don’t want to act the type of characters I acted before. That’s why I was forced to try something else. For this reason, I am happy to be in Intikam series.

Do actors run after different roles?
I don’t know if it’s the case for all the actors. Some actors prefer to take roles that are close to their own personalities. But personally, I want to try and to explore. I want to try other roles, I want to explore different human aspects. I love this part of the work.

Cannes and the Oscars are the dream of every actor.
It is important to meet with the movies public. I don’t want to make a distinction between commercial movies and directors' movies. Every person should try to succeed in every work he does, not for the purpose of going to a festival or getting famous in other countries. But as any other actor, I would like to be in a movie that offers a high quality artistic work, and a good acting performance, and to reach the viewers at the same time.

You finished the season finale of the series, but now you’re on the set of Ugur Yucel’s cinema movie. Is it called “Black” ?
In our version it will be called “My own world” (Benim Dunyam). I’m playing a girl who cannot see and who has a lot of things to learn. I already finished a big part of the preparation. I even got help and support from the school of blind people.

Series' actors work for very long hours. How do you evacuate the stress? By taking a shower?
“Water and foam” I would say (she laughs... ) I’m really extremely busy but that’s the usual rhythm of my life. I’m a patient person, and I do not have a lot of anger crisis while working. I’m calm because I’m living the life I’ve always wanted. I chose this, and I do not deplore much. We all have stress, but I consider myself lucky because I am not forced to do things I don’t want to do. I like the life I’m living, that’s why I am at peace with myself and with the life I’ve chosen. I deal with the stress it brings. I chose to exercise this profession, I entered it knowing the way it was done in our country.
How do you relieve yourself?
I pause and I take a deep breath (she laughs.. ) It works well. And taking a shower relieves a lot too!

Do you have a way to avoid “the fatigue syndrome” ? Meryem Uzerli returned to Germany because of it, and people talked a lot because of it. How do you see it?
In such situations, we must always think about the human being. When a person is sick, it comes first. I understand her a lot because during my first years of filming series, I always came back to hotels. Everyone else used to go to their homes, to their social lives, they were able to cry next to their mothers, or take refuge in their lovers’ arms, or get support from their friends. In a way or another, they were able to evacuate and relieve themselves. Whereas me, I had a scenario in my hand, in a city and place that I don’t know, in a hotel room staring at the walls; it’s very difficult. And at the same time you become a celebrity, and you cannot move and behave the way you want. I suffered a lot too that’s why I understand her very well, and I give her right.

But there is a choice to make here..
Yes. For me, whatever happens, I want to make this profession until I die. That’s why, yes I suffered a lot, I had periods during which my psychology was worn out, but working helped me heal it. I wanted to be an actress and to stick to my profession. She chose to go back to her country in order to heal, I chose to stay and to struggle. It’s very difficult, everyone may become exhausted at some point and find himself forced to be on the set. Everyone may have such moments in their lives “I can’t take it anymore, that’s it” and he gives up and leaves. She’s a very talented actress, I hope she won’t get mad at this profession, and that she will be alright in no time. Here or in Germany, I hope she continues acting.


“I’m with a person I love very much”

You’re one of turkey’s most beautiful women. What’s your secret formula?
I won’t give very original answers. I pay attention to what I eat. When I’m off the set, I exercise a lot. As I said, I love the life I have, I laugh a lot. I’m with a person I love very much. All these things make a person look good. My responsibilities are big, but spiritually I’m comfortable. I don’t want to be the most beautiful and the most flawless. I love simplicity, that’s beauty for me. I don’t try to change myself a lot, I don't force myself.

What makes you happy?
What makes me the most happy is discovering myself as a woman, as a human being. What puts a person to ease is being in touch with his own soul.

You said you pay attention to what you eat. How do you eat?
It depends on the food on the set. I stay away from pasta, rice and boreks. When we have such food, I control the quantity that I eat. I can eat whatever I want but in small portions. Since I was 14 years old, I don’t use sugar.

Can being in love make a woman more beautiful?
Of course it can, why can’t it? Happiness makes everyone more beautiful (she laughs…)

What’s your favorite song for Kenan Dogulu?
It’s very hard to pick one song from a 20 years repertoire. I will give you the most political answer : “the 10 years’ anthem”
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Pon Jul 08 2013, 04:00
 nova

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Uto Jul 16 2013, 00:14
[You must be registered and logged in to see this link.]
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Čet Avg 01 2013, 16:49
Zabranjeno voce nisam gledala,tacnije nije mi se dopala serija da bih je redovno pratila.Bihter kao lik takodje mi se nije dopala,medjutim misljenjen o Beren kao glumici sam stekla gledajuci Fatmagul,tu je briljirala.Sada je gledam u Osveti,kakva promena likova,odlicna je..
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Čet Avg 01 2013, 22:50
Ja sam oduševljena odevnim kombinacijama koje su nosile ona i Nebrahat. Znači extra su ih oblačili.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Pet Avg 23 2013, 09:15
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Pet Avg 23 2013, 09:33
Na snimanju Duru

[You must be registered and logged in to see this link.]
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Sub Avg 24 2013, 15:49
Malo i da se nasmejemo kfisdos :6485: 


abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Čet Sep 05 2013, 20:26
Meni je Beren omiljena turska glumica! Ona prosto zna da glumi... Gledala sam je u "Ask-i memnu", "Fatmagulun sucu ne?" i sad je gledam u "Intikamu". Ta tri lika iznela je potpuno drugacije, fantasticna je... Inace mi na slikama izgleda prirodno. I dopada mi se sto je izjavila da ne voli kozmetiku... 


Poslednji izmenio abandoned2829 dana Sub Maj 02 2015, 01:19, izmenjeno ukupno 1 puta
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Čet Sep 05 2013, 21:49
Evo fragmana za njen novi film "Benim Dunyam" ili u prevodu "Moj svet":
[You must be registered and logged in to see this link.]
 
Jako tuzan film koliko sam mogla da shvatim iz fragmana. Glumi devojku koja je slepa i ima ostecen sluh... :2565841: 

Premijera filma je zakazana za 25. oktobra 2013.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Pet Sep 06 2013, 15:11
Odusevljava me njena gluma, s obzirom da nije skolovana glumica. Definitivno njihova najbolja glumica iz mladje generacije.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Čet Sep 12 2013, 01:42

Melly ove slike sa snimanja serije idu u temu Intikam - Fotografije, jer su sa snimanja serije. Prebaci je tamo.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Uto Okt 22 2013, 11:48
[You must be registered and logged in to see this link.]
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Ned Okt 27 2013, 17:55
INTERVJU BEREN SAAT ZA  NOVINE MILIYET SANAT


[You must be registered and logged in to see this link.]

Film "Moj svet - Benim Dunyam" sa glumicom Beren Saat u ulozi gluve, neme i slepe devojke je počeo da se prikazuje. Beren Saat : "Još kao devojčica, maštala sam o tome da vidim sebe prikazanu na velikom platnu. Ali, stanje se promenilo u poslednje vreme u našoj zemlji. Rad na televiziji omogućuje da bude prihvaćen od strane veće i raznovrsnije publike. Ali, ipak bioskop drži svoje posebno mesto. Osoba se oseća veoma posebno kada vidi sebe na velikom platnu".

Beren Saat je veoma važna TV zvezda iz novije generacije glumaca. Ali do sada, nije imala prilike da bude na velikom ekranu, ali ovim novim filmom ona će razbiti maler zajedno sa filmom Ugura Yucela "Benim Dunyam". Beren sa svojom dirljivom glumom, dala je Eli životni lik onakav kakav ona zaslužuje.

- DA LI STE POZNAVALI UGURA YUCELA OD RANIJE?


Nisam. Tek smo se sada upoznali. Erol Avci mi je poručio da me Ugur Yucel zeli za ovaj film, pa smo se svo stroje sastali. Upoznali smo se, ispričao mi je scenario, ja nisam gledala "Black". Kupila sam potom taj film i odgledala sam ga kod kuće. U početku, uplašile su me mnoge stvari.  Sve je izgledalo groteskno, mnogo je činjenica vodilo u tom pravcu i nisam mogla da zamislim sebe u tome.  Delovalo je veoma ograničeno, kao oni filmovi koji igraju na kartu osećanja. Istovremeno i uloga mi je delovala zastrašujuće i to me jako plašilo. Zato je bitno biti u sigurnim rukama. Kako je vreme prolazilo i dok smo razgovarali, Ugur Yucel sa svojim prisustvom je sve to promenio.

KAKO STE USPELI DA SAVLADATE ČINJENICU- ISTOVREMENO BITI I SLEP I GLUV?

Imali smo učitelje. U Fondaciji Six Dots (Fondacija šest tačaka) naučila sam kako da koristim štap, kucaću mašinu, čitanje i naučila sam kako funkcionišu osobe sa oštećenim vidom. S jedne strane, učitelj Mahir i Ela su se često šetali, jedno uz drugo u školi. Tako da smo naučili kako slepa osoba hoda u prisustvu druge osobe, i kako bismo trebali da držimo jedno drugo.  Dok smo se tako šetali i držali jedno uz drugo, često bismo padali.  S druge strane, Ercument Tanriverdi, predsednik Saveza gluvih , bio je uvek uz nas. Učio nas je kakvu glasovnu promenu treba da tokom govora uradim, kako da izvedem jezik i emocionalne promene kao i načela znakovnog govora. Sada smo u mogućnosti da samostalno sastavimo sopstvene rečenice, da ih tumačimo i komentarišemo.

"DOSTA MI JE GLUPOSTI".

JESTE LI POKUŠALI ZA POTREBE OVOG PROJEKTA, DA OSTANETE POTPUNO SAMI U PROSTORIJI ZATVORENIH OČIJU I ZAPUŠENIH UŠIJU?


- Da, pokušala sam. Ugur mi je dodelio takav "domaći zadatak". Rekao je : "Sinoć sam pokušao nešto, da bi znala takav je to osećaj, morate da probate sama isto". Tako jedne noći, zatvorila sam oči i zapušila uši. Ono što sledi jeste da se izgubite čak i u prostoru koji vam je dobro poznat.


KAKO KOMENTARIŠETE VEZU IZMEDJU UČITELJA MAHIRA I  UČENICE ELE ?


- Bilo je za očekivati da se jedna devojka, učenica, zaljubi u svog učitelja, zar ne? Čak i od početka, iako ova scena ne bi postojala u filmu, ovo bi ipak bila ljubavna priča. Ova velika ljubav je rasla praćena zajedno velikim divljenjem. Ljubav učitelja i učenice, školska ljubav...ali i kako se ona razvijala, kako je otkrivala ljubav jednog čoveka. Bila sam najviše dirnuta ovom rečenicom : " pruži mi dostojanstvo jedne žene ". Zato što je u potpunosti tačno. Biti voljen, poljubiti se bar jednom u životu , je veoma važan osećaj za ženu, i to joj daje "kredibilitet" . Uživala sam u glumi , i uživala sam gledajući film...i ponovo sam se osećala tužnom gledajući ga.


DA LI JE I UČITELJ DOBIO SVOJE ZASLUŽENO PRAVO?

- Jeste. Pružila sam mu u potpunosti, zasluženi poljubac.


OVA SCENA LJUBLJENJA JE PUNILA NOVINSKE STUBCE ODMAH NAKON GALA PREMIJERE. ČAK I U DANAŠNJE VREME FILMSKI POLJUBAC ČINI LJUDE DA GOVORE O TOME. ŠTA VI KAŽETE NA TO?

- Dosta mi je ovakvih gluposti. To je ponekad jako potrebno, pogotovo u ljubavnim pričama. Na primer, i tokom serije Ask-i memnu, poljupci su izazvali veliku polemiku jer je u pitanju bila zabranjena ljubav. Ali je ipak to veoma čudno što se dogadjalo isto i u ovom filmu.

"MI KREIRAMO TRAČEVE O SEBI".

BILO JE ČAK VESTI DA JE KENAN DOUGLU NAPUSTIO SET ONOGA DANA KADA SE SNIMALA SCENA POLJUPCA... DA LI JE TO BILO TAKO?


- Kenan nije tip, koji bi prisustvovao snimanju početnih scena. On je prisustvovao, poslednjih nekoliko dana i gledao snimanje par mojih scena. To je bilo kada je došao na ostrvo. On ne dolazi na snimanja da bi prekidao snimanje ljubavnih scena. Oni nisu pisali da je zaustavio snimanje. Pisali su da je napustio ostrvo. Što je jako čudno.  I to je veoma frustrirajuće... kao da smo konstantno bili jedan preko drugog. Živeli smo toliko godina jedan bez drugog. Svako od nas već ima svoju karijeru, i mi je poštujemo do samog kraja. Tako nešto se nikada nije desilo i nikada neće.

DA LI JE REKAO "LJUBOMORAN SAM NA OVAKVE SCENE"?

- Nije, niti bi ikada rekao. Čak mi je jednom rekao, sa upornošću : "Beren, glumi onako kako ti sami instinkti poručuju , i kako god direktor odluči". On nikada ne bi rekao nešto poput : "Ljubomoran sam".


ŠTA RADITE KADA PROČITATE TAKVE TEKSTOVE?

- Sada zbijamo šale na tu temu. U početku je bilo uznemiravajuće, sada je to dostiglo tako komičnu fazu da zbijamo šale. Kada je neki program sa vestima o poznatima, o nama, zabavljamo se posle na naš račun.


GLUMILI STE U NEKOLIKO POPULARNIH SERIJA SA VRLO KRATKIM PAUZAMA IZMEĐU. DA LI STE ODLUČILI DA SE IPAK VIŠE USREDSREDITE NA FILM SADA?

- Jesam. Kao dete, maštala sam o tome da vidim sebe na velikom ekranu. Rad na televiziji ima veći auditorijum i veći pristup gledaocima. Naše serije su prikazivane u više od 30 zemalja, imam toliko slika sa ljudima iz celoga sveta. Ne mogu da poričem veliku popularnost naših serija. Ali ipak bioskop za mene ima posebni značaj.  Osoba se oseća veoma posebno kada vidi sebe na velikom platnu.

BILA BIH U STANJU DA POVREDIM NEKOGA DA BIH ZAŠTITILA SEBE.

AKO NE GREŠIM, UČILI STE KARATE ZA POTREBE SERIJE "INTIKAM-OSVETA"?

- Da, naučila sam da se borim, prilično dobro.

DA LI VOLITE BORILAČKE VEŠTINE?

- Da, uživam baš u njima. Pogledajte šta se dogodilo. Posle nekoliko časova, sama ideja da bijem nekoga mi je zaista loša sama po sebi. Skinula sam rukavice, otišla sam kući i sve vreme ruke su mi se tresle. Tući nekoga je zaista  meni neprihvatljiva ideja.  Nakon toga, počela sam da razumem malo po malo u čemu je suština stvarnosti, i to zapravo zahteva veoma veliku koncentraciju. Trener mi rekao mi je : "svejedno tvoj pogled, stanje se izmenilo. Dok glumiš upotrebi ga". Sada ako me pitate, bila bih u stanju da povredim nekoga da bih zaštitila sebe.


"GLUMICA SA MUZIČAREM U VEZI , JE BAŠ DOBRA KOMBINACIJA".

U FILMU, KNJIŽEVNOST ZAUZIMA VEOMA VAŽNO MESTO ZA ELI. KAKO VAMA IDE PISANJE?


- Ja pišem. Uglavnom dnevnike. Već nekoliko godina to radim u svom ritmu. Ponekad se moje pisanje pretvori u poeziju. Sadržaj ovih dnevnika su kao mali uzorak onoga što se dešava u meni. Ja zapravo, želim da ih sačuvam kao zapis o mom životu.  Ja uvek zapisujem.


DOZVOLJAVATE LI NEKOME DA TO PROČITA?

- Retko to činim. Najviše to čini  Belçim (Bilgin). U svojim najtežim i najnesigurnijim momentima, ona je bila osoba kojoj sam to čitala. Sada, Kenan to čini ponekad. Kada skupim hrabrosti, puštam ga da pročita.


ZAR KENAN NIJE NAMERAVAO DA KOMPONUJE POEZIJU?

- Ne znam, to nije nešto što se direktno odnosi na mene, ali ponekad dok piše tekstove  ja se ponekad umešam u njegovo pisanje, i bude mi baš zabavno.

DA LI PEVATE ZAJEDNO?

- Naravno. Glumica i muzičar zajedno su dobra kombinacija, to mi se do sada nikada nije desilo ranije. Oboje delimo medju sobom informacije iz svoje oblasti. Dok smo zajedno učimo puno toga jedno od drugog.

DA LI VAM SE UVEK SVIĐA VAŠ RAD ILI PONEKAD PADNE KOJA KRITIKA?

- Naravno da dajemo jedan drugome i najstrožije kritike ali na nežan i blag način. Iako zna ponekad da posle toga nastane blaga tišina, mi znamo da je ta kritika prijateljska i zaslužena. Zato što mi nismo grubi jedan prema drugome, i zato što znamo šta znači prijateljska kritika, mi se nismo dali slomiti do sada.

"POSLE KENANA, SHVATILA SAM DA...."

STIGLI STE DO KRAJA VAŠIH 20.GODINA. DA LI SE I VAŠ POGLED NA LJUBAV MENJA?

- Definitivno. Ali pretpostavljam da ne mogu da merim sada te promene odvojeno od Kenana. Uticaj koji je on imao na mene je veoma zanimljiv. Zato što je tako romantičan i smiren i ima drugačiji pogled na svet, sigurno je doneo malo utehe i mira u meni. Ili je to naš medjusobni uticaj.

DA LI STE ROMANTIČNI?

- Jesam. Nakon Kerema sam shvatila neke stvari. Borba protiv vetrenjača zna samo da iscrpi čoveka. Jednostavno se desi to tako, da se podudaraš sa nekim čovekom. Kao što sam rekla, nečega je bilo tamo, mislim da sam pronašla svoj odgovor.


HVALA FB STRANICI @BerenSaatFans
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Uto Okt 29 2013, 19:25
EVO I -LIVE- INTERVJU :


Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Sre Jul 30 2014, 11:50
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Čet Avg 28 2014, 15:31

[You must be registered and logged in to see this image.]
dolcevita13
dolcevita13
Broj poruka : 410
Points : 418
Datum upisa : 29.08.2014
Godina : 31
Omiljeni citat : “Gledaj na svaki novi dan kao na čudo, jer on to i jeste. Pomisli samo kakva iznenađenja možemo da doživimo svakog trenutka.” – Paulo Koeljo

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Sub Avg 30 2014, 10:08
Ja obozavam Beren,moja omiljena turska glumica. Prelepa je. :25456879876343.
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Sub Avg 30 2014, 15:38
I meni je ona jedna od omiljenih glumica. Ne samo da je lepa nego je i talentovana.
dolcevita13
dolcevita13
Broj poruka : 410
Points : 418
Datum upisa : 29.08.2014
Godina : 31
Omiljeni citat : “Gledaj na svaki novi dan kao na čudo, jer on to i jeste. Pomisli samo kakva iznenađenja možemo da doživimo svakog trenutka.” – Paulo Koeljo

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Sub Avg 30 2014, 15:43
Naravno da je talentovana.Toliko lepote,dobrote i talenta u jednom bicu.Ali najvise me odusevila u "Benim Dünyam" i u  "Izgubljenoj časti".Tu joj je gluma bila na vrhuncu. smajlic
Sponsored content

Beren Saat - Page 4 Empty Re: Beren Saat

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu