Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Berk Hakman Empty Berk Hakman

Sub Avg 31 2013, 15:05
[You must be registered and logged in to see this image.]

Berk Hakman

Rodjen je 14. avgusta 1981 godine u Ankari. Postao je poznat iz filma Okul (School) i serijama : Seher Vakti and Kırık Kanatlar (Broken Wings). Drugo je dete u porodici, ima brata Can Hakman koji je akademski profesor.

Filmografija:
2012 Suskunlar
2013 Kacak
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Berk Hakman Empty Re: Berk Hakman

Sub Avg 31 2013, 15:13
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Berk Hakman Empty Re: Berk Hakman

Sub Avg 31 2013, 15:16
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Berk Hakman Empty Re: Berk Hakman

Sub Avg 31 2013, 15:22
Dečko je baš talentovan, svira klavir, bas gitaru, klavijature i trubu . Svirao je bas gitaru u bendu sa svojim prijateljima, govori engleski i francuski veoma tečno. U Beyaz showu na početku ga zeza za te njegove muzičke talente, pogledajte :


Majček
Majček
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 2396
Points : 2503
Datum upisa : 27.06.2012

Berk Hakman Empty Re: Berk Hakman

Sub Avg 31 2013, 21:36
Gledala sam ga u filmu Okul,simpa je,ima lijepe oči.
Miss.Funkcionerka
Miss.Funkcionerka
Sweet VIP
Sweet VIP
Broj poruka : 1686
Points : 1830
Datum upisa : 12.11.2012
Omiljeni citat : Ne mogu vam dati recept za uspeh, mogu vam dati recept za neuspeh: ugađajte svakome.

Berk Hakman Empty Re: Berk Hakman

Ned Sep 01 2013, 01:58
Simpa je, ja sam počela Suskunlar, doduše do 7 epke sam stigla, ali privukao mi je pažnju. Skontala sam da je negativac u Suskunlaru, da vidimo kakav će biti u Kacak. Mada mi i deluje za serije tipa inspektor, pandur, neki mufljuz...he he...Ima jako lepe okiceee izvini izvini 
Sponsored content

Berk Hakman Empty Re: Berk Hakman

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu