Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

İbrahim Çelikkol

+5
SmizLa
Majček
helenna27
Melly
S.N.O.B
9 posters
Ići dole
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

İbrahim Çelikkol Empty İbrahim Çelikkol

Uto Dec 18 2012, 16:10
[You must be registered and logged in to see this image.]

İbrahim Çelikkol

Ibrahim je rođen 14. februara 1982. godine.

Uloge po kojima ga naša publika zna:

Merhamet - Firat
Reakcija - Oguz
Neraskidivo - Ali Nežat
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Uto Dec 18 2012, 16:11
Kakve uloge igraju Ozgu i Ibrahim ?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Ned Dec 30 2012, 13:08


Od kad su sad pa oni u vezi, drze se za ruku, vodi je ko kuce i ne pusta  patos


Poslednji izmenio Jelenak dana Ned Mar 05 2017, 13:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Melly
Melly
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1474
Points : 1647
Datum upisa : 25.05.2012

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Pon Dec 31 2012, 00:13
Dobro je samo da nije sa Rizom :2478963:
S.N.O.B
S.N.O.B
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1297
Points : 2023
Datum upisa : 13.11.2012

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Uto Maj 07 2013, 16:56
Jelena, kao što vidiš tema već postoji. smajlic
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Uto Maj 07 2013, 20:45
Vidim sad, danas uopste nisam ni pogledala da li ima tema a htela sam slikice da ubacim.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Uto Maj 07 2013, 20:53
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Pet Maj 10 2013, 00:11
[You must be registered and logged in to see this link.]
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Čet Avg 01 2013, 17:04
Turska bomba ili turski Dejmon Salvatore ljub 
Tako ga zovem.
Elem,nisam znala za njega sve do prve ep Milosti.Odusevio me je,gluma,pogledi koje upucuje Narin,na pocetku misterija oko njega,odlicno odigrano.


Uz Gunsura moj top 2:D
helenna27
helenna27
Sweet Friend
Sweet Friend
Broj poruka : 301
Points : 312
Datum upisa : 31.07.2013
Godina : 33
Hobiji : zivotinje
Omiljeni citat : Zivot je lep!

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Sub Avg 03 2013, 21:18
kiss 
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Pon Sep 02 2013, 13:41
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Uto Sep 10 2013, 01:33

Ibov twiter profil


[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Uto Okt 15 2013, 17:28

Ibova bivša devojka Deniz ga malo ogovara po novinama ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kako Gt meni prevodi, ne sviđa joj se uloga koju ima u Merhametu.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Pet Nov 15 2013, 18:24


Intervju sa Ibom iz marta 2013, nakon što je krenula serija Merhamet.


N: Kako ste se ukljucili u seriju Merhamet?
IČ: Pročitao sam roman “Kahperengi" od Hande Altaylı i scenario, te sam bio veoma impresioniran.Opis lika Narin koji igra Ozgu Namal je veoma jak.Bio sam veoma uzbuđen sto cu oživit Firata i njihovu ljubav.Serija je dobila ime Merhamet.Sestra mi je rekla kada je cula da se moja nova serija zove Merhamet: Uredu pronašao si posao za sebe.Prema njenim riječima ta osobina je najdominantnija kod mene.

N: Na koji vas nacin Firat privlači?
IČ: Narin pita: Jesi li me se sjetio?, a Firat kaže: niko me nije gledao tako lijepo kao ti.Mom karakteru je upravo ta recenica veoma bliska.Sva nevinost i iskrenost je iskazana u toj rečenica, to je zapravo Firat.

N: Milostivi ste?
IČ: Čovjek se sam ne moze opisati.Nikada niti u jednom trenutku u svome životu nisam za sebe rekao: Ja sam milostiv čovjek.To tijelo i srce moraju osjecati.

N: Vaš odnos sa Ozgu Namal?
IČ: Ugodno je raditi sa Ozgu Namal.Daje pozitivnu energiju.Ona je veoma dobra glumica.Čime naša gluma samo raste.

N: Televizijski gledaoci imaju brojne alternative.Po vama kako ce kotirati serija Merhamet?
IČ: Svaka životna priča ima delikatne likove poput Narin i Firata.Svi mogu vidjeti sebe, pronaći dio sebe u ovoj seriji.Radnja se odvija u 2000 godini, pričamo životnu priči, kao ekipa savrseno funkcioniramo.Mislim da ce "Merhamet" biti serija koja ce nadopuniti ljudske duše.

N: Glumite Firata lika koji je postigao sve sto je želio.Da li ste vi postigli sve sto ste željeli?
IČ: Da imam sve sto želim u svome životu.Najvaznije mi je biti dobra osoba.Ako ste dobra osoba lakše je postići sve sto želite.Vjerujem da sam osoba sa pozitivnom energijom.Onaj koji donosi pozitivnu energiju.Na ovaj nacin dobijam ono sto zelim.

N: ovo pokazuje da se držite moralnih vrijednosti...
IČ: Ovdje se ne radi o materijalnim stvarima.U tom pogledu ne mogu dobiti sve sto zelim.Nisam osoba koaj ce kupiti sve sto zeli i uzivati u tome.

N: Kakvo je bilo vaše djetinjstvo?
IČ: Lijepo, imao sam posebno djetinjstvo.Išao sam u privatnu školu u Izmitu.Tada sam se profesionalno počeo baviti košarkom.Godine 2000 sam došao u IST da nastavim svoju sportsku karijeru.Ostavio sam košarku i počeo se baviti modelingom-Život me doveo do glume.Ne mislim da sam talentiram glumac, svaki dan ucim nesto novo.Tome nema kraja.

N: Šta je u Vama ostalo iz Vaše maldosti?
IČ: Pogreške, ispravno, nepravda.Vazno je u životu nastaviti provoditi svoje želje.

N: Da li u stvarnom životu ljudi mogu osvojiti Istanbul?
IČ: Morate biti hrabri pa živjeti u IST.Morate uhvatiti korak sa gradom.Mada po mom misljenju IST nije težak.

N. Čime se bavite kada ne radite?
IČ: Provodim vrijeme sa prijateljima i porodicom.Kada radite nemate vremena za prijatelje.Vazna mi je prisutnost moje porodice jer vjerujem da mi to daje snagu.Moaj porodica su trenutno moja majka i sestra, kako ce to biti u buducnosti vrijeme ce pokazati.

N: Bez cega ne mozete zivjeti, bez koje navike?
IČ: Bavljenja sportom.Svako jutro u 6h trcim Belgrad Ormanı.. (eto cure znate gdje cete ga naci / beogradska šuma)
Prevod Xavi, forum hr

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Pet Jan 10 2014, 14:54
Turski glumac Ibrahim Celikkol koji je u dramskoj seriji ´Milost´ utjelovio Firata zahvaljujući svom šarmu već je osvojio srca gledateljica diljem Hrvatske. Upravo je njegova privlačnost razlog tome što se prvo počeo baviti manekenstvom, a potom i glumom. Nakon što ga je otkrio redatelj Osman Sinav, Ibrahim je započeo s glumom u seriji ´Pars: Narkoteror´ te se tako proslavio ne samo svojim izgledom, nego i glumačkim umijećem, a njegova životna priča prepuna je nevjerojatnih slučajnosti.
Odustao je od fakulteta kako bi se brinuo o obitelji
Ibrahim je rođen na Dan zaljubljenih 1982. godine u turskom gradu Izmitu gdje je pohađao privatnu školu, a glava obitelji bio je njegov otac koji je po zanimanju bio časnik.
- Bio sam nestašno i neposlušno dijete. Iako sam imao loše ocjene, svi su me profesori voljeli. A moja je obitelj uvijek bila uz mene i u svemu me podupirala - izjavio je za turski Hürriyet.
Nakon smrti njegova oca, obitelj se preselila u Istanbul, a Ibrahim je za to vrijeme bio u Bursi, kod svojeg ujaka. Njegov ujak je bio rektor Sveučilišta Uludag, kojeg je i Ibrahim upisao. U to vrijeme se profesionalno bavio košarkom, sve dok nije ostavio fakultet i došao u Istanbul.
- Ja sam vjerojatno jedini u svojoj obitelji koji nije studirao. Svi su ili profesori ili doktori. No sad radim na tome da završim fakultet - kaže.
U Istanbul se doselio da bi zaradio nešto novca
U Istanbul se doselio da bi se nakon očeve smrti pobrinuo za svoju obitelj i zaradio nešto novca.
Dok je bio malen, njegova obitelj bila je veoma dobrog imovinskog stanja. Čak je i drugoj djeci plaćala obrazovanje u privatnim školama. No odjednom su bankrotirali i Ibrahim je bio primoran pobrinuti se za svoju obitelj.
- Moja je obitelj patrijarhalna tako da, nakon što je moj otac umro, cijela je obitelj dospjela na moja pleća. Moj mi je tata i prije same smrti rekao: 'Ako mi se što dogodi, mama i sestra ostaju tebi na brigu'. Usred jedne noći samo sam otišao u Istanbul - komentira svoju odluku o selidbi. Imao je samo 18 godina.
U Istanbulu su ga otkrili na cesti
Kad je došao u Istanbul, doselio se kod starije sestre, no nije znao čime bi se točno bavio. Jedan dan se u trgovačkom centru pred njim pojavila žena i dala mu posjetnicu za svoju agenciju, no Ibrahima to nije previše interesiralo. Nakon dva mjeseca ista ga je žena ponovno vidjela i pitala zašto nije došao, no ni to nije nagovorilo Ibrahima da joj se povratno javi. U međuvremenu je prošlo mjesec dana i opet su se sreli u jednom restoranu gdje mu je rekla: ´Neću te ni pozdraviti, nimalo ne mariš, uopće ne dolaziš.´
Treći put je ipak uspjela nagovoriti Ibrahima. Otišao je u golemu agenciju gdje su se nalazile poznate manekenke, zvijezde i mnogi drugi ljudi. Ibrahim je stigao javnim prijevozom i razbarušene kose, no već je taj prvi dan postao maneken za jedan brand.
- Bio je to svijet u kojem sam htio sudjelovati i izbaciti svoju mladenačku energiju. U vrijeme bavljenja manekenstvom, naučio sam što je to život - kazao je Ibrahim koji se ovim poslom bavio šest godina.
Od manekenstva preko trgovine tekstilom do glume
Manekenstva se, kako kaže, ostavio jer se takav život ne može dugo voditi. Imao je nešto novca pa je poželio otvoriti dućan tekstilom. Budući da je radio kao maneken, nešto je znao o tom području, a o glumi nije niti razmišljao. Međutim, u redu za autobus prema Taksimu, gdje je htio unajmiti dućan, sreo je prijatelja kojeg je otpratio na audiciju za seriju ´Pars: Narkoteror´. Ovaj će mu sudbonosni susret promijeniti život u potpunosti.
Dok je čekao prijatelja, približila mu se gospođa koja mu je rekla da ga zovu na audiciju. Ibrahim joj je odgovorio da samo čeka prijatelja, no inzistirala je.
- Nevoljko sam otišao gore i ugledao Osmana Sinava. Vidio me i poželio porazgovarati sa mnom. Dali su mi scenarij, radio sam na njemu i opet otišao do njih kad su mi rekli da sam dobio ulogu - otkrio je.
Naravno, Ibrahim je potom otkazao najam za dućan tekstilom, a njegov život od tad više nije isti.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Pet Feb 07 2014, 09:39

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Uto Mar 11 2014, 21:25
Ibrahim kaže da je Belčim pre svega dobar čovek, ona kaže da on ume da iznese lik kako treba i da se pretvara u drugu osobu kad se kamere uključe. Kaže da su se dobro slagali i onda ona kroz šalu da su se tukli I onda priča o tome kako je morala da ide po kući sa zavezanim očima da bi mogla da oseti šta osećaju slepi ljudi. I onda ide ovaj insert iz filma, tu kaže "Da mogu da vratim vreme, gledala bih stvari što duže. Jer to što sam videla je to."
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Pon Mar 17 2014, 21:28

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ibrahim Celikkol za Vogue


Oko nas su brda, stene, ispred nas je more koje se sveti... Mesto na kome sada snimamo tada je korišćeno kao kasarna. Na četri metara od mesta na kome radimo repotražu, vojska je palila šporet dok je ovde odsedala. Stoga je ovo kuća svih nas. Pod utiskom smo amosfere. Prvo što mi pada na pamet je Čelikolova ljubav prema prirodi.

Šta li vidi u planinama i prirodi?

IC: „Dolazim sebi. U prirodi imaš prilike da ostaneš sam sa sobom. Moja porodica ima imanje na Sivas Merakumu. Tamo imamo dosta psa. Vozim motor, trčim.“

Serija „Milost“ traje već dve sezone. I baš u neočekivano vreme, kad je hteo da ode u Ameriku da bi usavršavao glumu, dobio je ponudu da tumači lik Alija u filmu „Samo ti“ (Sadece sen).

IC: „Scenario je bio dovoljan da promenim svoje planove“, kaže.

Kakav je to scenario?

„To je ljubavna priča u kojoj će se svako pronaći. Ovo je priča o osećanjima, ali istovremeno i akciona priča koja ima i svoju tamnu stranu. Ali, koga ja tumačim, u prošlosti je bio umešan u prljave poslove, ali sada živi „čist“ život. Pred njim se pojavljuje slepa devojka i on se zaljubljuje u nju. Zapravo, ovo je film koji govori o tome šta su ljudi u stanju da urade za ljubav. Za mene je to film pun osećanja.“

Šta je Ali preuzeo od Ibrahima?

IC:
„Ovo je rimejk Koreanskog filma. Kad sam odgledao tu verziju i pročitao scenario, shvatio sam da ne trebam mnogo govoriti. On je zatvoren čovek, pun tajni.“

Belčim Bilgin oživljava devojku u koju je zaljubljen Ibrahim Čelikol. Film je režirao Hakan Jonat. Ovo je njegov prvi film. Film je sniman dva meseca. Snimanje je otpočelo kad i pauza serije.

Kažem ja „Sigurno je teško naći se između dva različita lika.“.

IC: „Ne, ako se radi s ljubavlju i uz obuku.“; odgovara on.

Pitam se da li ste nekad sanjali Firata, koga ste tumačili dve godine, ili možda Alija?


IC: „Par puta sam sanjao Firata.“, odgovara on.

Ja mislim da je to malo. Jer i mi sanjamo likove iz serija, iako ih samo gledamo.

Ibrahim je do sada snimio dva filma i četiri serije. Glumio je i loše i dobre ljude.

Pitao sam ga kako sprema film i od koga uzima preporuke.

IC: „Zapravo, kažu da niko nije loš, ja tako ne mislim. Svaki čovek može biti i dobar i loš. To može biti pod uticajem onoga što proživi i vidi. Na kraju je sve deo nas. Zato uzimam preporuke iz života za likove koje tumačim, iz svoje prošlosti. Ja sam u svim ulogama Ibrahim. Osećanja i pokrete koje vidite, proživljavam ili sam proživeo u prošlosti. Ja samo „oblačim“ ta osećanja. Ako budem ja, to dopire do publike.“

Za njega je atraktivnije glumiti u filmu.

IC: „Kad snimate seriju, svo vaše vreme i energiju posvećujete njoj. Nemate taj luksuz da kontrolišete svoj život.“, kaže.

Sećam se period otkrića. Pars: Serija o narko teroru, 2008. godina, režiser i producent Osman Sinav, daje ulogu bez prethodnog iskustva. Tog dana se menja život košarkaša Ibrahima. Od tog dana do sada je prošlo šest godina.

Pitam ga kako je odrastao kao glumac i šta je otkrio o sebi.

IC: „Na početku sam hteo da napustim ovaj sektor. Pars je moj prvi posao. Zove te producent i daje ti neko mesto. Ti nemaš nikakvu predstavu o ovom svetu. Šta je gluma? Zato su komentari ljudi počeli da me „guraju“. „Čovek je zgodan ali ne uspeva on u ovome“, govorili su. Tad sam tek počeo. „Kako ide u ovom poslu, kakav je ritam?“, pitam ih. Da bih znao odakle da se približim. Da bi u nečemu uspeo treba dosta vežbe. Ja sam bio košarkaš, nisu me zamarali vežba i rad. I dalje tako razmišljam. Radim i učim. Tome nikad neće biti kraja.“
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Sre Mar 19 2014, 01:37
MISLIM DA JE ŽIVOT KAO NA FILMU

Ibrahim Čelikol, želi da dostigne uspeh na filmu, kao što je dostigao i uspeh u serijama. Tumači ulogu boksera zaljubljenog u slepu devojku u filmu „Samo ti“, u kome pored njega glavu ulogu tumači Belčim Bilgin. I Čelikol misli da ljubav ne poznaje granice, baš kao i bokser koga tumači u seriji.

Ibrahim Čelikol je otkriće Osmana Sinava. Vešt producent dao mu je ulogu načelnika Šamila Baturaja u filmu Leopard: Narkoteror, te je maneken Čelikol uspeo da uđe i ovaj svet. Ibrahim Čelikol je nakon toga glumi u seriji M.A.T, zatim u seriji „Crne gore“, u seriji „Oštrica noža“, privukao je pažnju, a zahvaljujući serijama „Čednost“ i „Milost“ odlučio je da ne odustane od glumačkog sektora. Pored ovih serija glumio je i u filmu „Osvajač 1453“. U filmu je tumačio ulogo poštovanog Hasana, ali je pokazao veće interesovanje za ulogu Sultana Mehmeta, i na taj način je dao signal producentima da želi dobiti glavnu mušku ulogu ne samo u serijama nego i na filmu. Ovaj signal preopoznao je „Bojot Film“. Film „Samo ti“ imao je svoju premijeru juče. U tom filmu Čelikol glumi boksera zaljubljenog u slepu devojku. Već sada se priča o scenama borbe iz filma. Mi smo sa njim ragovarali o brzom napretku u njegovoj karijeri, o njegovom životu i planovima.

Za kratko vreme uspeli ste da dobijete vodeće uloge. Sada glumite boksera zaljubljenog u slepu devojku. Po čemu se taj vaš lik razlikuje od drugih koji ste tumačili?
Film govori o jako velikoj ljubavi. Lik koji ja tumačim se bori za svoju ljubav. On je misteriozan čovek, pun tajni. Ne mogu da odgovorim na pitanje po čemu se razlikuje od drugih likova. Svako od njih ima drugačiju sudbinu. Za mene je najveći cilj da ne tumačim ulogu koju sam već tumačio. Najvažnije mi je obrazovanje. Ako u tome pokazujem napredak, znači da sam napredovao i u obrazovanju. Napreduješ ako radiš na različitim likovima, ako tumačiš različite karaktere.

Kažete „Ako u tome pokazujem napredak...“ da li ste toliko skromni?
Mislim da po tom pitanju treba biti skroman. Tako živim i tako se osećam. Nemam tačan odgovor na pitanje „Šta je gluma a šta nije“. Uvek će ostati nepoznato. To je otvorena tema za učenje, širok spektar. Na svakom koraku saznaješ nešto novo. Verovatno do smrti neću u potpunosti saznati šta je gluma. To nije zbog skromnosti, jednostavno to smatram ispravnim.

Bili ste maneken. Da li zbog toga mislite da će vas vaš sektor uvek prihvatiti?
Manekeni glume, to je jasno. Neko to radi dobro, neko loše... Ne možemo da izdvajamo neke i kažemo „Neki bi mogli da se bave glumom, drugi ne.“ Ljudima se pruža . Dragocenije je raspravljati o tome kako treba iskoristiti tu šansu, nego kako maneken postaje glumac.

Serija u kojoj ste glumili se završila. Da li planirate da napravite pauzu?
Uglavnom se suočavam sa onim što život donese. Ako donese nešto dobro, nema potrebe da pravim pauzu. Dok dođe pravo vreme odmoriću se. Ja sam i čovek koji se odmara dok radi.

U LJUBAVI NEMA GRANICA

U filmu glumite boksera. Da li je boks sport koji odražava vaš karakter?
Mislim da me košarka više opisuje. Ja sam inače bio profesionalni košarkaš. Nastavio sam da igram košarku. Boks je samo sport koji me je zaintrigirao i njega sam probao. Ne bih hteo da postoji sport koji nisam probao, jer volim sport u svakom smislu. Mogu se baviti bilo kojim sportom u onoj meri u kojoj uspem.

U filmu se radi o ljubavi bez granica. Da li po vama ljubav zna za granice?
Ljubav ne zna za granice.

Da li je u životu kao u filmu?
Mislim da je i u životu kao na filmu. Da nije tako, ne bi bilo takvih filmova. U svakom životu nalazi se neki scenario. Ne verujujem da je ijedan život utopijski. Da se takva ljubav sada pojavi preda mnom, borio bih se.

Znači romantični ste kao likovi iz filma...
Verujem filmovima. Nema smisla gledati nešto ako u to ne veruješ, zar ne?

U filmu postoji čovek koji se tuče za ljubav. Šta biste vi sve uradili zbog ljubavi?
Zbog ljubavi bih mogao da uradim sve.

Da li ste se pomirili sa samim sobom?
Postoje trenutci kad se pomirim sa sobom, i kad se ne pomirim. Nekada se mnogo ljutim na sebe, nekad volim sebe. U različitim periodima je razlčito.

U kom ste sad periodu?

U ovom periodu se osećam dobro. Zato što mi na poslu ide dobro, imam planove, ramišljam lepo o životu.

OTVOREN SAM ZA KRITIKU

Šta može poremetiti vašu ravnotežu?
Verovatno nepoštovanje.

Gde ste najspokojniji?
Pored porodice, u šumi, u prirodi.

Gde je vaša porodica?
U Istanbulu. Uvek smo zajedno.

Ko je vaš najstroži kritičar?
Moja sestra i moja majka. Kritikuju me o svemu što im padne na um. O mojoj frizuri, o mom razmišljanu, o svemu što sam rekao. Već ranije sam pomenuo da sve kritike dobijam od moje porodice.

Da li ste otvoreni za te kritike?
Otvoren sam za sve kritike, ne samo za one od moje porodice. Na meni je da li ću te kritike smatrati ispravnim ili ne, ali sam otvoren za kritike.

POSLE ZEMLJOTRESA 1999 GODINU DANA SMO ŽIVELI U ŠATORU

Odakle potiču vaši koreni?
Sa mamine strane iz Soluna, sa tatine iz Arabije. Ali ja sam rođen u Izmitu. Priča potiče od roditelja moga oca... Kad su se oni našli, sve ostalo je usledilo.

Kad neko pomene Izmit, na um mi pada zemljotres od 17 Avgusta 1999. godine. Da li ste nekog izgubili u tom zemljotresu?
Kad neko izgubi život na neželjeni način to je gubitak za sve nas. Nisam izgubio nikog iz moje porodice sa kojim sam povezan krvlju, ali sam izgubio dosta prijatelja iz okruženja. Godinu dana smo živeli u šatoru. Posle toga smo došli u Istanbul.

Posle zemljotresa preuzeli ste odgovornost za celu porodicu...
Zato što sam odmah posle zemljotresa izubio oca. Moja starija sestra nam je više bila otac nego što sam ja. Preuzeo sam odgovornost za celu porodicu, ali sa starijom sestrom.

Kakva osećanja u vama budi Izmit?
Za mene Izmit označava mir. To je mesto na kome sam se rodio, proveo svoje detinjstvo, išao u osnovnu školu. Mesto na kome sam prvobitno živeo. Još idem tamo. Imam dosta prijatelja odatle.

Da li ste uvek bili zgodni?
Tako je od kad sam postao košarkaš.

Otišli ste na školovanje u Bursu...
Da, ali kad je moj otac umro, napustio sam školu. Moja starija sestra se školovala na Istanbulskom Unizverzitetu, svi smo došli ovamo.

Posle ste počeli da se bavite modelingom i Osman Sinav vam je ponudio ulogu u filmu Leopard: Narkoteror, tako ste dospeli u ovaj svet. Vaš život je pun slučajnosti?
Da, život pun slučajnosti. Sreća prođe pored vas, ne vidite je, ali ona vas ipak nekako pronađe.

Hoće li se te slučajnosti nastaviti?
U životu se može desiti sve. Spreman sam i za dobro i za loše.

LJUBAV JE VELIKO OSEĆANJE. OSEĆANJE USMERENO KA PORODICI, PRIJATELJU, LJUBAVNICI...

Kog profila su vaši fanovi?
Imam fanove iz svih grupa. Srećem i starije tete, čike, male devojčice. Čujem dobre stvari.

Od nepoznatog čoveka ste postali poznati. Kako je to uticalo na vaš ego?
Ne bih ja to nazvao egom. To se može desiti u ovom životu, snašlo je i mene Prepoznaju me. Vremenom sam se navikao. Kad sam se navikao, živeo sam u skladu sa tim. Prepoznavanje je deo mog posla. Nemam veliki ego. Ne znam da li sam nekada u životu imao ego, ali on nije došao sa prepoznavanjem.

Da li vam prija da vas prepoznaju?
To samo pokazuje da radim svoj posao ispravno. Prija mi.

Vaš tip idealne žene? U svakom intervjuu kažete: Iskrena, vesela, puna samopouzdanja...
Ne mogu naći drugo svojstvo. Ta tri su dovoljna. Žena koja ima samopozudanja može mnogo toga rešiti.

Da li ste zabrinuti da će vam broj fanova opasti ako se oženite?
Ne, štaviše mislim da ću godinama imati već broj fanova.

Kako shvatate ljubav? Da li joj pridajete veliko značenje?
Da. Ljubav nije osećanje koje osećate samo prema jednom ženi, nego prema svima. Ljubav je veliko osećanje. To je osećanje usmereno ka prijatelju, porodici, ljubavnici...
Kada imate ljubav prema svima i podelite ljubav sa nekom ženom, onda ona postaje neograničena.

Da li ste imali vezu sa Jasemin Alen?
Nema toga.

OSTAĆU DVA MESECA U AMERICI I PRIDRUŽITI SE WORKSHOP-U


Kako ste se pripremili za ulogu boksera?
Pristao sam na ovaj scenario zato što sam trebao da glumim boksera. Pošto je u pitanju adaptacija Južnokorejskog filma. Posle gledanja pronašao sam se u njemu. Postojao je period u životu kad sam se bavio sportom, čak i boksom. Inače volim da provodim vreme u prirodi. Trčim u šumi, plivam, radim boarding, skijam, košarka je uvek u mom životu. U ovom projektu sam video interesovanje za sport.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Prevod intervjua: abandoned & Despine Tim
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Sre Mar 26 2014, 01:35

Ovo mu je nova cica, tako pišu turski mediji a meni se uopšte ne sviđa.
Ko je gledao seriju Kad lišće pada, ona je tamo glumila onu ženu/ljubavnicu od Oguza ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

I da, od skoro je počeo i na instagramu da je prati.
A vidim ima je i na twiteru, aktivna je i tamo.
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Sre Mar 26 2014, 15:50
Nije mu valjda ona djevojka.Ima li on oči?Ne sjećam se da sam je igdje gleda
la,ali eto opet glumica.Lišće nisam gledala.Uglavnom,ne dopada mi se uopšte.
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Sre Mar 26 2014, 15:55
Majček ::Nije mu valjda ona djevojka.Ima li on oči?Ne sjećam se da sam je igdje gleda
la,ali eto opet glumica.Lišće nisam gledala.Uglavnom,ne dopada mi se uopšte.

Ah canim, pored mene žive on se uhvatio za ovu. Allah allah  besan 
Novinari ih povezuju a ona je na instagramu objavili sličnu sliku kamina kao što je postavio i on na svom profilu na instagramu a i od skoro je počeo da je prati. Sve mi se čini da obeležava teritoriju polako  mukica 
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Sre Jun 25 2014, 19:29

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Čet Avg 28 2014, 11:51

Današnji haber kaže da nam se Ibo ženi Sinemkom. Navodno, svadba oktobra.

[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Pet Avg 29 2014, 01:04

Neeeeeee glava o zid
Sponsored content

İbrahim Çelikkol Empty Re: İbrahim Çelikkol

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu