Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Trač partija uz kaficu

+15
Kiky22
Avijenda
ModestyM
SmizLa
mikana
Jeca^__^
Miss.Funkcionerka
Lilip
Sunci
Jovana ECOE
S.N.O.B
Melly
Majček
Eysanica
Jelenak
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Trač partija uz kaficu

Pon Okt 29 2012, 16:36
First topic message reminder :

Ovde možemo o svemu i svačemu brbljati, opušteno uz kaficu na vašem omiljenom forumu. merhaba coffeee2 kafa



Trač partija uz kaficu  - Page 16 Stock-10


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Mar 15 2017, 20:38, izmenio ukupno 2 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Sre Sep 24 2014, 23:57

Mi naše drage članove volimo da nagradimo zagrljaj

Hvala canim, torta je prelepa a i ovaj šampanjac mi je baš lego bydf
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Čet Sep 25 2014, 10:10
Mene je nagrada toplo iznenadila i obradovala. ooo yeeee

I drugi put canim, baš volim što ti je sve leglo. zagrljaj

Još samo i da se drage cure posluže i biću zadovoljna. poklon cvece
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 03 2014, 15:19
Hellou drage moje, elem, imamo kafa ovde i torte, pa ajmo i ovaj event da protračarimo


Evo kako se Amal Alamudin promenila zbog Džordža Klunija

Poznata advokatica Amal Alamudin morala je da se odrekne jednog svog poroka zarad svog novopečenog supruga, glumca Džordža Klunija.




Trač partija uz kaficu  - Page 16 1498294828542e69c1c7d44245410645_640x856


Žena koja je oduzela reputaciju najpoželjnijeg neženje, holivudskom glumcu Džordžu Kluniju, zbog njega je prestala da puši.

Nakon što je glamurozno venčanje u Veneciji završeno polako su počeli da isplivavaju romantični detalji o novom bračnom paru.

Američki Pipl preneo je govor Amaline prijateljice koja je na venčanju između ostalog rekla kako se advokatica zbog Klunija odrekla jednog svog poroka.

"Prestala je da puši zbog Džordža i od kada je njega upoznala osmeh joj ne silazi s lica. Nikada je nisam videla da se tako smeši i to traje već godinu dana“, rekla je ona.

Prijteljica je priznala da je ženski deo Amaline porodice na početku bio malo sumnjičav zbog glumčeve reputacije velikog zavodnika.

"Ipak vremenom smo shvatili da je voli celim svojim srcem i to se vidi“, dodala je prijateljica Kim koja veruje da je Amal konačno pronašla Onog pravog dok je tragala za Gospodinom savršenim.

Iako Klunija krasi epitet poprilično samouverenog muškarca mnogi kažu kako je bio vrlo nervozan mladoženja, no majka Amal Alamudin kaže kako je njen zet bio savršen tog dana.

Mlada je na venčanju nosila prelepu venčanicu kreatora Oskar de la Rente dok je mladoženja nosio odelo modne kuće Armani.



izvor SuperZena, b92.net


mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 03 2014, 16:46
Amalin je prelepa mlada žena, meni čak mnogo, mnogo lepša od Džordža. Pogotovu što je Amalin mlađa 14 godina. Mislim da je Kluni više izvikan nego što je zgodan muškarac i dobar glumac. Što sam odgledala njegovih filmova, ništa mi se nije posebno dopao. Amalin je za njega veliki dobitak. Mnogo mi se dopada. Koja je dama Amalin.

Amalin i Džordž pokazali su burme i plovili Venecijom.
Trač partija uz kaficu  - Page 16 29590n6
Ceo tekst objavljen na linku:
http://www.kurir-info.rs/zabava/pop-kultura/paparaco-dzordz-kluni-i-amal-pokazali-burme-i-plovili-venecijom-clanak-1575753
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 03 2014, 19:26
Amal je zaista prelepa, prava je dama.
Čitala sam da se on posle prvog razvoda 1993 zarekao da se nikada vise neće venčati. To je meni tako mediokritetno, strasno. Amal ga uzela pod svoje. :254: :254: :234:

No , ali baš da se Amal zbog Dzordza odrekla cigara, trt, pre je verovatnije zbog začeća...a to ona radi onda za zdravlje sebe i svog deteta..ko šiša Dzordza tu...
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 03 2014, 20:20
Džordž je zaboravio za onu - "nikad ne reci nikad". Kada sam videla koliko je stariji od Amal, mene je zaista začudilo. Ova druga slika koju sam postavila, malo bolje kada se pogleda Amal izgleda bajno, ali Džordž izgleda dedasto. Što se tiče cigareta, tu si u pravu, čitajući tekst o njihovoj svadbi, videh da je i Amalin otac rekao da očekuje što pre unuče.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 03 2014, 22:15

Ama ste prave baba vange vas dve patos Pa jel to trudna snajka il vi nagađate što ostaviloa cigarete? lol! Znači, od novina i fb-a i njihovog venčanja više su dosadili i Bogu i narodu. Samo se piše o tome, mislim u redu je oženio se najslavniji neženja koji je ko što Mikana reče, pravi dedica od stotinu leta lol! Ona je lepa a on je ostareo, badave se steže i uteže, godine bato :2478963:
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 03 2014, 22:23
Kaze da svako tracarenje ispusta neke hepi hormone kod zena, pa bolje funkcionisemo... girl dance girl dance Elem, drage , moje , sad videh da je i Aleksandra Kovac odgovorila svojoj sestri i to preko novina, da cujem, sta vi mislite na ovako javno eksponiranje, mislim privatnog odnosa izmedju 2 sestre, dal je Kristina tako bahata, razmazena , iskompleksirana ili WTF?



Aleksandra Kovač odgovorila na odricanje sestre Kristine


Svađa u muzičkoj porodici Kovač je potresla čitavu estradu, a nakon saopštenja Kristine Kovač na Fejsbuku, gde se i javno odriče svoje sestre Aleksandre, ona je odlučila da odgovori na njen potez.


Trač partija uz kaficu  - Page 16 322053_aleksandra-kovac02foto-milos-nadazdin_f


Saopštenje Aleksandre Kovač prenosimo u celosti:

"Moram da se osvrnem na javni medijski napad koji je izvršen na mene i na mog partnera Romana Gorseka, ali i na moju porodicu protekle nedelje.
Objavljivanje neistina i optuživanje na osnovu lažnih informacija je dovelo do toga da se naša imena provlače po žutoj štampi, što se nikada do sada nije dogodilo. S obzirom da moj otac Kornelije, moja sestra Anja, moj partner Roman i ja nemamo nikakve veze sa neistinama koje je Kristina Kovač napisala u svom tekstu, zamolila bih medije da to uzmu u obzir.
Moja sestra Kristina i ja smo našu poslovnu saradnju prekinule davne 1998. godine, nakon izdavanja dva K2 albuma u Srbiji, kojom smo postavile nove muzičke standarde u ovoj zemlji. Nakon toga, naši putevi se razilaze, kako poslovno, tako i privatno. Tokom godina smo se razvijale kao pojedinci koji imaju potpuno različita interesovanja, nazore i ambicije, i retko smo bile u kontaktu, baš iz tih razloga. Ja sam se nakon karijere u popularnoj muzici okrenula i komponovanju primenjene muzike, pedagoškom radu sa decom i odraslima, i akademskom usavršavanju, pa sam tako upravo magistrirala na polju filmske kompozicije na prestižnom Edinburg univerzitetu.
Moj partner, Roman Gorsek, sa kojim sam poslovnu saradnju započela 2000. godine, je svojim radom, znanjem, idejama i podrškom učestvovao u svakom mom poslovnom i životnom koraku, i bio uz mene kada niko drugi nije.
Sve optužbe koje su iznete na njegov račun su lažne, i ovim putem želim da se izvinim njemu i njegovoj porodici na svemu sto su doživeli u proteklih nedelju dana.
Moja sestra Kristina vodi svoj život, odrasla je osoba, odgovorna za svoje akcije i reči. Volim je i uvek cu je voleti, ali nas dve odavno ne ražmisljamo, živimo i komunicaramo na isti način, i molim medije da to od sada pa nadalje uvaže."


Zabava, Blic online

Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 03 2014, 22:28
Trač partija uz kaficu  - Page 16 Kristina-kovac-objava-1


Trač partija uz kaficu  - Page 16 Kristina-kovac-objava-2



Trač partija uz kaficu  - Page 16 Kristina-kovac-objava-3




Trač partija uz kaficu  - Page 16 Kristina-kovac-objava-5




Trač partija uz kaficu  - Page 16 Kristina-kovac-objava-6




Trač partija uz kaficu  - Page 16 Kristina-kovac-objava-7





BY ME > negde sam procitala i da je Aleksandra posle ovog haosa zbrisala za Norvesku LOL
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 03 2014, 22:47
Pročitah ove dva članka sestara Kovač. Zgrozila sam se. Meni nije umesno što iznose svoje neslaganje, nevoljenje, privatne odnose i neodnose. Ako su tako rešile, zašto "žuta štampa" treba da ih razvlači. Svoju privatnost treba čuvati, ako već nisu u dobrim odnosima, onda su to trebale rešiti na jedan ljudski i kulturan način. Šta im to znači? Ipak su one rođene sestre, ista krv, zar ni jedna nema ni malo razumevanja i tolerancije za drugu. Meni je ovo suludo. Kristinino obraćanje je toliko vulgarno, da ne mogu da razumem tu mladu ženu. Aleksandri zameram što je uopšte komentarisala, zar kao starija sestra nije razmislila mudro i pametno, već na takav način. U svakom slučaju ovo je takav crnjak, niti je Kristina u pravu a takođe ni Aleksandra. Ovo mi liči na jednu pijačnu svađu.
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Sub Okt 04 2014, 01:00
Da slava može da udari u glavu, ovo pokazuje. A da je došlo da peru veš preko novina,mada i ne čudi me. Manipulisanje društvenim mrežama i sve više život "on line" je i dovelo do ovoga, nemaš realnog prijatelja, nemaš sa kim da se posavetuješ da popiješ kafu, ogovaraš, živiš u "on line" svetu, šetaš se od kozmetičara do emisije, do twittera i instagrama i onda...naravno udaljiš se od poorodice i misliš da si centar sveta... Ona je rekla šta je boli u izjavi :njen zet koga verovatno ne može da svari, a isto je i zadala udarac Aleksandri rečima da : njeno dete ima 5 godina i tetku je imalo na 6 meseci i da više nema(Kontam da aleksandra nema dece)...a zakačila je i sestru drugu Anju.

ili je stvarnost da kuburi sa parama i da je ova druga malo "dobrostojeća"..biće da je sve zbog sujete i para, kao po običaju. :25828934529639 :25828934529639 :25828934529639
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Čet Okt 09 2014, 20:03
Roditelji su joj folkeri a Elena je snimila singl na engleskom. Elena je prvo dospela u žižu interesovanja javnosti otpevavši pesmu Whitney Houston I have nothing, a kasnije i fantastičnim izvođenjem Rihanninog hita Russian Roulette. Roditelji su joj Mile Kitić i Marta Savić.
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Čet Okt 09 2014, 20:44
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Čet Okt 09 2014, 22:39
Mnogo mi se dopada, zaista je mala fantastična. Buduća velika zvezda. Dopada mi se i ova medenica.
“Ceo projekat pokrenula je Elenina škola Artimedia koji su u njoj prepoznali ogroman potencijal nakon što je nastupila na nekoliko školskih priredbi. Direktor škole počeo je sa okupljanjem ekipe, a mlada pevačica i njeni roditelji oduševljeno su prihvatili ideju”


Trač partija uz kaficu  - Page 16 1ffgc5
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 10 2014, 13:33


Trač partija uz kaficu  - Page 16 Zhovana-Antoneli_620x0


BRAZILSKA lepotica Žovana Antoneli (38), koja je ovdašnju publiku očarala ulogom Žad u seriji „Zabranjena ljubav“, tri godine posle rođenja bliznakinja Sofije i Antonije povratila je savršenu figuru. U to su se uverili njeni sunarodnici, kojima se smeši sa promo fotografija modnog brenda donjeg veša Plie.

- Ne opterećujem se viškom kilograma. Najbolja dijeta je uživanje u životu i pozitivna energija, a ja je crpim iz osmeha svoje dece i posla. Posle porođaja nisam vodila računa o tome šta jedem. Slušala sam organizam i konzumirala ono što mi prija. Kilogrami su nestali sami od sebe - rekla je Žovana, koja je nedavno sa suprugom Leonardom Nogeirom krstarila Mediteranom i tom prilikom obišla i jadransko primorje.

Izvor: Večernje novosti
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Pet Okt 10 2014, 20:01
Svaka čast Žovani, što je uspela da povrati liniju posle rođenja bliznakinja. okk
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Čet Okt 30 2014, 11:49
Drage moje devojke, danas je za mene najsrećniji dan, danas je vašoj škorpiji rođendan. Izvolite, kad god stignete, poslužite se ovim lepim delicijama, makar ovako virtuelno:

Trač partija uz kaficu  - Page 16 2q2h2mb
Trač partija uz kaficu  - Page 16 14e04ub
Trač partija uz kaficu  - Page 16 Vywrqc
Trač partija uz kaficu  - Page 16 2lbkdw6
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Čet Okt 30 2014, 20:30

hapy brdej srecan rodjus daerfadcv sampanjac rodjustorta bydf 2316 58rty

SRECAN RODJENDAN DRAGA I SVE NAJLEPSE TI ZELIM!!! 58rty
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Čet Okt 30 2014, 20:44
H V A L A        P U N O!!! 58rty
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Čet Okt 30 2014, 21:00

Svašta si nam lepog spremila, od svega sam probala al slatkisi su prelepi bydf
Da se još dugo, dugo družimo i tebi još jednom srećan dan i uživaj u njemu. ghsdfhbs
mikana
mikana
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1269
Points : 1300
Datum upisa : 30.08.2014
Hobiji : muzika
Omiljeni citat : Jedino šta mogu je da budem ono što jesam ... ma kakva bila!

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Ned Nov 02 2014, 16:17
Jelenak, hvala ti na lepim željama, evo tek sada ti odgovaram, bila sam u gužvi te sam svraćala na ovaj naš prelepi forum vrlo kratko. Sada ću imati sigurno više vremena. Drago mi je da su ti se dopale poslastice, to sam sa ljubavlju spremila za sve vas. Mislim da ćemo se još dugo, dugo družiti, jer se ovde, bez lažne skromnosti, osećam prijatno i lepo. poklooon
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Sub Mar 04 2017, 15:49


Aaaaaa evo i mene ovde ooo yeeee
Znate da cooook volem da tracam lol!
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Sre Mar 15 2017, 20:49
Prelistala sam sve prethodne postove i slatko se nasmejala na naše komentare lol!
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Sub Mar 18 2017, 16:15
Jelenak ::Prelistala sam sve prethodne postove i slatko se nasmejala na naše komentare lol!

Meni bas nedostaju neke forumašise, naša Nella, Majček, Mely tuzan
Kako su to bila stara dobra vremena, baš mi nedostaju jyu
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Sre Maj 17 2017, 21:44
@ModestyM @Kiky22 @Avijenda

Ne znam da li ste videle ovu off temu, ovde mozemo opusteno tracati ooo yeeee lol!
Sponsored content

Trač partija uz kaficu  - Page 16 Empty Re: Trač partija uz kaficu

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu