Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Led Empty Led

Uto Mar 26 2013, 18:22
[You must be registered and logged in to see this link.]

LED


Žanr: drama
Uloge: Velimir Bata Živojinović, Nela Mihailović, Olga Odanović, Momčilo Otašević, Nenad Jezdić, Rale Milenković, Nedeljko Bajić, Biljana Mišić, Dubravko Jovanović, Nađa Maršićević i drugi. Kao specijalni gosti, pojavljuju se i Emir Hadžihafizbegović i Radoš Bajić.

Opis: Emitovanje serije "Led", koja se sastoji od tri epizode, počelo je 24. marta u 20 časova na Prvom programu Radio-televizije Srbije! "Led" je debitantsko ostvarenje mlade rediteljke Jelene Bajić Jočić, za koje je scenario pisan po motivima istoimene monodrame Radoša Bajića iz 1976. godine. U središtu priče, smeštene u epohu lažnog blagostanja Jugoslavije u poslednjoj deceniji Titovog života, je dvadesetogodišnji seljak Milivoje koji, sa majkom Stanom, deda Životijem i babom Savetom, živi u šumadijskom selu Radomilje. Kob i slutnja tragične pogibije njegovog oca u majdanu, 10 godina ranije, kad je Milivoje bio dečak - razdire ga i proganja. Prikrivena ljubav njegove majke sa gastarbajterom Miroslavom, čija je kuća u dolini preko brda, pojačava dramatiku i neizvesnost njegovog prevrtanja po prošlosti.

Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Led Empty Re: Led

Uto Mar 26 2013, 18:27
[You must be registered and logged in to see this link.]





Momčilo Otašević tumači glavnu ulogu u filmu i seriji „Led", prvu u svojoj karijeri, a gledaoci koji su već imali priliku da pogledaju režiserski prvenac Jelene Bajić Jočić smatraju da je mladi glumac briljirao u ulozi Milivoja, mladića koji se bori sa sećanjima na stradalog oca, dok pokušava da održi domaćinstvo na okupu.
Serija "Led" - nedelja, 20:00, prvi program RTS
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Led Empty Re: Led

Uto Mar 26 2013, 18:29
[You must be registered and logged in to see this link.]




Igram Savetu, baku glavnog lika Milivoja, koga glumi Momčilo Otašević. Tokom snimanja živeli smo kao porodica. Rediteljka Jelena Bajić-Jočić tražila je sedamdesetogodišnju glumicu za lik Savete. Uopšte nisam bila predviđena za tu ulogu, jer je komplikovano praviti masku starice. Ipak, pozvala me je u maju i rekla mi da želi da rizikuje, i da bi jako volela da ja igram Savetu. Rad sa Batom Živojinovićem, koji tumači mog muža u filmu, bio je fantastičan. Uživala sam u zajedničkim kadrovima, mnogo toga sam od njega naučila, a prelepo mi je bilo i naše druženje van seta. - Olga Odanović
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Led Empty Re: Led

Uto Mar 26 2013, 18:31
[You must be registered and logged in to see this link.]




"Ja sam zaista uživala radeći ovu ulogu, retko se na filmskom platnu dobijaju ovako velike ženske uloge, ovako zahtevne, emotivne i uloge koje svaka glumica može da poželi i u kojoj može da da svoj maksimum. Ja se nadam da sam dala svoj maksimum, ja imam taj osećaj tako da samo mogu da se nadam da će i publika imati neko slično osećanje posle ovog filma" - Nela Mihajlović o ulozi majke Stane
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Led Empty Re: Led

Uto Mar 26 2013, 18:35
[You must be registered and logged in to see this link.]



Čovek je jedinstveno biće na ovoj planeti jer jedino bez čega zapravo ne može je ljubav. Ne mora da bude ni sit, ali mora da bude voljen - kaže Nenad Jezdić, glumac koji je u filmu “Led” sa koleginicom Nelom Mihailović odigrao ljubavnu priču sličnu onoj iz “Ljubav u doba kolere”.
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Led Empty LED trailer

Uto Mar 26 2013, 18:40


LED trailer







Muzika iz filma Led , po kome je rađena mini serija
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Led Empty Re: Led

Uto Mar 26 2013, 19:27
Bila na RTS u nedjelju premijerno 1.epka,ništa posebno.Ok mi je postava glumaca,vidjećemo šta će da bude dalje.
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Led Empty Re: Led

Uto Mar 26 2013, 22:45
Gledala sam, ima dosta ozbiljnih trenutaka, ali to bakica ublažava svojim komentarisanjem tv programa... :2478963:
Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Led Empty Re: Led

Sre Mar 27 2013, 22:56
Jedva provalih da je bakica Olga Odanović,komentari su joj bili vrh okk
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Led Empty Re: Led

Sre Mar 27 2013, 23:03
"Puštaju ove gologuze ki simentalke " hahahahahaha patos patos
Sponsored content

Led Empty Re: Led

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu