Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

That Winter, the Wind Blows Empty That Winter, the Wind Blows

Uto Okt 31 2017, 23:38
[You must be registered and logged in to see this link.]

TE ZIME, VETAR JE DUVAO

Zanr: Melodrama, romansa, idol drama
Produkcija: BaramiBunda inc., Golden Thumb, Seunghwa Industry Corp.
Uloge: Jo In-sung, Song Hye-kyo

Opis: O Jung je bogata naslednica velike kompanije. U detinjstvu bude odvojenea od majke i brata i ona čezne za njima. Pošto je izgubila vid, ne može nikome da veruje jer je okružena ljudima željnog njenog novca. Kada u njen život uđe O Su, prevarant i kockar koji da bi vratio svoje kockaste dugove predstavlja se da je njen stariji brat. Može li O Su završiti igru koju je započeo ili će osećanja prema lažnoj sestri preovladati? Može li O Jung pokrenuti vreme koje je za nju stalo još u detinjstvu i svoja osećanja prema bratu pretvori u osećanja prema muškarcu.

Seriju sa prevodom mozete pogledati na VIKI.com

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

That Winter, the Wind Blows Empty Re: That Winter, the Wind Blows

Uto Okt 31 2017, 23:41
Prejaka serija, drama koja budi jake emocije... plakacete na kraju. Preporuka za gledanje, necete se pokajati. nsfg

SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

That Winter, the Wind Blows Empty Re: That Winter, the Wind Blows

Sub Dec 23 2017, 00:58
Upravo juce odgledala seriju. Odlicna melodrama, puna emocija. Njegov lik odlican. Ono sto mi je ostalo mozda nedoreceno je to sto nakon saznanja da on nije njen brat, ni jednom nije otisla na mesto gde je njen brat sahranjen, tj gde mu je O Su bacio pepeo u onoj reci, a toliko ga je trazila i toliko joj je nedostajao. Eto jedino mi je to zamerka na scenario, sto nam bar to nisu prikazali. Sve ostalo mi je savrseno.

I od mene preporuka za gledanje, prelepa serija. nsfg
Sponsored content

That Winter, the Wind Blows Empty Re: That Winter, the Wind Blows

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu