Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Cansel Elçin

+4
S.N.O.B
Jelenak
Majček
Melly
8 posters
Ići dole
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Cansel Elçin Empty Cansel Elçin

Pon Okt 29 2012, 02:28
[You must be registered and logged in to see this image.]

Cansel Elçin

Cansel Elcin (rođen 20. septembar 1973), je turski glumac. Elcin rođen je u Izmiru, u Turskoj, ali je njegova porodica se preselila u Francusku, kada je imao 9 godina. oDRASTAO je do trilingualli i govorI francuski, engleski i turski. Studirao je na Ecole Florent u Parizu i ima francusko državljanstvo. On SE oženIO svojom dugogodišnjom devojkom Pinar 4. jula 2012.

Uloge po kojima je poznat našoj publici:

Kradljivac srca - Murat
Lažno proleće - Selim/Aziz
Lažan put - Kenan
Povratak kući
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Pon Okt 29 2012, 11:45
nisam ga gledala niti u jednoj seriji ili filmu,znam da ima onu neku seriju sa tubom ccccccc :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Pon Okt 29 2012, 12:33
Gonulcelen im je zajednicka serija :2478963:

taj nije za bolje kad je pristao na seriju sa njom kfisdos

i ova serija mu se sad gasi izgleda, ne mogu da se setim naziva tacno ...
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Pon Okt 29 2012, 13:54
je li dotična bila i u vezi sa njim?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Pon Okt 29 2012, 13:58
to mora da pitamo bolesnice, mada nista me nebi zacudilo patos
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Pon Okt 29 2012, 14:31
čini mi se da sam ja to negdje pročitala,a vidim čovjek je sad oženjen smajlic
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Uto Okt 30 2012, 00:20
Nedavno se oženio, ja sam ga gledala samo u seriji lažno proleće, ali serija je propala, samo je 9 ep čini mi se prikazano, tako da na osnovu te serije ne mogu da iznesem mišljenje kakav je kao glumac, ali mi se ne dopada njegov fizički izgled :D mada, čula sam da je intelektualac smajlic
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Ned Nov 18 2012, 18:53
Super je Cansel,  okk

Ja želim Cansu i njega u nekoj seriji  jaooooo
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Ned Nov 18 2012, 19:19

šta li si ti pio od jutros il te još drži pijanka od sinoć patos
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Ned Nov 18 2012, 19:23
Što ?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Ned Nov 18 2012, 19:33

zar naša kraljica sa njim, ljubio onu Belisimu pa našu kraljicu :2478963:

yok more trt milojka

nemam nista protiv njega, iskreno... nisam ga nigde gledala samo mu je mana trubasta :2478963:
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Ned Nov 18 2012, 19:51
ma briga me što je glumio s Tubom. Ja ga želim vidjet s Cansu, i nadam se da će se to desiti u skorijoj budućnosti. On mi je prvi na listi kandidata. girl dance
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Ned Nov 18 2012, 19:55


e sad sam uvredjena i povredjena :23597984:
Blazica
Blazica
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 33
Points : 33
Datum upisa : 18.12.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Uto Dec 25 2012, 21:29
Cansel najavio novi projekt, samo se nadam da nije opet serija, za jedno vrijeme dosta mi je serija.

Njegova zadnja serija se prevodi na viki-zahvaljujući prije svega jednoj vrijednoj djevojci s ovih prostora koja prvo sve prevede na engleski kako bi Canselovi fanovi iz Bugarske, Grčke, Rusije i Rumunjske mogli prevesti na svoje materinje jezike, a onda i sama prevede na srp-hrvatski
Pa ako netko želi evo ima:
[You must be registered and logged in to see this link.]
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Pet Maj 10 2013, 23:52
Cansel i Pinar

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jeca^__^
Jeca^__^
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 148
Points : 160
Datum upisa : 19.04.2013
Hobiji : ...
Omiljeni citat : Svako ubija onoga koga voli.

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Čet Jul 04 2013, 23:17
Potpuno me je osvoijo jaooooo 

Slažem se da bi on i Cansu bili super okk
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Pet Sep 06 2013, 20:31
Ja sam njega gledala u seriji "Kotu Yol" ali serija trajala kratko i nisam mogla da bas stvorim neko misljenje o njemu. Deluje ok, steta sto nijedna njegova serija ne predje 15 epizoda, sem Gonucelen.
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Uto Okt 07 2014, 00:39
[You must be registered and logged in to see this image.]
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Sub Mar 14 2015, 16:40
Džansel Elčin (Cansel Elçin) - Nije mi dovoljan samo jedan život

Džansel Elčin koji priprema brz povratak na veliko platno i TV ekrane kaže: "Jedan život mi nije dovoljan. Hteo bih da budem doktor, pilot ili Džejms Bond. Gluma uči ljude da vole."

Glumac Džansel Elčin koji je postao miljenik publike u serijama poput "Sećaš li se draga" (Hatırla Sevgili) i "Kradljivac srca" (Gönülçelen) vratiće se na veliko platno filmovima "Naša priča" (Bizim Hikaye) i "Ne može pre braka" (Evlenmeden Olmaz). Četrdesetjednogodišnji glumac ujedno sprema seriju pod nazivom "Povratak kući" (Eve Dönüş) za Atv. Ovaj glumac rođen je u Izmiru, a odrastao u Francuskoj. Ovom prilikom nam je ispričao novi projekat za časopis  Esquire:
- Nakon jedne audicije otišao sam u kafić u Aveniji Jelisejskih polja u Parizu. U tom kafiću je kod bara sedeo  Alen Delon. Video sam ga, iako je u godinama još uvek je harizmatičan.
- U Francuskoj glumačkoj akademiji je potrebno manje glume u odnosu na druge škole. Glumac i njegova gluma se drže u drugom planu, dok je u prvom planu reditelj i ono što je on hteo da kaže. Francuzi imaju drugačiji problem kinematografije. Oni pričaju o  ljudima, njihovom psihičkom stanju, odnosu između muškarca i žene i ljubavnim pričama. Glumci koji dolaze iz inostranstva mogu imati probleme prilikom navikavanja na francusku kinematografiju. U turskoj kinematografiji se dosta pažnje posvećuje govoru tela i akcentima. Obraća se pažnja na rečenice koje se koriste, kao i na podršuku glumaca u ostvarenju. I Italijani su takvi. Imaju glumce koji oduševljavaju.
- Kada neko pomene turske filmove na pamet mi pada Ješilčam. "Selamsız Bandosu" zauzima posebno mesto u mom životu. Moje mišljenje je da se filmovi dele na one zabavne fimove i filmove koji se mogu takmičiti na festivalima. Mislim da se sve više smanjuje broj onih koji snimaju prave filmove. To naravno ima veze sa tim u kom pravcu ide ceo svet.

OBAVEZNO MORAMO UVESTI BIOSKOPSKE KARTICE
- Mislim da je potrebno poštovati one koji snimaju filmove. Ali vidim da se u turskoj filmovi i serije mere istom merom. U turskoj ne gledaju na stvaranje filmova kao na umetnost. U Francuskoj, međutim, godišnje 70 miliona ljudi ide u bioskope. To stalno ističem. Molim vas, hajde da i mi kao Francuzi uklonimo sistem filmske kartice. Oni mogu gledati film koliko god puta žele uz određenu karticu za koju, naravno, plate određenu cenu. Čak i da je film koji gledate loš dodaćete nešto svojoj socijalnoj kulturi. Gledaoce treba privući popularnim i preporučenim filmovima.
- Za glumu je potreban veliki trud. Zašto jedan čovek postaje glumac? Pre svega da bi postojao, da bi se dopao drugima i bio voljen. Znači zbog ega. Ego već postoji. Ne trebaju samo glumci da budu svesni ega, nego i svi ljudi u normalnom životu. Kada se pogledate u ogledalo treba da se dopadate sami sebi, ako se ne dopadate sebi onda imate neki problem. Treba da verujete sebi, a za to je potreban ego. Ali to je naravno povezano sa svešću. Imaš ego, svestan si toga i usklađuješ svoje postupke sa tim. Ako to ne znaš, govoriće da si "egocentrik" iza tvojih leđa.
- Moraš da poštuješ druge, imaš poniznost i empatiju. Najlepša strana glume je upravo ta. Učite da stvorite empatiju prema drugima. Imate priliku da najpre gledate druge ljude, a potom i da se stavite u njihovu kožu. Tako uspevate da razumete različite ljude i karaktere. Tako proširujete granice praštanja i razumevanja. Tako učite da volite ljude.

NE ŽELIM DA KORISTIM INTERNET
- Samo jedan život nije dovoljan čoveku. Ja bih hteo da budem doktor, Džejms Bond, pilot... Kako bih mogao da budem sve to odjednom? Ja sam se, na primer, četiri puta oženio pre nego sam se oženio u pravom životu. Možete imati mnogo više iskustva u nečemu od normalnog čoveka. Možete da obiđete ceo svet, pre svega. Kada sam počeo da se bavim glumom u Francuskoj otišli smo u Cape Town da snimamo reklamu. Kao Džansel nikada u životu ne bih otišao tamo.
- Između moje mladosti i ovih mladih od danas postoji razlika velika kao planina. Tada je svet bio mirnije mesto. Na primer, bilo je uzbuđenje šetati gradom. Sada zahvaljujući internetu mnogo toga dobijate u trenutku. Meni je mnogo žao zbog toga. Da li ja koristim internet? Naravno da koristim, ali nevoljno.
- Mislim da se sa nekim stvarima u životu ne suočavamo. Sada se povećao broj ljudi u svetu, komunikacija je napredovala. Usled svega toga nije ostalo poštovanja. Veze nisu tople. Neko može da komentariše na društvenim mrežama o ljudima koje uopšte ne poznaje. Sve to je negativno delovalo na bioskop. Sada je teže snimiti pravi akcioni film koji će ostaviti utisak. Na internetu možete da vidite uživo kako je neki avion pao i kako su ljudi ranjeni. Hoćete li kasnije moći da snimite akcioni film koji će oduševiti te ljude?

ŽIVOTINJE NAS UČE MNOGO TOME
- Imam psa zečara i mačku. Ja sam u životu mnogo više naučio od životinja, nego od ljudi. Kad sam pod stresom ili tužan, pogledam svog psa u oči i on zalaje. U tom trenutku me podseti kako je život zapravo jednostavan. Ili, na primer, vidim psa kako ujturu, u krevetu čeka da se ja probudim i odmah se obraduje kad otvorim oči. Znate li zašto se raduje? Zato što ćemo i danas biti zajedno. Ljudi zaboravljaju na tu iskrenost. Nismo svesni prave ljubavi. Život je tako jednostavan! A mi ljudi se nerviramo zato što nam je automobil izgreban ili zato što se neki ukras polomio. Trčimo za besmislenim stvarima. Životinje nas stalno podsećaju na nešto. Ako imate ljubimca onda dobro razumete šta hoću da kažem. Ali, naravno, potrebno je i da razumete njegov jezik.

KADA SE OŽENI, ČOVEK SE OSEĆA JAČE
- Šta god se čoveku desilo mora imati na umu da se život nastavlja. Možda budeš tužan kada te neko napusti, ali život se pretvori u sasvim novu avanturu. To nikada ne možeš znati. Ne mogu ništa drugo reći vezano za veze. Sve to zavisi od kvaliteta veze  u kojoj se nalazite. Ali mislim da je teže ostaviti nekoga, nego biti ostavljen. U vezi je potrebno postaviiti se kao čovek i razgovarati. Treba biti čovek u celom komadu. Treba reći "Imamo problem, dođi da ga zajedno rešimo". Nekada ljudi otpočinju svađu bez prethodnog razgovora. A uopšte se ne radi o tome o čemu raspravljaju.
- Interesantno. U normalnom životu, što više se bavim sportom, na primer fudbolom postajem sve agresivniji. Borben sam, ali ne bih se upuštao u svađe.
- Čovek se oseća jače kada se oženi. Jako je lep osećaj znati da ćete uveče, kada odete kući zateći nekog ko vas voli i čeka. Uvek sam težio ka miru. I moja supruga je takva žena. Smirena je. Smirenija je od mene. Voli da putuje svetom, jede, gleda filmove... Pravi animacije i lepo svira trubu.
- Tuđa tuga čini i mene tužnim i nespokojnim. Ja verujem u to da postoji energija koju ljudi još nisu otkrili, a koju životinje osećaju. Na primer, fudbaler djae gol sa 30 metara. Normalno bi bilo da postoji samo milionita šansa da će dati taj gol, ali čovek uspeva. Mačka koja nikada nije ušla u more i videla ribu... Kako može biti toliko luda za njom? Tu energiju ljudi još nisu otrkili, uskoro će je otkriti.

Izvor:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Prevod: Despine Tim
Sponsored content

Cansel Elçin Empty Re: Cansel Elçin

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu