Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Okt 06 2015, 11:36
Hatırla Gönül počinje u nedjelju [You must be registered and logged in to see this link.]
Sviđaju mi se najave serije, definitivno ću pogledati prvu epizodu

Gleee Nurg do Ibre na vašoj naslovnici, možda bi oni bili dobar par, jest ona malo starija ali možda bi bilo hemije girl dance
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Okt 06 2015, 17:55

[You must be registered and logged in to see this link.] Eee mozda ih dozovemo pa snime nesto ooo yeeee
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Okt 06 2015, 18:30
Ova nova sezona mi nije nesto zanimljiva, bolja je bila prosla..
Bacicu pogled na Ibrahimovu seriju, ali sam skepticna jer mi se
ne dopada ono sto radi Endemol, sve klasicne price, vec vidjene..
Nadam se da su nakon neuspeha Alabore i Serce nesto naucili i da
ce ovo biti nesto bolje.

Druge dve koje su mi privukle paznju su Eve donus i Hatirla gonul.
Obe imaju neobicnu radnju, mislim da ce mi one biti ono sto je bio
Kara ekmek za proslu sezonu. E sad, kakav ce biti rejting, pitanje je..

Na Kosem sam htela da bacim pogled, ali nema sanse nakon
sto sam videla ko ce joj biti partner i najavu. Beren je pogresila sto je
pristala na ovo kafa

Kanal D uglavnom uvek ima najbolje serije, odn. najvise mi privuku paznju,
ove sezone nista.. Dok npr. ATV ima dobar izbor, odnosno ima raznovrsnih serija i zanrova,
a ne ide im lose ni sa rejtingom.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Okt 20 2015, 17:29
Par pitanja, nisam više u dizi fazonu kao prije pa nisam upućena.
Ima li kakvih informacija za seriju od Cansu?
I kada ono biješe Altin Kelebek dodjela nagrada?
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Okt 21 2015, 01:00

Off ne znam sta da ti kazem u vezi te serije sa Cansu, kao snimaju nesto.
Najavili su uskoro da ce biti nove najave, sad kad ce gargaretg

"Altin Kelebek" ce novembra valjda. Jos malo.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Okt 21 2015, 01:27
Pitanje je kada ce uopste poceti ta serija sa Cansu,
jer ATV nema slobodan dan sada, poslednji slobodan je
bio cetvrtak, ali sad krece ova nova Ay yapimova..
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Okt 21 2015, 12:26
helenna27 ::Pitanje je kada ce uopste poceti ta serija sa Cansu,
jer ATV nema slobodan dan sada, poslednji slobodan je
bio cetvrtak, ali sad krece ova nova Ay yapimova..

Koja nova Ay yapimova? Stvarno zaostajem merhaba Prošle godine su im se poklapale dvije serije, Karadayi i Bes Kardes, nisu oni toliko moćni više da biraju termine. Ako ciljaju opet na ponedjeljak, mislim da ATV nije lud da miče onu super gledanu seriju zbog njih...


Jelena ako snimaju, ko joj je patner???
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Okt 21 2015, 12:45
Analar ve Anneler sa Sinem i Okanom.
Pocinje sutra na ATV-u..
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Okt 21 2015, 16:46
helenna27 ::Analar ve Anneler sa Sinem i Okanom.
Pocinje sutra na ATV-u..

Sad sam vidjela na tw da počinje ta serija sutra, ali nisam znala da je ay yapimova... Ajme kakvi su. Sinemku postarali, Hazar nisam ni prepoznala dok nisam pročitala da je ona.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Okt 21 2015, 23:12

Pocelo snimanje serije sa Ibrom i Belcin, evo Ibro snima u Italiji

[You must be registered and logged in to see this link.]
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Okt 26 2015, 21:52
Ukidanja su uveliko krenula.. Show tv ukida Mesto zmije, koja je imala solidan
rejting sa prvom sezonom, ali sa drugom nisu uspeli da se izbore sredom..
Kanal D ukida Morsku pricu, Srce mi je ostalo kod Egejskog mora je samo
odjednom zavrsila emitovanje, prvo je bio najavljen kraj pa su odlucili da nastave,
a onda samo prekinuli emitovanje. TV8 ukida Maral, imace ukupno 17 epizoda.
Star tv ukida Miris jagoda, pretpostavljam da sledeca leti Hatirla Gonul koja je opet pala
sa rejtingom na jedva tri procenata..

Sto se tice ostalih kanala, mislim da je Visnja prva na spisku, nemaju vise ni
3 procenata gledanosti. Do kad misle ovi sa kanal D da im ide Rat ruza, nije trebalo
ni da dobiju drugu sezonu sa onakvim rejtingom..


edit: Miris jagoda se ipak ne ukida, u pitanju je lazni tvit..
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Okt 27 2015, 00:25

[You must be registered and logged in to see this link.], ne zna se jos uvek ko je partner od Cansu, a uskoro pocinje snimati. To je Cansu dala izjavu novinarima kad je sreli pre neki dan ispred apoteke.

Cansu:" Ne postoji problem sa serijom, partner je nadjen i uskoro krecemo da snimamo."


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Okt 31 2015, 15:00
A baš sam došla da pitam da li su počela ukidanja i vidim da je Helena pisala o tome. Nešto slabo se ukidaju, prošlih godina je bilo više, valjda je puno onih serija što ima solidnu gledanost, ove starije su lošije ali su one obezbijedile sponzore i tržište pa ih ne ukidaju.
12, novembra počinje Kosem, baš me zanima kakvu će ona gledanost imati jer će ići četvrtnom, tu je jaka konkurencija a i Star četvrtkom nije baš popularan.

Hvala Jelena...njenu seriju prvu počeli najavljivati a zadnja će početi.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Okt 31 2015, 17:09

Ja po svim ovim najavama vidim da je Kosem kopira Sulje. Ja koja Sulju gledala nisam ali vidim po ovim najavama da su scene iste, da su dijalozi isti i da je to sve isto samo drugo pakovanje pa im slutim ukidanje :D Al sam bezobrazna, al jace je to od mene lol!

Pa da obezbedili trziste jer su ove starije serije prodali pre nego sto su krenuli sa emitovanjem. A vala i ti koji kupuju tako na slepo, verovatno na osnovu skripte su kreteni zesci, kupujes nesto sto nije ni snimljeno. glava o zid
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Okt 31 2015, 17:59
I manje serija krece ove sezone, barem mi se tako cini.
Prosle jeseni je bas dosta serija krenulo odjednom,
pa su se ukidanja samo redjala.. I nema mesta za toliko novih,
zbog ovih koje su dobile nove sezone.

Fox ukida komediju Porodica mog muza. Njima je super islo
prosle sezone cetvrtkom, a ove ih premestili u sredu, pa se
nisu izborili za rejting..

Kosem i ja cekam ukidanje, mislim da su velike sanse za to,
narocito jer nema Beren u prvih devet ili koliko vec epki,
ocekujem da bude kao sa onim Fatihom sto je isao na kanal D kafa
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Okt 31 2015, 22:40
Za Kosem vam se pridružujem. Ja gledala "Sulejmana" skoro cele prve tri sezone. Dve na tv-u, treću pokušala na netu. Od četvrte nisam ništa gledala. Mislila sam isprva da će to biti dobra istorijska drama. A, pošto volim istoriju, dala sam im šansu (i više od šanse). Ali ne vidoh tamo ništa od istorije... Naravno da je ovo isto, jer je produkcija ista. Verovatno očekuju da i ovo krene spektakularno, ali ja se nadam da neće. Iako volim Beren Saat.
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 02 2015, 15:34
Ja Sulju nisam gledala prvo jer sam kada je počinjala serija u to vrijeme polagala predmete koji su bili vezani za Osmansko cartvo pa mi je bila muka, a poslije sam vidjela da je parodija historije pa me nije privlačilo. Elem, Kosem prave s ciljem da uspiju na račun Suljine slave i da iskoriste scnografiju i kostime. Želim im fijasko.

****
Zanimljivo mi je koliko lažu oko prodaje serija, pogotovo ovih što nisu počele ni u Turksoj tipa Kosem, pa Mejrina (koja ni trailera nema), još lupetaju u 70 zemalja ni manje ni više otkupilo prava na neviđeno. Za svim serijama se u Cannesu otimaju po njihovom. A sjećam se prije par godina kada su Brko i Fahriye išli u Cannnes  pa ona pisanja kako im je  Grmuša prodata dobro bla bla na kraju ona ni kod nas nije stigla...
Oni lažu  a trećerazredna Elif ih šiša i prodaje se i gledana je, na kraju će biti uspješnija od npr. Karadayi koji je svuda  neslavno završio.
Neki dan je Gulistan, Nurgulicina menadžerica napisala da je Paramparca prodata u 80 zemalja, ali to mi je ok sada, prvo serija već godinu dana ide, i ona slijedi BBG i Sulju, AvC jer sve njih prodaje Golobal Agency i već je krenula u Indoneziji (hit je tamo), Iranu, Grčkoj, Rumuniji (hit i kod njih), Litvaniji sad će i u Bugarskoj, ali mi je prosto smiješno kada vidim pisanja da je Mejrina serija prodata u 70 zemalja..., koliko pretjeruju s lažima na kraju će doći do broja 200.

Žao mi je što nije dobro prošla Hatirla Gonul bila sam je u planu gledati, ali vjerujem da će imati ona kraj, tj 13 epizoda.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Nov 11 2015, 12:22
Miris jagoda se ipak ukida, potvrdio producent serije. Kraj je sa 23.epizodom.
Takodje Sezona visnje se ukida, kraj ce biti pocetkom decembra.


Pelin Karahan (sultanija Mihrimah) se vraca na ekrane, igra glavnu ulogu u novoj
seriji koju radi Koliba, emitovace se na ATV-u, sto znaci da i tu sledi neko ukidanje,
jer nemaju slobodnih dana. Tema serije je nasilje nad zenama 4fg4sdfg
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Nov 11 2015, 16:44
Za Sezonu Višnje mi je drago, uz dužno poštovanje fanova. Još kad bi sa 30-tak epizoda ukinuli i Ask Yeniden, čisto da je odgledam do kraja, mada po najavama vidim da su ubacili mnogo noviteta i nepotrebne i glupe zaplete. Kojih je bilo i u prvoj sezoni. To je serija za oko 20-tak epizoda bez gluposti i sa akcentom na glavnu temu.
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Nov 16 2015, 11:07
I Show tv nastavlja ukidanja.. Serija Gamsiz Hayat ce imati svega pet epizoda.
Idu nedeljom..
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Nov 20 2015, 23:04
Izašla je najava za Murkijevu seriju, evo je:

helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pet Nov 20 2015, 23:51
Znala sam da serija nece biti nista nevidjeno cim je radi O3,
koja radi i Moju sudbinu. Plus, sav onaj marketing se uglavnom radi
kada se nema nista jako kao adut, ali moram da priznam da je ova
najava dosadnija nego sto sam ocekivala, i ovaj susret protagonista je patos
abandoned2829
abandoned2829
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 1351
Points : 1412
Datum upisa : 02.06.2013
Godina : 31
Hobiji : Prevodjenje
Omiljeni citat : A lot of problems in the world would disappear if we talk to each other instead of about each other

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Nov 21 2015, 01:09
Ne znam zašto sam ja mislila da ovo radi ayyapim :D Ali živela sam u toj zabludi sve dok nisam videla najavu. Vidim da su im jedini adut glumci, najava krajnje dosadna. fgas
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Nov 21 2015, 23:42

Meni je ova Merja uvek ruzna ali ovde u ovom fatalnom susretu, mislim no coment 4fg4sdfg
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Nov 22 2015, 18:39
Mejra grozna u najavi, ali ustvari ona meni je uvijek grozna, ali mislila sam da će je nekako "namontirati" da izgleda lijepo. Na početku fragman kao tursistička razglednica. Mislim da im je jedino drugačije nego u drugih serija to što su eto tamo snimali pa će se razbacivati time u prvoj epizodi, a priča mi liči klišejasto. Ništa WOW u najavi da te privuče...

Vidim da je Kosem na moju žalost s prvom epizodom dobro krenula, ali s drugom su pali u totalu, neće ona doživjeti sudbinu Sulje, mislim po broju sezona, ovo će imati maksimum dvije sezone. osim toga vidim da je ovaj glavni par simpatičan publici i mogli bi se zeznuti kada promijene glumicu koliko god Berenka bila popularna.
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 11 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu