Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 13:31
Možda se oslanjaju na Soz recept, ni tamo nisu zvučna imena, osim glumca koji glumi glavnog nagativca, pričaju da je sjajan pozorišni glumac, a na kraju glumačka ekipa ispala sjajna i serija je baš gledana. smajlic
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 16:53
Willow ::Možda se oslanjaju na Soz recept, ni tamo nisu zvučna imena, osim glumca koji glumi glavnog nagativca, pričaju da je sjajan pozorišni glumac, a na kraju glumačka ekipa ispala sjajna i serija je baš gledana. smajlic

Možda....Ali me nerviraju ove priče o visokim budžetima blabla tipično Timsovski, eto ja ne znam niti jednu visokobužetnu ljetnu seriju, ako neko zna neka mi to kaže...

***
"Dolunay" prve fotkice 4fg4sdfg 4fg4sdfg 4fg4sdfg 4fg4sdfg 4fg4sdfg 4fg4sdfg Ozge je stvarno talenat i stvarno stara za ove gluposti
[You must be registered and logged in to see this image.]

bljak
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo će 100% biti gledano i kod njih i kod nas (evo možete je vi prevoditi), čim ja imam osjećaj fgas
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 17:56

Ah bak, bak Cana ljub ljub
Fino ce da nas namame, cim su ga vec na slikama skinuli ooo yeeee

[You must be registered and logged in to see this link.] vidi, canim slicice ljub Ima balavimo celo leto ha ha ha

@Senci, nemoj biti na kraj srca, pa vidi ga kako je sladak love Ali odma sam mu nasla manu, obuo crne carapke na braon cipele 4fg4sdfg

31b
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja volim Ozgicu, meni je ona prelepa cura. Ona ima to mladoliko lice i sva je sitna da ce joj kasnije biti mozda jako tesko doci do neke ozbiljnije uloge. Nesto sve mislim da ce igrati ove slatke curice u letnjim serijama. Hajde, jedva cekam najavu i da pocne serija. Mi se vec dogovorile da je pratimo na nevidjeno :D
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 18:40
[You must be registered and logged in to see this link.] canim hvala, dobro sam pogledala sve fotkice naocare

Doduse ne poznajem doticnog gosn razgolicenogupokusaju, ali to nije razlog da se ne balavi... znas da sam za to uvek raspolozena patos

U svakom slucaju tipujem na ovu seriju kao dobru letnju zahebanciju... Ozge mi je slatka i kao stvorena za te mozak na pasu serijice, a doticnog gispodina cu vec upoznati... hgnjd
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 19:30
Neću vam na temi serije kvariti zabavu kad počenete gledati ali do tada bljak bljak Bljak...Ovo nalickano čudo, Ayaz br 2 mi uopće nije za baljenje...jer je napravljeno da se bali (a ja balila u svom životu samo za Morejom iz El Principe što se tiče serija). Meni su napeti neki likovi koji imaju neku moć, stav (npr. Lik koji igra u Kosem sultana Murata IV (metin) je skroz faca a lik mu je dosta odvratan), a ne ovo raskopčano, ulickano šatro neki frajer, ženskaroš a koji će se naljubiti čela glavne likice koja će izigravati cirkusku ludu... Potpisala bih se da samo gledam jadnice kao Gulseren nego ove "smiješne" cirkuske lude.
***
Čekam brku iz Deli Gonul, sve nade polažem u tu seriju da mi daju nešto da gledam ovo ljeto.
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 19:55
To se [You must be registered and logged in to see this link.] zove balavljenje iz zahebancije uz obavezno live gledanje. Ja cak i ne znam ko je doticni gospodin niti sam generalno tip koji balavi nad bicepsima i tricepsima... Ovo ce biti samo dobra letnja zahebancija, jer ja ne bih menjala Birkana nsfg  ni za 20 ovako raskopcanih kljklop
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 19:57
seeni ::Neću vam na temi serije kvariti zabavu kad počenete gledati ali do tada bljak bljak Bljak...Ovo nalickano čudo, Ayaz br 2 mi uopće nije za baljenje...jer je napravljeno da se bali (a ja balila u svom životu samo za Morejom iz El Principe što se tiče serija). Meni su napeti neki likovi koji imaju neku moć, stav (npr. Lik koji igra u Kosem sultana Murata IV (metin) je skroz faca a lik mu je dosta odvratan), a ne ovo raskopčano, ulickano šatro neki frajer, ženskaroš a koji će se naljubiti čela glavne likice koja će izigravati cirkusku ludu... Potpisala bih se da samo gledam jadnice kao Gulseren nego ove "smiješne" cirkuske lude.
***
Čekam brku iz Deli Gonul, sve nade polažem u tu seriju da mi daju nešto da gledam ovo ljeto.

Ja tebe obozavam dhjdg
A jes ga zalizala ko Ayaza, cak bih rekla da i slike dosta po scenama potsecaju na Visnjicu hmgm Nego, sta da radimo ce da balimo malo u Cana. Meni se karakterno retko koji, pa slobodno mogu da kazem niko do sad (ustvari, eto jedino Kerim iz PZ) nije dopao od turaka. Kad bih se drzala svog kriterijuna u ovim turskim serijama, pa ja njih uopste ne bih ni gledala. Meni je bitno da se fino zabavimo u tih tri sata dok gledamo live, a ostalo mi nije bitno. Za to ostalo ja odem kod spanaca i ostalih. Zato hajd veceras sa nama da gledas jednu argentinsku. Inace, Morej uskoro krece da snima seriju koja ce biti isto narko ko El Principe. Bice slicica uskoro. girl dance

Bak, bak argentinci sta rade dre

Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 20:00
Ne znam ni ja, malo je i glupo trošiti toliki novac na romansu, ako nema dobre pozadinske priče tipa neka misterija, akcija i slično, ali takve priče su rijetke, posljedna je bila Kara Para Ask. Ova serija me podsjeća na Iliski Durumu: Karsisik, koja je bila slatka serija, inače te ljetne limunadice krenu dobro, a onda stanu da se redaju nesuvisle situacije, nadati se da ova neće biti takva. :D
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 20:05
Zato se za tim letnjim limunadima samo balavi i pusti mozak na pasu. Uostalom, leto je pa i fino dodju te limunade uz lepo druzenje. smajlic
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 20:06
Message reputation : 100% (1 vote)
To stoji, kad se već balavi, onda da ima i za čime da se balavi. ooo yeeee
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 20:21
Willow ::To stoji, kad se već balavi, onda da ima i za čime da se balavi. ooo yeeee

Bas tako liz01

[You must be registered and logged in to see this link.] only for you, canim dhjdg

[You must be registered and logged in to see this link.]
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 23:12
ModestyM ::To se [You must be registered and logged in to see this link.] zove balavljenje iz zahebancije uz obavezno live gledanje. Ja cak i ne znam ko je doticni gospodin niti sam generalno tip koji balavi nad bicepsima i tricepsima... Ovo ce biti samo dobra letnja zahebancija, jer ja ne bih menjala Birkana nsfg  ni za 20 ovako raskopcanih kljklop

Idem redom s odgovorima. Ja u seriji volim gledati ženske likove više nego muške i zato mi je veoma važno kakve su likice nego muški. Ne volim ova balavljenja, hebiga previše sam ozbiljna, kad nešto gledam želim da se uživim to, a ne da čitam komentare kako je neki lik super samo zbog poluglg nabildanog manekena bez trunke talenta. I onda se svo komentiranje serije svede na balavljenje. Ja se palim na talente ne na mišiće.
E kako ja volim likice u ovakvim serijama one su redovno one koje su na početku simpatične a poslije neviđene glupače jer scenaristi kad im nestane ideja počnu pretjerivati..
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Maj 28 2017, 23:17
Jelena trenutno pravim jedan video s talentovanim i obučenim glumcem tako da ne mogu pogledati ovaj video argentinske serije. Ali pogledat ću sutra, volim njihovoe serije (kvalitetnije su od mehikanosa) i stvarno već dugo imam želju da ih gledam..
Što se tiče Alexa, ja se palim na njegov osmijeh, nisu mi ni tu mišići bitni, ali kad se nasmije ja dre hmdtgjhu hmdtgjhu
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 29 2017, 09:32
seeni ::

Idem redom s odgovorima. Ja u seriji volim gledati ženske likove više nego muške i zato mi je veoma važno kakve su likice nego muški. Ne volim ova balavljenja, hebiga previše sam ozbiljna, kad nešto gledam želim da se uživim  to, a ne da čitam komentare kako je neki lik super samo zbog poluglg nabildanog manekena bez trunke talenta. I onda se svo komentiranje serije svede na balavljenje. Ja se palim na talente ne na mišiće.
E kako ja volim likice u ovakvim serijama one su redovno one koje su na početku simpatične a poslije neviđene glupače jer scenaristi kad im nestane ideja počnu pretjerivati..
I ja sam daleko od nekoga kome je bitno samo balavljenje u serijama. Ako si kojim slucajem citala moje postove samo na ovom forumu videces da mi to nikako nije prioritet. Zato serije koje gledam i delim u dve kategorije, one koje su dobre i koje bas srcano komentarisem, i one koje su za cistu zahebanciju, odgledas, malo se zahebavas i tu se sva prica zavrsava. Kada biram neku ozbiljnu i dobru seriju onda mi je tu najbitnija prica, jer ako prica vremenom postane suplja i negledljiva, onda mi nisu vise bitni ni muski ni zenski lik. Ali ako me prica zainteresuje ne vezujem se za zenski lik samo zato sto sam zena, niti za muski zato sto je frajer koji dobro izgleda na ekranu, vec sudim na osnovu onog vidjenog i onako kako osecam. A to za srozavanje zenskih likova mi je poznato i vec je odavno pocelo da me iritira. Obavezno od nje vremenom naprave glupacu koja tumara kao guska u magli. Zato mi je PZ jedna od najboljih serija koje sam do sada gledala.. Zenski lik je potpuno netipican i odudara od svih zenskih likova do sada vidjenih u tr serijama. Kao sto mi je i muski lik karakterno najbolji od svih do sada vidjenih. Nikakav kahraman ili princ na belom konju koji svoju devu osvaja poezijom, patetikom i skupim poklonima...vec jednostavno pravi muskarac, ali onaj od krvi i mesa....
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 29 2017, 18:34
Scenarij o ISIL-u za prvu tursku seriju za Netflix je puno bolji od ovog sada što se pojavio jer ovo nije ni t od turske serije (ovo je Netflix uzeo samo zbog jeftinije produkcije):
"Mladi čovjek otkriva da ima posebne moći. Da bi spasio Istanbul i cijelo čovječanstvo od mračnih sila koje ga žele uništti mora naučiti koristiti te moći. On nema drugog izbora nego da se obrati prijateljima da mu pomognu"
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Maj 29 2017, 20:12
seeni ::Scenarij o ISIL-u za prvu tursku seriju za Netflix je puno bolji od ovog sada što se pojavio jer ovo nije ni t od turske serije (ovo je Netflix uzeo samo zbog jeftinije produkcije):
"Mladi čovjek otkriva da ima posebne moći. Da bi spasio Istanbul i cijelo čovječanstvo od mračnih sila koje ga žele uništti mora naučiti koristiti te moći. On nema drugog izbora nego da se obrati prijateljima da mu pomognu"

Nista me ne cudi sto je takav scenario, pa svi su sada poludeli za takvim serijama, kao i za narko. To je trenutno aktuelno u svim produkcija, kod amerikanosa, latinosa, spanaca...
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 30 2017, 13:23
Prebi Oyku lika....definitivno likica po mom ukusu ooo yeeee ooo yeeee
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 30 2017, 14:19
Prava razbijacica patos Svidja mi se ova najava ok
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 30 2017, 18:45
Wooow, pazi ti Oykice al je opasna sds  patos

Ali ovo uopste ne izgleda lose  hgnjd
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 30 2017, 18:52
Da se ispravim, prebi dva lika smajlic

Meni se sviđa sve osim ovog ljubavnog dijela, ne sviđa mi se ovaj glumac a i lik mu nije u najavama nešto interesantno, pa mi se sviđa što se više potencira ona.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Uto Maj 30 2017, 19:58
Kad kreće sa prikazovanjem ova serija? smajlic
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 31 2017, 08:07
Willow ::Kad kreće sa prikazovanjem ova serija? smajlic

Uskoro...ništa konkretno hgnjd
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 31 2017, 11:06
Mislim da će sve letnje krenuti posle praznika, tamo jula.
Willow
Willow
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 201
Points : 204
Datum upisa : 10.05.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 31 2017, 16:00
Ok, hvala smajlic
seeni
seeni
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 646
Points : 673
Datum upisa : 10.05.2013
Hobiji : gubljenje vremena
Omiljeni citat : napisat ću kada se sjetim

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Maj 31 2017, 18:48
Uveliko počele najave i onih jesenskih serija... Jedna od njih je i "Moj sin" koja će ići na Kanalu D. Za sada je poznata muška postava a nju čine Baris Falay, mali Ataberk Mutlu i neki Ekin Mert Daymaz. Produkcija Limon...
[You must be registered and logged in to see this image.]

***
Prva fotka iz ljetne serije Ruya. I nju čekam zbog Hazal Filiz, ovako se na slici čini lijep par s ovim likom (neki njihovi glumci imaju stvarno za mene komplikovana imena)
[You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 17 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu