Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Novosti iz sveta turskih serija

+15
Avijenda
Willow
SmizLa
AleksandraT
kosten
seeni
abandoned2829
helenna27
Jelenak
mikana
Filis
Majček
S.N.O.B
Eysanica
Melly
19 posters
Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Novosti iz sveta turskih serija

Čet Nov 01 2012, 19:13
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :


U ovom topiku informisaćemo vas sve o serijama koje počinju sa snimanjem ili one koje se ukidaju. smajlic


Poslednji put izmenio Jelenak dana Sre Apr 29 2015, 23:25, izmenio ukupno 3 puta

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Dec 10 2017, 00:15
Serija Çukurdere je dobila transfer, seli se sa FOX-a na ATV.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Dec 10 2017, 12:26
Onur Tuna i Sevda Ergindzi u novoj seriji koja ce krenuti sa emitovanjem februara na Fox!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Ned Dec 10 2017, 12:29
Cansu Dere u novom projektu Ay Yapim produkcije koja ce ici na puhu tv platformi. Partner za sada je nepoznat.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Dec 11 2017, 13:24
Sinoc je odrzana 44. dodela nagrade Zlatni leptir u Turskoj.

Dobitnici Zlatnog leptira su sledeci:

1. Zvezde u usponu - Melisa, Senolsun, Hazal Filiz Kucukose i Miraj Daner

2. Najbolji scenarista - Nuran Evren Sit / Ti si moja domovina

3. Najbolja serija - Ti si moja domovina

4. Najbolje dete glumac - Beren Gokjildiz / Majka

5. Oni koji stvaraju cuda - Kenan Imirzslioglu, Engin Akjurek, Erkan Petekaja, Songul Oden, Dzansu Dere, Tuba Bujukustun, Kivanc Tatlitug, Beren Saat, Halit Ergenc i
Berguzar Korel.

6. Najbolja komedija/rom.komedija - Guldur guldur show

7. Najbolja glumica u komedijama - Hande Ercel / Ljubav ne razume reci

8. Najbolji glumac u komedijama - Caglar Corumlu

9. Najbolja kompozicija - Atakan Ilgazdag / Obecanje

10. Najbolji reziser - Jagiz Akajdin / Obecanje

11. Najbolja glumica - Asli Enver / Istanbulska nevesta

12. Najbolji glumac - Tolga Saritas / Obecanje

13. Najbolji par - Ojku Karajel i Gohan Alkan / Otkucaji srca


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Dec 16 2017, 16:40
Sledece nedelje pustaju najavu za seriju Mehmet - Osvajac sveta.
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Dec 23 2017, 00:25
Počelo je snimanje serije "Neprijatelj u mojoj kući"

Nova serija Show Tv-a, koja privlači pažnju svojom uzbudljivom i intrigantnom pričom, priprema se za emitovanje na malim ekranima uskoro.
U glavnim ulogama su Nebahat Čehre, Edže Čašmioglu, Pamir Pekin i Asli Tandoran. Pored njih, gledaočima će pribući pažnju i već jako poznata imena kao što su Pelin Karakhan i Čagdaš Onur Ozturk.

[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 08 2018, 15:57
Ajča Bingol se pridružila ekipi serije "Osmi dan"

[You must be registered and logged in to see this link.]
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 10 2018, 15:35
Evo Ruskinje pišu o novoj seriji (Osmi dan - ako sam dobro razumela) u kojoj će jednu od glavnih uloga imati Burcu Biricik.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovako ne deluju loše. Za Burcu mi je provereno da je dobra glumica, a Ayça Bingöl sam gledala u par ep. Kako vreme prolazi dok se davala na TV i od ovih koji su redovno pratili serijiu sam čula samo reči hvale. Glavne muške uloge bi trebalo da budu dodeljene Buğra Gülsoy - e njega znam iz Kuzej/Gunej i on mi nekako ne ide uz Burcu (ako misle da njih dvoje budu glavni glumački - ljubavni par, on je čini mi se nizak (1,75)), a drugi je Musa Uzunlar iz Poyraz Karayel.
Po ovome što sam videla biće ovo neki triler, krimi, drama. Pad nekog aviona, kćerka misli da joj je majka poginula, a pored toga i neki tajni papiri i potraga za njima.
Videćemo da li će biti nešto od ovoga. Nisam videla da se neko od navedenih oglasio da radi na projektu.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 10 2018, 16:04
Za Bugru još ništa zvanično, dok su ovo dvoje, Ajča i Musa zvanični valjda. Njih dvoje će igrati njene roditelje, Ajča joj je majka koja je program u avio kompaniji, i ona će neki softver napraviti, avion se srušiti i ona će nestati. Burdžu, koja igra njenu ćerku, misliće da joj je majka mrtva a ustvari ona će se probuditi osmog dana. I otud naziv serije "Osmi dan". E da, majku će progoniti neki, da li iz avio kompanije u kojoj je radila ili neki treći, ne znam ali će je juriti zbog tog programa kojeg je programila. To sam ja ovih dana pročitala kod ruskinja. Zvuči lepo i nadam se da neće ubaciti neku fantastiku u svemu tome. Već bih volela da to bude pravi onako jedan triler, u kombinaciji sa dramom i misterijom. ooo yeeee Ali se bojim rejtinga, jer ovo nije serija kojima su Turci blagonakloni. 4fg4sdfg
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 17 2018, 15:43
Potvrđeni svi glumci, snimanje serije bi trebalo da otpočne sledeće nedelje.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Koliko li će proći dok ne krene i emitovanje? Kako Turci snimaju po ep. -dve unapred, ja se nadam da će ovo već sredinom februara da krene. fdgsfg
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 17 2018, 17:08
Avijenda ::Potvrđeni svi glumci, snimanje serije bi trebalo da otpočne sledeće nedelje.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Koliko li će proći dok ne krene i emitovanje? Kako Turci snimaju po ep. -dve unapred, ja se nadam da će ovo već sredinom februara da krene. fdgsfg


[You must be registered and logged in to see this link.] hst

Evo čitam nešto kod arapkinja koliko mi google translate dopušta,ima bit da ova glumica šta bi glumila mamu odustala, i da su u potrazi za novom. E sad koliko je to točna informacija ko zna. :123265977:

U svakom slučaju radujem se Burci, a što se tiče sinopsisa meni se čini skroz dobra priča, još ako ne budu preduge ep. a radnja brza biće odlično. Malo sam skeptična, jer evo par mjeseci i milion serija je izašlo a meni apsolutno ništa nije dobro, a i ono što je obećavalo turci su to smorili, tako da se neću unaprijed puno radovat kafa

Da iskoristim situaciju i pozdravim svoju dragu forumašicu [You must be registered and logged in to see this link.] mjfk ne nisam nestala, bacim ja pogled šta se piše i radi, al ja zbilja ne mogu da se zakačim na ništa, smorili me turci. Čekam neka bolja vremena. hej
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 17 2018, 17:42
Kiky22 ::

[You must be registered and logged in to see this link.] hst

Evo čitam nešto kod arapkinja koliko mi google translate dopušta,ima bit da ova glumica šta bi glumila mamu odustala, i da su u potrazi za novom. E sad koliko je to točna informacija ko zna. :123265977:

U svakom slučaju radujem se Burci, a što se tiče  sinopsisa meni se čini skroz dobra priča, još ako ne budu preduge ep. a radnja brza biće odlično. Malo sam skeptična, jer evo par mjeseci i milion serija je izašlo a meni apsolutno ništa nije dobro, a i ono što je obećavalo turci su to smorili, tako da se neću unaprijed puno radovat kafa

Da iskoristim situaciju i pozdravim svoju dragu forumašicu [You must be registered and logged in to see this link.] mjfk ne nisam nestala, bacim ja pogled šta se piše i radi, al ja zbilja ne mogu da se zakačim na ništa, smorili me turci. Čekam neka bolja vremena. hej

[You must be registered and logged in to see this link.] zagrljaj

Eto, a ona je kao bila prva koja je prihvatila ulogu. Ma ništa se ne zna u ovom dizi svetu.  4fg4sdfg
I ja sad sve prihvatam sa rezervom i ni ja ne želim previše da se nadam. Ti i ja smo izgleda u identičnoj situaciji, ni ja nikako da nađem nešto što bi me toliko zainteresovalao da pratim redovno. Gledam ovu seriju sa Ibrom, kad stignem live, ali uglavnom čekam da se prevede - znači i oni su me nekako ohladili. Počela sam i onu seriju Za moje kćeri koju si mi ti preporučila i ok mi je, ali i to više gledam zbog višak slobodnog vremena nego što sam oduševljena (tamo mi je zasad ubedljivo najbolji Tajfun, jako simpatičan mafijoza i nije ni malo loš  gargaretg  nsfg ). Baci ću pogledd kad krne ova Pamirova serija i eto kad krene ovaj Burcuin projekat, mada opet moram da kažem izbor glavnog glumca mi se ne sviđa. Ne mogu da kažem da je loš glumac ili nešto sl., nego mi prosto ne ide uz Burcu i čini mi se neku ovakvu seriju. kafa tuzan
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 17 2018, 18:07
Hahahah [You must be registered and logged in to see this link.] ja i ti u istom kupusu 4fg4sdfg ista stvar i kod mene, koliko sam samo ja počela serija da pratim, majko mila i sve do jedne me smorile gshs

Al hajde možda ova godina bude neka obećavajuća, pa na nešto i naletimo, a da se odmah ne ispušemo ma nemoj

Što se tiče ove nove serije od Burcu i ovog lika uopće nemam neka očekivanja, nisam ga nigdi gledala, ovako na slici ne izglea loše, jedino mi se čini da je sitan, a ja imam problema sa sitnim muškarcima ha ha ha kod mene nikako ne prolaze yesss našoj Burcu treba muškarčina, a ne neki sitniš ma nemoj

A što se tiče Tajfuna isti doživljaj smajlic koma lik ooo yeeee u moru luđaka mafijaš jedini normalan ha ha ha al o tome ćemo na temi da nas ne lupe po prstićima ma nemoj
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sub Jan 27 2018, 17:51
Nova serija u produkciji MF Yapim, koja je radila Anne (Majka).

Partner Gondže Vuslateri u novoj seriji "Moja opasna žena" u produkciji MF Yapim je Sečkin Ozdemir. Sečkin će igrati glavnu mušku ulogu, ulogu njenog muža. Mustafa Ustundag je, takođe, deo kastinga serije ali je dobio drugu ulogu. Serija će biti adaptacija japanske drame "My Dangerous Wife".

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kastingu serije "Samoubica" sa Ilkerom Kaleli i Neslihan Aragul koja će se prikazivati na internet platformi Puhu Tv, pridružio se Olgun Toker. On je upravo završio snimanje serije "Tajne života".

[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 13:24
Od novih serija u najavi, čekam ovu sa Cansu pošto će ići na Puhu platformi i navodno će imati 13 epizoda, što je sasvim dovoljno po mom mišljenju za kvalitetnu priču. I ova sa Burcu mi se sviđa. Odlična se ekipa skupila, volim i Aycu i Bugru. ok
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 13:54
Ja čekam ovu seriju od Burcu, mada i ova sa 13. ep. mi odmah privlači pažnju - konačno nešto što ima meru i unapred se zna koliko će trajati. Nadam se da će konačno izaći nešto dobro, pa da se posle dužeg vremena vežem za neku seriju i odgledam je od početka do kraja.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 14:07
Meni se cook svidja i ova se Seckinom i Goncom, adaptacija japanske drame koja ima 11 epizoda ali je odlicna krimi prica sa elementima drame i misterije. To je nesto sto ja od zanrova obobazavam. Takvih drama ima jako puno u Koreji, fantastično oni to uklope u sasvim dovoljan broj epizoda da se dobije jedna zaokružena priča. Turci će to da otegnu na 110, još ako budu imali dobar rejting mogu misliti samo 4fg4sdfg
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 17:51
Veceras prva najava serije [You must be registered and logged in to see this link.] sa Burcu 🤗😍


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 18:16
Jelenak ::Veceras prva najava serije [You must be registered and logged in to see this link.] sa Burcu 🤗😍


[You must be registered and logged in to see this link.]

Sent from Topic'it App

Već najava?! A serija tek treba u martu da krene. Jedva čekam...sreca nikako da ulovim negde neku sliku sa snimanja i sl. Da ovo nisi objavila, počela bih i da sumnjam koliko je istinit uopšte ovaj projekat. :D

Joj kako je Burcu ovde neobična...kako li će joj leći ova uloga!? Volela bih da ovo stvarno bude uspešan projekat, a ne da joj se desi kao sa mnogim ovim novim serijama ili kao Birkanu što se desilo.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ništa, samo još temu da otvorimo i to je to...nadam se da će i serija biti dobra i da ćemo se lepo družiti [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] i nadam se i ostale cure.
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 18:34
Avijenda ::

Već najava?! A serija tek treba u martu da krene. Jedva čekam...sreca nikako da ulovim negde neku sliku sa snimanja i sl. Da ovo nisi objavila, počela bih i da sumnjam koliko je istinit uopšte ovaj projekat. :D

Joj kako je Burcu ovde neobična...kako li će joj leći ova uloga!? Volela bih da ovo stvarno bude uspešan projekat, a ne da joj se desi kao sa mnogim ovim novim serijama ili kao Birkanu što se desilo.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ništa, samo još temu da otvorimo i to je to...nadam se da će i serija biti dobra i da ćemo se lepo družiti [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] i nadam se i ostale cure.




Jeeeeeeee jedva čekam sreca nadam se da će bit interesantana i dobra ljub a i nadam se da ću više ubost neku seriju koja će me zainteresirat kafa
Avijenda
Avijenda
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 587
Points : 607
Datum upisa : 15.04.2016

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 19:45
Odgledah ja ovu [You must be registered and logged in to see this link.]...šta je Burcu pričala nemam pojma - kao da je na nekom razgovoru za posao...kao da hoće da se infiltrira negde, pa sve onako nešto ljubazno, trepće, smeška se...a verujem da će joj lik biti opasan kao i Hulija, onako prepredena, da ne da na sebe i da zna šta hoće. Opet mi je izbor glavnog glumca zasmetao...a vidim on drži onog na nišanu, znači krtenuće priča odmah sa krimi elementim. Ko je glumica koja je vezana za stolicu, poznata mi je (ona učiteljica Badina iz PŽ? :123265977: )...hoće li ona glumeti majku?
Kiky22
Kiky22
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 354
Points : 365
Datum upisa : 26.04.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 20:04
evo i ja odgleda, s jedne strane Burcu draga pitoma, mila, a ovaj poslovni loook ukazuje na sposobnu i poduzetnu osobu (iako pojmanemam što je trabunjala) a opet ona scena gdje leži pokaziva koliko je krhka i slaba. Znači jedan kompleksan ženski lik, aj brate dajte nam jedan zdravo ženski lik sa svim manama i vrlinama kafa

Eto i ja imam problem sa ovim muškim likom, uf zbilja je mali, i čini mi se da sve mogu prožvakat al malog muškarca ne mogu 4fg4sdfg i to će mi sigurno stalno bosti oči.

Ovo za sada je čisto ok, niša posebno mi ne govori, čekam dalje kafa

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 20:13
Ajme pa ovo deluje odlično. Hade bakala jedna čekam ooo yeeee
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Pon Jan 29 2018, 20:55
I meni se dopada ooo yeeee

Bugra Gulsoj je odlican glumac. Gledala sam ga u 2 serije, KG i Nova ljubav....

Nadam se da ce ova serija ponovo da nas spoji na istoj temi nsfg
ModestyM
ModestyM
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 4208
Points : 4319
Datum upisa : 05.03.2017

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Sre Jan 31 2018, 19:53
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ova nasa opet laze za medalju patos patos
Sponsored content

Novosti iz sveta turskih serija - Page 21 Empty Re: Novosti iz sveta turskih serija

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu