Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Zašto se šminkamo? Empty Zašto se šminkamo?

Sre Mar 15 2017, 21:00
Kada ste se počele šminkati?
Zašto?
Zašto se danas šminkate? Jeste sebi ružne bez šminke? Da pokrijete nedostatke?
Postoji li razlika u šminkanju kada to radite svakog dana (dnevna šminka), a kad pokušavate impresionirati nekog?
Osećate li se više seksi ako se provokativnije našminkate u smislu da "jača" šminka ostavlja na vas isti osjećaj kao izazovnija haljina dok ju nosite?
Da se 90% žena ne šminka biste li se vi šminkale? fdgsfg
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Zašto se šminkamo? Empty Re: Zašto se šminkamo?

Pet Maj 26 2017, 00:05
Obavezno se šminkam kada negdje idem. Da ne moram ne bi se šminkala, ali moram jer imam gomilu crnih tačkica na licu jer imam nenormalno masnu kožu lica pa onda moram koristiti puder, a kad koristim njega moram i ostatak. Mislim da sam samo jednom otišla na fax nenašminkana ali tada sam imala tretman kod dermatologa (to nije pomoglo jer to mi je genetsko nasljeđe od oca) inače sam uvijek "pod fasadom).
Kod kuće se stvarno rijetko šminkam jer volim da mi se tada koža odmara i malo diše.
Što se tiče razlike između dnevne šminke i neke za posebne prilike,,,e ja kad hoću da budem posebno našminkana uvijek to ispadne grozno, a kad se šminkam za npr. "idem na pijacu" ispadne super...Zato sada se uvijek šminkam isto ( i kažu mi da se znam lijepo našminkat)
Zavidim onim osobama (čistog lica) koje se ne moraju šminkati..
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Zašto se šminkamo? Empty Re: Zašto se šminkamo?

Uto Jan 09 2018, 17:53
Šminkam se, volim makeup i to naše žensko lickanje i perlitanje. Volim dnevnu šminku, i kod mene je to neki lakši puder (u zavisnosti od god.doba), maskara, sređene obrve, rumenilo i sjaj. Nemam problema sa kožom, pa i ne koristim neku jaku šminku, tj jače pudere i podlogu. Čak i kad se malo jače našminkam, to uvek bude akcenat na oči, mada više volim neki natural makeup. smajlic
Sponsored content

Zašto se šminkamo? Empty Re: Zašto se šminkamo?

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu