Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Sous le Soleil Empty Sous le Soleil

Uto Nov 27 2012, 10:28

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sous le Soleil

Žanr: Drama
Glumci: Tonya Kinzinger, Bénédicte Delmas, Adeline Blondieau

Opis:
Ova francuska serija, koja  je postigla veliki uspeh širom sveta prati tri mlade žene: Laure, Karoline i Džesike koje se svakodnevno bore sa raznim problemima na poslu i u ljubavi.

Džesika je prelepa manekenka i igračica koja u nedostatku poslovnog angažmana radi kao šankerica. Ona je tu da svakog sasluša i posavetuje. Laura je lekarka koja radi u lokalnoj bolnici i ona je osetljiva mlada žena koja sve prima k srcu, a Karolina je tvrdoglava pevačica koja pokušava da se probije na veliku scenu.

Iako se svaka epizoda vrti oko neke od glavnih junakinja, kroz seriju prolazi i mnoštvo živopisnih  likova sa kojima gledaoci mogu da se poistovete. I upravo to je ono što seriju čini interesantnom. Serija se bavi problemima modernog života kao što je sterlitiet, usvajanje, razvod,vaspitanje, gubitak voljenih itd.  

Serija je snimana na suncem okupanom, rajskom ostrvu Sen Trope gde se prepliću suze i smeh, ljubav, prijateljstvo, zavist i ljubomora. Serija možda podseća na “Beverli Hils” zbog raskoša i glamura ali su problemi mnogo realniji i uverljiviji.




Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

Sous le Soleil Empty Re: Sous le Soleil

Uto Nov 27 2012, 22:58
Gledala davno, tako da sam zaboravila radnju :D
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Sous le Soleil Empty Re: Sous le Soleil

Uto Nov 27 2012, 23:08
I oni su snimali dosta sezona i dosta likova se izmjenjalo,njih tri su ostajale.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Sous le Soleil Empty Re: Sous le Soleil

Ned Dec 02 2012, 15:21

Gledala sam seriju i jako je volela.Do skoro je išla na lokalnoj tv kod mene pa sam je ponovo gledala i serija je super, ima radnju i drži pažnju. Laura mi je nekako najdrža od svih.   smajlic
Sponsored content

Sous le Soleil Empty Re: Sous le Soleil

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu