Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic

Join the forum, it's quick and easy

Brbljaonica
Dobro došli,

Ukoliko niste član foruma, registrujte se i priključite se komentarisanju i druženju sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
vaša Brbljaonica smajlic
Brbljaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:warning1 NOVOREGISTROVANI A NEAKTIVNI ČLANOVI SE NAKON PET DANA OD DANA REGISTRACIJE TRAJNO BRIŠU SA FORUMA.

Ići dole
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Восток-Запад Empty Восток-Запад

Čet Sep 15 2016, 21:18

[You must be registered and logged in to see this link.]

Istok - Zapad

Žanr: Drama
Godina: 2016
Režiser: Денис Елионський
Broj epizoda: 24
Premijera: 17. oktobar 2016
Glumci: Евгения Лоза, Аднан Коч, Яков Кучеревский, Анна Варпаховская, Ольга Атанасова

Opis: Tatjana je u braku već 10 godina i veoma je nezadovoljna svojim ličnim i porodičnim životom. U prošlosti joj je žena prorekla da će imati srećan brak sa četvoro dece. Međutim, njen snovi se ruše. Vreme je prolazilo ali se ništa od toga nije ostvarilo.
Njen suprug Igor nije onakav kakvim ga je zamišljala i o čemu je maštala. Tatjana ne može ostati trudna. Supružnici na preporuku lekara odlaze da potraže pomoć u Istanbul, na poznatoj klinici za vantelesnu oplodnju kod doktora Kemala. Kemal je jedina nada za ovaj mladi bračni par. Nakon završetka odmora, Tatjana saznaje da je u drugom stanju. Napokon se dugoočekivana želja ostvarila!
Ali, ova trudnoća osim radosti za Tatjanu nosi i brigu. Ona je svesna da otac deteta nije njen suprug. Kako ć se završiti ova priča? Hoće li Igor ostati uz svoju suprugu ili će otići? Kakav će biti Tatjanin život?

Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Čet Sep 15 2016, 21:19

Evo i druga najava serije, jedva čekam ooo yeeee

SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Sub Mar 04 2017, 15:06

Gledam, gledam... serija je divna girl dance

Seriju mozete pratiti [You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Sre Apr 19 2017, 14:03
Lepa vest za fanove ruske serije "Istok-Zapad". Naime, glavna glumica serije Evgenija Loza je na svom instagram profilu objavila sliku nje, tj. Tatjane i Kemala (Adnan Koč) i pitala fanove koliko njih želi nastavak serije "Istok-Zapad". Nakon mnoštvo komentara fanova i pozitivnih odgovora da jako žele nastavak, tj. drugu sezonu serije, Evgenija je objavila i drugu sliku ispod koje je napisala sledeće: "Prijatno sam iznenađena zbog ovakvih "očekivajućih" komentara. Podeliću snimanje druge sezone sa vama. Želim svima nama strpljenje. Grlim vas!" Da li ćemo to dobiti drugu sezonu ove predivne serije? Inače, prva sezona serije se završila tako što je DNK test otkrio da je Igor, Tatjanin bivši muž otac deteta, Aleksandra Osmana. Seriju sa prevodom možete pogledati na našem drugom sajtu.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Sre Apr 19 2017, 14:07
Produkcija Star Media se jos nije oglasila, ali čim je ona ovo napisala očigledno je da će snimati dalje. Baš mi je drago, jer mi je Kemal u zadnjih 10-tak epki iso na zivce svojih ponašanjem. Navijam za Igora, jeste neotesana seljačina ali mi je nekako drag zbog svoje duhovitosti :D
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Pon Apr 24 2017, 01:44
Baš mi je drago što će biti druge sezone. Serija je odlična! ok
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Sub Jan 27 2018, 20:24
Druga sezona serije na proleće! [You must be registered and logged in to see this link.]
Sve o novoj sezoni možete pročitati ovde:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jelenak
Jelenak
Sweet Admin
Sweet Admin
Broj poruka : 11320
Points : 13523
Datum upisa : 25.05.2012
Omiljeni citat : " Ako biraš između osećaja i mišljenja drugih ljudi, biraj ono što će te usrećiti. "
https://brbljaonica.serbianforum.info

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Ned Apr 15 2018, 06:05
Druga sezona počinje 12. maja u Rusiji. :radost:

[You must be registered and logged in to see this link.]
SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Sub Maj 12 2018, 03:48
Prevedena najava, ovo će biti odlična sezona! Jedva čekam!

SmizLa
SmizLa
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Broj poruka : 490
Points : 591
Datum upisa : 17.10.2012
Omiljeni citat : Samoća je ponekad najbolji prijatelj. Ne postavlja pitanja, a često daje odgovore.

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Pet Maj 18 2018, 01:00
Nesto sam razocarana ovom sezonom, a najava je tako obecavala. Uveli su neke nove likove, dve Ruskinje koje dolaze u Turskoj turisticki ali upadaju u lanac prostitucije. E sad je pitanje kako ce ih spojiti sa nekim od glavne trojke. Videci po najavama, izgleda da ce se Ajlin uvaliti u problem jer ce posecivati bar u kome igraju. Nju je Kartal izigrao i prevario, a ona saznala da je trudna sa Kemalom. Sve mi se cini da ce se Tanja i Igor zbliziti. On je i dalje onako lud kao u prvoj sezoni. Kemal mi je negledljiv. Zgadi mi se jos u prvoj sezoni. Ajlin mu je rekla za trudnocu a on Tanji jos uvek nije. Trenutno su u Rusiji, Igor je zahtevao da dete bude kod njega, da ga vidja svakodnevno. Videcemo kako ce se dalje radnja odvijati.
Sponsored content

Восток-Запад Empty Re: Восток-Запад

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu